>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (Rewanże) 08.08.2013

Status
Zamknięty.
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Maccabi Haifa FC - FK Ventsplis 3:0 ✅


W pierwszym meczu słabi Łotysze wymęczyli bezbramkowy remis, który moim zdaniem i tak niewiele im da. W Izrealu Ventsplis zostanie rozjechany i pożegna europejskie puchary w sezonie 2013/2014. Szczerze powiedziawszy to spodziewałem się, że Maccabi załatwi sprawę awansu już w pierwszym meczu na Łotwie. Spotkania co prawda nie oglądałem, jednak widząc statystyki meczowe to Izraelczycy przeważali. Ventsplis oddał zaledwie 1 celny strzał na bramkę Maccabi!
Maccabi Haifa to vice-mistrz kraju, ekipa która regularnie występuje w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Ekipa doświadczona, solidna i mocna. Szczególnie przed własną publicznością. Z zeszłym sezonie w spotkaniach u siebie przegrali zaledwie 2 razy, 4 mecze zremisowali, a 12 - krotnie schodzili z boiska jako zwycięzcy. W poprzedniej rundzie zmiażdżyli azerski Khazar Lenkoran wygrywając w dwumeczu 10:0! W Haifie 2:0, a w Lenkoran 8:0.
Ventsplis to co prawda czołowa ekipa ligi, ale wiemy jaki poziom prezentują na Łotwie. Jedna z najsłabszych z Europie. Drużyny z tego kraju odpadają we wczesnych rundach eliminacji, nie odgrywając w nich większej roli. Łotysze doszli do tej 3R głównie ze względu na poziom ich rywali. Najpierw dość szczęśliwie, bo dwukrotnie remisując wyeliminowali walijski Airbus, a później uporali się z pół amatorami z Luksemburga Jeunesse Esch.
Moim zdaniem Maccabi nie da szans Ventsplisowi tutaj. To, że wygrają to niemal bank, jednak kursy na ich zwycięstwo nie zachwycają. Wiemy jak ciężko gra się na gorącym terenie w Izrealu, pełny stadion, żywiołowo reagująca publiczność. Skoro Łotysze u siebie nie potrafili stworzyć żadnych dogodnych okazji to na wyjeździe będzie jeszcze trudniej.


Obie drużyny strzelą gola - NIE @ 1,51 3:0 ✅
8/10

Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
FC Dila Gori - Hajduk Split
Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanym wynikiem 0:1. Jednak ten wynik nie odzwierciedlał gry oraz przewagi w meczu. Jak pokazują statystyki ( sytuacje bramkowe : Hajduk 22-Gori 2, strzały na bramkę: Hajduk 5-Gori 1, strzały niecelne: Hajduk 15-Gori 1, rzuty rożne: Hajduk 10 - Gori 2, interwencje bramkarzy Hajduk 0 - Gori 5 ) drużyna z Chorwacji miała przytłaczającą przewagę i powinna była ten mecz spokojnie wygrać. Ale piękno piłki nożnej właśnie na tym polega że nie zawsze wygrywa zespół lepszy...
W rewanżu nie widzę innego wyniku jak tylko zwycięstwo oraz awans Hajduka. Dodatkowo kurs wystawiony przez buków wydaje mi się być prezentem z którego grzech byłoby nie skorzystać.
FC Dila Gori - Hajduk Split 2
Kurs - 2.34 BETSSON
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Siemanko,
Czy może mi ktoś wyjaśnić, rozeznany w klasach tych drużyn/lig. dlaczego na awans Kukesi jest kurs aż 1,85 choć u siebie wygrali 2:0, a to zupełnie przyzwoita zaliczka przecież ???? Zupełnie rozumiem, że liga ukraińska a albańska to różnica klas, ale czy rzeczywiście piłkarze z Ukrainy są w stanie wygrać 3 bramkami (bądź 2:0 i dogrywka) i awansować? Nie oglądałem pierwszego meczu, nic nie wiem - czytałem tylko komentarz Plaku, że wynik pierwszego meczu był sporym wydarzeniem w Albanii tydzień temu.
Z góry dzięki ????
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Kuban Krasnodar – Motherwell


Rosjanie wygrali pierwsze spotkanie w Szkocji (2-0) i mogą być pewni swego. Zwłaszcza, że Motherwell nie ma argumentów by odrobić straty. Przypomnę, że drugi zespół Scottish Premier League latem tego roku stracił sześciu kluczowych piłkarzy (bramkarza Randolpha, obrońcę Hateley’a i pomocnika Lawa, a także trójkę napastników – Ojamaę i Humphreya – obaj zaliczyli 24 asysty w lidze i autora 27 bramek Higdona). Nowych zawodników było raz, że za mało (tylko trzech, którzy mogą coś wnieść do ekipy), a dwa, że nie licząc Suttona, pozostali nie będą decydować o ofensywie. Jako, że losy tej potyczki są rozstrzygnięte, być może Kuban to spotkanie potraktuje ulgowo. Goście nie są w stanie za wiele zdziałać, a podopiecznych Munteanu w niedzielę czeka kolejny ciężki, ligowy mecz (wizyta w Moskwie i starcie z CSKA – do tej pory grał z Rubinem, Zenitem i Spartakiem – za każdym razem remisował). Co więcej, w szeregach gości nie wystąpią McFadden (2/0), Vigurs (2/0) i Sutton (2/0), a więc piłkarze ofensywni. Szanse na zdobycie bramki przez przyjezdnych są nikłe. Przewiduję mało atrakcyjne spotkanie, które zakończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy (bezbramkowego remisu także nie wykluczam).

under 2,5 @ 2.22 betsafe (2/10) +2,44
under 3,5 @ 1.48 bwin (5/10) +2,40
Kuban under 2,5 @ 1.60 sportingbet (3/10) +1,80
Motherwell under 0,5 @ 1.81 betsson (4/10) + 3,24

dokładny wynik 0-0 @ 10.00 betsson (1/10) -1,00
+8,88
Bramka dla gospodarzy autorstwa... gości :razz:
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Trabzonspor - Dinamo Minsk 1 1.372 Pinnacle 4/10 ⛔⛔
W pierwszym spotkaniu na Białorusi, gdzie gra się naprawdę ciężko, Turkom udało się wyrwać jednobramkowe zwycięstwo. Gospodarze atakowali, jednak bardziej doświadczeni zawodnicy Trabzonu grali mądrze w defensywie, przy okazji wbijając bramkę. Do rewanżu nie mogą podejść na luzie, bo najzwyczajniej w świecie tego luzu nie mają. Jeden błąd, jedna bramka i gra zaczyna się od nowa. Rzecz jasna Trabzonspor jest drużyną na tle sportowym o kilka klas lepsza niż ekipa z Mińska, tym bardziej na swoim stadionie. Ale bez dwóch zdań ten mecz wygrać muszą, bo wyjazdowe 0:1 nie jest wynikiem pozwalającym tak wcześnie cieszyć się z awansu.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Maccabi Haifa FC - FK Ventsplis -1,5 1.40 unibet
Kolega wyżej już opisałem to spotkanie, ja zastanawiałem się co tu zagrać i zdecydowałem się na handi...
Jak kolega napisał, przewaga Maccabi była ogromna, praktycznie nie schodzili z połowy gospodarzy. Oglądałem fragmenty tego spotkania i nie było wątpliwości, ze rywali dzieli przepaść. Udało się Łotyszą nie stracić gola, ale teraz przyjezdzają na pozarcie. Maccabi nie zadowoli się przeciez jedna bramką, strzelą dwie trzy, może wiecej i spokojnie awansują do kolejnej rundy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
badurraf 1,8K

badurraf

Użytkownik
FC Dila Gori - Hajduk Split
Pierwszy mecz zakończył się niespodziewanym wynikiem 0:1. Jednak ten wynik nie odzwierciedlał gry oraz przewagi w meczu. Jak pokazują statystyki ( sytuacje bramkowe : Hajduk 22-Gori 2, strzały na bramkę: Hajduk 5-Gori 1, strzały niecelne: Hajduk 15-Gori 1, rzuty rożne: Hajduk 10 - Gori 2, interwencje bramkarzy Hajduk 0 - Gori 5 ) drużyna z Chorwacji miała przytłaczającą przewagę i powinna była ten mecz spokojnie wygrać. Ale piękno piłki nożnej właśnie na tym polega że nie zawsze wygrywa zespół lepszy...
W rewanżu nie widzę innego wyniku jak tylko zwycięstwo oraz awans Hajduka. Dodatkowo kurs wystawiony przez buków wydaje mi się być prezentem z którego grzech byłoby nie skorzystać.
FC Dila Gori - Hajduk Split 2
Kurs - 2.34 BETSSON
Podobnie jak Ty skłaniam się ku grze na Hajduk...dopowiem tylko, że Dila dokonuje cudów na razie, pisałeś o 22 strzałach Hajduka, to nic, Aalborg miał odpowiednio 14 ( wyjazd) i 32 ( dom ), sumarycznie, trzy mecze 68 strzałów i 0 straconych goli, fart kiedyś musi się skończyć, do tego w Hajduku wraca Andjelkovic, ostoja pomocy, więc powinno być dobrze...dla mniej odważnych Hajduk dnb - 1,65
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Gefle-Karabakh A.
AWANS Gefle 3,50 WZM MILENIUM

Jak dla mnie jest to piękny prezent,patrząc na drużyny i wynik pierwszego spotkania byłem niemalże pewien że kurs na awans Szwedów wyniesie maksymalnie 1,90 a tu proszę kurs powyżej 3,coś pięknego.
Rozpisywać się nad składem i poszczególnymi formacjami czy zawodnikami Gefle nie będę z prostego powodu nie znam ich kompletnie,ale są dla mnie wystarczające argumenty,które mimo że drużyny nie znam przemawiają za postawieniem choćby takie jak :
+ Niesamowity dwumecz,wręcz horror 0-3 w pierwszym meczu z Anorthosisem na Cyprze i rewanż w domu wygrany 4-0 chłopy widać z charakterem
+ Karabach, a więc same atuty w porównaniu z Cypryjczykami przegrany pierwszy dwumecz tylko 0-1,a klasa drużyny o niebo słabsza od Anorthosis
+ Nawet taki Piast był o włos od wyeliminowania Azerów
+ za pośrednictwem strony pozagra.com tylko jedna nieznacząca absencja po stronie gospodarzy
Jak dla mnie nie ma przypadku że oba pierwsze mecze w bardzo egzotycznych warunkach Skandynawowie przegrali,po prostu człowiek w takich temperaturach przy takim wysiłku jest skazany na porażkę,tak jak wcześniej użytkownicy którzy stawiali na gospodarzy tych gorących terenów mieli w rękach atut po stronie Azerów,Kazachów czy innych Cypryjczyków tak teraz ja widzę zwycięstwo Gelfe i przejście do następnej rundy.
Fakt faktem żeby nie było za różowo,jak wiadomo Szwecja gra systemem Wiosna-Jesień i sytuacja w lidze nie jest najlepsza bo po 18 rozegranych meczach drużyna plasuje się na 12 miejscu z zaledwie 3 punktową różnicą nad miejscami spadkowymi,ale co ciekawe zaraz po wspaniałym zwycięstwie Anorthosisem wygrali z wiceliderem rozgrywek Malmo czyli jak widać można uwierzyć we własne możliwości i odnosić pożądane sukcesy.Nawet ostatni przykład i to polski przykład Śląska pokazuje podejście w meczach ligowych Wrocławian a zarazem rozegranie wspaniałego czwartkowego meczu z Belgami,chyba każdy widział tą różnicę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Dila Gori - Hajduk Split
▶ Dila (+0.25) @ 1.91 pinnacle 5/10 ✅
Value jest na Gruzinów. Hajduk ma młody zespół, któremu brakuje doświadczenia na arenie międzynarodowej, a co za tym idzie cwaniactwa i umiejętności rozgrywania takich spotkań. W poprzedniej rundzie z Turnovo również byli zespołem lepszym i wynik nie wskazuje na dużś przewage. U siebie grali bez publiczności, co nieco ich rozgrzesza, jednak w obu meczach za łatwo dali się zaskoczyć. Z Turnovo uszło to płazem, z Dila już nie, stąd przegrane pierwsze spotkanie. Brakuje umiejętności wykorzystania potencjału, gdzie w pierwszym spotkaniu mimo przewagi i grając przy własnej publiczności, co zawsze jest atutem Hajduka nie potrafili zdobyć bramki. Potencjał jest, nie ma jakości w grze, a na pewno nie na arenie europejskiej. To już nie te czasy, że samą różnicą klas załatwiało się sprawę. Zresztą Dila nie jest zespołem słabym, jest to solidna ekipa, grająca bardzo dobrze taktycznie. Są groźni z kontry, mają szybkich graczy, do tego mają wynik 1-0, zatem pozostaje im czekać na kontry, w czym czują się świetnie. Gruzini narazie dobrze bronią, czego nie można powiedzieć o Hajduku, który z Turnovo przy obydwu bramkach miał udział.
pisałeś o 22 strzałach Hajduka, to nic, Aalborg miał odpowiednio 14 ( wyjazd) i 32 ( dom ), sumarycznie, trzy mecze 68 strzałów i 0 straconych goli, fart kiedyś musi się skończyć
tylko ile z tych strzałów było w bramkę, może z 1/4. To prawda, że Dila gra głęboko, jednak taka taktyka się sprawdza i wykonują ją bardzo dobrze. Nie pozwalają na stworzenie sobie dogodnych sytuacji do oddania strzału, przez co są te pudła. Wystarczy popatrzeć na skrót meczu z AAB, by zobaczyć, że w każdej sytuacji groźnej, przy przeciwniku zawsze był obrońca, a nieraz zawodnik z piłką był podwajany, przez co nawet w dogodnej wydawałoby się okazji, dawali zawodnikowi szanse na pomyłkę, narzucając na strzelca presje. Ci młodzi gracze Hajduka mogą tu spalić się psychicznie, bo oni dopiero ogrywają się w Europie. Dila ma w kadrze więcej doświadczonych graczy, co będzie ich atutem. Do tego bramkarz dobrze broni, a to także część defensywy. Szczęście jest także, to wiadome, czy to słupki, czy poprzeczki, czy pudłowanie z bliska, jednak to, że nie stracili jeszcze bramki nie można podpinać wyłącznie pod farta. Hajduk swoje okazje miał, jednak pudłowali, bo zżerała ich presja pod bramką i dzisiaj jak nie wejdą dobrze w mecz, to nie spodziewałbym się ich zwycięstwa. Defensywę będzie sforsować niezwykle ciężko, do tego w tyłach Hajduk gra za mało skoncentrowany vide mecze z Turnovo. Dila jest solidniejsza od Macedończyków, dyscyplina taktyczna jest na poziomie, a jeżeli dołożyć do tego waleczność, to Hajduk w żadnym wypadku nie jest, nie na swoim terenie faworytem. Chorwatom brakuje jakości, może nie jeśli chodzi o potencjał, a o taktykę, filozofię gry. Dali ciała w pierwszym spotkaniu, tracąc bramkę i w tej skomplikowanej sytuacji będzie trudno narzucić własny styl gry, zwłaszcza jak przeciwnik zagra defensywnie, gdzie trzeba będzie również trzymać obronę, uważając na szybkich graczy z Gruzji. Młodzież może nie poradzić sobie z presją, a zwłaszcza biorąc pod uwagę ich wyjazdy i grę przeciwko taktycznie poukładanemu zespołowi skłaniam się ku Gruzinom.
Met. Donetsk - Kukesi
▶ Metalurg (-2.5) @ 2.08 pinnacle 5/10 ⛔
Metalurg musi wygrać 3-0, zwolnili trenera i z nową miotłą powinni zagrac lepiej. Kukesi gra ambitnie, z dużą dozą szczęścia, jednak będzie bardzo ciężko obronić tą nawet niezłą zaliczkę. Jeśli Metalurg dobrze wejdzie w mecz i nie będzie marnował, to handi powinni pokryć. Kukesi postawi autobus w polu karnym i będzie bronić zaliczki.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Dila Gori-Hajduk Split 2 2,25 5/10 bet365
Dila Gori w pierwszym meczu praktycznie nie istniał, to był drużyną słabsza, w Chorwacji zespół miał mega szczęście że wygrał. Gruzini z Alborgiem mieli aż 68 strzałów na bramkę i nie stracili żadnej w dwumeczu !. W meczu z Hajdukiem tych strzałów 22-2 i oczywiście Gruzini zero z tyłu… Nie sadze żeby teraz zespół miał tyle szczęścia jak w wcześniejszych meczach i po prostu przegra.


H. Tel Aviv -Pandurii 1 1,83 5/10 bet365
W pierwszym meczu myślałem że Rumuni będą w stanie wygrać u siebie, ale niestety zespół bardzo zawiódł, zagrał bardzo nieśmiało i ostrożnie. Hapoel zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie. Na początku meczu to Rumuni przycisnęli i strzelili bramke na 1-0 ale od tego momentu Hapoel rusza do ataku i bardzo szybko strzela bramkę i praktycznie dominuje w grze. Tutaj wydaje mi się że Pandurii bedzie miało tutaj ciężko.


Malmö -Swansea 2 1,91 3/10 bet365


Vitesse –Petrolul 1 1,91 4/10 bet365
 
S 150

spasny

Użytkownik
Rubin Kazan - Randers
under 3.0 @ bet365 @ 1.80 ! ✅✅✅

Taki kurs na under w meczu Rubina? Jak dla mnie mega value! Po pierwsze jest to jedna z moich ulubionych druzyn, ktora bardzo czesto robi undery. Na ostatnie 10 meczy tylko raz moj U 3.0 bylby przegrany. W Danii Rubin wygral 2-1, wiec po co sie dzis meczyc? W niedziele Rubin stoczyl ciekawy boj w rodzimej lidze z CSKA i mecz zakonczyl sie wynikiem... 0-0 ;) Rubin ma dobra obrone, skoro CSKA nic nie ugryzlo to jak Randersi strzela dzis gola to bedzie ogromny sukces. Dla mnie wynik 1-0 max 2-0 to najbardziej prawdopodobny wynik. Jesli nawet wpadnie bramka na 3-0 czy 2-1 to dalej mamy zwrot ;) Brac poki kurs dobry bo zaczyna spadac !
Owocnych lowow! ????

@Adamo80
Za lekką stawkę pograłem +1 Podgorice ;) Sevilla bez Navasa i Negredo traci na ofensywie 50%. U siebie wygrali 3-0 (do 82min bylo tylko 1-0!), wiec dzis prawdopodobnie zleja ten mecz cieplym moczem jak to czesto bywa w takich rundach kwalifikacyjnych druzyn Hiszpanskich czy Angielskich w przypadku pewnego awansu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mladost Podgorica v Sevilla
Mladost Podgorica AH: +1.5,+2.0 kurs: 1,95 buk: Bet365 ⛔ (edit w trakcie meczu: nie sądzę aby typ miał jakąś szansę. Sevilla już ok 30 min prowadzi 4:0. Przepraszam za ten typ, grają jak im się chce, widziałem sporo drużyn włącznie z Sevillą, które odpuszczały z taką zaliczką. Jak widać dzisiaj im się zajeb.... chce, a Mladgost co najwyżej może się przyglądać. Widzę właśnie w przerwie po 45 min. statystyki strzałów Sevilla celne: 7, niecelne: 4; Mladgost celne: 0, niecelne: 0. Bez kometarza... Po prostu wstydzę się za ten typ i mam nauczkę na przyszłość. Klasowych drużyn nie ma co ruszać, jakieś ruskie, albo polskie to co innego)
Sevilla wiadomo klasowa drużyna, przewyższająca sportowo Podgoricę, ale mając zaliczkę 3:0 i nie grając przed własną publicznością absolutnie nie muszą robić festiwalu bramek i pewno nie będą chcieli (niedługo sezon, rozgrywki międzynarodowe, trzeba unikać kontuzji itd), za to czrnogórcy u siebie to już zupełnie inna sprawa. Wiemy co się dzieje na bałkańskich stadionach i jak tam się ciężko gra. Nie wykluczam tu absolutnie remisu czy nawet wygranej gospodarzy, ale ponieważ nie oglądałem wcześniejszego spotkania wybrałem bezpieczną opcję w której typ wejdzie w przypadku zwycięstwa, remisu, a nawet skromnej wygranej Sevilii. Przy wygranej 2 bramkami przez gości mamy zwrot połowy stawki. Dla odważnych proponuję +1 po znakomitym kursie 3,35. Jak ktoś odniesie się do mojej propozycji i potwierdzi moje założenia, sam może i to też pogram, na razie jednak wybieram bezpieczniejszą opcję.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Jablonec +0,5 2,13 - Petrolul Ploiesti +0,5 1,98 - Stella Rossa -0,5 1,98 - Bruges over 2,5 1,87

Jablonec dla mnie nie przegrac a czeba pamieta skim graion niedzela Stromgdset;),Vitesse to jest druzyna kto zagrac lepej na wiazda i ten rumuni to nie ogurek,Cwerwona gwiazda u ukraina nie powinni nawet przegrac,bo marinowali duzo okasje na 2-1 a 3-1 kontra i rztuk karnego,u belgia dla mnie dzis bede festival over :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aikman 460

aikman

Użytkownik
Witam wczoraj zagralem kuopna bez systemu i wypykała mnie Austra Wiedeń z Islandzczykami.Dziś gram systemem...
Oto moje typy na dzień dzisiejszy Ligi Europy...
Lech P.-Zalgiris -- W. awans Zalgirisu przy kursie 2.00 lub 2 z podpórką przy kursie 2.52
Kurs na Lech mały bo zaledwie 1,40 przy grze poznaniaków jest dość niepewna.Wiadome że kibicuje polskim drużynom jednak ten mecz chyba nie przełamie słabej serii meczy Kolejorza.Sytacja w lidze wiadome jaka jest 3 mecze i 3 remisy ledwo co wywalczone.Dyspozycja nienajlepsza atmosfera w drużynie też,a to że Zalgiris ma bramkę zaliczki to też przemawia jeszcze na ich korzyść gdyż przy jednym błędzie Lecha i zabójczej kontrze graczy z Wilna może być po ptokach.Żalgiris nie przegrał ostatnich 27 meczy z rzędu !!! co świadczy o tej drużynie. Obym się mylił i gracze z Poznania przejdą do kolejnej rundy.Każdy inny wynik będzie dla mnie kompromitacją może stąd te niskie kursy na Lecha na zwycięstwo 1,40 awans 1,6.Pierwszy mecz na kuponie i od razu nerwy przed telewizorem.
Club Brugge - Śląsk -- pewniak awans Club Brugge kurs 1,95
Niestety ale pewniejszego spotkania jak to to chyba nie widze w dzisiejszej ofercie.To że Sląsk u siebie zagrał fantastyczne zawody,już w Belgii takiego czynu nie dokonają przynajmniej tak podejrzewam.Gdyby w pierwszym meczu wynik był większy i przewaga znaczna to co innego,a tak to jedna bramka zaliczki to jest za mało na rządnych rewanżu graczy z Brugii.Myślę że Sląsk zostanie zjedzony i to dosłownie i przegra rożnicą więcej niż jednej bramki.Źle im nie życzę ale dziś zobaczą jak daleko im do Ligi Europy.
Hap. Tel Aviv - Pandurii T -- czysta 1 przy kursie 1,85
W pierwszym meczu był remis 1-1 a więc korzystnie dla Tel Avivu.Myślę że grając u siebie jako drużyna bardziej doświadczona od rumunów spokojnie wygra swoje spotkanie na własnym terenie i uniknie dogrywki i ewentualnych rzutów karnych co wiadome że jest loterią i przejdą do kolejnej rundy bez najmniejszych problemów.Nie odejmując nic Pandurii myślę że ich przygoda dobiegła już końca a wynik będzie tylko formalnością.
Gefle - FK Karabakh -- czysta 1 przy kursie 2,35 lub awans przy kursie 3,60 !!!
Azery pogromcy Piasta Gliwicie :grin::grin:Będa bronić jedno bramkowej zaliczki odniesionej tydzień temu.Kurs zachęca do grania na szwedów.Jakoś nie wierze ze Geflee które gra u siebie nie postawi wszystko na jedną kartę i nie rzuci się od pierwszych minut do ataku bo nie mają nic do stracenia.Dobrze ktoś pomyśli że kontra będzie i pozamiatane,owszem może taka sytuacja mieć miejsce jednak kurs nawet na awans Gefle jest zachęcający na postawienie tego spotkania.Jak będzie zobaczymy i kibicuje graczom szwedzkim.Azerowie i tak już swoje osiągneli i więcej chyba nie wydrą z tych eliminacji aczkolwiek awans Karabakh będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem.Kurs zachęca.
Malmo - Swansea -- czysta 1 3.20 lub 1x przy kursie 1,60
Tydzień temu gracze z walijscy wygrali łatwo u siebie aż 4-0 co chyba losy awansu są przesądzone.Myślę że w tym meczu gracze z Malmo nie będą mieć nic do stracenia i wygrać na zakońćzenie tych rozgrywek i godnie się z nimi pożegrać.Swanesa już takiej dużej zaliczki nie straci i podjedzie do meczu bardziej rozluźniona bez presji awans mając w kieszeni.Kurs bardzo dobry,jak będzie zobaczymy ja stawiam podobnie jak wyżej na szwedów.
To są mecze przy dobrych kursach na które warto zwrócić uwagę.Podam jeszcze bez analizy parę spotkań lecz po mniejszych kursach co bym jeszcze dorzucił ale wiadome jest to jak z tym wszystkim bywa..
Mac. Haifa (Izr)-Ventspils (Łot) (0:0) czysta 1 kurs 1,15
Bursaspor (Tur)-Vojvodina (Serb) (2:2) czysta 1 kurs 1,55
Vitesse (Hol)-Petrolul Ploiesti (Rum) (1:1) czysta 1 kurs 2,00
Trabzonspor (Tur)-Dyn. Mińsk (Biał) (1:0) czysta 1 kurs 1,36
VfB Stuttgart (Niem)-Botev Plovdiv (Buł) (1:1) czysta 1 kurs 1,26

To by było na tyle i tak to mniej wiecej dziś widze.Oczywiście gdzieś błąd lub dwa na pewno się znajdzie,ale zagram systemem może coś z tego wyjdzie.
Wszystkie kursy są z bukmachera toto-mix,znajdującego się niedaleko mojego osiedla.
Pozdrawiam..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Mladost Podgorica v Sevilla
Mladost Podgorica AH: +1.5,+2.0 kurs: 1,95 buk: Bet365
Trzeba tu dodać, że Sevilla gra jutro mecz towarzyski z Manchesterem United na Old Trafford. W odstępie niecałych 24 godzin rozegrają dwa mecze, w związku z tym trener Sevilli zapowiada rotacje w składzie. Może sobie na to pozwolić, bo pierwszy mecz wygrali 3:0 i teraz wystarczy dograć bezpiecznie ten rewanż. Chyba w tym momencie ważniejszy jest mecz z United, bardziej prestiżowy, piłkarze Sevilli będą pewnie już mieli go w głowie i będą się oszczędzać. Warunki pogodowe też nie będą sprzyjały do szaleńczej gry. Temperatura w Podgoricy wynosi powyżej 30 stopni. Podsumowując, myślę, że Sevilla będzie przede wszystkim skupiona na obronie, wyprowadzając kontrataki. Oni tutaj nic nie muszą. To Mladost musi strzelić, a trzeba przyznać, że Czarnogóra to trudny teren dla przyjezdnych. Mladost nie jest zła drużyną, a świadczy o tym fakt, że przeszli już dwóch rywali, którzy byli od nich mocniejsi. Zakład +1,75 AH na Mladost uważam za bardzo dobry, bo nawet w przypadku jednobramkowego zwycięstwa Sevilli jest wygrany (dwubramkowe zwycięstwo i zwrot połowy stawki). Hiszpanie nie powinni tutaj urządzać sobie kanonady. Myślę, że mogą strzelić tę jedną bramkę gdzieś na początku i odpuścić, co sprawi, że Mladost będzie atakował. Nie wykluczam w tym meczu też, że Mladost po prostu wygra bądź zremisuje.
Mladost - Sevilla Mladost +1,75 AH @ 2,00 Bet365

O meczu Dila - Hajduk zostało już dużo napisane, ale nikt nie wspomniał, że nie zagra dwóch podstawowych obrońców Dila. Obrona Gruzinów miała dużo szczęścia, nie stracili bramki w trzech meczach eliminacyjnych, a teraz zanosi się na to, że stracą przynajmniej jedną. Typ w stronę Hajduka wydaje się dobry.
Dila - Hajduk 2 @ 2,25 Bet365
 
S 44

shelby

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Gefle - Karabagh
Typ: awans Gefle
Kurs: 3,75
Bukmacher: WilliamHill

Mecz rewanżowy III rundy eliminacji, w pierwszym meczu w Azerbejdżanie było 1:0 dla Karabagh. Zaliczka to niezbyt duza patrzac na to ze Gefle w poprzedniej rundzie odprawilo cypryjski Anorthosis przegrywając na Cyprze 3:0 ale u siebie odrabiając straty wygraną 4:0.
Karabagh wyeliminowal Metalurg. Skopje i Piasta Gliwice po dogrywce w drugim meczu. Gefle w pucharach u siebie wygrało swoje oba poprzednie mecze strzelając w nich dziewięć bramek a tracąc tylko jedna, Karabagh jest druzyna mocna u siebie gdzie sprzyja im klimat ktory niezbyt odpowiada europejskim druzynom, a ze mozna go pokonac udowodnil chocby Piast Gliwice Moim zdaniem Szwedzi wygraja u siebie i przejdą do kolejnej rundy
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Club Brugge : Śląsk - pewniak CB czy może Śląsk zagra o niespodziankę??CBu siebie ostatnimi czasy nie przegrywa, a historia już pokazała wyższość CB nad polskimi drużynami w poprzednich latach z tego co pamiętam.
Mój skromny typ: Połowa lub koniec dla Club Brugge kurs: 1.28 Bwin.pl

Rapid Vienna : Asteas - pierwsze spotkanie zakończone wynikiem remisowym, Jak zagra Rapid. Ostatni mecz u siebie wygrali znaczącą przewagą 4:0 z Neustadt, a Asteras nie za dobrze wypada na wyjazdowych spotkaniach, ostatnie 5 spotkaniach i 0 wygranej 4 porażki i jeden remis.
Mój skromny typ: Połowa lub koniec dla Rapid Vienna kurs: 1.36 Bwin.pl

Stromsgodset : FK Baumit Jablonec - Drużyna Czeska u siebie wygrała ale tylko 2:1 i w rewanżu wydaj mi się iż to zespół Norweski ma duże szanse na awans lecz muszą strzelić bramkę. I tak też mi się wydaje że tak się stanie i mecz wygrają. Za Norweską drużyną przemawia równierz fakt iż potrafią wykorzystać fakt własnego boiska, co nie jednokrotnie pokazywali w ostatnich czasach. A jeśli mowa o Pepiczkach to myślę że i tak daleko zaszli i chwała im za to.
Mój skromny typ: Połowa lub koniec dla Stromsgodset kurs: 1.48 Bwin.pl

Vitesse Arnhem : Petrolul Ploiesti - ten mecz jest dla mnie małą niewiadomą, lecz nie mogę oprzeć się wrażeniu iż to zespół Holenderki ma więcej do stracenia niż zespół Rumuński. Holenderska drużyna rozegrała dopiero jedno spotkanie ligowe i wygrała 3:1, a Rumuni po 3 kolejkach mają tylko albo aż 5 pkt. Ryzykuję i zagram mecz.
Mój skromny typ: Połowa lub koniec dla Vitesse Arnhem kurs: 1.55 Bwin.pl

Bursaspor - Vojvodina Novi Sad - Cóż pisać na temat Meczu Turecko/Serbskiego. Pierwszy mecz 2:2 wiec lubią strzelać brameczki. Wydaje się iż to Turcja strzeli bramke na początku meczu, zamuruje się a z czasem Serbowie muszą się odkryć i mogą zostać za to skarceni. W sumie mój typ to 2:0 lecz nie gram tak.
Mój skromny typ: Połowa lub koniec dla Bursaspor kurs: 1.36 Bwin.pl

Hapoel Tel Aviv - Pandurii - mecz pierwszy 1:1, ten mecz też myślę że na remis i dogrywka, lecz liczę na wygrana Izraelczyków w pierwszej połowie i odrobienie Rumunów w drugiej połowie. Mam nadzieje że się w tym meczu nie pomylę.
Mój skromny typ: Połowa lub koniec dla Hapoel Tel Aviv kurs: 1.53 Bwin.pl

Gram oczywiście systemem Lucky 63. Stawka 19 zł do wygrania 60 zł. Jeśli coś nie siądzie to i tak w mogę wyjść na 0. Zobaczymy jak będzie ;)
A Wy co myślicie o moich typach.
Pozdrawiam wszystkich. Pozdro


&lt;table class=&quot;soccer&quot; height=&quot;27&quot; width=&quot;6&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;&quot; id=&quot;g_1_21jQPwuH&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Siemanko,

Czy może mi ktoś wyjaśnić, rozeznany w klasach tych drużyn/lig. dlaczego na awans Kukesi jest kurs aż 1,85 choć u siebie wygrali 2:0, a to zupełnie przyzwoita zaliczka przecież ???? Zupełnie rozumiem, że liga ukraińska a albańska to różnica klas, ale czy rzeczywiście piłkarze z Ukrainy są w stanie wygrać 3 bramkami (bądź 2:0 i dogrywka) i awansować? Nie oglądałem pierwszego meczu, nic nie wiem - czytałem tylko komentarz Plaku, że wynik pierwszego meczu był sporym wydarzeniem w Albanii tydzień temu.

Z góry dzięki ????
Kurs wysoki właśnie ze względu na różnice klas i fakt, że Metalurg ma rewanż u siebie. Metalurg po zmianie trenera, zatem nowa motywacja i 3 bramki są w stanie strzelić. Kwestia tylko tego jak wejdą w spotkanie, czy padnie szybko bramka. Kukesi powinno ograniczyć się do zamurowania na własnym polu karnym i bronienia zaliczki.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spokojnie z tym Gefle. Nie napalać się. Wystarczy, że upał na dworze.. Karabakh urósł w siłę pokonując Piasta Gliwice. Uwierzyli, że mogą wszystko! Pokonali u siebie w tamtym tygodniu Gefle więc to oni są bliżej awansu a nie Szwedzi. Ciągną w dodatku passę 9 meczy bez porażki! A Gefle.. jak to Gefle.. Raz wygra, raz przegra, raz zremisuje.. Nie wiem czy stawianie ich w roli murowanego faworyta przed tym spotkaniem jest rozsądne. Ile strzałów oddało Gefle w pierwszym meczu z Karabakh? Poprawna odpowiedź brzmi - zero. Biegali jak dzieci we mgle. A Karabakh napierał równo przez całe spotkanie. A więc proponuję przemyśleć ten mecz na chłodno.

Vitesse Arnheim - Petrolul Ploiesti 1:2

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.33


Holendrzy nie powinni u siebie przegrać awansu i odpaść z rumuńskim zespołem. Remis w pierwszym meczu 1:1. Więc tak samo jak Legia. Muszą zagrać na zero z tyłu i postarać się coś strzelić. Awans wtedy przyjdzie sam. Na inaugurację Eredivisie 2013/2014 rozprawili się na własnym boisku z Heracles 3:1. Nastroje są bojowe, nikt nie dopuszcza w klubie mowy o porażce i odpadnięciu z Petrolul Ploiesti. W poprzedniej rundzie rumuński zespół miał Vikingur do pokonania. Nie było to trudne zadanie. A więc awans do kolejnej rundy &quot;z musu&quot;? A Vitesse w ramach przygotowań do nowego seoznu rozegrało 3 spotkania.. kolejno ze St.Liege, Bayer Leverkusen i Lierse. Jak przystało na mecze towarzyskie nie wypadły one rewelacyjnie. Ale w zmaganiach Ligi Europy było juz lepiej. Remis z Petrolul Ploiesti, wysoka wygrana w lidze i teraz czas na rewanż. Jak dla mnie czas Petrolul już się skończył na tym etapie. Zabezpieczam się remisem bo w przypadku 1:1, 2:2, 3:3 itd. to różnie dalej może się potoczyć i awansować mogą goście, w co osobiście bardzo wątpię. DNB nie zaszkodzi a w duecie pysznie wygląda.
MSK Zilina - HNK Rijeka 1:1

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.64

Słowacy wyeliminowali już Gruzińskie Torpedo, potem mecz ze Słoweńską drużyną Olimpija Ljubljana. Po 1 meczu nastroje nie były najlepsze. Zilina przegrała 3:1 i aby awansować musiała wygrać u siebie różnicą 2 bramek. Tak też się stało. Jeden gol w pierwszej połowie, drugi gol w drugiej połowie i Olimpija Ljubljana pojechała do domku z płaczem. Sytuacja przed meczem z HNK Rijeka jest bardzo podobna. Ale lepsza, bo zamiast wygrania różnicą 2 bramek, wystarczy tylko jedna do awansu. Mimo porażki tydzień temu to mecz wyglądał na bardzo wyrównany. Posiadanie piłki fifty-fifty. Strzały/ akcje itp. na podobnym poziomie. 2 błędy w polu karnym spowodowały, że to Chorwaci strzelili o jedną bramkę wiecej. Teraz Zilina gra u siebie, więc powinno być teoretycznie łatwiej. Przegrać nie powinni drugi mecz z rzędu, bo HNK Rijeka na pewno nie jest dużo lepszym zespołem od MSK Zilina.. A doświadczenie raczej za gospodarzami przemawia. DNB mile widziane przy stawianiu na Ziline, bo goście mogą murować z tyłu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom