>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ila płacicie OC za motor??

K 0

koziur22

Użytkownik
Witam ile srednio placicie OC za motor . Jaki rocznik i jaka pojemnosc . Mi z racji ze jestem w UK i mam prawko 2 miesiace wyszlo 1900 funtow dlatego chce zarejestrowac i ubezpieczyc w Polsce .
 
K 0

koziur22

Użytkownik
Dzwonilem do Link4 i powiedziala mi 155 zl za 750ccm i 6 lat znizek . Takze chyba zostane przy rejestracji w pl i smigam na polskich blachach w UK
 
Baqu 777,2K

Baqu

Forum VIP
A jak bedziesz mial wypadek to co zrobisz?
to przecież żaden problem chyba jeżeli jest ubezpieczony na terenie UE

ja mam raczej pytanie czy musi przestrzegać tych samych przepisów co samochody, czyli max pół roku w UK inaczej zwiozą auto, czy motocykli to się
nie tyczy ?

sam sie zastanawiam czy zostawiac motor na blachach UK czy przerejestrować
go na polskie, sajuken nie wiesz może jak duże są różnice w opłatach ?
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ja w ogole tego nie ogarniam jak mozna rejestrowac auto w polskich ubezpieczalniach i jezdzic nim w UK. W ogole jak mozna rejetrowac auto w polskich ubezpieczalniach !!! Moje zdanie jest takie jak cie nie stac na ubezpieczenie to cie nie stac na motor kup mniejszy i bedziesz placil mniejsze ubezpieczenie. Ewentualnie rozumiem kolege ktory jezdzi vanem na polskich blachach bo ma swoja firme budowlana ktora rozkreca i jest mu to potrzebne ale MOTOR? Podczas quetesion przeciez cie pytaja gdzie mieszkasz, gdzie parkujesz, gdzie pracujesz, kim jestes z zawodu gdzie parkujesz w dzien w nocy itd. Ja za swoje ubezpieczenie na motor pierwsze wybralem nawet drozsze i najlepsze na rynku motorowerowym zeby miec pewnosc ze mam odpowiednich prawnikow a nie jakies tam e-car insurance albo inne pierdy i wiecie co ? mialem wypadek a takiego serwisu w polsce nie uswidczysz...malo tego moja sprawa zajmowaly sie 3 agencje zatrudnione przez mojego ubezpieczyciela i nie tylko poszlo wszystko praktycznie bezstresowo, nie tylko zaraz nastepnego dnia mialem motor zastepczy ale jeszcze na tym zarobilem i to raczej sporo a moglem i wiecej ale nie jest H**e*. Tyle jesli chodzi o moje zdanie...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Tu masz cenny za Road Tax:
http://www.londonbikeandscooter.co.uk/tax.htm
Tu masz link ile kosztuje MOT i wybor serwisow (nieuzywalem jeszcze tej strony bo ja swoj motor mam dopiero rok od nowosci a dopiero po 3 pierwszy MOT, oplaty za przeglad serwisowy natomiast zalezne od tego gdzie kupiles motor bo wiekszosc daje rozne znizki):
http://www.thebestof.co.uk/regional/london/business-guide/motorcycle-mot-test-centres

Nie korzystalem jeszcze z dodatkowych treningow ale polecam jesli chodzi o quetesion jakis dobre zabezpieczenie do motoru dokupic, bardzo duzo zalezy od tego gdzie mieszkasz nawet w jakiej dzielnicy plus oczywiscie czy masz znizki...
 
Do góry Bottom