>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ja zamiast śmierdzieć groszem wole pachnieć milionami - TYPer

femexi 4

femexi

Użytkownik
Witam. Raz Dwa Trzy typy czas zacząć. Sobotniego popołudnia wpłaciłem małą sumę na unibet no i zaczynam na nowo z tym nałogiem zobaczymy co z tego będzie ????
Sporty do wyzysku ⚽????:siata:????
Początkowe Saldo Konta : 54,00 zł ✅
Bukmacher : www.unibet.com
Kupon nr. 1 Typ Wynik
Paris SG - Caen 1 4:2✅
Real Sociedad - Real Madryt 2 0:1✅
Valencia - Gtafe 1 3:1✅
Stawka: 54,00 zł
Wygrana : 135,19 zł✅✅✅
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Kupon nr.2
⚽Atlético Madrid - Real Saragossa 1 ✅ 3:1
⚽Tottenham - Queens Park Rangers 1✅ 3:1

Stawka:
10,00zł
Kurs: 1,92
Wygrana: 19,20zł✅✅
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Kupon nr.3
⚽Luksemburg U17 - Francja U17 2 ✅ 0:2
⚽Málaga - Espanyol 1 ✅ 2:1
⚽Rosenborg - Brann 1 ⛔ 3:6 ????
⚽Anderlecht
- Lierse SK 1 ✅4:0
Stawka: 5,00zł
Kurs: 3,10
Wygrana: 15,50 zł
Rosenborg ? Co się stało ? Myślałem, że ten typ bedzie o 51% pewniejszy a tu jak to piłka nożna potrafi niespodzianki serwować codziennie nowe. Wynik - ogromne zaskoczenie u siebie po dupie 3:6???? .
Na moje szczęście po dłuższym namyśle zrezygnowałem z grania polskiej EKSTRAklasy, która nie jest polem do popisu w bukmacherce - mówią gówna nie ruszaj :razz: Łks na wyjeździe wygrał z Koroną Kielce 0:2 moj typ na ten mecz to czysta 1. Druga sprawa to wielkie derby polski, mecz jak na mecz był dobry emocji nie zabrakło ale w końcowym efekcie zabrakło bramek! A przecież liczy sie efektywność a nie efektowność - wynik 0:0 - moj typ 1X.
Dzień się nie kończy ale niestety nie zdążyłem już obstawić meczy moje typowania to Malaga czysta jedyneczka i Boca Jrs zobaczymy czy dycha w kieszeni czy moglo być z niej wiecej ????
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Niestety po wczorajszym dniu mogę się tylko pukać w głowę dlaczego szybciej nie wbiłem na buka. Malaga - Espanyol (2:1) ✅ oraz Boca Juniors - Atl. Rafaela (3:1)✅. Ale gdybanie odstawmy w kąt wiele razy ominąłem poprawne typy a wybierałem te złe, trudno trzeba grać dalej.

Kupon nr.5

⚽ Sevilla - Granada CF 1 ⛔
Stawka :
8,00 zł
Kurs : 1,40
Wygrana : 11,20 zł
Kupon nr. 6
⚽FC Den Bosch - FC Emmen 1 ✅
⚽Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv 2 ⛔
⚽Stoke City - Newcastle United 2 ✅✅✅

Stawka : 1,00 zł
Kurs : 8,22
Wygrana :
8,22 zł
Co do kuponu nr. 5 nie mam żadnych obiekcji Sevilla powinna wygrać do zera aczkolwiek Grenada kiedyś musi się obudzić i wyjść z dołka oby nie dziś. Drugi kupon to kupon zagrany ze względu na Newcastel utd koniecznie chciałem postawić na ten mecz ale że ryzyko jest wieksze niz mniejsze to stąd ta stawka ????
Na dziś proponuję Anglię u17, że wygra z Holandia nie wiem dlaczego zabrakło tego spotkania na unibet.com
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Co do kuponu nr. 5 nie mam żadnych obiekcji Sevilla powinna wygrać do zera aczkolwiek Grenada kiedyś musi się obudzić i wyjść z dołka oby nie dziś. Drugi kupon to kupon zagrany ze względu na Newcastel utd koniecznie chciałem postawić na ten mecz ale że ryzyko jest wieksze niz mniejsze to stąd ta stawka ????
Na dziś proponuję Anglię u17, że wygra z Holandia nie wiem dlaczego zabrakło tego spotkania na unibet.com
Haaa ! Grenada pokazała i się odbiła od dna wygrywając z Sevilla (1:2) - źle przemyślany zakład. Cieszę sie natomiast z wygranej Newcastel (1:3) z Stoke po trójeczce Demba Ba przypomnę, że kurs na Newcastel unibet był 3,90! Niestety do kuponu dodałem Maccabi na ślepo i wyszło jak wyszło.
Co do Anglii to była moja dobra propozcyja z której w 100 % nikt nie skorzystał a kurs był nie mały bo podchodził pod 3 zł. Anglia wygrała z młodą Holandią (0:1) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
femexi 4

femexi

Użytkownik

Kupon nr.7

Wtorek - Liga mistrzów 4 kolejka fazy grupowej - co wybrać? - Kto? - Ile? - Pewniaki !NIE! - czas wybrać moje typy na dzisiejszy wieczór
⚽Arsenal - Marseille 1X ✅ 0:0
⚽Borussia Dortmund - Olympiakos Piraeus 1 ✅ 1:0
⚽Viktoria Plzeň - Barcelona (1-0) 2 ✅ 0:4
Stawka: 10,00 zł
Kurs: 2,20
Wygrana: 21,97 zł
Co do kolejnego kuponu na dziś mam małe obawy chociaż na pierwszy rzut oka jest okej na dodatek dla nie innych stawka którą gram jest banalnie mała... Wiem, że nie powinienem grać tych samych spotkań na dwóch różnych kuponach bo to podstawowa zasada tej gry ale w końcu Barca to Barca co będzie to będzie. Kolejnym szczeblem ryzyka na tym kuponie jest to, że stawiam na gości w trzech spotkaniach co statystycznie jest ujemne dla wyników. No i trzecia przeszkoda jest taka, że Chelsea potrafi płatać figle a Porto gra na wyjeździe z Apoelem który według mnie jest dużym zaskoczeniem LM. Tyle &#39;ale&#39; a jakie &#39;za&#39; ? Muszą wygrać i tyle :razz:
Kupon nr.8
⚽Viktoria Plzeň - Barcelona 2 ✅ 0:4
⚽KRC Genk - Chelsea 2 ⛔ 1:1
⚽Apoel Nikozja - FC Porto 2 ⛔ 2:1
Stawka : 10,00 zł
Kurs: 2,48
Wygrana: 24,79 zł

Typy dobrze przemyślałem, drużyny nie mają żadnych poważniejszych uszczerbków.Z swoich kuponów wyrzuciłem mecz Bate - Milan ... Z drugiej strony można powiedzieć, że trochę prymitywnie postawione typy bo równie dobrze mogłem zrobić wężyka składającego sie z 6 spotkań, których jestem &#39;pewien&#39; więc znając moje szczęście coś może pójść nie tak aczkolwiek Liga Mistrzów to zmagania dla pewnych graczy i rzadziej niż częściej występują niespodzianki no ale to jest w końcu piłka nożna... Powodzenia w typowaniu ????

Tak jak przypuszczałem obiekcje do drugiego kupony nie były bez podstawy ale zaryzykowałem iii straciłem Chelsea juz trzeci raz dostała po dupsku i wróciła do Angli z Belgii przegrana... Apoel zaskakuje naprawdę, dynamika ich meczów jest jak najbardziej na mistrzów ale co prawda Porto w dużej mierze zawiodło według mnie to obrona było jak sitko do piasku pod koniec spotkania napastnicy Nikozji przelatywali przez nie jak chcieli walczyli ostro. Również ciesze się ze słusznie zrezygnowałem z gry Milanu miałem duże przeczucie, że będzie remis i tak było (1:1). Barcelona to znowu cały Messi który wbijał sie w pole karne rywali jak w masełko i hata zaliczył. Dużo by tu mówić tak wielki dzień a tu zarobek zaledwie 2 zł noo ale doświadczenie rośnie.​
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Kupon nr. 9
Dziś! Kolejny dzień zmagań mistrzów więc i tego dnia nie można sobie odpuścić. Na pierwszy typ idzie Real z krótką analizą - w składzie zabraknie Marcelo sądze, że to spore osłabienie w jego miejsce wchodzi Coentrao na dodatek po wczorajszym meczu Barcy i bardzo dobrym występie Messiego Ronaldo będzie chciał pokazać co to nie on i napukać bramek Lyonowi ostatnie mecze Realu to same wygrane z imponującą liczbą bramek :

Real Sociedad - Real Madryt
0:1
Real Madryt - Villarreal 3:0
Malaga - Real Madryt 0:4
Real Madryt - Ol. Lyon 4:0
Real Madryt - Betis 4:1
Natomiast Lyon ma duże luki w składzie, ostatnie spotkanie ligowe wygrali u siebie 2:0 spotkanie nie należało do najprostszych a więc w tym meczu nie oszczędzali się dzisiejszego dnia mają spotkanie jeszcze trudniejsze ale walka o te punkty może być kluczowa do dalszych zmagań w LM. Oby nie skończyło sie wynikiem zaskakującym. Hail Królewscy...
⚽Lyon - Real Madryt 2 ✅ 0:2
⚽Manchester United - Oţelul Galaţi (0-1) 1 ✅ 2:zero:browar565:
Stawka : 20,00 zł
Kurs : 2,10
Wygrana : 42,00 zł ✅✅
Kupon nr.10
Kolejny kupon to wielka niewiadoma co chwile w głowie nowe opcje aż w końcu wybrałem. Analiza - Man City na wyjezdzie w pełnym składzie + Balotelli wraca po przerwie za kartki ALE Villareal siedzi na końcu tabeli z liczbą punktów równą zeru czy taka drużyna odejdzie z LM z brakiem jakichkolwiek punktów dlatego daje na city z podpureczką bo obawiam się dzisiaj w Hiszpani bedzię remis. Bayern w tym sezonie jest jak czołg miecie swoich rywali równia jak Real... po ostatnim spotkaniu z Napoli 1:1 dzisiaj pokaża swoja siłę i odegrają się zdobywając trzy punkty. I największy znak zapytania dla CSKA Moskwy co dzisiaj pokażą jak dla mnie jest to zwycięzca dzisiejszego spotkania przypomnę, że ostatnie spotkanie w Moskwie wygrali 3:0 ale jak mówią lepiej chuchać na zimne. Tego wieczoru jest wiele niewiadomych jak Inter CSKA Ajax. ????
⚽Bayern Monachium - Napoli 1 ✅ 3:2
⚽Villareal - Manchaster City X2 ✅ 0:3
⚽Trabzonspor A.Ş. - CSKA Moskwa X2 ✅ 0:0
Stawka : 10,00 zł
Kurs : 2,36
Wygrana : 23,62 ✅✅

IDEALNIE ! ???? ???? Rooney jesli to czytasz to jestes mistrzem już myślałem ze United zejdzie z boiska z marnym 1:0 albo co gorsza z wynikiem 1:1. Tak jak myślałem Real ma fantastyczną formę w tym meczu mogło być jakieś 6:1. Niestety moje uprzedzenie i strach oderwały mnie od większych wygranch zwątpiłem w Ajax, który po prostu zniszczył Zagrzeb myślałem również, że Villareal zdobędzie chociaż 1 pkt kolejna drużyna to Inter ostatnio przestałem ufać tej drużynie 4 na 4 kupony skopał mi własnie Inter tymczasem triumf w tabeli LM. Ufff jest dobrze/
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Dla odmiany dam małe ako z tenisem;
Kupon nr.10
????Nishikori, K - Seppi, A 1 ✅
????Querrey, S - Tsonga, J-W 2 ⛔????
????Djokovic, Novak - Kubot, L 1 ✅
????Johnson, Steve - Russell, M 2 ✅
Stawka :
5,00 zł
Kurs : 3,46
Wygrana : 17,36
Zawsze jakis agent sie znajdzie ...
 
femexi 4

femexi

Użytkownik

Kupon nr. 11
Vasuli - Sporting Lizbona 2⛔ 1:0
Lazio -
Fc Zurich 1✅ 1:0
PSG -
Slovan Bratysława 1✅ 1:0
Stawka :
10, 00 zł
Kurs :
3,31
Wygrana : 33,13 zł
Taki szybki kupon przed pracą po 19 będzie tego wiecej. Moja propozycja do meczy które odbędą się o 19.00 to Legia X oraz Dynamo Kijów 2.⛔
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Kupon nr.11
⚽AEK Ateny - Lokomotiw Moskwa
:gool:Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa 0.5 ⛔ gol w 50 minucie
⚽Anderlecht - Sturm Graz
:gool:Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa 0.5 ✅
⚽Austria Wien - AZ Alkmaar
:gool:Suma Strzelonych Bramek - Pierwsza Połowa 0.5 ✅
⚽FC Twente - OB 1✅
⚽Schalke 04 - AEK Larnaca FC (0-1) 1⛔
Stawka :
10,00
Kurs : 3,74
Wygrana : 37,45
Liczę dzisiaj na sporo bramek w każdym ze spotkań LE.
Bramek jest i sporo ale oczywiście to ja chybiłem... na 12 spotkań 9 by weszło 3 nie ja spośród tych 12 wybrałem bezmyślnie Lokomotiv licząc, że będą grali agresywnie i napukają bramek BŁĄD ! Po raz kolejny dobrze wytypowałem ale źle stawiłem. DZIŚ dzień fatalny 0/3 kuponów wygranych.
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Kupon nr.12
⚽Polonia Warszawa - Lech Poznań 2 ⛔ 1:0
Stawka : 10,00 zł
Kurs: 2,50
Wygrana : 25,00 zł
Dlaczego Mistrz Polski i duma Wielkopolski znowu nie potrafi ugrać trzech punktów czy Jacenty Bakero kiedyś wyjdzie z kaca ? ????
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Kupon nr.13
Levante - Valencia (0-1) 2✅
Mallorca - Sevilla (0-1) 2✅
Borussia Dortmund - Wolfsburg 1✅
Stawka: 10,00 zł
Kurs: 2,54
Wygrana: 25,45 zł
Kupon nr.14
Olhanense - FC Porto 2⛔
Manchester United
- Sunderland 1✅
QPR - Manchester City 2✅
Stawka : 10,00 zł
Kurs : 2,14
Wygrana : 21,40
Ostatnie dwa dni to jakaś porażka. Na dzisiejsze mecze nie znalazłem żadnych przeciw wskazań trochę większe ryzyko przy trzech spotkaniach ale mam nadzieje, że dzisiejsze dwa kupony będą trafne.
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Dzisiaj kompletnie nie mam głowy do tego a jest tyle ciekawych spotkań ale wykminiłem sporego wężyka
Kupon nr.13

⚽Athleltic Bilbao - Barcelona 2⛔
⚽Augsburg - Bayern M. 2 ✅
⚽PSV - Heracles 1 ✅
⚽Bordeaux - PSG 0-1 2✅
⚽Fulham - Tottenham 0-1 2 ✅
⚽Napoli - Juventus 0-1 2
⚽Sochaux - O.Lyon 0-1 2⛔
Stawka: 6,00zł
Kurs: 6,32
Wygrana : 37,92

 
femexi 4

femexi

Użytkownik
kupon nr.14
A co mi tam;
Fulham - Tottenham 2✅
Real Madryt - Osasuna 1✅
Athletic Bilbao - Barcelona 2⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔????????????????????????⛔⛔⛔⛔⛔⛔????:zoltakartka:????:zoltakartka:????????????⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
Stawka: 10,00
Kurs: 3,17
Wygrana: 31,75 zł
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Zakład nr.15

⚽ Hospitalet - Barcelona (2-0) 2⛔
Stawka: 10,00 zł
Kurs: 2,00
Wygrana: 20,00 zł
Osobiście oglądałem cały mecz i Barcelona 2 a Barcelona to spora różnica nie są stworzeni do wygrywania 5:0... Villa bardzo zdeterminowany by zaliczyc bramkę do ostatniej minuty ale niestety się nie udało : / 0:1 Barcelona wygrała - znacznie za mało...
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
Kupon nr.16
Dziś zagrałem małego desperata a to dlatego ze przez cały tydzień nie było nic ciekawego do grania ...
⚽Albania U21 - Rosja U21 2 ✅ 0-1
⚽Anglia U21 - Islandia U21 1 ✅ 0-5
????Djokovic, Novak - Troicki, V 1 ✅ 2:1
????Federer, Roger - Gasquet, R 1 ✅ 2:0
⚽Hiszpania U21 - Estonia U21 1 ✅ 6:0
⚽Portugalia U21 - Mołdawia U21 ✅ 5:0
Stawka : 10,00 zł
Kurs: 2,37
Wygrana : 23,70 zł ✅
 
femexi 4

femexi

Użytkownik
ZALEGŁY wyraźnie napisałem nawet nie musisz tu zaglądać piszę to dla siebie raczej mały procent ludzi z forum korzysta więc aż tak bardzo swędziały cie palce zeby to napisać ? ????
 
Do góry Bottom