>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia Północna - 2022/23 (NIFL Premiership + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Knockbreda-Dundela TYP over 3,5 gola kurs 2,13 4/10 g.19.00 0:0 BOX

PS: Spotykają się dwie bramkostrzelne ekipy nawet mimo tego że gospodarze są ostatni w tabeli. Ich ostatnie trzy ligowe spotkania to festiwale strzeleckie z innymi drużynami z tej ligi: Knockbreda 1:4, 2:3 i 3:2. Dundela 1:2, 3:2 i 1:5.
Mało tego w ich bezpośrednim spotkaniu z 23 lutego padł wynik 2:3 w Belfaście.
Mam nadzieję że standardy zostaną zachowane i półzawodowcy sobie znowu postrzelają. Kurs na over 2,5 "tylko" od 1,39 do 1,46 a na BTS ok. 1,48-1,50.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1103
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
2 liga:

Annagh-Loughgall TYP 2 kurs 2,50 4/10 g.20.45 0:0 BOX

Annagh-Loughgall TYP -1,5 handi Loughgall kurs 4,65 2/10 g.20.45 0:0 BOX


PS: Spotykają się dwie drużyny o których nazwy można sobie połamać zęby. Na szczęście nie będziemy ich jedli ale śledzili wynik. Grajki z Portadown przegrali...ostatnie 7 spotkań z rzędu i wykluczyli się praktycznie z awansu (do końca zostały 4 kolejki a mają 9 punktów straty do baraży). Goście to pewniak do Premiership, zajmuje pierwsze miejsce z 8 oczkami przewagami nad wiceliderem. Niewykluczone że już dziś mogą świętować awans.
Te kursy to trochę value ale i underdog ale oczywiście jeżeli chodzi tylko o kursy a nie o który klub jest aktualnie w lepszej dyspozycji. Nie wiem skąd takie niedoszacowanie gości. Być może o czymś nie wiem.
Na stronie tych dwóch ekip próżno się doszukać czegokolwiek ale wiem jedno. Te dwa kluby dzieli..11 minut jazdy samochodem i kilkanaście kilometrów więc goście mogą się czuć jak u siebie..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2053
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
2 liga:

Loughgall-Warrenpoint TYP 1 kurs 1,70 5/10 g.16.00 1:2 BOX

PS: Na dwie kolejki do końca spotyka się lider z wiceliderem gdzie ci pierwsi mają już zapewniony bezpośredni awans. Myślę że gospodarze będą chcieli pokazać swoją dominację w tej lidze i wygrają to spotkania zwłaszcza że ostatnia forma gości to dramat. Loughgall na 18 meczów u siebie ma...14 zwycięstw a Warrenpoint przegrał wszystkie ostatnie trzy wyjazdowe spotkania.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +805
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mecz towarzyski:

Carrick Rangers-Warrenpoint TYP BTS/2 kurs 6,25 2/10 g.20.45 2:2 BOX

PS: Bet obgadany z Rondani który jest trochę współtwórcą tego pomysłu. Carrick bardziej się osłabił niż wzmocnił chociaż kupił ostatnio niezłego Dannego Purkisa.
Goście powinni grać w najwyższej klasie rozgrywkowej czyli tam gdzie Rangersi ale..nie dostali licencji i na razie będą grali w 3 lidze. Najważniejsze jest to że zgłosili odwołanie i czekają na wyrok. Mało tego zamiast osłabić wzmocnili się. Kupili bramkarza Lewisa Deane, obrońcę Raya O'Sullivana, napastnika Shotoyo i paru innych ze swojej akademii.
Reasumując dla mnie mecz 50 na 50 z dużą ilością goli....goście muszą coś pokazać skoro ubiegają się o Premiership...

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2356
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom