>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IX kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Gkm @ 1.53 bet365 45:45 braklo szczescia GKMowi

Grudziadz wiadomo jesli cos wygrac , to wylacznie na swoim torze. Bjerre z Pedersenem powinni ciagnac wynik , do tego Przemo , ktory na owalu w Grudziadzu potrafi zdobyc 10 , Miesiac na 6 punktow i juniorzy ktorzy spokojnie moga objezdzac swoich mlodych rywali z zespolu Zielonogorskiego. Oczywiscie nie zapominajmy o Krakowiaku , ktory ostatnio mial przeblyski przyzwoitej jazdy.
Z drugiej strony mamy Dudka i co dalej ? Fricke po fajnym wejsciu w sezon obnizyl loty , Zagar szkoda gadac , Protas slabo , juniorzy bez szalu i Tonder ktory ostatnio odpalil z tym ze to byly mecze na swoim torze.
Wiadomo, ze moze wszystko sie wydarzyc i np. z niczego Zagar zacznie byc kompletny ale patrzac na to co mamy teraz, to widze wiecej atutow po stronie GKMu.
Mecz z gatunkow o zycie wiec moze byc ostro.
 
Ostatnia edycja:
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Podzielam typ zabix00 też biorę taki typ w Forbet Krakowiak - Tonder typ 2 kurs 1,83 ⛔ ( typ niestety się nie obronił trudno aczkolwiek Mateusz po pierwszym starcie wycofany z dalszej rywalizacji, wskoczył dopiero na 11 bieg i ciężko było się odnaleźć na tym dziurawym torze, ale taki jest żużel i nie wybacza błędów) i drugi typ Miesiąc - Protasiewicz typ 2 kurs 1,83 Forbet ✅ i najpewniejszy typ dzisiaj Pedersen over 11,5 kurs 1,75 Forbet, ✅ ( poprostu klasa) nie będę się dużo rozpisywał ale Nicki dzisiaj nie do ugryzienia, A Tonder i Pepe coś czuję że dobrze zapunktują. Co do wyniku to mecz ciężki do typowania atut toru za Grudziądzem i myślę że jednak Grudziądz. Ale idę w obstawianie zawodników.
 
Ostatnia edycja:
M 1,5K

mattor

Użytkownik
W meczu z Toruniem w 2 biegu ,Ragus tez zmienił tor jazdy/założył się gwałtownie na Lewandowskiego co wg mnie spowodowało wtedy upadek.
Jeżdżą mocno na pograniczu juniorzy Falubazu
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Emocje do końca. jednak anty tor nie szło na nic dzisiaj nic zrobić. Pozycję tracone tylko na dziurach Może zamiast podejrzewać o specjalne upadki juniorów warto zauważyć jak on dziś był dziurawy i po cichu powiem że był na granicy regulaminowego. Juniorzy rady nie dawali a seniorzy tracili pozycję. No cóż pozwolę sobie na małą prywatę bardzo bawił mnie dziś postawienie na Zieloną (bo to było takie zabawne) i poraz kolejny pokazująć Twoją arogancję. Fajnie, że uzyłeś słów ze idziesz grubo ciekawe kto jeszcze za Tobą poszedł bo analiza tyczyła sie uzależnienia trenera i jego podejscia do mediów. a mało kto z grajacych że idziesz tylko po to by mi coś udowodnić. Tak wiem Grudziadz miał pecha jednak w moich typach gdy ktoś jest kontuzjowany w 1 biegu tego pecha nie ma:). O ironio swoim komentarzem do typów podsumowałeś wszystko

I NIE Grudziądz nie miał pecha Grudziądz ma Pedersena reszta była słaba i to na tle słabej drużyny. Na dodatek Grudziądz miał ogromne szczęście bo Pawlicki imo przekroczył czas 2 minut w 14 wyścigu

Jeśli zatem Portas i Zagar jeżdzą dno i kilo mułu to fajny ten mul. Protas od 2-3 meczy pokazuję że jest solidny Zagar miał dołek ale to jest zawodnik który nigdy nie można skreślić

FOrum widzi forum czyta forum wyciąga wnioski.

Grudziądz nie ma już robić na kimkolwiek punktów. wiec raczej znany spadkowicz. Szacunek dla "słabej" zielonej góry która sie podniosła z -8.

P.S Super że podjąłeś rękawice trochę słabo że wyszło jak w hokeju. Spokojnie Ciebie nikt za to nie zhejtuje bo większość tu ma klasę.

Powiem sobie dziś na chleb bep

Miłej nocy dla normalnych co stawiają bo lubia i mają wiedzę a nie w mysl byle by przeciwnie do mnie:)


P.S Ogormna prosba do moda neutralny neutralny bardoz CIe prosze o rekacje nie mam zmaiaru przyjmować w każdym typie w reputacji słów 'jesteś" kmiotem od użytkownika antypolak antypolak bo są pewne granice a kolegami nie jesteśmy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Generalnie to mimo wszystko szczęście sprzyjało Falubazowi. 2 bieg z 5-1 na 3-3. Dwa defekty na starcie no i ten Miesiąc miotający się na torze tracąc pozycję. Jednak nie zmienia faktu że oprócz Nickiego nie ma tam lidera i już teraz śmiało można powiedzieć kto spada z ligi. Musieli by wygrać z Toruniem 56-34 ale to powiedzmy sobie szczerze jest nierealne .
Czy jest mi ich szkoda ? W sumie to sami sobie na to zapracowali , z roku na rok było coraz gorzej mimo corocznych wielkich aspiracji. Bez juniorów , chimeryczni seniorzy , jeden lider który jest u schyłku kariery i już nic nie musi.
Życzę im przebudowania składki szybkiego powrotu .
Aczkolwiek to jest żużel i może nas jeszcze nie raz zaskoczyć.
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Byl ciezki tor i dlatego Zagar pojechal tak super podobnie ciezki tor był w meczu Lublin Leszno w 2020 i wtedy Zagar zdobył 18pkt on uwielbia takie tory a gospodarzom mecz zawalił Bjerre bo zdobył tylko 8pkt a przeciez to jeden z liderów drużyny.. srednia ma obecnie 1,5 - jest to najslabszy zagraniczny zawodnik w lidze..
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Pawlicki defekt
Miesiąc wykluczenie
Krakowiak defekt

