>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IX runda Indywidualnych Mistrzostw Świata - GP Danii w Vojens

Status
Zamknięty.
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Z kolejna runda GP udajemy się do duńskiego Vojens, gdzie żużlowcy będą rywalizować o GP Danii.
W tym temacie typujemy, dyskutujemy oraz dzielimy się przemyśleniami o tych właśnie zawodach.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Lindgren - Madsen
Typ Madsen
Buk forbet
Kurs 2.1

Rzadko gram gp bo ciężko tu o dobry zarobek za wyjątkiem live. Jednak teraz skuszą mnie takie kursy. Fred rzucił wszystko na gp i na naszą ligę miał wyrąbane. W SGP walczy jak lew. Jednak myślę że dużo mu dawały tzw dwudniowe imprezy na znanych od lat torach. Teraz czas na Vojens gdzie ten tor początkowo będzie musiał badać. Tego problemu nie będzie miał Madsen, dla którego cel to utrzymanie w cyklu i myślę że u niego w kalendarzu data vojens napisana jest dużymi cyframi. Jedzie u siebie z duńskimi torami jest na Ty no i ma tak samo jak Fred o co walczyć. Szanse są dla mnie 60 do 40 z uwagi na przewagę torowa a jeśli tak to biorę kurs wyższy
Powodzenia
 
B 44,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Madsen Top 8 @1,45 forbet

Tez ide w stronę Madsena, podpisuję się pod tym co kolega wyżej. Obecnośc Madsena w półfinale to dzisiaj obowiązek, którego cel to utrzymanie w cyklu i myślę że bardzo mocno będzie zmobilizowany i zdeterminowany. Jedzie u siebie z duńskimi torami jest obeznany jak mało kto. Madsen jest dopiero 7 w klasyfikacji i napewno nie powiedział ostatniego słowa. Co prawda na medal już szansę nikłe jednak warto się utrzymać niż liczyć na przychylność BSI w dostaniu Dzikiej Karty na rok przyszły. Sezon w Polsce już skończył, zostaje mu walka w lidze Duńskiej i GP.
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Lindgren - Madsen
Typ Madsen
Buk forbet
Kurs 2.1

Rzadko gram gp bo ciężko tu o dobry zarobek za wyjątkiem live. Jednak teraz skuszą mnie takie kursy. Fred rzucił wszystko na gp i na naszą ligę miał wyrąbane. W SGP walczy jak lew. Jednak myślę że dużo mu dawały tzw dwudniowe imprezy na znanych od lat torach. Teraz czas na Vojens gdzie ten tor początkowo będzie musiał badać. Tego problemu nie będzie miał Madsen, dla którego cel to utrzymanie w cyklu i myślę że u niego w kalendarzu data vojens napisana jest dużymi cyframi. Jedzie u siebie z duńskimi torami jest na Ty no i ma tak samo jak Fred o co walczyć. Szanse są dla mnie 60 do 40 z uwagi na przewagę torowa a jeśli tak to biorę kurs wyższy
Powodzenia

Ten tor nie jest nowoscią dla Freda jechał tu juz i to całkiem dobrze 3-cie miejsce 2019 , Maciuś nie lubił tu jechac ani na żadnym duńskim torze w poprzednich latach (krótkie proste - cięzko sie rozpedzić) - odpowiednio 12 i 12 w ostatnich latach

Przeleciałem tez pola z których wygrywano po równaniu i ...ostry ropzpierd... trzeba czekac na live

AAAA ale to , że Maciek notował tu słabe występy w poprzednich latach oczywiście nie oznacza, ze dziś będzie podobnie - jednak warto zaobserwowac co będzie sie działo - podobnie Emil , który tu był lepszy niż Artiom ostatnio - a wczesniej było odwrotnie . Doyli tu równo okolice 5/6 miejsca
Post automatycznie złączony:

1-sze pole w 1 serii chyba tylko (Michelsen trafiony). znów przyczepnie z 4-tego nie idzie wyjechać wcale
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Maciek nie kuma zwyczajnie jednak dalej tego toru ....szkoda
Post automatycznie złączony:

po 5 az wstyd nie spróbowac Maxa 8 bieg !!!!


Trzeba grać Artiom-Bartek na ten moment 1 1,86 warte max 1,2
 
Ostatnia edycja:
B 44,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Maciek nie kuma zwyczajnie jednak dalej tego toru ....szkoda
Post automatycznie złączony:

po 5 az wstyd nie spróbowac Maxa 8 bieg !!!!


Trzeba grać Artiom-Bartek na ten moment 1 1,86 warte max 1,2
Że raz z nim wygrał z dużą przewaga to byś 1.20 dał? Chyba mało żużla oglądasz. Tor za kilka biegów może się zmienić. Finał może być loterią jak się spotkają.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Bartku 2701 napisałem jasno i wyraźnie !!!! cyt: "na ten moment" !!!

zaznaczam , tyle to powinno być w tym momencie warto :)
Post automatycznie złączony:

Gdy nie pisze na forum idzie mi zdecydowanie lepiej :)
A odnośnie Bartka --- nie uwierzysz , ale za 2/3 biegi byc może kurs na Bartka będzie 4 w tej parze i wtedy robisz kontre i nie onteresuje Cie kto wygra ....ja nie jestem typerm ....jestem gamblerem, więc nie interesuje mnie w 90% kto wygra - wazne sa kursy jakie łapie
Post automatycznie złączony:

Bartku własnie masz kurs 4 na Bartka .....wtedy robisz sb i nie interesuje CIe kto wygra - zwyczajnie jak w kopalni robisz 1k dniówki i idziesz pić do szynku

Widzisz , są typerzy ....i oby ich do końca życia mojego przynajmniej nie zabrakło i sa gamblerzy .....

Mnie nie interesuje kto wygra/przegra - mnie interesuje tylko kiedy kogo i po jakim kursie ...reszta mnie nie interesuje

speed2.png
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Że raz z nim wygrał z dużą przewaga to byś 1.20 dał? Chyba mało żużla oglądasz. Tor za kilka biegów może się zmienić. Finał może być loterią jak się spotkają.

Bartku żebyś jeszcze miał czas na zrozumienie - za 10 biegów wystawiłbym zupełnie inne kursy oczywiście - pisałem Ci w momencie jak ruski(plus klony) oferowali to dostępnę - i co dalej można z tym zrobić . Serio mnie chuj interesuje kto wygra jakiekolwiek zawody - mam w to wyjebane - mnie interesuje to , że musze to ofglądac żeby na tym zarabiac i tylko tyle ....


A co do Twojego moim zdaniem dziecinnego tekstu : "musisz krótko oglądac zużel" .......oglądam go od czasu wypadku Zarzeckiego i Pawlaka , który chodził z moimi koleszkami do klasy - cofnij sie dziecko 20 lat wstecz , zobacz kiedy to było i porównamy ilosc meczy które widzieliśmy jesli to dla Ciebie jest jakikolwiek wymiernik . Dla mnie jest to przereklamowane -bo jak 1000 razy coś widzisz i nie umiesz wyciagnąć wniosków to gorsze niż talent co widzi coś 5-ty raz i ...zwyczajnie to rozumie , ale ...... jak tam sobie lubisz :)))

PoZdro
 
Ostatnia edycja:
B 44,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Proponuję się tak nie spinać bo szkoda zdrowia. Wystarczy nornalnie napisać bo widzę Ego po same jajca. Napisałem że mało musisz oglądać a nie krótko. To różnica Jak nie mam racji to sorry. Nie ma się o co spinać. Żużel oglądam od 96 roku:) powodzenia w typowaniu.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Proponuję się tak nie spinać bo szkoda zdrowia. Wystarczy nornalnie napisać bo widzę Ego po same jajca. Napisałem że mało musisz oglądać a nie krótko. To różnica Jak nie mam racji to sorry. Nie ma się o co spinać. Żużel oglądam od 96 roku:) powodzenia w typowaniu.

Bartoszu , bo ja jestem Bartłomiej oczywiście , że moje EGo jest aż po samiuśkie jaja - dlaczego ma nie być skoro od 10 lat żyję tylko i wyłącznie z bukmacherki a 99% piszących na forum utrzymuje się z pracy a nie z gry .....
Jak mam się nie czuć wyjątkowy , superasty itd....

Powiedz mi : wstajesz kiedy chcesz , pijesz kiedy chcesz ...itd

Jak mam sie nie czuć wyjątkowy ....

Jestem jak Gandalf wsród Sarumana czy tego swira ze zwierzątkami
jak Alicja z krainy czarów wśród ....krainy czarów ...
Jak Troll wśród krasnoludów ..

jak mam sie czuć inaczej ? miałem kontakt z ok 10 osobami z forum ......nikt z tego nie zyje - piszą pierdoły za które nie biorą żadnej odpowiedzialności za swoje słowa bo są anonimowe jak "bartek2701" ...więc jaki problem

Ziomek - czuję sie zajebiście . Jak mam sie czuć inaczej ....

Pozdro
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Teraz mam Bartek po 2,65
Artem 2,75

to nie była zdecydowanie najlepsza opcja gry ....a kto wygra ....

Janoś pisałem przed zawodami jak tu jedzie ..podobnie co do Freda

Ja nie kumam , że Wam wschodzącym gwiazdom bukmacherki nie chce sie nawet zalukac w 3 razy wstecz w wyniki zawodów....
takie lenie z was czy zwyczajnie jestescie przygłupawi lekko ? (dzieci androidów)

Sandor_Tihanyi to nie jest wrzuta do Ciebie ...respect for HungaroRider z mojej strony jej potężny za ...chocby amunicję do bitwy Warszawskiej... itd
Sandor respect for You !!!

puszczam to specjalnie przed zawodani choc i tak bez względu finału mam plus ale ...
Post automatycznie złączony:

strzelam ,. ze to to
Post automatycznie złączony:

nie będę pisał dalej , nie będe wklejał itd
cobym nie napisał Bartek i tak zwyczajnie niewiele zrozumie
Nie jest ważne chłopaku kto wygrywa ....
ważne po jakim kursie i kiedy cokolwiek łapiejsz
Nie wyglądasz po Twoim wpisie na inteligenta ....ale może jednak jakies iskierki inteligencji pod kopułom gromu istnieją !!!

ps: Jakbyś chciał wklejki z pogranych zakładów daj znac - ale będe chał f2f ...sam rozumiesz nie lubię pusyboy
 

Załączniki

Ostatnio zmieniony przez neutralny:
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 nie napędzaj się już, bo rzucasz przekleństwami w każdym poście. Możesz pisać swoje racje, jednak proszę bez wulgaryzmów, bo doskonale wiesz, że to nie jest zgodne z regulaminem forum.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Znany jako Tyrion77 Znany jako Tyrion77 nie napędzaj się już, bo rzucasz przekleństwami w każdym poście. Możesz pisać swoje racje, jednak proszę bez wulgaryzmów, bo doskonale wiesz, że to nie jest zgodne z regulaminem forum.
Neutralny możemy się nie zgadzać w naszych postach zawsze . Ale mógłbyś wkleić mi choć jedno moje "przekleństwo" ???

Piluję się po to żeby móc pisać ....

czujesz !! Typ zarabiający chce pisac do ..........typerów ...

wiem , że żenada - ale jednak chicałbym pomóc zamiast namawiać ludzi żeby nie "TYPOWALI" jak Ty co jest super zarobkowe dla buków a nie dla ludzików ......sorry Neutralny ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom