>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 01.08.2013

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy od Bwin

III runda kwalifikacyjna Ligi Europy i w tej rundzie już pojawiają się na prawdę mocne ekipy. Kto wie, może nawet pretendenci do końcowego zwycięstwa.

Zapraszam wszystkich forumowiczów do aktywnego i merytorycznego udziału w temacie.
 
B 970

bonczo

Użytkownik
Ventspils (Łot)-Mac. Haifa (Izr) Typ 2 1,60
wynik: 0:0 ⛔

Mając na uwadze poprzednią rundę bardzo dobre wrażenie zrobił zespół z Izraela, który pokonał dwukrotnie drużynę Chazaru Lenkoran. Najpierw u siebie 2:0, a na wyjeździe aż 8:0. Wyniki te pokazują jaką siłą dysponuje zespół izraelski. Mając za przeciwnika w 3 rundzie zespół łotewski Ventspils, drużyna z Izreala ponownie nie będzie miała większych problemów z pokonaniem ich i zapewnie sobie awans już w pierwszym meczu. Inne rozstrzygnięcie należałoby uznać za dużą niespodziankę!
Edit Groven: następnym razem podawaj buka z którego bierzesz kurs..
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Aj szkoda że nie pograłem 3 dni temu na bwin, kurs na Maccabi wynosił...1.95 (!!!!!!!)
To samo Stuttgart i Metalurg, teraz kursy poleciały o 50% i cięzko coś wybrać
Na ten moment na pewno zagram :
Dinamo Minsk - Trabzonspor
2@2,00

2.00 na Trabzospor ? Biorę ten bet w ciemno. Oglądałem starcie Dinamo z Chorwatami i generalnie nic wielkiego nie pokazali, owszem strzelili 3 gole w rewanżu i dzięki bramkom wyjazdowym awansowali, ale w defensywie mieli spore problemy i popełniali dużo błędów. Białorusini strzelili też 8 goli w I rundzie ze słabiutką Kruoją z Litwy, jednak takie wyczyny nie robią na mnie wrażenia o czym przekonał się np Dinamo Tblisi, który również postrzelał 9 goli w dwumeczu a ze Steauą był o klasę gorszy. Trabzonspor wygrał 4:2 i 3:0 z Derry City, szczególnie w rewanżu zaimponowali mi świetnymi kontratakami, w których udział miał też Mierzejewski.
Po takim kursie nie umiem znaleźć argumentów przeciw graniu na drużynę, która w pucharach gra co roku i wygrywała z ekipami pokroju Interu...Możliwe że zagram na live jakieś handi na Turków po kursie ~4.00+
FK Ventspils - Maccabi Haifa
Handicap 1:0 - [email protected]

Poleciał niestety kurs na Maccabi aż o 50% w ciągu dwóch dni, no ale tego można było się spodziewać bo za 1,90 to bym chyba postawił większość swojej pensji ????
Fantastyczny dwumecz z azerskim Chazarem, w zasadzie nie schodzili z ich połowy w obydwu meczach i strzelil razem aż 10 goli zespołowi, który bądź co bądź na pewno słabszy od Ventspils nie jest bo przecież ma na ławce Johna Toshacka...
Uważam że Łotysze nie mają żadnych szans. Ich liga jest jedną z najsłabszych w Europie, a wyeliminowanie Luksemburczyków i jescze słabszych Walijczyków z Airbus na nikim nie robi wrażenia. Ja chętnie zagram ten handi a juz czystą dwójkę polecam jako bet dnia, nawet za 1.45
HNK Rijeka - MSK Zilina
Handicap 0:[email protected]
(mogło być 3:0 a skończyło się 2:1...)

Jak dla mnie czysta jedynka to jeden z pewniaków dnia obok Maccabi, ja jednak zagram na handicap z kilku powodów.Po pierwsze, Rijeka gra w tym sezonie wręcz fantastycznie, przesezonowe sparingi pokazały pełny potencjał zarówno ofensywny jak i defensywny.
8.07.13 1HN Rijeka Din. Zagreb 0 : 0
25.07.13 LIG Prestatyn Rijeka 0 : 3
21.07.13 1HN Hajduk Split Rijeka 1 : 1
18.07.13 LIG Rijeka Prestatyn 5 : 0
12.07.13 1HN Rijeka Istra 1961 3 : 0
05.07.13 MIE Rijeka Koper 2 : 1
02.07.13 MIE Rijeka Celje 8 : 0
25.06.13 MIE Triglav Rijeka 0 : 4
22.06.13 MIE O. Ljubljana Rijeka 0 : 4
26.05.13 1HN NK Zagreb Rijeka 1 : 4
Jak widać Chorwaci rozbili w pył 3 słoweńskie ekipy aplikując im w trzech meczach aż 16 goli!
Do tego dochodzi świetny początek sezonu w lidze - gładkie 3:0 z Istrą i bardzo cenne 2 remisy z Hajdukiem i Dinamo czyli de facto dwoma najlepszymi ekipami w lidze. Szczególnie w meczu z Dinamo pokazali się z dobrej strony zachowując czyste konto i groźnie kontratakując, ale ostatecznie zabrakło szczęścia i skończyło się na 0:0 co jednak na pewno jest dobrym wynikiem dla Rijeki.
Jakby tego było mało na drodze stanął im jeszcze walijski Prestatyn, który również został zdmuchnięty w pył (8:0 w dwumeczu). Fakty są takie że po przejęciu klubu przez włoskiego biznesmena i sprowadzeniu wielu dobrych graczy rośnie nam druga siła w chorwackiej lidze.
Na tle gości Żylina na pewno nie wygląda jakoś tragicznie, bo przecież bądź co bądź ale nadal jest to solidna europejska ekipa. Co innego jednak spotkania u siebie a wyjazdy. Przegrali w poprzedniej rundzie w Ljubljanie 3:1 nie mając wielu argumentów i głównie dzięki temu że udało im się pod koniec strzelić gola awansowali po wygranej 2:0 w rewanżu. Oglądałem parę meczów Żiliny w tym sezonie (2x z Torpedo Kutaisi i 2x z Ljubljaną, a także sparing z Legią) i na pewno nie porywają swoją grą, szczególnie w starciu z Gruzinami nie popisała się defensywa.
Biorąc pod uwagę że pierwszy mecz Rijeka zagra u siebie nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż szturm na bramkę rywali i zapewnienie solidnej zaliczki przed rewanżem. Uważam że wynik 3:0/3:1 jest dość prawdopodobny, a już czysta jedynka za 1,67 to istna perełka. Polecam!

FK Aktobe - Breidablik Kopavogur
Breidablik -0,5 FT@1,85

Kurs na jedynkę dość niski, a handi nie polecam grać bo na pewno goście będą się szczelnie bronić w tym meczu. Dlatego też bet na to że Islandczycy nie strzelą gola jest całkiem miły w tym spotkaniu.
Goście sensacyjnie awansowali kosztem Sturmu Graz, ale wiele osób prognozowało problemy Austriaków, którzy nadal są w delikatnie mówiąc słabej formie. W rewanżu Breidablik oddał 2 strzały, z czego jeden na wagę zwycięstwa, ale generalnie w dwumeczu tylko się bronili, raz po raz wychodząc trójką graczy do przodu. O asekuracyjnej postawie ekipy z Islandii świadczy też fakt że nie potrafili strzelić gola nawet kompletnym outsiderom z Andory (0:0 w rewanżu a 4:0 u siebie).
Do tego dojdzie też spory szok wywołany bardzo daleką podróżą i zmianą klimatyczną co powinno ostatecznie zdecydować o bardzo defensywnym nastawieniu gości w tym spotkaniu.
Aktobe a także kazachskie ekipy akurat są dosyć solidne w defensywie, szczególnie u siebie, tak więc spodziewam się tutaj wyniku 1:0/2:0 i czystego konta gospodarzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f88/iv-runda-eliminacji-ligi-europejskiej-22-23-08-2012-a-80681.html
Sytuacja w tym roku się powtórzyła, sporo pomyłek a wśród nich.
Motherwell - Kuban 1,95 Sbobet ✅
Tromso - Differdange over 2,75 1,88 Sbobet ⛔
Śląsk - Brugge 2,35 bwin over 2,5 1,98 Sbobet ⛔

Ventspils - Maccabi 1,9 bwin ⛔
Rijeka - Żilina 1,85 bwin ✅
Sttutgart + Metalurg 2,64 unibet ⛔
Aktobe awans 3 unibet
Breidablik awans 3,2 bwin
Motherwell rok temu odpadł z Levante, u siebie przegrał 0-2,
na sile na przybrali w tym roku, goście może im brakuje doświadczenia, ale nie umiejętności.
Tromso u siebie stwarza sporo okazji, goście w tym roku znowu namieszali,
obrony nie są mocnym punktem obu ekip, więc gram na bramki.
Brugge straciło najlepszego strzelca, ale w obroną Śląska nie powinni mieć problemów,
WKS potrafił Hannoverowi strzelać bramki u siebie, to do over tez coś dołoży.
Maccabi jest o klasę lepsze od Łotyszy, tak samo Sttutgart oraz Metalurg
od swych rywali. Nie ma co się rozpisywać o tych meczach, dla mnie wszędzie powinny być inne linie.
Asteras - Rapid awans 2 bwin
Dla mnie podobna pomyłka jak ta z awansem Trencina z IFK.
Na Greków u siebie jest ponad 2,2 obecnie, na rewanż kurs Rapid będzie na podobnym poziomie,
jak dziś na Asteras, a właściwie niższym, będzie -0,5 a nie -0,25.
Dla mnie dziś Rapid nie przegra, a to go przybliży do awansu.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dinamo - Trabzonspor 2 2.08 Pinnacle 2/10 ✅
Turcy pewnie przeszli wcześniejszą rundę, ale trzeba im oddać, że do przeciwnika podeszli na poważnie. Pewne wygrane w obu meczach, gra też zadowalająca. Dinamo forma przeciętna - w lidze górna połówka tabeli, przeplatają mecze lepsze z gorszymi. Do dalszej fazy eliminacji również dotarli szczęśliwie, strzelając przeciwnikowi więcej bramek na wyjeździe. Klub z Białorusi sympatyczny, ale za krótki aby zdziałać coś z naprawdę niezłymi Turkami. Nawet na własnym terenie.
Przyjrzałbym się bliżej dwóm spotkaniem, gdzie gospodarzami będą ekipy z Kazachstanu oraz Azerbejdżanu. Pierwsza z nich, lider tamtejszej ligi Aktobe ✅ podejmie u siebie islandzki Breidablik. Co prawda kazachska ekipa do końca mnie przekonała, kiedy to w pierwszym meczu na wyjeździe przegrała z Hodd, reprezentującym 2. ligę norweską. Mimo wszystko, tak jak się zresztą spodziewałem, u siebie kontrolowali spotkanie i odrobili straty. Głównym w tym zasługa warunków, które panują w Kazachstanie. A są zgoła odmienne do tych z Islandii. Goście z tamtych stron są kompletnie nie przygotowani na tak wysokie temperatury i pewnie ostro się na tym przejadą - około 60 minuty większość zawodników będzie pływać. Podobnie jak dwa tygodnie temu Piast, z tą różnicę, że ten wybrał się nieco bliżej, bo do Azerbejdżanu. Na spotkanie z Karabachem ✅. I mimo tego, że umiejętności były porównywalne, a w rewanżu u siebie udało się nawet odrobić straty, pierwszy mecz zaważył. Mocno wystartowali, niestety nie ujechali kondycyjnie. Tym razem na stadion Karabachu zawita szwedzkie Gefle - któremu udało się odrobić 3:0 z pierwszego meczu. Czyn naprawdę godny pochwały. Chciałbym zwrócić uwagę iż pierwszy mecz grali na Cyprze. Tam jak wiadomo, pogoda również nie odpuszcza i dla przyjezdnych ekip z dalekich stron jest dodatkową przeszkodzą. Nie inaczej będzie w Azerbejdżanie.
Tak więc - warto grać na obie te ekipy. Stawiając takie dabla w Pinnacle wychodzi przyjemne ako w wysokości 2,77 ✅✅. Bynajmniej nie skreślam ekip ze Szwecji i Islandii (zwłaszcza tej ze Szwecji) w walce o LE, ale jeśli mają napsuć krwi swoim rywalom, to na swoim boisku. Tak jak to zrobiło Gefle, pokonując w rewanżu u siebie cypryjskich rywali 4:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sevilla do Ligi Europy powinna wrócić z przytupem. Trzeba jednak pamiętać o tym, że w przerwie stracili dwóch ważnych piłkarzy, a mowa tu o Navasie i Negredo. Zastanawiam się jednak czy taka transakcja nie wyjdzie im na dobre. Dostali za tych dwóch zawodników furę kasy za których mogą kupić sobie kilku solidnych piłkarzy. Emery chciał odmienić oblicze tego zespołu i właśnie to zrobił. Zespół w minionym sezonie grał jedynie na własnym stadionie, na wyjazdach była pustka. Myślę, że taka świeżość w szatni pomoże walczyć o najwyższe cele w zbliżającym się sezonie.
Podsumujmy jednak wszystkie ruchy transferowe Sevilli w tym okienku. W odmienionej drużynie nie zobaczymy już Palopa, Spahicia, Luny, uzdolnionego Luisa Alberto z którego zrezygnowała Barcelona, ale kasę na stół wyłożył Liverpool. O Negredo i Navasie już wspominałem. 3 graczy zostało wypożyczonych do Elche: Botia, del Moral, Stevanović. Jedynie z tym ostatnim wiązane są jakieś plany i w Sevilli liczą na to, że odpali. W sumie ma dopiero 22 lata. Campana przeniósł się na wyspy. W sumie na swoich zawodnikach zarobili 57 milionów euro z czego nie wydali nawet połowy.
Zacznę od najgłośniejszych nazwisk nowych twarzy, które zobaczymy na Pizjuan. Gameiro i Bacca to na nich kibice będą liczyć w kontekście zdobywanych bramek. Poza nimi postawiono na stosunkowo młodych zawodników na których będzie można budować fundamenty na przyszłe lata: Diogo Figueiras, Vitolo, Raul Rusescu, Jairo. Wykupiono również Beto, ale o tym wiadomo było już w trakcie sezonu na dobrą sprawę.
Daniel Carriço, Nicolás Pareja i przede wszystkim Marko Marin to zawodnicy, którzy zasilą Sevillę na zasadzie wypożyczenia. Nie wiem jak wygląda kwestia ich ewentualnego wykupu.
Jednak nie ze wszystkich zawodników Emery będzie mógł skorzystać w pierwszym spotkaniu. Na pewno nie zobaczymy Gameiro, Kondogbii i Medela. Beto i Marin doznali urazu na jednym z treningów, ale raczej powinni wystąpić w zbliżającym się spotkaniu.
Na dobrą sprawę nawet na 5-6 pozycjach wystąpią całkowicie nowi zawodnicy. Emery będzie starał się przede wszystkim &quot;modelować&quot; silną linię pomocy, która będzie motorem napędowym drużyny. Na Pizjuan powinien być prawdziwy kocioł. Żeby w Podgoricy nie było nerwów i można już po pierwszym meczu zapewnić awans to trzeba strzelić kilka goli.
Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że pierwsze mecze o stawkę mogą być trudne. Drużyna wróciła z Ameryki Południowej, gdzie Sevilla rozegrała kilka spotkań. Ogólnie trener jest zadowolony i przekonuje kibiców, że wygrają z niżej notowanym rywalem. Podkreśla jednak, że nie lekceważy rywala, bo wie, że grają ofensywną piłkę, a do tego mają kilku rosłych zawodników, którzy mogą zagrozić przy stałych fragmentach gry.
Mój plan na ten mecz to zdecydowanie bramki. Warto wybrać tu jakiegoś azjana po lepszym kursie. Na początku myślałem o tym by spróbować btsa, bo kursy są dobre, a Sevilla jeszcze musi się dotrzeć. Dam jednak ogólną liczbę goli. Pierwszy mecz Hiszpanów o stawkę, ale powinno być dobrze i mocno z przodu.
Przewidywane składy:
SEVILLA:
Beto; Coke, Fazio, Nico Pareja, Alberto Moreno; Rakitic, Carriço; Reyes, Marin, Vitolo; y Bacca.
MLADOST PODGORICA:
Vujadinoviv; Zivkovic, Sankovic, Sofranac, Mitrovic, Savicevic, Pavicevic, Seratlic, Taku, Kaljevic y Markovic.
Sevilla - Mladost Podgorica 3:0 ⛔
Powyżej 4 goli (4 gole=zwrot) 1,84 Pinnacle
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Swansea - Malmo
✅ Swansea | 1.50 William Hill ✅ 4:0 Ale się rozstrzelali...
Walijczycy przystępują do walki o LE, a ich przeciwnikiem będzie szwedzkie Malmo, obecnie 2 siła w lidze Allsvenskan. Łabędzie sezon przygotowawczy zdali śpiewająco, 5 meczów i 5 zwycięstw, dodatkowe wzmocnienia kadrowe: Jonjo Shelvey, Jordi Amat i Wilfired Bony. Nie da się ukryć, że są zdecydowanymi faworytami tego dwumeczu, choć historia nie przemawia za nimi. 7 razy próbowali i 7 razy im się przebić nie udało przez zasieki rund eliminacyjnych. Za Szwedami może przemawiać jedynie to, że są w rytmie meczowym, liga szwedzka w końcu trwa w najlepsze, ale nie przekonuje mnie ta drużyna na tyle by była w stanie sprawić niespodziankę, zwłaszcza na Liberty Stadium. Myślę, że Michu i spółka zadbają o zwycięstwo w ładnym stylu.
Petrolul - Vitesse
⛔ Petrolul | 2.20 Bet365 ⛔ 1:1 Babol w obronie, rzut karny i po ptokach.
Typ głównie ze względu na osłabienie w ataku Vitesse, a i sama obrona dobrze nie funkcjonuje. Marco van Ginkel, reżyser gry odszedł do Chelsea, natomiast bramkostrzelny Wilfired Bony(31 bramek w lidze robi wrażenie) przeszedł do Swansea. Zastępstwa jak nie było tak dalej nie ma. Słabe wyniki w sparingach tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że gra nie bardzo się klei. Dodatkowo będzie dla nich to pierwszy mecz o stawkę w tym sezonie.
Petrolul to trzecia drużyna rumuńskiej ekstraklasy. Istotnych strat w kadrze na razie nie ma, jedyną niewiadomą jest Jeremy Bokila(16 bramek w zeszłym sezonie w lidze), który może nie zagrać w meczu.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Aktobe -Breidablik 1 AH-1 1,83 5/10 bet365 ZWROT

Jeśli patrząc na te dwa zespoły i jak prezentowały się w wcześniejszych meczach eliminacji to zdecydowanie lepiej wygląda gra Aktobe. Mecz odbędzie się w wielkim skwarze w Kazachstanie to także faworyzuje gospodarzy którzy ostatnio pokazali norwegom jak się gra w piłkę w takim upale. W Breidablik nie zagra ich najlepszy strzelec. Stawiam tutaj na gospodarzy ponieważ żeby Islandczycy mogli cos zdziałać lecąc tyle kilometrów i grając w takim upale zespół będzie po 20 minutach oddychał rękawami.
Din. Minsk -Trabzonspor 2 2,04 5/10 bet365 ✅

Dość fajny kurs na Trabzonspor, zespół przez transfermark szacowany jest na 80 milionów euro. Turcy w tym okienku podpisali kontrakty z takimi gwiazdami jak Malouda, Bosingwa, Karadeniz, Demir, a ostatnio zastanawiają się na wykupieniu z Chin Lucasa Barriosa. Trabzon przeszedł spacerkiem dwumecz z Derry City pokonujących ich 4-2 i 3-0. Dynamo pokonał w ostatniej rundzie Chorwatów po wielkim mękach i dużym szczęściu. Jakby Lokomotim w meczu u siebie strzelił karnego to pewnie by on teraz mierzył się z Trabzonem a nie Dynamo. Po takim kursie warto spróbować.
Randers -Kazan 2 1,70 6/10 bet365 ✅

Swoją analizę zacznę od zespołu z Danii a mianowicie Randers jest to zespół który jeszcze niedawno grał w 1 lidze duńskiej, zespół w tamtym sezonie zajął 3 miejsce w tabeli ale dość szczęśliwie bo liga w tamtym roku była bardzo wyrównana i różnice w ostatniej kolejce ligi duńskiej były minimalne, ze tak naprawdę wszystko Rozstrzygało się w ostatniej kolejce. Randers to nie jest jakiś bogaty i utytułowany klub w Danii, zdecydowanie ustępuje np. FC Kopenhadze czy Nordsjelland. W tamtym sezonie z tego co pamiętam taki zespół jak Aarhus nie awansował nawet do 3 rundy przegrywając z jakimś gruzińskim klubem u siebie 1-2. Ogólnie patrząc na wyniki reprezentacji tego kraju(porażka 4-0 z Armenia w El. MŚ) coś się z tą piłka dzieje nie dobrze w Danii. Rubin z kolei gra ostatnio bardzo dobrze pewnie wyeliminował Jagodine a w lidze jeszcze nie doznał porażki i obecnie znajduje się na 7 miejscu. Jeśli chodzi o abstynencje :grin: to nie doszukałem się żadnych u Rosjan. Patrząc na te wszystkie czynniki kurs 1,7 jest bardzo zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a ja napiszę tak, skoro większość tych u góry gra podobnie, to po prostu zagrajcie przeciw nim, a bedziecie wygrani. Co do moich typów:
Trencin - Astra 1X 1,55
Jak na mój gust ekipy na podobnym poziomie aspiracji, debiutu i możliwości, dlatego kurs do ocenionego ryzyka oceniam na wysoki.
Dinamo - Trabzon u2,5 1,90
Nie warto nawet tego bedzie oglądać. na białorusi zwykle gra się padakę, a turasy wyjeżdżające w obce terney nie prezentuja sie za ciekawie, ot taka tradycja...
Jablonec - Stromsgodset DNB X2 1,70
Po prostu nie dostrzegam szans dla słabych czechów. Ekipa z Norwegi otrząsnęła się już po dołku formy i miażdży swoich przeciwników.

Rijeka - Zilina X2 2,15

Przede wszystkim Zilina to nie jakiś osioł, aby być tak niedocenioną drużyną. Obydwie ekipy są w w formie więc moze być 0:0, 4:2, jak i 1:3
Vojvodina - Bursaspor N 1,95
To będzie wyrównany pojedynek, który wyłoni zwycięzcę, ale trudno jednoznacznie oczenić czy się rozstrzelają na 2:3, czy bedzie skromne 1:0.

Śląsk - Brugge 1X 1,75

W końcu mecz polskiej ekipy godny uwagi. Po frajerach z walii, litwy, kaukazu, bałkan i norwegii w końcu ktoś musi spiąć dupsko, i wiem że się uda nie przegrać.
Żalgiris - Lech noBTS 1,73
To będzie straszny piach. Mało goli bo gra polski napastnik przeciwno polskiej ekipie. Ale łatwiej dać noBTS, zamiast ryzykować u/o w postaci 1:0 lub 0:3
Powodzenia
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
a ja napiszę tak, skoro większość tych u góry gra podobnie, to po prostu zagrajcie przeciw nim, a bedziecie wygrani. Co do moich typów:

Śląsk - Brugge 1X 1,75

W końcu mecz polskiej ekipy godny uwagi. Po frajerach z walii, litwy, kaukazu, bałkan i norwegii w końcu ktoś musi spiąć dupsko, i wiem że się uda nie przegrać.
Żalgiris - Lech noBTS 1,73
To będzie straszny piach. Mało goli bo gra polski napastnik przeciwno polskiej ekipie. Ale łatwiej dać noBTS, zamiast ryzykować u/o w postaci 1:0 lub 0:3
Powodzenia
Wziąłem pod uwagę tylko te dwa mecze.
1. Jaki związek ma Walia, Litwa, Bałkany, Norwegia , a spinanie się na Belgów , jeśli tak to wg Twojego wywodu powinno być że, z Walijczykami Legia wygrała. Śląsk z Rudarem też, z Norwegami remis wczoraj. No to czas na porażkę.
2. Nie rozumiem co ma do tego Polski napastnik - Polska drużyna to ma być mało goli.
W ogóle co to mają być za wywody.
Do usunięcia.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dinamo Mińsk - Trabzonspor 0:1 ⛔
Trabzonspor pow. 1,5 bramki @2,10
Bet365


Swój typ skieruję ku bramkom Trabzonsporu. W II rundzie Turcy rozprawili się z Derry City strzelając w dwumeczu 7 bramek (wygrywając 4:2 i 3:0). Dzisiejszy rywal - Dinamo Mińsk przeszedł Lokomtive Zagrzeb przegrywając na własnym stadionie 1:2, tydzień później odrabiając straty wygrywając 3:2 w Chorwacji.
Krótko i na temat. Dinamo w swoich trzech ostatnich spotkaniach traciło po 2 bramki ( w w/w spotkaniach z Lokomotivą oraz w ligowej potyczce z Torpedo Zodinho w którą Dynamo przegarło 1:2). Turcy co pokazali w II rundzie raczej nie kalkulują i chcą w dobrym stylu wejść do Ligi Europy. Potencjał w ofensywie jest i myślę, że będą chcieli wyrobić sobie porządną zaliczkę by w spokoju rozegrać mecz rewanżowy i awansować do kolejnej rundy. Warunki atmosferyczne nie będą tu żadnym utrudnieniem, gdyż Turcy są przyzwyczajeni do grania w wysokich temperaturach. Przy próbach Dinama liczę na zabójcze kontry Mierzejewskiego i spółki.
 
G 6

gelko

Użytkownik
FK Aktobe - Breidablik- 2 drużyna nie strzeli 1,84 Fortuna ✅
Breidablik jedzie do Kazachstanu bez swijego najlepszego napastnika, zakładam że będą się bronić, ma być ogromny upał. Myślę że rozsądny typ.
Dinamo Minsk - Trabzonspor- 2 2,08 Fortuna ✅
Trochę się obawiam tego meczu no ale myslę że Trabzon da radę. To drużyna o 2 klasy lepsza od Dinama.
Śląsk - Club Brugge- BTS 1,65 Fortuna ⛔
Myślę że Śląsk wykorzysta atut swojego boiska i coś strzeli, co do Brugge jestem pewien.
Żalgiris - Lech- BTS 1,80 Fortuna ⛔
Oglądałem skróty Żalgirisu u siebie z St. Patrick i stwarzali groźne sytuacje, śmiem przypuszczać że Lechowi strzelą, Lech zresztąteż powinien zaaplikować kilka goli jednego na 100%.
To wszystko na dzsiaj. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
VS

FK Ventspils - Maccabi Haifa 0:0 ⛔
Typ: gospodarze strzelą gola
Kurs:1.75
Buk: Betgun

Analiza:
Widze idzie totalna masówka na gośći i tylko i wyłącznie dla tego że wygrali ostatni mecz 8-0 .
Ekipa gospodarzy niepokonana u siebie od 10 meczy a wyniki takie jak : 4-0 (3 razy), 3-0 mówią same za siebie.Oczywiście nie były to drużyny takie jak Maccabi ale ekipa gospodarzy grać u siebie lubi.
Maccabi na wyjazdach tragicznie widać że są ekipą której wyjazdy nie służą. Bilans ostatnich 10 meczy 3-3-4 i w 7 z tych 10 meczy tracili min 1 bramkę.
Moim zdaniem kurs 1.75 na min 1 bramkę gospodarzy jest wart zagrania .Przeszli 1 i 2 runde kwalifikacji bez problemu i teraz będą mocno zmotywowani aby dalej awansować .
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Asteras Tripolis Rapid Wiedeń
Drużyny o zbliżonym potencjale, a rzekłbym, że to Rapid dysponuje nieco większym. Wiedeńczycy rozpoczęli już ligowe zmagania, więc są w lepszym rytmie meczowym niż Asteras, który jest po jednym spotkaniu kontrolnym ( 0:0). Jak dla mnie za duża dysproporcja w kursach, nie tak dawno wielkie PSG &quot; męczyło&quot; się z Rapidem ogrywając go jedynie 2-1. Ostatni mecz w lidze Rapid wygrał pewnie 4-0, więc jadą w dobrych nastrojach ;)
Rapid remis zwrot 2.22 Fortuna
Jablonec Stromsgodset
Kolejne spotkanie gdzie zbytnio faworyzuje się gospodarzy. Norwegowie dla mnie dysponują większym potencjałem i powinni tu powalczyć
Stromsgodset remis zwrot 2.14 Fortuna
Odessa Crvena
Tutaj to w ogóle kursy z kosmosu. Odessa może i w rytmie ligowym, ale mają spore problemy z wygrywaniem spotkań, na 5 ostatnich meczy tylko jedna wygrana Nie bardzo rozumiem czemu Crevna jest tu tak niedoceniana i dostrzegam ogromne value

Crvena remis zwrot 3.03

Swansea Malmo
Swansea zdecydowany faworyt, ale czy tak łatwo odprawi wicelidera ligi szwedzkiej? Sam trener gospodarzy podkreśla, że może to być trudny mecz, bo obie drużyny znajdują się na zupełnie różnych biegunach przygotowań
&#39;I think this tie is quite even because they are where they are and we are just at the beginning of the season. But I would be disappointed if we didn&#39;t go through to the next round.
Malmo w poprzedniej rozbiło Hibernian w dwumeczu 9-0 ! Myślę, że stać ich na strzelenie bramki przeciwko faworyzowanemu Swansea
Obie drużyny strzelą 1.82 albo Malmo strzeli 1.62 Fortuna
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Swansea City - : - Malmo FF​


Jeden z pewniejszych typów na dzisiaj według mnie, na Liberty Stadium w ramach eliminacji LE przyjeżdża Szwedzkie Malmo które gra w eliminacjach dzięki zajęciu 3 miejsca w swojej lidze,Swansea dzięki temu że zdobyła Puchar Ligi Angielskiej. Różnica w klasie jest napewno na korzyść gospodarzy którzy od zeszłego sezonu grają naprawdę ładną piłkę widać dobrą robotę którą zrobił trener Michael Laudrup co do drużyny Malmo to akurat ich nie widziałem w akcji więc się zbytnio nie wypowiem ale myślę że optymalnie grająca Swansea powinna w zupełności pokonać Szwedów . Jedynym mankamentem tego spotkania może być to że kluby z Premier League trochę lekceważą rozgrywki Ligi Europy i mogą podejść &quot;olewczo&quot; ale uważam że akurat nie będzie to dotyczyć Swansea po pierwsze dlatego że jest drużyna Walijska a Walijczycy są raczej waleczni o czym się przekonała ostatnio drużyna Legii która grała z mistrzem Walii w el. LM wprawdzie z nimi wygrała ale po naprawdę ciężkim spotkaniu a po drugie że są w rytmie przygotowawczym do sezonu gdzie w 5 spotkaniach towarzyskich wygrali wszystkie pięć no i po trzecie gdyż jest to dobra okazja do zaprezentowania drużyny przed własną widownią i przed zbliżającym się sezonem

Mój typ:
Swansea - 1,4✅✅
Unibet


FK Aktobe - : - Breaablik UBK​


Spotkanie drużyn z Kazachstanu i Islandii które sensacyjnie przeszły II rundę eliminacji drużyna Aktobe odprawiła Norweskie Hodd a Islandczycy odprawili Austriacki Sturm Graz osobiście w tym meczu widzę tylko jednego faworyta i jest nim zespól z Kazachstanu pomimo tego że Islandczycy odprawili bardziej klasowego rywala,w głównej mierze dlatego stawiam Aktobe że po pierwsze grają u siebie a na swoich śmieciach ostatnimi czasy Kazachstańskie drużyny potrafią się postawić najlepszym i zanotować dobry wynik chociażby przykład meczu Szachitor - BATE to już nie te lata gdzie Kazachowie dostawali po 6-8 bramek i kończyli eliminacje na I rundzie, po drugie Kazachstańskie kluby są coraz hojniej finansowane dlatego stać ich na lepszych zawodników i trenerów no i na koniec dochodzi do tego specjalny klimat do którego goście napewno nie są przyzwyczajeni. Więc jak już miałbym coś stawiać w tym meczu to tylko na wygraną gospodarzy

Mój typ:
FK Aktobe - 1,5✅✅
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 2K

borek149

Użytkownik
Motherwell v Kuban Krasnodar
Kuban @ 1.70

bet365

3 runda eliminacyjna Ligi Europejskiej, pojedynek Szkockiego Motherwell aktualnego wicemistrza Szkocji z 4 zespołem poprzedniego sezonu w rosyjskiej Premier Liga - Kubaniem Krasnodar.
Zdecydowanym faworytem potyczki jest zespół rosyjski, który ma znacznie silniejszy zespół oraz występuję w nieporównywalnie silniejszej lidze rodzimej. Liga szkocka bardzo odrasta poziomem od panującego tam Celticu, reszta ligi to zespoły, które nie mają większych szans w potyczkach z europejskimi średniakami.
W zespole rosyjskim doszło do kilku znaczących zmian w składzie z poprzedniego sezonu, gdzie ich szeregi opuściło 3 podstawowych graczy: Aras Özbiliz zasilił Spartak Moskwę, Aleksey Ionov przeniósł się do Anży Machaczkała oraz Vladislav Kulik do Rubinia Kazań. W ich miejsce dziury uzupełniono 2 solidnymi graczami rosyjskimi pomocnikami Nikita Bezlikhotnov oraz Vladislav Ignatjev natomiast odpowiedzialność za zdobywanie bramek przypadnie teraz nowemu napastnikowi, którego wszyscy dobrze znają czyli Djibril Cissé. Także luki w kadrze na papierze udało się zniwelować. U graczy ze Szkocji sytuacja wygląda troszkę gorzej, gdyż ich zespół opuściło aż 4 podstawowych graczy: przede wszystki najskuteczniejszy snajper zespołuMichael Higdon będzie teraz grać w Nijmegen i najlepiej dogrywający mu drugi napastnik Henrik Ojamaa zaislił Legię Warszawa ???? podstawowy bramkarz Darren Randolph będzie bronił barw Birmingham City oraz niezastąpiony prawy pomocnik Chris Humphrey odchodzi do Preston. W ich miejsce włodarze klubowi nie zapewnili nie sprowadzili na tyle wartościowych piłkarzy aby Motherwell po raz kolejny powalczył o wicemistrzostwo Szkocji, nie wspominając już o walce o grupową fazę Ligi Europejskiej. Bo sprowadzenie napastników Henri Anier, który bramki to zdobywał w lidze Estońskiej czy Iaina Vigursa, który w 58 spotkaniach jakie rozegrał w Premier League zdobył tylko 8 bramek gwarancji stabilności i sukcesu nie daję, także zespół Motherwell został bardzo mocno osłabiony głównie w formacji ofensywnej tracąc swoje główne żądła i mogą mieć problemy ze zdobywaniem bramek.
Kolejny fakt gospodarze dziś rozegrają dopiero pierwsze spotkanie o punkty w tym sezonie, natomiast Kubań już rozpoczął rozgrywki Premier Liga, rozegrali 3 spotkania:
Kubań Krasnodar - Rubin Kazań 1:1
Tom Tomsk - Kubań Krasnodar 1:2
Zenit Petersburg - Kubań Krasnodar 1:1
Ciężkie spotkania z Rubinem i Zenitem pokazały, że zespół z Krasnodaru
dobrze jest przygotowany do rozgrywek, gdzie z Kazaniem zasługiwali na zwycięstwo.
3 spotkania rozegrane z ciężkimi rywalami, które wypadły pozytywnie dla piłkarzy Kubania, lepsza kadra zespołu, osłabienia Motherwell w postacie w/w bardzo kluczowych piłkarzy, niewiadoma forma Szkotów, wszystko przemawia w tym spotkaniu za zwycięstwem gości.
dodatkowo:
Zalgiris Vilnius - Lech Poznań @ 1.75
Litwini poziomem porównywalni do Finów z którymi Lech uporał się w poprzedniej rundzie.
Mimo, że Żalgiris jeszcze nie odniósł porażki w eliminacjach Ligi Euopejskiej to dziś innego rozwiązania nie widzę. Styl w jakim awansowali jest bardzo słaby. W pierwszej rundzie toczyli wyrównane boje ze słabeuszami z Irlandii, a następnie byli dużo gorszym zespołem od Ormian mimo tego szczęśliwie awansowali, dziś już Lech to zupełnie inny poziom niż wcześniej pokonane z wielkimi problemami zespoły. Może piłkarze z Poznania nie prezentują bajecznej formy ale dzieli ich od Litwinów przynajmniej ze dwie klasy. Co można śmiało stwierdzić po tym, iż ich jednym z czołowych gracz jest Kamil Biliński, który w Polsce w Ekstraklapie rozegrał 20 spotkań w barwach Śląska i zdobył aż 1 bramkę ! Na zapleczu Ekstraklapy w 1 lidze radził już sobie zdecydowanie lepiej w 56 meczach 14 bramek.
Aktobe[/b] - Breidablik @ 1.50
Randers FC - Rubin Kazan @ 1.70
Slask Wroclaw - Club Brugge @ 2.15
Przecież to value jak nie wiem. Kurs chyba taki wysoki bo buki sugerują się łatwym zwycięstwem wrocławian nad słabiutkimi Czarnogórcami.
Rijeka - Zilina @ 1.75
Po 1 liga Chorwacka bardzo dużo silniejsza od Słowackiej.
Po 2 Rijeka zajeła 3 miejsce w Chorwacji, Zilina 7 w Słowacji.
Po 3 Rijeka kilka ciekawych transferów 3 byłych graczy Dinama Zagrzeb (mistrz Chorwacji) Nikola Pokrivac, Ivan Tomecak, Ivan Krstanovic, 2 Lokomotiva Zagreb (wicemistrz Chorwacji) Mate Males, Ivan Boras i jeszcze kilku interesujących graczy, których nie chce mi się już wymieniać. Natomiast z klubu nie odszedł żaden podstawowy piłkarz lub walczący chociażby o pierwszy plac.
Po 4 dyspozycja obu zespołów:
Rijeka w poprzedniej rundzie w dwu meczu zmiażdzyła walijski Prestatyn Town 8-0
Zilina w pierwszej rundzie z gruzińskim Torpedo Kutaisi 3:0 i 3:3, a następnie słoweńską Olimpije Ljubljane 1:3, 2:0.
Z tą samą Olimpiją Ljubliana, chorwaci w przedsezonowym sparingu pokonali 4:0.
Ponadto Rijeka osiągneła dobre wyniki w swojej rodzimej T-Com 1. HNL
Rijeka - NK Istra 1961 3:0
HNK Hajduk Split - Rijeka 1:1
Rijeka - GNK Dinamo Zagrzeb 0:0
Hajduk Split - Dila Gori @ 1.62
betcity

Analogicznie jak pozycja wyżej poziom obu lig nieporównywalna na korzyść Chorwatów.
Dlaczego więc taki wysoki kurs na Hajduk ?! Chyba buki sugerują się faktem, że piłkarze Dila Gori wyeliminowali w poprzedniej rundzie Duński Aalborg 3:0, 0:0 fakt dosyć spora niespodzianka ... ale kto oglądał spotkania wie co jest na rzeczy w pierwszym spotkaniu według mojej opinii Aalborg był zespołem nieznacznie lepszym, mimo to niezasłużenie poległ 0:3, w meczu rewanżowym Duńczycy mieli miażdzącą przewagę, mimo tego nie potrafili jej wykorzystać i zakończyło się tylko 0:0.
Hajduk natomiast w 3 ligowych spotkaniach pokazuje wysoką formę:
NK Zadar - Hajduk 1:5
Hajduk - HNK Rijeka 1:1
RNK Split - Hajduk 0:3
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: FK Aktobe Lento - Breiðablik UBK 1:0 ⛔
Typ: X2
Kurs: 2,78
Buk: MarathonBet


Dziś o godz. 18:00 na Stadionie Centralnym w Aktobe odbędzie się mecz III rundy eliminacji Ligi Europy 2013/2014 pomiędzy Aktobe Lento a Breidablik. Gospodarze to lider kazachskiej ekstraklasy, goście to czwarta ekipa Pepsideild.

Aktobe Lento to drużyna znakomicie znana fanom europejskich pucharów. Czterokrotny Mistrz Kazachstanu to stały bywalec eliminacji europucharów. Od sezonu 2006/2007 Aktobe Lento stale reprezentuje Kazachstan na arenie europejskiej – klub ten grał dwukrotnie w III rundzie eliminacji do Champions League (wyrównane mecze z izraelskimi klubami o awans do IV rundy) oraz dwukrotnie w play-offach do LE (mecze z Werderem Brema i AZ Alkmaar).

21 spotkań, 47 punktów, tylko 2 przegrane mecze – to obraz opisujący Aktobe w lidze kazachskiej. Ostatni mecz liderzy tabeli wygrali z Ordybasami Szymkent na wyjeździe 0:1 po trafieniu Gridina.

Aktobe ma w swoich szeregach ogranych w Europie piłkarzy takich jak Aleksei Muldarov (były obrońca rosyjskiej Mordovii Sarańsk) , Sergei Davydov (były gracz Torpedo Moskwa, Kubania Krasnodar, wypożyczony do Aktobe z Rubina Kazań), Robert Arzumanyan (60-krotny reprezentant Armenii, były gracz Jagiellonii Białystok) czy Serghei Covalciuc (42-krotny reprezentant Mołdawii, były gracz Spartaka Moskwa).

W kadrze ekipy z Aktobe są także Yuri Logvinenko – wychowanek Aktobe, 18-krotny reprezentant Kazachstanu, Emil Kenzhesariev – 9-krotny reprezentant Kirgistanu oraz Robert Primus – były reprezentant Trinidadu i Tobago.

Największa uwagę poświęcę jednak dwóm piłkarzom, którzy według mnie stanowią o sile zespołu. Timur Kapadze to 107-krotny reprezentant Uzbekistanu, jest rekordzista jeśli chodzi o występy w reprezentacji tego kraju. W 2011 roku grał w koreańskim Incheon United, w 2012 w Al. Sharjah w ZEA. Jest trzykrotnym półfinalista Azjatyckiej Ligi Mistrzów, z Uzbekistanem zajął czwarte miejsce na Mistrzostwach Azji 2011 w Katarze.

Drugi piłkarz to Alexander Geynrikh. To 80-krotny reprezentant Uzbekistanu, dla tego kraju strzelił aż 28 bramek. W 2003 roku sięgnął z CSKA Moskwa po Mistrzostwo Rosji. Grał również w Torpedo Moskwa, koreańskim Suwon Bluewings oraz Emirates Club w ZEA (2012). W 2002 roku został wybranym Najlepszym Piłkarzem Uzbekistanu.

Aktobe w pierwszej rundzie pokonało dwukrotnie ormiański Gandzasar Kapan 2:1. W II rundzie Kazachowie trafili na norweskiego drugoligowca – Hodd. Pierwszy mecz w Norwegii zakończył się zwycięstwem Norwegów 1:0. Drugi mecz wygrali Kazachowie 2:0 jednak po słabej grze.

Breidablik swoją europrzygode również zaczynał od I rundy eliminacji – w tej fazie Islandczycy trafili na UE Santa Coloma z Andory. Po zwycięstwie 4:0 i bezbramkowym remisie „Blikar” awansowali dalej. W II rundzie trafili na austriacki Sturm Graz. Skazywany na pożarcie zespół z Kópavogur zremisował z Austriakami 0:0, a na boisku rywala wygrał 0:1 po bramce Hreinssona.

Ostatni mecz ligowy Breidablik to spotkanie z Vestmannaeyjar zakończone zwycięstwem 3:1. Zespół Breidablik jest niepokonany od 15 spotkań.

W składzie Islandczyków zobaczymy wielu reprezentantów młodzieżowych reprezentantów kraju, a także holenderskiego obrońcę Renee Troosta oraz duńskiego napastnika Nicolasa Rohde, który jest wypożyczony z duńskiego F.C. Nordsjælland . Największą gwiazdą zespołu jest bramkarz Gunnleifur Gunnleifsson, który jest 24-krotnym reprezentantem Islandii.

Myślę, że gości stać na remis w tym spotkaniu. Jest to teza zaskakująca, jednak myślę że poparta solidnymi argumentami. Po pierwsze – jakość dwumeczów z II rundy eliminacji świadczy o tym, iż Islandczycy grają futbol bardziej solidny i są zespołem dobrze poukładanym w defensywie – w LE nie stracili jeszcze bramki. Po drugie – słaby dwumecz z drugoligowcem Kazachów. Argument, iż norweska druga liga jest silniejsza od niektórych najwyższych klasy rozgrywkowych kompletnie mnie nie przekonuje, a to co pokazało Lento w tym dwumeczu można nazwać „futbolowym minimalizmem”.

Argument, iż odległość będzie miała decydujące znaczenie też nie przekonuje części obserwatorów. Z Kopavogur do Grazu jest 3 tysiące kilometrów, z zachodniej Islandii do Aktobe tylko (!) 1,5 tysiąca więcej. Islandczycy przyzwyczajeni są do podróży, także lot o 2-3 godziny dłużej nie zrobi na nich negatywnego znaczenia.

Na koniec obalimy tezę, iż zimni Islandczycy spłoną na kazachskiej patelni – dziś w Aktobe jest 22 stopnie i zanosi się na opady deszczu (wiedza sprawdzana w trzech źródłach).

Toporny kazachski futbol trafił w końcu na islandzki, defensywny kamień.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Siroki Brijeg - Udinese Calcio
over 2.5 @ 1.826 Pinnacle ✅
Podoba mi się over w tym meczu. Po cichu liczę, że Siroki coś dorzuci od siebie. Udinese słabo w defensywie w ostatnim sparingu z Atalantą. Takich błędów jak przy czwartej straconej bramce nie tłumaczy nawet gra w dziesiątkę. Kontuzjowany jest pewniak w bramce Brkić. Benatia uciekł do Romy, a to była kluczowa postać obrony. Jednocześnie jadą wszyscy czołowi ofensywni. Di Natale, Muriel, Torje czy Zieliński(;)). Udinese może ich rozstrzelać? Może. Bośniacy mają jeszcze ten atut, że weszli już w sezon. W dwumeczu z Irtyszem Pawłodar padło łącznie 7 goli. Guidolin mówił, że nie po to na ostatniej prostej ubiegłego sezonu Serie A udało się zakwalifikować do LE, żeby teraz zlewać te mecze. Podejście słuszne, mobilka jest. Liczę dzisiaj na gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP

PFC Botev Plovdiv - VFB Stuttgart 1:1

Typ: 1X
Kurs: 2.50



Gospodarze całkiem sensownie sobie poczynają w Lidze Europejskiej. 1 runda eliminacji i dwa zwycięstwa FC Astana najpierw 0:1 na wyjeździe, potem aż 5:0 u siebie. Rywal z Kazachstanu może był z najwyższej pólki, ale został odprawiony z kwitkiem do zera. Potem miało być trudniej bo grali w drugiej rundzie z Zrinjski Mostar. Bośniacki klub piłkarski z siedzibą w mieście Mostar nie sprostał ekipie z Bułgarii. Po remisie 1:1 na wyjeździe, potem wygrali u siebie 2:0. W między czasie pokonali jeszcze w lidze kandydata do mistrzostwa kraju Levski Sofia oraz 7:1 drużynę Pirin Gotse Delchev. Jestem pod wrażeniem gry PFC Botev Plovdiv. Ostatnimi czasy jak widać jadą po bandzie. Oby tylko nie zatrzymała ich niemiecka maszyna w postaci VFB Stuttgart. Ale jestem optymistą. Goście jeszcze nie zaczęli grać w Bundeslidze, a więc nie są w rytmie meczowym. Rywalizację zaczynają dopiero od tej rundy, dlatego brak im rytmu. Niby rozgrywali masę spotkań towarzyskich. W większości były to zwycięstwa, ale zwycięstwa u siebie. Mam tu na myśli ostatnią wygraną z Akhisar Bld 2:0, wcześniej 1:0 z Valencia CF czy cenny remis z Olympiakos Pireus 0:0. Ale gdy przyszło im grać na wyjeździe, nie było już tak różowo. Przegrywali chociażby z KAA Gent 2:0. Liga niemiecka rusza dopiero 10 sierpnia więc jest jeszcze trochę czasu na przygotowania (10 dni). Sądzę, że dzisiaj gospodarze będą na maksa spinać poślady i zaskoczą rywala. VFB Stuttgart niby faworyt dwumeczu, ale awans do kolejnej rundy będzie chciał na własnym obiekcie przypieczętować. PFC Botev Plovdiv daleko już zaszedł. Awans do 4 rundy i wyeliminowanie piłakrzy VFB Stuttgart byłoby wielkim sukcesem. Patrząc na ich ostatnią dyspozycję, pójdę nieco w ich stronę. Aktualny lider ligi Bułgarskiej jest godnym rywalem do powalczenia z VFB. 1X po jakże smakowitym i soczystym kursem pobieram i liczę po cichu że Niemcy zlekceważą rywala i ulegną na trudnym terenie. Do niemieckiej drużyny dołączyli: Daniel Schwaab, Konstantin Rausch, Moritz Leitner czy Mohammed Abdellaoue. Tylko czy już dzisiaj wypalą i...czy są zgrani... zobaczymy. Bo ten ostatni to raczej indywidualista.
Hajduk Split - FC Dila Gori 0:1

Typ: zwycięstwo gospodarzy przy (handicap : 0-1.5)
Kurs: 2.65


Hajduk nie powinien mieć trudności z gruzińskim klubem piłkarskim FC Dila Gori. Liczę na dużą dominację ze strony gospodarzy. U siebie są niezwykle mocni i zdyscyplinowani. Grają przede wszystkim dla swoich fantastycznych kibiców (którzy mają miano jednych z najwierniejszych w Chorwacji). Uważam, że rywalizacja w tej parze rozstrzygnie się już po pierwszym spotkaniu. Chorwacki zespół wyeliminował w poprzedniej rundzie FK Turnovo i powoli nabiera rozpędu. 3 dni temu w lidze miały miejsce derby gdzie pokonali na wyjeździe 0:3 RNK Split. Liga na Gruzji jeszcze nie ruszyła. A więc goście na razie &quot;tylko trenują&quot;. Awans do 3 rudny piłkarze FC Dila Gori zawdzięczają zwycięstwu z AaB Aalborg. W poprzednim sezonie Hajduk zajął 4 miejsce w 1. HNL 2012/2013. Mogło być nieco wyżej, ale ostatni mecz ligowy grali z mistrzem kraju Dynamo Zagrzeb i przegrali 3:1. Gdyby wygrali skończyliby na 3 pozycji. To, że dzisiaj Hajduk wygra z FC Dila Gori wydaje mi się dość pewne. A skoro wygra, to jest całkiem realna szansa na zwycięstwo dwoma golami. Wtedy na rewanż jadą już na relaksie. Zamiast grać po 1.50 na Hajduk, lepiej dać handi i mamy kurs drugie tyle wyższy, a jeśli raz Hajduk ukłuje rywala to kwestia drugiej bramki przy takim dopingu jak bedzie w Splicie jest kwestią czasu.. W duecie z PFC Botev Plovdiv mamy ciekawy i nieco oryginalny zestaw na czwartkowy wieczór. Zamiast śledzić Lecha i patrzeć na porażkę Śląska, można spróbować nieco ciekawszego ???? Dla podbicia ako win Club Brugge - 2.05 ⛔ (rzecz jasna i oczywista) ????
Nie dość że upał w Chorwacji.. to jeszcze bardziej gorąca atmosfera na stadionie w Splicie..
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Swansea vs Malmo / Swansea over 5,5 rzutow roznych @ 1,72 (BetVictor)
Swansea vs Malmo / Malmo over 3,5 rzutow roznych @ 1,83 (BetVictor)
dla odwaznych: Swansea vs Malmo / over 6 rzutow roznych w I-polowie @ 4,1 (BetVictor)
Ja bym dzisiaj postawil an rzuty rozne w meczu Swansea vs Malmo. Obie ekipy bardziej ofensywne niz defensywne, obie maja dobrych skrzydlowych oraz napastnikow i lubia atakowac flankami co prawdopodobnie przelozy sie na spora ilosc dosrodkowan ktore beda blokowane przez obroncow. Mysle, ze obie druzyny beda w tym spotkaniu mialy szanse na strzelenia gola wiec sytuacji pod bramkowych w calym meczu mysle, ze troche bedzie a co za tym idzie rzutow roznych. BetVictor dal oferte na rozne w tym meczu i mysle, ze warto zagrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom