>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Jackpot Grand 15 free RTG

Status
Zamknięty.
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Wypłata standard w sieci rtg, depozyt, wysłanie skanów oraz wypełnionego i zeskanowanego faxback form, który jest dostępny na ich stronie. Potem czas oczekiwania do 10 dni roboczych. Trochę długo, ale problemów nie ma ;)

Mi się też udało obrócić, zaraz podpytam na LC czy nic się nie zmieniło i proces wypłaty przebiega tak samo jak wcześniej :razz:

e: Koleś pisze mi niby, ze nie wypłacę tego, bo korzystałem z więcej niż jednego kodu nd

Will: I am sorry Adrian but I&#39;m afraid that you will not be able to make a withdrawal with this winnings

Kasik1916: why?

Will: by our terms and conditions you can claim only one welcome bonus by yourself

W winpalace też miałem podobną sytuację, na chacie pisali mi, że nie wypłacę, ale wypłata doszła bez problemu


I po ptakach.. Już mi wyczyścili konto i żadne rozmowy nic nie pomogą. Twardo się trzymają tego, że można skorzystać tylko z jednego kodu.
Szkoda tylko, ze w tej firmie tak twardo się trzymają zasad, a w innych z sieci rtg można korzystać bez problemu z kilku kodów..
 
G 277

geryx

Użytkownik
może to dlatego że się im pochwaliłeś sam, a że tak się wyrażę po cichu z automatu można wypłacić...
a swoją drogą to czemu nie blokują przy wpisywaniu więcej niż jednego, podobnego kodu możliwości skorzystania z niego
e/ja jeszcze mam te swe marne 150$, jak zdecyduję się na depo to dam znak co i jak
 
M 8

matryks20

Użytkownik
z tego co ja sie dowiedzialem, korzystajac z kodu ( np 10 ) i majac wykonany obrot zabronione jest uzywanie 2 kody. Czyli wbijamy kod, mamy np 200 $ i nie wbijamy nastepnego kodu tylko normalnie przechodzimy weryfikacje i wyplacamy. 5x bonus naturalnie.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
No to wiadome. Ale jak skorzystasz z jednego kodu, przegrasz, skorzystasz z drugiego i obrócisz to już tego nie wypłacisz :?
 
M 8

matryks20

Użytkownik
no wlasnie nie. z tego co mowisz wynika ze wbijamy kod nie udaje sie obrocic wbijamy drugi obracamyi i nam nie wyplaca ?
Z tego co mi powiedzieli, to zabronione jest korzystanie z drugiego kodu, jesli udalo nam sie jeden wkyorzystac ( obrocic )
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
A już masz obrócone?
Ja wczoraj skorzystałem z dwóch kodów, wtopiłem, skorzystałem z trzeciego, udało się obrócić i podczas rozmowy na LC napisali mi, że można skorzystać tylko z jednego kodu nd i zawinęli całą kasę :]
Teraz udało się obrócić w ClassyCoin, to nawet nie rozmawiam z LC
 
M 8

matryks20

Użytkownik
Mam obrócone, i powiedzial gosc na czacie ze depo 21 $ formularz + dokumenty i dopiero wyplata. Napisal tez zebym nie uzywal juz wiecej kodow bo to niezgodne z regulaminem, ale to co mam teraz ( w moim wypadku 125) do wyplaty.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
No to na razie masz farta, bo trafiłeś na dobrego gościa. Ja trafiłem na jakiegoś głównego menadżera, który napisał, że tylko 1 kod i od razu zabrał całą kasę. W classycoin mam 140$ do wypłaty, więc jak tam wypłacą to i tak będę zadowolony;)
 
M 8

matryks20

Użytkownik
wyplacalem z classycoin, moge tylko powiedziec zebys po wyslaniu dokumentow dopytywal sie o weryfikacje. Ja dowiadywalem sie co nie tak dopiero po kilku dniach od wyslania, a okazalo sie ze poprostu nie dostali maila, wyslalem jeszcze raaz i luzik. Trwa dosc dlugo, ale kasa dojdzie ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Słuchajcie dostałem na start na czacie bonus 20 USD. Chociaż mówiłem gościowi, że nie chcę bonusa od niego. Chciałem spróbować na 50 albo na 25 USD. No ale sam dał mi ten bonus. Zgrałem go do zera. Próbowałem te kody na 50 i na 25 USD. Nie działały. Ostatni kod to NDB15 na 15 USD. Ten zadziałał. I ten obróciłem. Zostało mi 31.56 USD po obrocie. Wypłacę to od nich? Podsumowując wykorzystałem 2 no depo bonusy. 1-szy z czatu 20 USD. I drugi 15 USD z ich strony www.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom