>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Inauguracyjny mecz sezonu 06/07- Widzew-Groclin (piątek) 2-1

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Widzew Łódź Vs. Groclin Grodzisk Wlkp.


Data i godzina spotkania: Piątek 28 lipca, godzina 20:00

Kursy:
Profesjonal- 2.25--3.1--2.8--1.3--1.47
Bet-at-home- 2,25--3,10--3,05

Moja analiza:

Orange Ekstraklasę czas zacząć. Można powiedzieć nareszcie! Już w piątek ruszamy i na początek wybieramy się do Łodzi. Tutaj odbędzie się inauguracyjne spotkanie sezonu 2006/2007. Jedno jest pewne - na stadionie będzie komplet kibiców. W tym elemencie, będzie to 12 zawodnik Łódzkiej drużyny. Ale czy to wystarczy? Na pewno działacze, piłkarze i kibice czekają z niecierpliwością na ten mecz. Przed sezonem z klubu wycofał się Zbigniew Boniek, który mocno działał w zarządzie i starał się dobrze wykonywać swoją prace. Brak Bońka Widzew może odczuć podczas trwania sezonu. W klubie jest dużo młodych a zarazem niedoświadczonych pierwszoligową znajomością. Ale z drugiej strony są to gracze perspektywiczni. Młody trener, Probierz chyba wie co robi. W drużynie panuje spokój i nie ma żadnych konfliktów.
Jeżeli mowa o składzie. Pod znakiem zapytania w spotkaniu z Groclinem stoi występ Roberta Kłos (ale prawdopodobnie zagra). Na pewno nie zagrają: Bartłomiej Grzelak, Iheanacho i Jakub Wawrzyniak. Są to mocne osłabienia drużyny. W tej sytuacji szanse dostaną zmiennicy, którzy na będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.
Może teraz parę zdań o Groclinie. Zespół ten bardziej osłabił i „odchudził” kadrę, niż się wzmocnił przed sezonem. Ale nie można mówić o katastrofie. Trener Liczka chciał wzmocnić obronę oraz pomoc. To mu się udało. Ściągnął dobrych a zarazem młodych zawodników takich jak Telichowski, Mowlik czy Krzyśka Króla, którego osobiście znam. W pomocy liderem drużyny ma być Piotr Świerczewski, który ma zadania defensywne, a Nowacki będzie miał zdania ofensywne. Minusem kadry drużyny z Wielkopolski jest tylko 3 napastników. Aktualnie klub ma kłopoty z wystawieniem pomocy, gdyż dużo graczy pauzuje z powodu kontuzji.
Groclin w sparingach grał z mocnymi drużynami, to może przynieść dobre skutki podczas trwania sezonu. Trener Liczka w spotkaniu przeciwko Widzewowi prawdopodobnie nie będzie mógł skorzystać z: Marka Sokołowskiego, Dariusza Gesiora oraz Michała Golińskiego.

Jeżeli chodzi o statystyki. W ekstraklasie Widzew jeszcze u siebie nigdy nie wygrał z Groclinem. Ostatni punkt zdobyli aż 4 lata temu. Bilans spotkań międzyklubowy jest następujący: 0-1-5, w bramkach 6-14. Czy tym razem przełamią apogeum nieszczęścia? Moim zdaniem nie. Groclin powinien dobrze rozpocząć rozgrywki i przynajmniej zremisuje z Widzewem.

Wg mnie przypuszczalne składy drużyn:
Widzew: Miedzidow --- Kłos-Rzeźniczak-Stawarczyk-Nowak--- Zecević-Budka-Iwan-Szeliga--- Sokalski-Bogunović

Groclin- Przyrowski---Telichowski-Mowlik-Lacić-Lazarevski---Lato-Nowacki-Świerczewski- Piechniak---Rocki---Zahorski


Mój typ: x2

A Wy, drodzy użytkownicy forum myślicie o tym spotkaniu? Kto Wygra, kto zdobędzie pierwsze punkty? Widzew czy Groclin? Wypowiadajcie się na temat tego spotkania.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Musze przyznać że w tym spotkaniu moim faworytem jest Groclin , Widzew nie dokonał żadnych spektakularnych transferów więc wątpie czy wygrają z tak mocnym rywalem wiadomo że pan Zbigniew Drzymała jest już nerwowy za zeszły sezon więc tutaj Groclin musi pokazać swoją moc i pogromić Widzew
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
moim zdaniem to jest najciekawszy mecz pierwszej kolejki faworytem jest druzyna z wielkopolski ale mysle ze moze byc niespodzianka w Łodzi.widzew bedzie chciał jak najlepiej pokazac sie przed pełnym stadionem który bedzie w Łodzi wiec mój typ to 1x
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sadze ze Groclin powalczy w tym meczu.Wygladaja lepiej i chyba x2 powinno wystarczyc.Choc beniaminkowie spisuja sie zazwyczaj dobrze na poczatku rundy.
 
dani1987 0

dani1987

Użytkownik
1 mecz po powrocie do pierwszej ligi i gra na własnym stadionie zmobilizuje Widzew. Myślę ze to Łodzianie strzelą pierwszą bramke i będą kontrolować mecz tak by go nie przegrać . Stawiam na 1x .
 
domel 49

domel

Forum VIP
Wedlug mnie pewnym typem jest 1X Widzew napewno bedzie chcial dobrze zaczac sezon a maja na to szanse poniewaz Groclin pokazal w ubieglym sezonie ze idzie z nimi wygrac, oczywicie wiem ze doszli nowi zawodnicy i w pierwszych spotkaniach moze wydazyc sie wszystko ale wydaje mi sie ze Widzew &quot;pozbieral&quot; dobrych zawodnikow i beda grozni w 1 lidze. Tak jak pisalem wczesniej typ bardzo pewny to 1X ???? oczywiscie wedlug mnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom