>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Informacje o Ladbrokes

ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
dostalem i jutro wysylam nagrode - cos masz pecha z tym kontaktem bo z tego co widze mail twoj nie doszedl a i priv z przygodami
pozdrawiam,
Michal
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Gdybym nie zobaczyl to bym nie uwierzyl , limit na zaklady w wysokosci 0.00. Kumpel taki dostal po niecalym miesiacu grania. Ja mu opowiadam jaki to spoko buk bo i spore limity ( przynajmniej u mnie) i fajne promocje ( freebet na ekstraklase , a teraz dostalem na f1) a tu takie cos wychodzi.
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
W lipcu 2011 roku na terenie Polski w życie wejdzie nowa ustawa o grach hazardowych. Nowe prawo zezwala na zakłady sportowe jedynie firmom posiadającym polską licencję.
Firma Ladbrokes Betting and Gaming podlega licencji przyznanej przez inny kraj Unii Europejskiej, w związku z czym nie będzie ubiegać się o polską licencję.
Z powodu powyższej decyzji firma Ladbrokes nie może kontynuować działalności w Polsce. Dlatego też z dniem dzisiejszym możliwość dokonywania zakładów oraz nowych depozytów zostanie zablokowana na kontach użytkowników. Wszelkie środki pieniężne znajdujące się w sekcji zakładów sportowych, kasyna, kasyna Live Dealer, Pokera i Gier są bezpieczne. Nagrody za punkty pokerowe zgromadzone w czerwcu zostaną wypłacone a wszystkie zawarte zakłady sportowe zostaną rozliczone bez żadnych zmian, zgodnie z regulaminem Ladbrokes.
Prosimy o natychmiastowe wypłacenie wszelkich środków z konta użytkownika Ladbrokes.
to już pograne na tym buku . . .
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wszyscy chyba dostali maila. Mi akurat wpłynął przelew za freebet, więc luz.
Pożyjemy, zobaczymy... ktoś będzie miał przecież owe licencje

Robson // pewnie bet-at-home z ich mega kursami ???? Brak słów na tego Kapice i tą całą ustawe dosłownie ...
 
K 0

karol1991

Użytkownik
Mam pytanie o walkower w tenisie bo takowy dzisiaj sie pojawil. czy ladbrokes anuluje to i robi zwrot czy kupon w plecy ? sorki ale nie mam polskich znakow za co przepraszam. z gory dzieki za odp
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Mam pytanie o walkower w tenisie bo takowy dzisiaj sie pojawil. czy ladbrokes anuluje to i robi zwrot czy kupon w plecy ? sorki ale nie mam polskich znakow za co przepraszam. z gory dzieki za odp
Ladbrokes zalicza zakłady na zwycięzcę w meczu, jeśli została rozegrana jedna piłka.
 
Do góry Bottom