>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Intel Extreme Masters Katowice 2024 [31.01-11.02.2024]

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ept-cs2-iem-katowice-2024.jpg

Intel Extreme Masters Katowice 2024
31.01 - 11.02.2024


Ilość drużyn: 24
Pula: 1 000 000 $
Format:
- Faza play-in: drabinka podwójnej eliminacji
- Faza grupowa: dwie grupy GSL
- Faza play-in: drabinka pojedynczej eliminacji

Magical Snap - 2024.01.26 10.43 - 001.png


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
GamerLegion @1.55 STS
GL -3,5 @ 1.98 Fortuna

M80 bez Mankza, z reszta nawet z nim GL to polka wyżej. GL na Blascie pokonali nawet Faze wiec jest tu potencjał. Dodając do tego doświadczenie lanowe nie widzę tu porażki GL. Wiadomo jest to BO1 wiec ryzyko wzrasta, ale wobec powyższych argumentów według mnie warto.

The Mongolz @2.60 Fortuna
+3,5 @1.7


Jest to chyba najbadziej deprecjonowany zespół na ostatnich dużych turniejach lanowych. Tak naprawdę ekipa znikąd, przyjeżdża i daje bardzo wyrównane pojedynki z ekipami z top 20. Furia niby coś tam zaczęła grać, ale jakoś po kursie 1.50 im nie ufam.

Dodatkowo myśle, ze o dobra pozycje powalczy Virtus Pro którzy złapali fajna formę. Czołówka gra nierówno(g2, Faze, c9 itd) wiec myśle ze jest tu luka która mogą wypełnić. Kurs ze zobaczymy ich w finale to 4.0 F fortuna i uważam ze warto to przemyśleć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Virtus Pro wygra @8.00

To jak graja Virtusi budzi u mnie duzy szacunek. Podoba mi sie ich styl który opiera się na bardzo zachowawczej, ale skutecznej do bólu grze. Nie podejmują zbędnego ryzyka co w przekroju całego meczu przynosi spore korzyści. Złamać ich ekonomię jest bardzo ciężko. Dla mnie to główny faworyt do zwycięstwa.

Spirit wygra @6.00

Tutaj nie jestem do końca przekonany zwłaszcza że kurs niższy niż na Virtusow, ale ta ekipa ma Shiro i przede wszystkim niesamowitego nastolatka Donka. Ten duet będzie robił różnicę, zresztą reszta drużyny to też wartościowi gracze. Minus tylko, że to bardzo młoda drużyna i nie wiem czy są gotowi na tak duży sukces na takiej scenie. Z mniejszym przekonaniem niż Virtusow, ale próbuję.

Navi dojdzie do finału @9.00 ( lub wygra @15.00)

Wydawalo sie ze na odejściu Simpla Navi sporo straci, a jednak ta ekipa prezentuje się ostatnio wybornie. Simpel to oczywiście wspaniały gracz, ale czasami miałem wrażenie, że reszta graczy była przez niego tłamszona i nie mogli dostatecznie rozwinąć swoich skrzydeł. Przyszedł Wonderful który również posiada olbrzymie umiejętności i Navi zaczęło grać naprawde fajnego csa a co najważniejsze poszły za tym wyniki bo pokonanie 2x G2, Complexity i Virtusow tracąc przy tym zaledwie 1 mapę musi budzic szacunek. Uważam, że Navi ma duże szanse na dojście do finału lub dla odważniejszych wygra finał co również wydaje się ciekawą opcją.


Ta trójka to dla mnie obecnie 3 najmocniejsze ekipy. Reszta drużyn mnie nie przekonuje, chociaz oczywiście ktoś może odpalić, bo mocnych drużyn nie brakuje
 
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Serdecznie zapraszam wszystkich odwiedzających ten dział do konkursu.

A więc, zaczynamy:

Heroic - Astralis @ 1.50 [wygrana Astralis]
Team Spirit - Apeks @ 1.37 [ wygrana Spirit]
FURIA - The Mongolz @ 1.55 [wygrana FURIA]

AKO: 3.19
Betfan

Na chwilę obecną pod lupę biorę 3 spotkania.
Zacznijmy od pojedynku Duński ekip. Dla mnie Astralis mega wzmocnione i mega kompletne. To świeży temat, ale z meczu na mecz uważam, że będą prezentować co raz lepiej. Obawiałem się o IGL'a ale on w ekipe Astralis radzi sobie znakomicie Staehr z raitingiem 1.06 to na prawdę dobry wynik. Do tego blameF, device, czy jabbi - sama śmietanka. Po drugiej stronie totalnie przebudowany zespół, słaby występ na Blaście. Format bo1, ale nie widzę tutaj zaskoczenia ze strony Heroic. Nicodoz sam z nertzem nie dźwigną zespołu. Teses również mieszanie bardzo.

Spirit dla mnie jeden z predenentów do wygrania IEM,, może nie TOP1, ale namieszają. Pojawią się w pełnym składzie, gdyż ostatnio były zamieszania wizowe. Ta drużyna ma potencjał. Młodziutki donk do tego sh1ro Ta ekipa na prawde prezentuje sie fajnie. Na ostantich turniejach jeszcze za czasów CS:GO potrafili grać jak równy z równym. Do tego uważam, że scena cs2 troszeczkę się zmieniła na korzyść młodych graczy. Dlaczego? Gdyż łatwiej jest im przyswoić cs2 niż dla chłopów 27-30 lat. Z drugiej strony jest Apeks, gdzie w cs2 też pokazał ładne momenty, ale na drużyny z innych lig to raz. Tutaj nie widzę by Spirt odpuściło, ba a nawet widzę mega deklasację.

FURIA, ach ta FURIA cięzko bardzo, jeśli na tym tunrnieju coś nie "zatrybi" to uważam że będą ogromne zmiany w zespole, są już od dłuższego czasu. Ale widzę tutaj totalną przebudowę zespołu. Straszne granie w kratke, brak tego agresywnego zaskakującego cs'a, szybkiego. Liczę na to, że nie dadzą się formacji TheMongolz, która pokazała że w csa grać umie i to na turniejach, nie super wyniki może, ale potrafi uprzykrzyć życie faworytom w turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
GamerLegion vs M80
Snax under 15.5 zabójstwa
@1.85 16 killi
acoR vs Snax - 1 @1.75 w dużym zapasem

Polak w szeregach GL gra ostatnio słaby CS. Jego rating 2.0 spada, a to za sprawą coraz większej ilości wyników poniżej swojego poziomu. Janusz jedynie w ostatnim pojedynku na Faze miał przebylsk, jednak to na nic się nie zdało bo ostatecznie i tak przegrali. Nie jest liderem zespołu i to przekłada się na ilość eliminacji. Widac brak pewnosci siebie. Przeciwnik ostatnio z dobrymi wynikami na lepszee drużyny i napewno będzie ciężko GL o Stomp. Myślę, że ciężko będzie mu tutaj osiągnąć 16 killi, no chyba, że przeciwnicy będą mu wbiegac pod lufe ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +106
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Nie będę oryginalny i ponowię parę typów, ale też postaram się opisać wszystkie po trochu. Wszystkie kursy pochodzą z unibet.

Eternal Fite - BetBoom - 2 @2,08
W moim odczuciu mecz 50/50 z lekka przewagą BB. Rosjanie z nafanym i s1renem pokazali się niedawno z całkiem dobrej strony ogrywając OG czy BIG. Jak dla mnie ich sufit jest dużo wyżej niż EF. Gramy BO1 więc zaryzykuje za mniejszą stawkę.
Heroic - Astralis - 2 @1,45
Tu wspomniane wyżej. Jak dla mnie Astralis w obecnym składzie zjada Heroic. Heroic jeszcze nie to zgranie, ale nadal w najlepszej formie rywale dla mnie powinni wygrać 10/10 takich spotkań.
ENCE - BIG - 1 @2,35
Tutaj może mocno życzeniowo i przede wszystkim patriotycznie ale czy przy B01 powinna być aż taka dysproporcja? Wystarczy dobry start mapy i będzie 3:0 i kursy powinny być po 1,85 i tak też te spotkanie przed startem w moim odczuciu powinno być rozpisane. Oczywiście BIG jest faworytem bo pokazali się z dobrej strony C9 2-0. Historia spotkań 9ine vs BIG też na korzyść niemieckiego zespołu, więc czemu wierze w Polaków ? IEM KATOWICE - POLSKA GUUUUROM. :D a na poważnie, wiemy że w tym teamie drzemie potencjał. Hades jak ma dzień to potrafi robić niesamowite rzeczy, dycha dostarcza swoje a BIG na lanie ma czasem zawiechy więc po takim kursie do popcornu spróbuje.
Cloud 9 - Rebels - 1 @1,15 ahhaha nie wierze
Tego to się w ogóle nie powinno pisać ale kurczę bez podatku, do dubla ? Mój "ulubiony" polski team który przegrywa wszystko jak leci zagra z drużyną która może być spokojnie w 1/8 turnieju bo raczej wygrana im nie grozi. Dzieli ich przepaść i spodziewałem się 1,03, ale za darmo to i ocet dobry. Jeśli Polacy wyjdą poza 5 rund to będę szczerze zaskoczony.
Spirit - Apeks - 1 @1,35
Spirit w końcu w pełnym składzie z donkiem i sh1ro. Potencjał jest tam ogromny. Jak dla mnie czarny koń tych rozgrywek. Apeks solidne i równe ale na poziomie dużo niższym. Nie ma co kombinować.
GamerLegion - M80 - 1 @1,42
Tu pisano już o tym że faworytem jest GL i szczerze będę w szoku jak nie wygrają. Dodatkowo M80 bez maNkza który z powodów osobistych przesunął się na ławkę. Timing decyzji może również wpłynąć na cały zespół. Teoria teoria ale tego spotkania osobiście najbardziej się obawiam.

Ostatnich dwóch spotkań nie tykam ze względu na to że VP to kurs 1,03 a takich się nie gra nawet wiedząc że wygrają. Dysproporcja jednak sił jest niesamowita i tam powinno być łatwo i przyjemnie. W spotkaniu Furii z Mongolz nie pokuszę się o nic bo po 1 - Furia jest dla mnie przereklamowana. po 2 Mogolz to nie ogórki i gdybym musiał to szedłbym w underdoga niż w chimeryczną FURIE.
 
Ostatnia edycja:
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Betfan nie ma w ofercie, ale forbet tak:
1. GamerLegion - M80 9
Coach dephh będzie grał.
- poniżej 10.5 @1.80
dephh (M80) poniżej/powyżej 10.5 zabójstw (1 mapa)
2. Cloud9 - Rebels
W betfan 1.2 wygrana c9 (bez remisu)
Oraz:
Igl snx często łapie mało fragów. Ta drużyna bez szans na jakikolwiek sukces nie ma żadnych szans z cloud9 - oni nie wiedzą co robić na drużyny tier 3/4 a co dopiero tutaj.
3. Cloud9 - Rebels 12
poniżej 10.5 @1.85
sNx (Rebels) poniżej/powyżej 10.5 zabójstw (1 mapa)
 
Ostatnia edycja:
T 4

thelukasz2

Użytkownik
[CUT] typerzy pierwszy dzień wszystko na czerwono xD
Jeden [CUT] muffin a drugi marekbet
Post automatycznie złączony:

Nie będę oryginalny i ponowię parę typów, ale też postaram się opisać wszystkie po trochu. Wszystkie kursy pochodzą z unibet.

Eternal Fite - BetBoom - 2 @2,08
W moim odczuciu mecz 50/50 z lekka przewagą BB. Rosjanie z nafanym i s1renem pokazali się niedawno z całkiem dobrej strony ogrywając OG czy BIG. Jak dla mnie ich sufit jest dużo wyżej niż EF. Gramy BO1 więc zaryzykuje za mniejszą stawkę.
Heroic - Astralis - 2 @1,45
Tu wspomniane wyżej. Jak dla mnie Astralis w obecnym składzie zjada Heroic. Heroic jeszcze nie to zgranie, ale nadal w najlepszej formie rywale dla mnie powinni wygrać 10/10 takich spotkań.
ENCE - BIG - 1 @2,35
Tutaj może mocno życzeniowo i przede wszystkim patriotycznie ale czy przy B01 powinna być aż taka dysproporcja? Wystarczy dobry start mapy i będzie 3:0 i kursy powinny być po 1,85 i tak też te spotkanie przed startem w moim odczuciu powinno być rozpisane. Oczywiście BIG jest faworytem bo pokazali się z dobrej strony C9 2-0. Historia spotkań 9ine vs BIG też na korzyść niemieckiego zespołu, więc czemu wierze w Polaków ? IEM KATOWICE - POLSKA GUUUUROM. :D a na poważnie, wiemy że w tym teamie drzemie potencjał. Hades jak ma dzień to potrafi robić niesamowite rzeczy, dycha dostarcza swoje a BIG na lanie ma czasem zawiechy więc po takim kursie do popcornu spróbuje.
Cloud 9 - Rebels - 1 @1,15 ahhaha nie wierze
Tego to się w ogóle nie powinno pisać ale kurczę bez podatku, do dubla ? Mój "ulubiony" polski team który przegrywa wszystko jak leci zagra z drużyną która może być spokojnie w 1/8 turnieju bo raczej wygrana im nie grozi. Dzieli ich przepaść i spodziewałem się 1,03, ale za darmo to i ocet dobry. Jeśli Polacy wyjdą poza 5 rund to będę szczerze zaskoczony.
Spirit - Apeks - 1 @1,35
Spirit w końcu w pełnym składzie z donkiem i sh1ro. Potencjał jest tam ogromny. Jak dla mnie czarny koń tych rozgrywek. Apeks solidne i równe ale na poziomie dużo niższym. Nie ma co kombinować.
GamerLegion - M80 - 1 @1,42
Tu pisano już o tym że faworytem jest GL i szczerze będę w szoku jak nie wygrają. Dodatkowo M80 bez maNkza który z powodów osobistych przesunął się na ławkę. Timing decyzji może również wpłynąć na cały zespół. Teoria teoria ale tego spotkania osobiście najbardziej się obawiam.

Ostatnich dwóch spotkań nie tykam ze względu na to że VP to kurs 1,03 a takich się nie gra nawet wiedząc że wygrają. Dysproporcja jednak sił jest niesamowita i tam powinno być łatwo i przyjemnie. W spotkaniu Furii z Mongolz nie pokuszę się o nic bo po 1 - Furia jest dla mnie przereklamowana. po 2 Mogolz to nie ogórki i gdybym musiał to szedłbym w underdoga niż w chimeryczną FURIE.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
[CUT] typerzy pierwszy dzień wszystko na czerwono xD
Jeden [CUT] muffin a drugi marekbet
Post automatycznie złączony:
Po pierwsze to się uspokój. Po drugie trzeba albo nie mieć co robić z pieniędzmi albo być...guuupi ;) żeby ładować się w pierwszy dzień IEMa i bo1. Jak ciebie te analizy zachęciły do gry to cię chłopie podziwiam.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
T thelukasz2 słowa słowa i jeszcze raz słowa. Nie będę tolerował tutaj taki zachowań. Co miał wnieść Twój komentarz w dziele esport cs2 tutaj ?

Fakt IEM zaczął się ciekawie. Ale to dobry sygnał, że jest i poziom. A co buk wystawia to tylko może być sposób na łapanie dogów.
 
R 274

razor_gj

Użytkownik
Nie będę oryginalny i ponowię parę typów, ale też postaram się opisać wszystkie po trochu. Wszystkie kursy pochodzą z unibet.

Eternal Fite - BetBoom - 2 @2,08
W moim odczuciu mecz 50/50 z lekka przewagą BB. Rosjanie z nafanym i s1renem pokazali się niedawno z całkiem dobrej strony ogrywając OG czy BIG. Jak dla mnie ich sufit jest dużo wyżej niż EF. Gramy BO1 więc zaryzykuje za mniejszą stawkę.
Heroic - Astralis - 2 @1,45
Tu wspomniane wyżej. Jak dla mnie Astralis w obecnym składzie zjada Heroic. Heroic jeszcze nie to zgranie, ale nadal w najlepszej formie rywale dla mnie powinni wygrać 10/10 takich spotkań.
ENCE - BIG - 1 @2,35
Tutaj może mocno życzeniowo i przede wszystkim patriotycznie ale czy przy B01 powinna być aż taka dysproporcja? Wystarczy dobry start mapy i będzie 3:0 i kursy powinny być po 1,85 i tak też te spotkanie przed startem w moim odczuciu powinno być rozpisane. Oczywiście BIG jest faworytem bo pokazali się z dobrej strony C9 2-0. Historia spotkań 9ine vs BIG też na korzyść niemieckiego zespołu, więc czemu wierze w Polaków ? IEM KATOWICE - POLSKA GUUUUROM. :D a na poważnie, wiemy że w tym teamie drzemie potencjał. Hades jak ma dzień to potrafi robić niesamowite rzeczy, dycha dostarcza swoje a BIG na lanie ma czasem zawiechy więc po takim kursie do popcornu spróbuje.
Cloud 9 - Rebels - 1 @1,15 ahhaha nie wierze
Tego to się w ogóle nie powinno pisać ale kurczę bez podatku, do dubla ? Mój "ulubiony" polski team który przegrywa wszystko jak leci zagra z drużyną która może być spokojnie w 1/8 turnieju bo raczej wygrana im nie grozi. Dzieli ich przepaść i spodziewałem się 1,03, ale za darmo to i ocet dobry. Jeśli Polacy wyjdą poza 5 rund to będę szczerze zaskoczony.
Spirit - Apeks - 1 @1,35
Spirit w końcu w pełnym składzie z donkiem i sh1ro. Potencjał jest tam ogromny. Jak dla mnie czarny koń tych rozgrywek. Apeks solidne i równe ale na poziomie dużo niższym. Nie ma co kombinować.
GamerLegion - M80 - 1 @1,42
Tu pisano już o tym że faworytem jest GL i szczerze będę w szoku jak nie wygrają. Dodatkowo M80 bez maNkza który z powodów osobistych przesunął się na ławkę. Timing decyzji może również wpłynąć na cały zespół. Teoria teoria ale tego spotkania osobiście najbardziej się obawiam.

Ostatnich dwóch spotkań nie tykam ze względu na to że VP to kurs 1,03 a takich się nie gra nawet wiedząc że wygrają. Dysproporcja jednak sił jest niesamowita i tam powinno być łatwo i przyjemnie. W spotkaniu Furii z Mongolz nie pokuszę się o nic bo po 1 - Furia jest dla mnie przereklamowana. po 2 Mogolz to nie ogórki i gdybym musiał to szedłbym w underdoga niż w chimeryczną FURIE.
To sobie teraz wypij ten darmowy ocet hahah
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +274
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Znalazłem ciekawy rynek i myślę że jest warty zagrania. Widzę duża dysproporcje w wynikach obu graczy ostatnimi czasy

H2H STYKO vs sense
sense @2.05

STYKO od niedawna figuruje w rosterze ponownie jako starter, choć w drużynie jest od 2 lat, A to za sprawą odejścia kyxsana. Jego wyniki jeśli chodzi o cały pobyt w Apeks nie są źle, jednak od czasu ponownego włączenia do składu mówiąc lekko są słabe. Rating 2.0 na poziomie 0.57 trudno osiągnąć i napewno pomógł w tym meczu na Spirit gdzie ustrzelil tylko jednego fraga.
Do tego H2H betfan proponuje mu Norwega sense. Chłopak awansował z akademii w połowie zeszłego roku i odnalazł się nieźle spoglądając na mecze w formacji Apeksu. Myślę, że zestawienie tych dwóch panów może pójść w jedna stronę. Widać, że STYKO ma problemy z odnalezieniem się w nowym CS'ie i mam nadzieję że dziś zagra to na naszą korzyść.
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Idę dzisiaj w stronę Hadesa, który niesie ENCE czy niósł 9 na swoich barkach. Olek jest w formie, z AWP w ręku robi niestworzone rzeczy. Z drugiej strony blameF o którym pisałem kilka dni wcześniej. Uważam że podobnie jak NiKo nie mają stabilnej w formy w cs2. Mieszane mecze blameF'a. Więc tutaj kto zdobędzie więcej eliminacji w całym spotkaniu idę w stronę Hadesa.


Drugi typ to wygrana Furii, wiem jest poniżej oczekiwań. Daje im ostatnią szansę. Dlaczego ? Bo grają z Apeks z drużyną która w mojej ocenie spisana jest na straty totalnie. Wczorajsza porażka 13:0 ze Spirit też o czymś świadczy i w głowach taki blamaż może zostać. Chciałbym zobaczyć Furię na IEM Katowice.

Wygrana Furia @ 1.50
Hades więcej eliminacji od blameF @ 2.70
Betfan
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja wam powiem, że wszystko spoko bo w każdym typowaniu różnie bywa ale te typowania tu, to odbiegają od tego co się dzieje o himalaje różnicy. Ciekawe co będzie dalej ale na 1 mapie Styko tam rozwala a sense nie wie chyba w co gra.
 
Ostatnia edycja:
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Virtus Pro @1.66 Betfan

mnie to C9 nie przekonuje, dziś męczarnia z BB które wyglądało niekiedy jak dzieci we mgle. Przed IEM tez ta forma była mocno chwiejna. VP dziś w papę od GL, myśle, ze to ich trochę obudzi i jutro zobaczymy lepsze spotkanie. VP maja tez lepszy map pool także to tez skłania do grania w ich kierunku, no i grali niedawno na Blaście gdzie VP było lepsze. Uważam, ze VP maja tutaj więcej argumentów i powinni to wziąć jutro.
 
Ostatnia edycja:
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Dajcie mi argument żeby nie iść grubo w rebels albo chociaż handi 1.5
Kurs 3.20 przeciwko drużynie ze stand inem w wieku 40 lat ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +1040
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Dajcie mi argument żeby nie iść grubo w rebels albo chociaż handi 1.5
Kurs 3.20 przeciwko drużynie ze stand inem w wieku 40 lat ??
Może taki, że Rebels to tylko trochę lepsza drużyną niż Rooster po której M80 się wczoraj przejechalo? Ok, Rebels zaskoczyło C9, ale Ruscy przyjechali tu ze słaba forma a dodatkowo chyba trochę zlekceważyli Polaków.

Kolejnym argumentem jest to że M80 zbanują Mirage a to wydaje się te mapę przygotowali sobie Rebels na ten turniej.

Ja ten mecz odpuszczam, ale nie jestem takim optymistą co do grania w stronę Rebels, chociaż faktycznie kursy są takie ze prędzej zagrałbym handi na Polaków niż wygrana M80
 
W 18,4K

WENTOR

Użytkownik
Rebels vs. M80: +1,5 @ 1,70 ✅
Rebels vs. M80: 1 @ 3,35 ✅

Nie wiem czy grubo, bo o ile mamy swoje argumenty, o tyle to są cały czas kwalifikacje, a z całego dnia jest to imo najmniej wdzięczny mecz do grania. Dobry mecz na C9 i potem już było bardzo ciężko na Eternal Fire, które potrafi być mocne, ale nie wiemy jak wyglądaliby w starciu z topką, ostatnio na nikogo z topki nie grali, więc ciężko ich ocenić przez pryzmat meczu z BetBoom i słabym ostatnio Mouz w meczu na Blaście. Polacy nie notowali jakichś dobrych wyników poza tym pierwszym meczem z kwalifikacji, o ich map poolu można powiedzieć tyle, co nic, więc może być różnie. Tak czy inaczej, słuszna uwaga, że kursy wydają się być zbyt wysokie i ja osobiście próbuję, głównie pod wygraną choć jednej mapy.
Gramy u siebie. Gramy z ekipą, która potrafi zagrać ładnego CSa, ale nie wystąpi w pełnym składzie. Przeszkadzać może presja i ciężar, z jakim nasza ekipa jeszcze się nie mierzyła (w jakimś stopniu po części może sNX i Olimp przy okazji walki o Pro Ligę) i to jest właśnie ta kwestia, która odstrasza od mocniejszego wejścia w ten mecz, ale jak najbardziej jest przestrzeń do awansu. Jest na to szansa, ale tu będzie decydować dyspozycja dnia i jeżeli będzie taka jak na starcie, to jestem spokojny o wynik. Kwestia czy dowiozą mentalnie, bo równie dobrze mogą się posypać i zagrać bardzo słaby mecz, dlatego nie szalałbym ze stawką.

Virtus Pro vs. Cloud9: 1 @ 1,65 ❌
Ciężko mi wyobrazić sobie wygraną C9 po tym, co ostatnio pokazują obie ekipy, przegrana z GL jest dużo mniej obciążająca dla VP, niż przegrana C9 z Rebels. Tydzień temu Virtusi wygrali na Blaście 2-1 mając większość meczu pod kontrolą poza początkiem drugiej mapy. Cloud9 wygląda na papierze mocno i moim zdaniem mocniej niż VP, ale na razie tego nie widać i po ostatnich wynikach ten kurs wygląda całkiem przyjemnie do gry.

BIG vs. Apeks: 1 @ 1,50 ❌
No ładnie BIG wygląda od dłuższego czasu, mocny faworyt w meczu z Apeks, które pokonało Furię, ale w obliczu ostatniej dyspozycji Niemców nie jest to coś, co przekonywałoby mnie do typowania pod nich. Tutaj właściwie moim zdaniem są wystawione najbardziej przyziemne kursy z całego dnia rozgrywek.

ENCE vs. Mongolz: 1 @ 1,55 ✅
Super mecz Polaków na Astralis, kompletnie nie spodziewałbym się wygranej - ogromna niespodzianka. Właściwie byłem pewien, że nie pojawimy się na IEMie po tym, jak przegraliśmy na BIG i trafiliśmy na Duńczyków, a tu proszę - wygrana w 2 mapach. Mongolz jest solidną ekipą, która potrafi napsuć krwi, ale po tym co pokazaliśmy i biorąc pod uwagę fakt, że BIG jest porządną drużyną, która czuje Ancienta, to porażka na nich tam nie jest żadnym wstydem - oni zresztą są na tym turnieju mocno sfocusowani, musi im potężnie zależeć na tym IEMie, bo przecież nie dostali się na RMRa, więc następny duży turniej zagrają dopiero w kwietniu na Pro Lidze. Polacy z kolei po nieudanych kwalifikacjach do IEM China muszą u siebie pokazać dobrego CSa, co już się udało na Astralis, ale na pewno występ w Katowicach jest dla nich bardzo ważny, będą mieli tu potężne wsparcie. Czysto e-sportowo tak poza tym - Mongolz jest po prostu do ogrania, na papierze wyglądamy lepiej, w ostatecznym rozrachunku dużo czynników nam sprzyja, dlatego moim zdaniem warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1040
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Kursy na ggbet mnie dzisiaj mocno zszokowały w porównaniu z tym co widzimy na innych rynkach

Virtus.pro wygra @1.99

Mimo, ze Virtusi wczoraj przegrali swoj mecz, a C9 wygrali to jednak gołym okiem widac, ze Jame i spolka to w tym momencie druzyna lepsza. Chmurki wygladaja bardzo źle. Mecz z Rebels jeszcze można było uznać jako wypadek przy pracy, ale jednak wczorajsze spotkanie z Betboom potwierdziło, że coś nie gra w tej drużynie i nie widzę ich w starciu przeciwko tak solidnym Virtusom i jestem w szoku ze Ggbet stawia w roli lekkiego doga Virtus Pro.

Mongolz wygra mapę @1.71

Super, że Polacy wczoraj pokonali Astralis oraz, ze zagrali naprawdę dobry mecz, ale mam silne przeczucie, że dzisiaj nie będą w stanie tego powtórzyć. Mongolz robi z miesiąca na miesiąc postępy I są w stanie postawić się każdej drużynie a już napewno trochę chwiejnej drużynie Kubena. Dodatkowo Azjaci zbanują Vertigo co już nieco utrudni zadanie Ence. Kurs na wygranie mapy bajeczny.

Big wygra @1.77

Niemcy wypuścili z rąk wygrany mecz z Heroic, ale dzisiaj mają za rywala słabiutkie Apeks z którym powinni sobie spokojnie poradzić. To, że Apeks jeszcze dzisiaj ma szansę zawdzięcza temu, że grali z mierną Furią a i tak ten mecz był bardzo bliski. Apeks już dwukrotnie w tym turnieju mieli zwiechy po stronie tero na ponad 10 rund których nie potrafili wygrać. Big ostatnio zwyżkowa forma, dla mnie duzy faworyt. U innych buków około 1.50
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Piękna gra we wczorajszym meczu z ENCE poskutkowała wyeliminowanie ekipy Astralis z turnieju IEM katowice. Wygrana 2:0 tak na prawdę nie wiem do czego można się przyczepić. Wszystkie decyzje wykonywane poprawnie. Zespołowo po stronach atakujących przemyślana strategia oraz indywidualności na wysokim poziomie skillowym. CT na vertigo przemyślane z dobra rotacja zawodników co skutkuje że komunikacja jest i działa. O występie duńskiego gracza bębni cały internet. Glaive wykręcił 1.4 rating niszcząc swój poprzedni zespół w którym grał 7 czy 9 lat. Na początku oglądania spotkania narzekałem pod nosem na dychę. Że co się z nim stało. Po kilku rundach wrócił dyszka na swoim poziomie i szybo zmieniłem zdanie. Nietuzinkowe zagrania i agresywne skracania pozycji skutkowało w przewaga w eliminacjach na początku rundy, co pozwalało, zachować spokój i odpowiednią rotację w dalszej części rundy. Dzisiaj grają z Mongolzami nie widzę tutaj innego wyniku jak wygraną i pozostanie w Katowicach.

Apeks - rozczarowało i wygrało wczoraj z FURIA. Brazylijczycy nie zagrali nic, głowy im popadały. Ładny comeback na miragu i to tyłe. Różnica klasa między BIG a Apeks więc tutaj liczę bez niespodzianki.
 
Do góry Bottom