>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Inwestycje typerskie - typy by Kojiro

kojiro 290

kojiro

Użytkownik
W niniejszym temacie podawać będę własne propozycje typów.

Mam fioła na punkcie sportu - głównie Siatkówki. Interesuje się także w dużym stopniu Tenisem i Piłką Nożną. Na inne dyscypliny także mam oko ???? Czasem typy podepre stosownymi analizami w działach tematycznych.

Budżet podaje w jednostkach . Jest to 1000 j. Gram single. Stawka na kupon : 100 j .

Preferuje grę u 3 bukmacherów : Bet365, Unibet , Pinnacle .

Zachęcam do częstych odwiedzin tematu . Mile widziane komentarze , spostrzeżenia, konstruktywne uwagi.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
???? ATP Rzym

Igor Sijsling - Marco Cecchinato 1 @ 1,75 Pinnacle ✅ [ 7:6 7:5]

100 j = 175 j

Nie za bardzo rozumiem takie kursy. Według mnie Sijsling jest lepszym zawodnikiem od Włocha. Cechinato gra głównie w Challangerach i to w dodatku ze zmiennym skutkiem. Holender jest zawodnikiem lepszym i bardziej ogranym. W dodatku jego gra w Madrycie nie wyglądała najgorzej. Rywal Holenda z niezawysokiej półki , więc myślę , że takiej przeszkodzie Igor sprosta.

// Budżet : 1075 j
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
⚽ Finał Ligi Europejskiej -Turyn 2014

Sevilla - Benfica over 2,5 gola @ 2,10 Unibet ⛔ [0:0]

100 j = 210 j

Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Opinie wsród znawców ,moich znajomych , nawet na forum są podzielone. W sumie nic dziwnego - wyrokować zwycięzce naprawdę trudno. Jest to finał więc teoretycznie powinno nasuwać się myślenie sugerujące grę na jedną akcję i pilnowaniu się w obronie. Obie drużyny dysponują sporym potencjałem w ofensywie. Uważam , że może być to dość żywy,otwarty mecz obfitujący w wiele sytuacji bramkowych. W historii finałów Ligi Europy , dawniej Pucharu UEFA bramki padały dość często. Spodziewam się interesującego widowiska i bramek. W dodatku utrata bramki przez którąkolwiek z drużyn może zmienić początkowo zachowawcze oblicze meczu.
Od samego początku moje odczucie szło ku overowi i myślę , że jest to ciekawa propozycja na jutrzejszy finał.

// Budżet : 975 j
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
⚽ Bundesliga - baraże

Hamburger - Greuther Furth 1 @ 1,95 Pinnacle ⛔ [0:0]

100 j = 195 j

Czeka nas mecz barażowy w Bundeslidze. Hamburg po tragicznym sezonie musi mierzyć się w walce o utrzymanie - kto by pomyślał. Furth przywoicie grało w lidze niżej jednak jest to chyba jedna półka niżej od Hamburga.Co prawda Hamburczycy przegrali ostatnie 5 meczy w Bundeslidze gdzie tak naprawdę rostrzygała się sprawa utrzymania jednak w każdym strzelali bramkę. Szansą Furth jest jedynie dobrze skomasowana obrona i jakaś przypadkowa kontra. O wiele bardzioej cenię drużynę Hamburga. W lidze pokazała, że jak zdobywa punkty to czyni to głównie na własnym boisku. Myślę , że Hamburg od początku na nich siądzie i wygra to spotkanie. Furth jest za słabe na Bundeslige , zdecydowanie.

// Budżet : 875 j
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
???? ATP Rzym

Novak Djoković(-3,5 gema) - David Ferrer 1 @ 1,80 Bet365 ⛔ [ 7:5 4:6 6:3]

100 j = 180 j

Mecz zapewne będzie interesujący jednak uważam , że Novak jest na dobrej drodze do wygrania tego turnieju. Pojedynek z Ferrem to zalążek prawdopodobnego starcia z Nadalem więc tym bardziej Djoko będzie zależeć na skutecznym szukaniu złotego środka. Ostatnio Serb dużo trenował na Clayu by w Roland Garros stawić czoła Rafie. Turniej w Rzymie jest ważny w sensie samej gry jak i aspekcie mentalnym. Serb powinien pokryć taki handicap.

// Budżet : 775 j
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
???? ATP Rzym
Andy Murray - Rafael Nadal 1 @ 6,30 Pinnacle
100 j = 630 j
Dwaj wielcy zawodnicy a ze względu na nawierzchnię taka dysproporcja kursów. Ja rozumiem , że Nadal gra swietnie na mączce ale to jest przesada. Dyspozycja dnia może spowodować , że to Murray wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Djoković już dzisiaj miał trudne starcie , Nadal chyba też jeszcze nie przeszedł prawdziwego tetsu na tym turnieju. Mimo , że Murray nie przepada za Clayem i wyniki kręci na nim średnie tak w ostatnich meczach pokazuje dobrą grę i uważam , że nie można go skreślać w tym pojedynku . To wciąż wielki gracz , a w dodatku jego mecze z Rafą zawsze były na styku.
Po takim kursie jak najbardziej warto spróbować Szkota.
 
Do góry Bottom