3 nieoczekiwane zdarzenia kluczowych zawodników
Dlatego zabrakło punktu
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
no nic do 8 biegu jakoś to wyglądało, a po meczu wygląda na to że GKM spadnie, bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie przypuszcza,że wygramy tutaj z Włókniarzem(choć to dopiero za 2 miesiące, więc wiele zdarzyć się może). Spadamy szkoda, ale mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i w końcu miasto wyrzuci prezesów z tylnego siedzenia z tego cyrku i zaczną w końcu coś jechać w 1 lidze.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Przy założeniu że GKM wygra z Toruniem to ma 6 ptk
Bonus dla Torunia więc też mają 6 ptk.
Zielona Góra ma 6 ptk.

i teraz co kto może wywalczyć więcej?

Zielona u siebie Leszno i Częstochowa
Grudziądz u siebie Częstochowa
Toruń u siebie Gorzów Leszno Lublin
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Pawlicki defekt
Miesiąc wykluczenie
Krakowiak defekt

3 nieoczekiwane zdarzenia kluczowych zawodników
Dlatego zabrakło punktu
Damian ale przecież żużel składa sie z takich sytuacji i ciężko tak tłumaczyć stratę punktów.

Defekty ok potracone punkty. ale one są wpisane w ten sport. Miesiąc? wykluczenie słuszne a gdyby nie upadł mógłby zrob ić na trasie Ragusa.

Jesli idziemy tak to
2 bieg Protasiewicz traci pozycję bo postawiło mu maszynę zamiast 3-3 - 4-2 dla GKM
12 bieg - 3-3 ale kontuzja Tuffta pozwoliła na 3 osobową obsadę a Bartkowiak jechać słabo i wcale nie jest powiedziane że byłoby tutaj 3-3 jakby jechali w 4 a może 2-4 to gdybanie.
Bieg 14 - Pawlicki według mnie do wykluczenia za 2 minuty ale pojechał i GKM miał 5-1 jednak Miesiąc spadł na jednym łuku z 2 na ostatnie miejsce bo był tego dnia bardzo słaby


Do czego zmierzam? Ze takie mówienie ze remis przez defekty i wykluczenia nijak się ma do rzeczy. GKM pojechał słabo i nie ma co zwalac na sytuacje losowe bo dotyczyły też 2 strony. Grudziądz stracił punkty bo był słabszy bo pewny był tylko Pedersen a reszta pojechała słabo bez wzgledu na defekty czy wykluczenia. Grudziadz miał + 8 i mecz pod kontrolą roztowniuł przewage na własne życzenie.

Ja mam taki punkt widzenia :)

P.S

Bardzo bardzo odważne założenie że GKM zrobi coś z Toruniem, skoro z Falubazem wyglądało to źle.
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
To czemu nie wspomniałeś nic o ataku Tuffta w 2 biegu ,gdzie juniorzy dojechaliby na 5:1 :) ?
Kuba:) ja zrobiłem tylko wylicznakę w drugą stronę żeby pokazać że taka wyliczanka nie daję żadnego sensu. Wykluczenia są były i bedą.Wiem że ciężko bedzie przekonać Ciebie że wzgledu na przywiązanie do klubu. No ale kurcze Tufft nie zrobił tego celowo a takie sytuacje wpisane są w żużel:)

Czy byłoby 5-1 w wyścigu numer 2 czy nie to nie ma co robić takich wylicznanek ba i mówić że przerz ten bieg jest remis. Nie remis nie jest przez to. Remis jest bo słabo pojechał Bjerre (start i tyle) i Miesiąc ( (wszedzie go było pełno ale oprócz 1 wyściugi nie pokazał nic. Bo właśnie po to są liderzy jak Pedersen czy Bjerre by oczekiwać od nich 12+ Pedersen spisał się na medal Bjerre punkty ciułał. Tu róznica i jakby Kenio pojechał na 12 pkt to wierz mi czy Defekty czy wykluczenia nie miałby żadnego znaczenia. GKM nie miałch tkaich trzech grajków jak Falubaz ( Zagar, Protas (metr mułu:D) czy Dudek)

GKM zremisował (przegrał/spadł) z Falubazem, bo był słabszy bo liderzy Falubazu zrobili ponad 10 a w GKM tylko jeden człowiek. Gdyby Kenio pojechał jak na początku seznou robiac 12+ nie było by tematu.

Każde W,D,U,T czy cokolwiek jesteś w stanie odrobić majac liderów w składzie. liderów nie lidera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Oczywiście , mało kto wierzy w utrzymanie GKMu w w lidze chyba sami włodarze. Spadamy tam gdzie nasze miejsce i długo do eligi nie zawitamy, ale to chyba na rękę ekstralidze. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom