>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Siatkówka kobiet [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


SIATKÓWKA KOBIET (6-21 sierpień 2016)





Faworytkami do złotego medalu są Brazylijki, wydaje się, że gospodynie mają wszelkie atuty do tego by po raz trzeci z rzędu wygrać Igrzyska Olimpijskie.
W gronie faworytów należy także umieścić reprezentacje Rosjanek, Amerykanek czy Chinek. A może to Włoszki zaskoczą i dojdą do strefy medalowej?

Jak uważacie? Macie już swoich faworytów do końcowego tryumfu?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka rzucają się Koreanki po kursie @ 2,50 w całorocznym.
✅✅✅ Koreanki 3:1, znakomita KIM ????
W starciu z Japonkami jak dla mnie to Koreanki są faworytkami. Już w maju w kwal do Rio ograły na spokojnie je w stosunku 3:1. Kim Yeon-Koung jest w stanie sama wygrać im ten mecz. W przygotowaniach do Rio Koreanki potrafiły ograć jeden z lepszych na ten momenet teamów, mianowicie Holenderki, więc dlaczego miałaby mieć kłopot z Japonkami?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Olimpiada kobiet
Godzina: 16:35
Spotkanie: Japonia - Kamerun
Typ: poniżej 125,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Przed nami 2 mecz obu ekip na olimpiadzie. Jak na razie obie ekipy nie pokazały się z dobrej strony ponieważ przegrały swoje pierwsze mecze, Japonki przegrały z Koreankami 1:3 a Kamerunki przegrały z Brazylijkami 0:3.
Jak nam wiadomo to, że Kamerunki przegrały swój mecz to nic dziwnego ponieważ są najsłabszą drużyną na tych igrzyskach chociaż z roku na rok prezentują coraz wyższy poziom, lecz nadal on jest słaby. Kamerunki przegrały z Brazylijkami do 14, 21 i 13 a więc daje nam to 123 punkty.
Japonki swój mecz przegrały z Koreankami do 15,17 i 21 a swój set wygrały do 19. Był to bardzo nierówny mecz w ich wykonaniu. To spotkanie jest już za nimi, teraz już nie ma czasu na jakiekolwiek rozprężanie się i muszą to spotkanie wygrać.
Wydaje mi się, że to będzie dużo łatwiejsze spotkanie dla Japonek niż chociażby dla Brazylijek w 1 kolejce, ponieważ Japonki są drużyną najlepszą na świecie w obronie a Kamerunki nie mają aż takiej siły w ataku co za tym idzie będą bardzo często podbijane i kontratakowane. W tym meczu widzę chociaż 1 seta do 12/13 co w pozostałych setach da nam troszkę większy pułap punktowy dla Kamerunek, lecz w całym spotkaniu bariery 50 punktów nie przekroczą.
Powodzenia.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Japonia- Kamerun ov 123.5 UNIBET 1.91 +++
Analiza na szybko bo mecz za 10 minut. Kompletnie nie zgadzam się z zibi16. Jak dla mnie Kamerun powalczy. Praktycznie z każdym zespołem robi seta w okolicy 20-22 pkt co powinno wystarczyć aby pokryć over
W 10 minut można napisać wiele. Następnym razem postaraj się./Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
ROSJA - KAMERUN ponad 119.5 pkt 1.97 UNIBET
Dzisiaj 3 mecz na Igrzyskach obydwu reprezentacji. Na razie reprezentacja Rosji grając swoim podstawowym składem można śmiało powiedzieć rozbiła Argentyne oraz pokonała Koreanki cały czas kontrolując mecz. Mecz z Kamerunem to formalność. Także mam nadzieję, że trener da pograć też troszkę zmienniczkom. Na razie Kamerun na tych Igrzyskach w dwóch meczach spokojnie zrobił taki over. W każdym meczu przynajmniej 1 seta starają nawiązać się walkę doprowadzając do stanu gdzie udaję im się ugrać 20 pkt. Wiadomo, że lepszym zespołom nie jest łatwo się przez caly mecz utrzymać koncentrację. Dlatego taki over biore w ciemno. Wystarczy jak w każdym secie zdobędą po 15 pkt. Czy to tak dużo ? Uważam, że Afrykanki podołają wyzwaniu ????
++ po 2 setach można łatwiej ? ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Olimpiada kobiet
Godzina: 20:00
Spotkanie: USA - Serbia
Typ: powyżej 178,5 pkt
Kurs: 1,69
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami bardzo ciekawe spotkanie i mimo tego, że kursy są ewidentnie na korzyść Amerykanek (około 1,40) to jestem pewien, że obejrzymy bardzo zacięte spotkanie możliwe, że nawet 5 setowe.
Amerykanki do tej pory rozegrały już 2 spotkania z Portoryko 3:0 bardzo gładko oraz z Holandia 3:2 i tutaj już było bardzo zacięte spotkanie.
Serbki póki co gładziutko pokonały Włoszki 3:0 oraz Portoryko 3:0. Widać, że Serbki są w świetnej formie.
Serbki przyjechały na Olimpiadę najmocniejszym składem z bardzo doświadczonymi zawodniczkami między innymi: J. Brakocevic, B. Mihajlovic, M. Ognjenovic, J. Nikolic czy M. Rasic są to zawodniczki światowego formatu.
Amerykanki również mają w swojej drużynie zawodniczki które nikomu nie trzeba przedstawiać np. A. Glass, R. Adams, J. Larson-Burbach czy K. Hill.
W ciągu ostatnich 3 lat obie ekipy spotkały się ze sobą aż 5 razy i 4-krotnie padał over punktowy a w 3 meczach oglądaliśmy tie break. Wcale się zdziwię jeśli i dziś obejrzymy 5 setów lecz 4 to jest minimum.
Stawiam na powyżej 178,5 punktów w meczu wystarczy 4 sety po: 25:20 25:20 20:25 25:19 co wydaje się bardzo realne.
Powodzenia.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
USA - WŁOCHY over 137.5 pkt UNIBET 1.84
Do tej pory Włoszki mogą pochwalić się 3 porażkami i to bardzo dotkliwymi po 3:0. Oglądałem ich mecz z Holenderkami to przez caly mecz nie mogly nawiązać rownorzędnej walki z ekipą Pomarańczowych. Ich gra nie napawa optymizmem, ale nie wierzę żeby dzisiaj wyszły i znowu dostały lanie 3:0. To byłoby już za dużo. Wiem, że to nie jest żaden argument, ale po prostu to czuję, że Włoszki dzisiaj zagrają już va bank. Za to Amerykanki, drużyna fajnie poukładana grająca dobrą siatkówkę. 1 mecz na turnieju był dla nich bardzo trudny. Oglądałem ich mecz z Holenderkami i nie dużo zabrakło aby go przegrały 3:1. Z Serbkami oddały tylko seta a z Portoryko formalność 3:0. Myśle, że zobaczymy dzisiaj tu conajmniej 4 sety. Over który podałem można spokonie zrobić w 3 setach przegrywając każdego do 21. Także jak dla mnie linia bardzo mocno zaniżona. POZDRAWIAM ????
+++ wszystko tak jak napisałem 3/3 w tym dziale ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
BRAZYLIA- KOREA POŁUDNIOWA over 136.5 pkt UNIBET 1.87
Jest to najbardziej ryzykowny z typów, które w tym dziale do tej pory podawałem. Przejdźmy do sedna. Brazylia pewny awans komplet punktów pozamiatane. Patrząc na ostatni mecz z Japonkami sety wygrane odpowiednio do 18,18,22. Do meczu z Argentyną i Kamerunem ciężko się jakkolwiek odnieść. Za to Koreanki niespodziewane zwycięstwo nad Japonkami, urwaly seta Rosjankom przegrywajac w dwóch partiach po walce do 23 i 23. Także uważam, że taki over w tym spotkaniu jest spokojny do zrobienia. Koreanki będę walczyły o jak najwyższe miejsce w grupie i jestem pewny, że nie złożą broni. POZDRAWIAM ????
Zadecydował 2 słaby set, zabrakło 5 pkt ---
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
R 13

rrr111

Użytkownik
No z tym piekielnie mocne to bym nie przesadzał, maja sporo mankamentów jak Dijkema, Buijs na przyjeciu. Sjotjes tez sie zacina. Graja dobrze oczywiscie ale medalu to nie bedzie. Kim moze seta ugrac ale rzeczywiscie wygrac to powinna spokojnie dosc Holandia.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Ktoś wie dlaczego tak wysoki kurs jest na Rosjanki? Uważam, że powinni wygrać z Serbkami. Jakieś absencje w składzie Rosjanek? Zastanawiam sie nad Rosja win 1,95
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Serio widzicie Rosjanki jako faworytki? Jak Serbki zagraja to co z Chinkami, i to co potrafia grac to wygraja to. Są lepiej zbilansowana ekipa, lepsza ławka. Graja ciekawsza siatkowke. Srodek bardzo fajny u Serbek. Rosjanki lewa-prawa i bum i bum. Jak beda zagrywac Serbki to nie widze Rosjanek w tym meczu. Potencjal maja moim zdaniem troche woiekszy niz Rosjanki . Choc mecz moze byc bardzo długi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Jak tam dziś na Amerykanki mozna stawiac?
Też się właśnie zastanawiam nad zwycięstwem Amerykanek. Są w niesamowitej formie, na Igrzyskach jeszcze nie przegrały, a ze swoimi dzisiejszymi rywalkami wygrały w grupie 3:1. Kurs 1.45 w Expekt da double jak najbardziej mi pasuje.

Chciałbym się tylko dowiedzieć czy wiecie coś o czym ja nie wiem w związku z tym meczem, czy ktoś typuje na Serbki i dlaczego.
 
K 8

kenti

Użytkownik
A ja pogram dzis na Holenderki, bo jak dla mnie to one sa faworytkamia value nie wąskie. Moim zdaniem chinki wygraly z canarinios bo brazylijki graly pod dużą presją zwycięstwa, a to delikatne kobietki i wiadomo jak takie czynniki mogą na nie działać. Holenderki wygraly już z kitajakami w grupie, po tiebreaku,ale wygraly. Ja widze tu zloto amerykanek wywalczone z holenderkami i brąz serbek.kurs spada.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Serbia - USA @3.00 Sportingbet ✅

Amerykanki są delikatnymi faworytkami tego meczu, ale na pewno nie aż takimi, jak wskazują na to kursy. W grupie wygrały wszystkie mecze, ale nie były to spacerki, każdy przeciwnik (oprócz Portorykanek) urwał im co najmniej seta, Holenderki nawet dwa i były bliskie wygranej. Oba zespoły spotkały się w grupie i wtedy 3-1 wygrały Amerykanki, ale to spotkanie będzie miało inne ciśnienie, to półfinał i presja na pewno będzie po stronie USA, które po odpadnięciu Brazylijek jest faworytem do złota.

Serbki natomiast w grupie przegrały dwa mecze, ale oglądając ich mecz ćwierćfinałowy z Rosjankami byłem pod dużym wrażeniem. Doskonale wyglądała Boskovic oraz Rasić, swoje dorzucała Mihajlovic, kompletnie zdominowały tak dobry zespół jak Rosjanki, które były całkowicie bezradne.

Amerykanki natomiast pomimo wygranej 3-0 z Japonkami, nie pokazały jakiejś wybitnej formy, pierwszy set bardzo gładko wygrany, ale następne dwa to dziwne wahania formy, potrafiły roztwonić przewagę 22-19 w drugim secie, potem 20-13 w trzecim, tracąc 7 punktów z rzędu, z nieoszukujmy się przeciętnymi Japonkami, które przy swoich warunkach fizycznych nie powinny mieć szans z kimś takim jak Amerykanki.

Podsumowując, spodziewam się tutaj bardziej wyrównanego meczu nic wskazują na to kursy, jeśli Serbki zagrają tak jak z Rosjankami to sprawią Amerykankom baaardzo dużo problemów i moim zdaniem wygrają to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Zauważ tylko, że Rosjanki oddały mecz bez walki, więc Serbki robiły co chciały ale Ruskie to nie pokazały nawet 80% tego na co je stać...

Serbki solidne ale na USA to za mało, z Japonkami grały tak aby wygrać, niby na styku ale pełna kontrola wydarzeń, gdy tylko wynik się równał, wrzucały czwórkę i odjeżdzały
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
A ja pogram dzis na Holenderki, bo jak dla mnie to one sa faworytkamia value nie wąskie. Moim zdaniem chinki wygraly z canarinios bo brazylijki graly pod dużą presją zwycięstwa, a to delikatne kobietki i wiadomo jak takie czynniki mogą na nie działać. Holenderki wygraly już z kitajakami w grupie, po tiebreaku,ale wygraly. Ja widze tu zloto amerykanek wywalczone z holenderkami i brąz serbek.kurs spada.

Popieram w 100%.Trzeba oddać Chinkom,że zagrały na prawdę świetnie w ćwierćfinale ale Brazylijki są same sobie winne bo na początku spotkania spokojnie kontrolowały mecz,1 set gładko wygrały,w 2 też już prowadziły paroma punktami i się kompletnie zacięły pod koniec seta.Potem już zaczęły grać nerwowo,zgubiły rytm w którym były od początku turnieju a Chinki weszły na bardzo wysoki poziom.Genialnie w obronie,mnóstwo piłek podbijały i w ataku też na świetnej skuteczności.Myślę po prostu,że takiej gry nie powtórzą z Holenderkami bo na prawdę to co broniły Chinki momentami to był kosmos a mecz z Brazylią też na pewno był bardzo wyczerpujący.Sporo długich wymian,widać było po meczu radość ale i zmęczenie ogromne.Holenderki 3:1 ograły Koreanki ale swoje sety gładko wygrywały i moim zdaniem tak jak kolega wyżej napisał mają spore szanse dzisiaj drugi raz wygrać w tym turnieju z Chinkami.

Holandia @ 2,75 Bet365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom