>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ile trwa wypłata

Status
Zamknięty.
K 2

kastol

Użytkownik
witam,

ile u was trwa wyplata z pinnacle, ja wyplacalem gotowke poprzez MB i dopiero po ok. 6 dniach doszla na moje konto w moneybookers
 
L 237

lookash

Użytkownik
u mnie doszła kasa na mb w kilka godzin dlatego chwalę sobie tego buka ze względu na profesjonalizm i szybkie przelewy co czynni ich jednym z najlepszych bukmacherów;)
 
K 2

kastol

Użytkownik
jakie oni maja opłaty , wiem ze to u nich dziwnie wyglada. Na pewno za wpłate nic nie potracaja, ale wypłata chyba 1 w miesiacu grats a reszta 15 usd? poprawcie mnie jesli niemam racji?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Clients who do not use our free account to account transfer option receive free deposits, except for myCitadel Express Pay.
Clients who do not use our free account to account transfer option now receive one free withdrawal per calendar month. There is no minimum amount required for your free withdrawal and you may use any of your authorized withdrawal methods. All additional withdrawals during the calendar month, for any amount using any withdrawal method, incur a fee. Please see the FAQ for more information on fees.
Moneybookers fee is $15 USD, or equivalent. Clients using our free transfer service incur a $15 USD, or equivalent, fee for each Moneybookers withdrawal



Raz w miesiącu wypłata free. Kolejne 15 USD.
 
Baqu 791,3K

Baqu

Forum VIP
witam,

ile u was trwa wyplata z pinnacle, ja wyplacalem gotowke poprzez MB i dopiero po ok. 6 dniach doszla na moje konto w moneybookers
6 dniach ? jestem w ciezkim szoku, ja ostatnio wypłacałem dwa razy, za kazdym razem była to maksymalnie godzina.

pozdr,
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Clients who do not use our free account to account transfer option now receive one free withdrawal per calendar month.


Kalendarzowy miesiąc, czyli rozumiem, że jeśli zlecę wypłatę 31 grudnia, to wypłata zlecona 1 stycznia też będzie bezpłatna?

Pisze w ramach upewnienia bo nie chciałbym bulnąć 15$.
 
onos 28

onos

Użytkownik
Nie wiecie czy jak juz sie zlecilo wyplate to Pinnacle zabiera ci kase odrazu jak to robia inne buki i musisz czekac az ci przesla?? Poniewaz zlecilem wyplate a kasa wciaz jest na koncie i nie wiem czy robic to jeszcze raz czy czekac :pP
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Nie wiecie czy jak juz sie zlecilo wyplate to Pinnacle zabiera ci kase odrazu jak to robia inne buki i musisz czekac az ci przesla?? Poniewaz zlecilem wyplate a kasa wciaz jest na koncie i nie wiem czy robic to jeszcze raz czy czekac :pP
czekaj aż Ci zlecą wypłatę..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom