>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

interwetten 200% na zakłady sportowe

zomber 9

zomber

Użytkownik
Czas na Twój powrót! Kiedy, jeśli nie teraz? Zgarnij bonus!

Liga Mistrzów, Puchar UEFA oraz inne dyscypliny. Emocje w najlepszym wydaniu na Interwetten.com

Dokonaj wpłaty w wysokości 10 EUR na swoje konto w Interwetten, a otrzymasz od nas 20 EUR , co stanowi obiecane 200% bonusu!

To Twoja wielka szansa! Wpłać, zgarnij bonus i wygrywaj!


- Zakłady bukmacherskie online !

Twój abonament Newslettera, ochrona danych i kontakt:
Ta email została wysłana do
Emaile nigdy nie są wysłane bez wyrażnego pozwolenia odbiorcy, Kliknij tutaj, ażeby zmienić Swoje ustawienia lub wymeldować Newslettera. NA TEMAT INTERWETTEN | POMOC/FAQ | KONTAKT | OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE | ZAPOBIEGANIE NAŁOGOWI GRY.
Copyright Š Interwetten Malta Ltd. 2008
Ta oferta jest tylko dla osόb powyżej 18 lat.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
a przypadkiem nie masz tam kilku kont
bo e-mail jest wysyłany pod konkretną nazwę użytkownika
nie wszyscy są uprawnieni do otrzymania tego bonusu
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
To promo tylko dla tych co juz grali i wplacali kase i tylko dla odbiorcow maila, wiec nie wiem czy warto o tym zakladac temat (tez to dostalem).
&quot;Akcja nie obowiązuje w przypadku dokonania pierwszej wpłaty na konto w Interwetten.&quot;
 
T 0

tomkul72

Użytkownik
To promo tylko dla tych co juz grali i wplacali kase i tylko dla odbiorcow maila, wiec nie wiem czy warto o tym zakladac temat (tez to dostalem).
&quot;Akcja nie obowiązuje w przypadku dokonania pierwszej wpłaty na konto w Interwetten.&quot;
Mam w tym buku jedno konto. Wcześniej wpłacałem kasę. Skoro otrzymałem od nich e-mail to rozumiem iż bonus mi przysługuje. Chyba że się mylę.
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Mam w tym buku jedno konto. Wcześniej wpłacałem kasę. Skoro otrzymałem od nich e-mail to rozumiem iż bonus mi przysługuje. Chyba że się mylę.
Wg. mnie bonus jak najbardziej Ci przysluguje. Moze jeszcze Ci dopisza, a jak nie to zagadaj z supportem. Sam mam zamiar dopiero wplacic, wiec wtedy bede wiedzial wiecej ????
 
D 152

damian0012

Użytkownik
&quot;Akcja nie obowiązuje w przypadku dokonania pierwszej wpłaty na konto w Interwetten.&quot;
zeby przyznali bonus 200% wplata ktora teraz zrobimy nie moze byc nasza pierwsza wplata n akonto w interwetten ( chyba to oczywiste)
wie ktos czy bonus jest automatycznie przyznawany po dokonaniu depozytu?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
czytalem
ale kto wie czy on robil juz depozyt wczesniej....
bo mogli mu maila przyslac a wczoraj wplacil 1 raz
Przeciez napisal, ze tak:
&quot;Mam w tym buku jedno konto. Wcześniej wpłacałem kasę. Skoro otrzymałem od nich e-mail to rozumiem iż bonus mi przysługuje. Chyba że się mylę.&quot;
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Potwierdzam, otrzymałem e-mail, wpłaciłem i bonus dostałem ???? 200 % to jest to. By mogli dać 200 za wpłatę 100 ;)
Pozdrawiam
 
O 0

odil007

Użytkownik
Ja też dostałem od nich maila, wpłaciłem 10 euro i automatycznie bonus był na moim koncie.
Swoją drogą Interwetten sie postarało ????
 
D 152

damian0012

Użytkownik
ale szmaty to interwetten
wplacilem 10€ i na koncie bylo 9.80€ ( bo niby 2% prowizja przy wplacie) i bonusa nie dostalem ;/
pisze emaila i dostalem taka odp
Dziękuję za przesłanego maila. Przy każdej wpłacie jest pobierana opłata w wysokości 2%, dlatego aby otrzymać bonus należało wpłacić minimum 10,2 Euro.
mogli szmaciarze wczesniej napisac o tym 10 wplacilem a ze 2% zajeba** to mnie to pier... i nici z bonusu
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
ale szmaty to interwetten
wplacilem 10€ i na koncie bylo 9.80€ ( bo niby 2% prowizja przy wplacie) i bonusa nie dostalem ;/

pisze emaila i dostalem taka odp
Dziękuję za przesłanego maila. Przy każdej wpłacie jest pobierana opłata w wysokości 2%, dlatego aby otrzymać bonus należało wpłacić minimum 10,2 Euro.

mogli szmaciarze wczesniej napisac o tym 10 wplacilem a ze 2% zajeba** to mnie to pier... i nici z bonusu


hahahha ale jaja , nie no dowalili do pieca równo
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
ale szmaty to interwetten
wplacilem 10€ i na koncie bylo 9.80€ ( bo niby 2% prowizja przy wplacie) i bonusa nie dostalem ;/
pisze emaila i dostalem taka odp
Dziękuję za przesłanego maila. Przy każdej wpłacie jest pobierana opłata w wysokości 2%, dlatego aby otrzymać bonus należało wpłacić minimum 10,2 Euro.
mogli szmaciarze wczesniej napisac o tym 10 wplacilem a ze 2% zajeba** to mnie to pier... i nici z bonusu
A jak w ogole wplacales?
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
przez MB

zldzieje i szmaty i tyle teraz to juz nawet na maile nie odpisuja...
To samo ma moj kuzyn. Powolywal sie na to, ze nigdzie w warunkach promocji nie jest napisane, ze kwota nie moze byc nizsza, niz 10 euro (jest tylko max. bonus 20 euro), ale odp. dostal te sama, zalosni...
 
Do góry Bottom