>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Jaką walutę najlepiej wybrać?

M 0

marimarek

Użytkownik
Chciałbym się zapytać jaką walutę najlepiej wybrać na moneybookers, jeśli konto ma służyć głównie do grania u bukmacherów internetowych? To znaczy w jakiej walucie będą mi bukmacherzy wypłacać pieniądze i w jakiej ja muszę wpłacać, żebym później nie musiał tracić na przewalutowaniach?
Za odp. z góry dziękuję. ????
 
M 0

marimarek

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź.
Ja na razie jeszcze nie mam żadnego konta, bo dopiero mam zamiar zacząć grać w internecie do tej pory grałem tylko u naziemnych. Czyli u bukmacherów mogę sobie wybrać złotówki i będą mi wypłacać a ja będę mógł wpłacać w złotówkach?
Jak tak to miodzio. ;)
Za pomoc z góry dziękuję.
 
P 1

premi

Użytkownik
U wielu popularnych bukmacherów możesz wybrać złotówki i są kwoty wypłacane/wpłacane w takiej walucie (oprócz betway, którego nie polecam). Dodatkowa karta mb może byc w PLN. Wybór waluty zależy od buków u których będziesz grał ale skoro zaczynasz dopiero przygodę z internetem to polecam pln, zanim będzie Tobie ta waluta &quot;przeszkadzać&quot; to pewnie i u nas będzie euro.
 
M 0

marimarek

Użytkownik
Za odp. dziękuję. ????
I mam jeszcze jedno ostatnie pytanko przed chwilą założyłem na moneybookers konto i teraz nie wiem czy będą coś weryfikować wysyłać coś do mnie, czy ja do nich jakieś skany dokumentów? Bo założyłem konto i nigdzie nei pisze, żeby coś takiego miało nastąpić.
Jeśli tak to czy do tego czasu mogę normalnie korzystać z tego konto, czy mam jakieś ograniczenia?
Jak zwykle za odpowiedzi z góry dziękuję. :]
 
P 1

premi

Użytkownik
Weryfikacja będzie. Adresu Tobie przyślą list (możesz o niego sam poprosić). Ja miałem konto zablokowane na czas weryfikacji tożsamości (skan dowodu i wyciągu z konta). Trwało to ok 24 h.
 
P 1

premi

Użytkownik
Nie wiem czy ci go tak czy siak przyślą - ja o niego &quot;poprosiłem&quot; po zalogowaniu przy adresie masz &quot;zweryfikuj&quot; i ci powinni go wysłać. Zweryfikować musisz także konto bankowe jeżeli tak będziesz dokonywał wpłaty. Blokada konta była tylko przy weryfikacji tożsamości (gdy uzbierałem dużo &quot;siana&quot;). Chyba są jakieś limity transakcji ale to możesz sam sprawdzić po zalogowaniu. Ja z tego konta normalnie korzystałem cały czas oprócz blokady przy weryfikacji tożsamości.
 
Do góry Bottom