>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IV Runda El. LE: Hannover- Śląsk Wrocław (rewanż) 30.08.2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Hannover 96 - Śląsk Wrocław


(oferta za TOBET)
Po przegranym pierwszym meczu 5-3 chyba już nikt nie wierzy w awans Śląska do następnej fazy LE, oprócz najzagorzalszych kibiców. Śląsk u progu sezonu spisuje się bardzo przeciętnie. Według mnie nie ma żadnych argumentów by pokonać drużynę w której występuje Polak Artur Sobiech. Według Ciebie ma?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW WRAZ Z ANALIZAMI
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jak dla mnie pilkarze Slaska juz sie bardziej glowia jak najlepiej zarobic na bukmacherce w tym meczu niz, co zrobic by awasowac. ;)
Za Slaskiem nie przemawia w tym meczu absolutnie nic i mysle, ze Hannover spokojnie wygra mecz 2-3ma bramkami.
Osobiscie upatrywal bym tu zdarzenia typu czerwona kartka dla Slaska, lub faul na rzut karny, co jest niezle oplacane.
A wracajac na ziemie, mysle, ze over 2,5 lub Hannover -1 to jedne z pewniejszych typow.
Niemcy na pewno tego spotkania nie przespaceruja i beda chcieli ponownie pewnie wygrac spotkanie.
 
W 8

wojtek_kazik

Użytkownik
Byłem mocno zaskoczony po pierwszym meczu, o ile spodziewałem się podobnej straty bramkowej, ale nie spodziewałem się że Ślask strzeli aż 3 bramki, inna sprawa że awans jest praktycznie równy zeru, 3 bramki zdobyć na boisku rywala nie będzie łatwo, a z taką defensywą nie stracić żadnej będzie jeszcze większym sukcesem, poszukał bym typu na poziomie over 3.5 a nawet 4.5
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@hugues, bez przesady.
@Wojtek_Kazik, idziesz podobnym tropem co i ja. Osobiście wybrałbym opcję Śląsk strzeli gola. W ubiegłym tygodniu bodaj Bwin miał na ten zakład 1.60 :!: :!: Tym razem kursy zapewne będą dużo wyższe i value będzie ogromne. Już raczej na te 99.9% nic nie wskórają, ale w takich spotkaniach zawsze lepiej się gra ekipom, które są na straconej pozycji. Śląsk zagra na luzie i wklepie gola Hannoverowi, który wcale taki mocny nie jest. Oczywiście od Śląska są lepsi, ale WKS wszyscy widzą jak gra - na szczęście zmiana trenera może pozytywnie wpłynie na ich grę. Jutro napiszę szerszą analizę, bo przy typie na to, że goście strzelą pozostanę.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
W ubiegłym tygodniu bodaj Bwin miał na ten zakład 1.60 Tym razem kursy zapewne będą dużo wyższe i value będzie ogromne.
Nie wiem jak będzie w internetowych, ale totomix bez szału ma kurs na to bowiem 1,90 czyli realnie 1,67... ???? Generalnie, o bramkę mogą się pokusić, choć może Hannover bardziej się zepnie w defensywie grając u siebie, a do Wrocławia przyjechali na większym luzie bo wiedzieli, że raczej sobie poradzą. Niemniej, Śląsk może strzelić, ale kurs bez szału na to, chyba, że będzie wyższy w internetowych. Pozdrawiam ????
choć generalnie, nie ma co patrzeć na totomix bowiem tam x2 na Legię wynosi tylko 1,60, a jeszcze podatek. A w necie można łapać 1,9. Więc może na tego gola Śląska będzie powyżej 2. Zobaczymy
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Z tym golem dla Śląska nie był bym taki pewien, chłopaki wyjdą na stracone pozycji, walczyć będą o pietruchę, taka jest oczywista prawda, jeżeli znalazł by się zakład typu, że Śląsk nie strzeli w pierwszej połowie to myślę że warto było by go pograć, w sumie nie szukałem tego typu u żadnego buka, gdyż tak czytając dyskusję, przyszedł mi do głowy właśnie w tym momencie ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
@Kabacik, Bwin 1.95 ????
Hannover vs Śląsk goście strzelą, 1.95 Bwin 1/10 ✅ bardzo gładko :]
Krótko:
- Śląsk zagra na totalnym luzie. Co im zależy, a przynajmniej co poniektórzy się wypromują w jakiś sposób.
- Kurs znowu bardzo przyjemny.
- Hannover wygra i to pewnie z handi, ale goście powalczą z honorem i coś ustrzelą. Nie ma co się sugerować Ekstraklasą na razie, bo jak wszyscy wiemy połowa kadry zawieszona. W LE grają wszyscy i to bardzo dobrze. Gdyby Śląsk nie zaspał na początku jak i w końcówce to kto wie jakby się potoczyły losy awansu. Stać ich na dobrą grę i to było widać jak doprowadzili do stanu 3:3 - grali fenomenalnie, jak na mistrza przystało.
- W tym meczu spodziewam się ponownie chwili chwały dla Śląska. Poza tym ustrzelili w Szwecji to czemu nie w Niemczech :?: ???? A na poważnie uważam, że się wstrzelą w spotkanie, ponownie :!:
Polecam, bo kurs może spaść. Poza tym poobserwujcie, bo gdzieś może być wyżej. Na pewno nie grajcie u naziemnych, bo to przesada po podatku...
Polecam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No to już jest ogromne value w Betsson. Dzięki @Cavior.
Sens jest, bo jak wspomniałem w analizie - Śląsk zagra na luzie. Hannover też. Będą kontrolować mecz. Przy 1:0, już w ogóle odpuszczą, bo Śląsk musi co najmniej 4 bramki wtedy strzelić. A kursy to mocne przegięcie :!:
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja też o tym typie myślałem i go zagram. W sumie nieco wyższy kurs na bts, ale wole nie ryzykować dla tych 0,05 więcej bo jeszcze skończy się 0:1 i byłby zonk ???? I po tym co widziałem wczoraj co demonstrowała Barca w obronie dorzucam sobie Valencia strzeli. I dubelek z ładnym ako wyszedł
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
O ile warto było postawić na Hannover w pierwszym meczu, tak teraz zupełnie się nie opłaca na nich inwestować. Większych nadziei na awans Śląska nie przejawia nawet Orest Lenczyk. - Po wyniku pierwszego meczu we Wrocławiu, jedziemy do Niemiec bronić honoru - zapowiada szkoleniowiec Śląska. W dodatku trener, by podtrzymać mobilizację w drużynie, zapowiedział, że dokona kilku roszad w składzie, a szansę otrzymają piłkarze, którzy zazwyczaj zaczynają mecze na ławce rezerwowych... To już przegina strunę moim zdaniem. Grać rezerwami z Hannoverem? Extra taktyka ???? BTSY, Overy, Undery, po co na siłę grać mecz, którego sprawa awansu jest rozstrzygnięta? U Niemców doskonałe nastroje panują. Po kontuzjach treningi z drużyną wznowili już norweski napastnik Mohammed Abdellaoue i pomocnik Konstantin Rausch. Na miejsce w podstawowym składzie liczy też strzelec gola w meczu z Schalke 04 Szwajcar Adrian Nikci, a na debiut czeka pozyskany przed sezonem Japończyk Hiroki Sakai.
Hannover 96 - Slask Wroclaw
Typ: NO-BET
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Baty, bo baty ale gol zdobyty. Honorowo odpadli w dwumeczu 10:4 ???? Tak słabo grającego polskiego zespołu - z przebłyskiem na Miejskim (do 3:3) - dawno nie widziałem... No może pomijając Jagę z ubiegłego roku. Szkoda wielka, że punktów nikt nie nabije w tym sezonie do rankingów. Śląskowi jednak potrzebna zmiana trenera jak człowiekowi wody na pustyni. Z taką grą to i środek tabeli będzie ciężko osiągnąć.
Cóż pomijam już formę Śląska, najważniejsze, że bet siadł - mam nadzieję, że skorzystaliście z promocji ????
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Baty, bo baty ale gol zdobyty. Honorowo odpadli w dwumeczu 10:4 ???? Tak słabo grającego polskiego zespołu - z przebłyskiem na Miejskim (do 3:3) - dawno nie widziałem... No może pomijając Jagę z ubiegłego roku. Szkoda wielka, że punktów nikt nie nabije w tym sezonie do rankingów. Śląskowi jednak potrzebna zmiana trenera jak człowiekowi wody na pustyni. Z taką grą to i środek tabeli będzie ciężko osiągnąć.
Cóż pomijam już formę Śląska, najważniejsze, że bet siadł - mam nadzieję, że skorzystaliście z promocji ????
A co tu trener poradzi ? trener nie gra ,trener jest od taktyki którą mają realizować zawodnicy , ale żeby to zrobić to trzeba mieć chęć ,zaangażowanie ,Formę i umiejętności .... a nasi kopacze nie mają nic z wymienionych cech !!!1
Sam Guardiola czy inny czołowy trener światna nic nie zdziała z amatorami .U nas jest ten problem ze płaci się zawodnikom zanim wyjdą na boisko ... i w daleko w 4 literach niasi kopacze mają jakieś starania wysiłek jak i tak kasę dostaną czy wygrają czy przegrają co miesiąc ta sama sumka XX tys na konto wpada.
Po co się wysilać w pucharach jak w półamatorskiej lidze dostaną te same pieniądze za samo wyjscie na boisko !!
Niech sobie śląsk ,Legia zmieniają trenerów nawek 50 razy nic to nie da .. trzeba zmienic piłkarzy na takich z sercem do gry a nie kalkulatorem do liczenia zysku
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Jestem ciekaw jak by wyglądała Polska liga jak by naszym piłkarzom(Kopaczom) wypłacać pieniądze co miesiąc i odpowiednie pieniądze za wyniki aktywność na treningach , asysty gole jedenastki tygodnia itd . A nie co miesiąc po 80 k za to że sobie spaceruję po murawie ...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jestem ciekaw jak by wyglądała Polska liga jak by naszym piłkarzom(Kopaczom) wypłacać pieniądze co miesiąc i odpowiednie pieniądze za wyniki aktywność na treningach , asysty gole jedenastki tygodnia itd . A nie co miesiąc po 80 k za to że sobie spaceruję po murawie ...
Sensowniejszym rozwiązaniem by było średnie pensje a za &quot;sukces&quot;?? czyli powiedzmy TOP3 premie dużo większe a tak nie muszą się przemęczać kasa co miesiąc wpływa a co tam 10goli w plecy mieli pecha .
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Jednym słowem polska piłka ligowa jest przepłacana.Zobaczcie,że do LE weszły drużyny z Węgier,Izraela,Norwegii czy Szwecji.Nie wydaje mi się,żeby zawodnicy zarabiali więcej niż w Polsce.Jednak tam piłkarze mają ambicję,świadomość,że mają szansę się wypromować i trafić do silniejszej ligi.
Co do Śląska,atmosfera już od kiedy wyszły na jaw te nagrania z Lenczykiem jest napięta.Lenczyk osiągnął ze Śląskiem sukcesy,lecz według mnie powinien był odejść po zdobyciu mistrzostwa.Wtedy odszedłby z podniesioną głową.Teraz zostanie zeszmacony prze opinię publiczną.Chociaż w Polsce w tej profesji to raczej normalność...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom