>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

III runda IMŚ - GP Czech w Pradze

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Indywidualne MIstrzostwa Świata nie zwalniają tempa. Pora na GP Czech na praskiej Markecie. Faworytem pozostaje niezmiennie Bartek Zmarzlik, jednak rywale depczą po piętach naszemu reprezentantowi.

W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o GP Czech.
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
https://www.facebook.com/speedwaygp/?locale=pl_PL tu masz wybór pól .Fricke, Dudek , Bewley, J.Holder (wszyscy wzięli 2x2 lub 2)- czołówka Janoś, Thomsen, Milik, Doyle ostatni

Cała pierwsza czwórka poszła po ....2x2 pole ew 2x1 pole :)

Ostatnia 3-ka (nie pamiętam już kto był 4-ty od końca wszyscy 2x3 pole) warto więc grać kogoś kto ma 2x2 vs ktoś mający 2x3.

typ na dziś Dudek over 5,5 (dziwnie jestem przekonany, że zaraz linia podskoczy na 6,5 albo 7,5) efortuna. Duzers wygrał tu w 2018 bodaj , do tego był w top4 dziś w kwalach i wybrał sobie 2x2 pole co może dac 6 pkt z 2 biegów, pogubiony ostatnio ale ostatnie nowe silniki od Markuszewskiego

3,1,2 i typ dnia szybkie in

Janowski - Dudek 2 2,93
ruski (1/10)
Bewley-Janowski 1 1,62 ruski (4/10)

Janowski 9,5 under efortuna (6/10)

wszystko świry mniejsze lub większe kompletnie nie uwzględniające wyników kwali ani wczorajszych pól ani pól sprzed roku
Janowski u ruska linia 6,5 - więc tu to prof śpi totalnie

komplet świrów in - szkoda tylko , że nie gram na ziemi , ale mam nadzieję, że ktoś skorzystał
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2165
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Kilka słów wstępu. Jak pokazuje statystyka w Pradze wyróżnia się drugie pole. Co potwierdziło się przed rokiem w GP, czy we wczorajszym SGP2, gdzie start z drugiego pola był sporym handicapem. Nietypowe było wybieranie pól startowych, gdzie zawodnicy zamiast standardowego wyboru 5 czy 13, zaczęli od numerów gwarantujących dwa starty z pola drugiego.

#1 P. Dudek powyżej 5.5 pkt. | betclic | 1.70
Patryk ukończył kwalifikacje na 3 pozycji, co pozwoliło mu na wybór numeru 8, oznacza to waśnie dwa starty z drugiego pola. Dyspozycja Dudka w tym sezonie nie jest najlepsza aczkolwiek, ostatnie wyniki w lidze, 10 oczek w Częstochowie czy 9 w Lublinie to jakiś zalążek lepszej formy. Dotychczasowe starty z tego sezonu w GP to 7 oczek w Gorican i 4 w Warszawie. Dzisiaj czas na co najmniej powtórkę występu z Gorican. Rok temu zaledwie 12 miejsce w kwalifikacjach, co za tym idzie nie taki dobre pola jak dzisiaj, a i tak udało się zdobyć 6 oczek.

#2 H2H M.Fricke - Thomsen | 1 | betclic | 1.62

Fricke to zwycięzca dzisiejszych kwalifikacji, wybrał czysto teoretycznie najlepszy numer, oczywiście gwarantujący 2 starty z drugiego pola. Forma Fricka po niemrawym początku sezonu wystrzeliła w górę, 15 punktów przeciwko Sparcie Wrocław to nie przypadek. W dotychczasowym rundach GP 10 i 8 pkt. Zarówno w Warszawie i Gorican lepszy od Thomsena(4 i 5 pkt). Thomsen rok temu 7 punktów, rok 2021 to 8 i 4 punkty, więc nie są to najwybitniejsze starty. Należy również wspomnieć o wyniku z dzisiejszych kwalfikacjach Thomsena, gdzie uzyskał zaledwie 13 czas.

Osobiście gram te dwa zdarzenia w dublu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3409
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Fricke - Woffinden [1] 1.68 forbet

Konsekwentnie idę ponownie przeciwko Woffindenowi, który według mnie nie jest w optymalnej. Ostatnio celowałem w jego miejsce poza top8 po fajnym kursie, i, zabrakło niewiele. Ślizgnął się tylko dzięki większej ilości "trójek". Dzisiaj spróbuję zdarzenie w parze i wybrałem typ w kierunku Fricke. Kangur po przeciętnym początku sezonu, teraz wystrzelił z formą i liczę dziś na jego udział w finale. Od Woffindena myślę, że powinien spokojnie być wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1701
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
344798325_271245895399215_3835919752033392679_n.jpg panowie zagrałem wczoraj zakład 5 minut przed rozpoczęciem biegu .Kurs prawidłowy .Rozliczyli jako wygrany , a że to był 6ty z rzędu wygrany to po zawodach anulowali.Co myślicie o tym???
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
witam
Pokaż załącznik 30257 panowie zagrałem wczoraj zakład 5 minut przed rozpoczęciem biegu .Kurs prawidłowy .Rozliczyli jako wygrany , a że to był 6ty z rzędu wygrany to po zawodach anulowali.Co myślicie o tym???
Forbet to złodzieje. Ja już przestałem grać tam. Anulują sami wygrane kupony wedle swojego uznania. W poprzednim SGP również mi anulowali. Myślę że podobnie jak ewinner mają problemy finansowe i rekompensują sobie straty na klientach. Uciekaj z tego buka jak najdalej. Nigdy nie wyjdziesz na plus
 
C 9,9K

Carola

Użytkownik
pisz na chat , ale szanse powodzenia jakiejkolwiek reklamacji oceniam mega nisko - ale ja w tym naszym gównie jakimkolwiek nie gram od 10lat , więc mam niewielkie doświadczenie w ostatnim czasie. Kiedyś kilka reklamacji wygrałem , dlatego pisze żebyś atakował.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
pisz na chat , ale szanse powodzenia jakiejkolwiek reklamacji oceniam mega nisko - ale ja w tym naszym gównie jakimkolwiek nie gram od 10lat , więc mam niewielkie doświadczenie w ostatnim czasie. Kiedyś kilka reklamacji wygrałem , dlatego pisze żebyś atakował
Na czacie konsultanci piszą że oni cyt. "tu tylko pracują a decyduje bukmacher". Pisałem reklamacje na każdy kupon. Powołują się na regulamin, w którym w teorii mogą anulować wszystko bo: albo nie dostosowali kursów do np. pogody itp. albo "zupa była za słona". Po prostu wymyślają totalnie nonsensowne wytłumaczenia swoich działań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom