>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Invest Bets with MeFiuU

mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Witam, ostatni temat mój tutaj utworzony trochę zaniedbałem ze względu na kompletny brak czasu. Teraz mam go trochę więcej, więc postanowiłem utworzyc nowy temat i zacząć wszystko na nowo.

Sport to moja pasja od wielu, wielu lat, co sprawia że w dostatecznym stopniu poznałem większość dyscyplin. Dodatkowo studiuję na AWF Poznań oraz za kilka miesięcy rozpocznę kurs w szkole trenerów. Zakładami bukmacherskimi oraz samą grą zajmuję się również od kilku lat, więc myślę że moje doświadczenie pomoże również Wam powiększyć budżet.

Moje kupony w tym temacie będę stawkować w skali od 1 do 10 jednostek, gdzie 1 jednostka u mnie będzie wynosić 50 zł.

Prowadzę również współprace indywidualną oraz przeprowadzam sesje LIVE. W tych sprawach więcej na priv lub gg:// 50304951
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Kupon numer #2

Singiel
Tenis ATP - Igrzyska Olimpijskie
Baker - Sugita

Typ: 2 ✅✅✅✅
Kurs: 2,10
Stawka: 3,5 j (175 zł)
EW:
368 zł

WYNIK: 7-5 ; 5-7 ; 4-6
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
STATYSTYKI PO 2 DNIACH

# Liczba kuponów: 6
# Liczba typów: 7
# Kupony trafione: 5
# Typy trafione: 6
# Suma stawek: 1925 zł
# Zysk / Strata: ✅✅ 941 zł

W dwa dni mamy prawie 1000 zł czystego zysku.
Zapraszam na priv lub gg (50304951) na współpracę indywidualną!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rysioo 66

rysioo

Użytkownik
A może się masturbujesz na skypie ? Takich sesji nie ma ?
7 typow to żadna weryfikacja, podaj ich 100 i z analiza ! I dopiero oferuj współpracę ! Do takich rzeczy są inne miejsca . W jakim buku wybierasz kursy ?
 
S 61

sanej

Użytkownik
Tematy zarobkowe powinny być usuwane na momencie. Jak nie chcesz się dzielić typami to tego nie rób. Bo jak już ktoś chce pobierać opłatę za swoje typy to znaczy, że nie ma za co sam grać. A na dobrą sprawę mogłeś tego nawet nie zagrać, nie mówiąc już o stawkach typu 500. Pozdrawiam.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Powiedzcie mi Panowie w którym miejscu napisałem o pobieraniu opłat dla mnie za typy, bo ja nie widzę...
Po drugie to mój temat w którym nie życzę sobie komentarzy
Powodzenia!
 
Do góry Bottom