>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami III runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed nami trzecia już odsłona sezonu ekstraligowego. Ponownie wrażeń nie powinno zabraknąć. Dwa piątkowe mecze wydają się być mniej emocjonujące, bo zdecydowanymi faworytami wydają się być Sparta Wrocław, która podejmie GKM oraz Motor Lublin. Obrońcy tytułu na swoim torze jak najwyżej postarają się wygrać z Apatorem Toruń.
Znacznie ciekawiej zapowiada się w niedzielę. W pierwszym starciu na Smoczyku Unia Leszno powalczy z podbudowanym Falubazem Zielona Góra, a w hucie kolejki gorzowska Stal będzie chciała zdobyć 2 punkty w rywalizacji domowej z Włókniarzem Częstochowa.

W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o III rundzie Ekstraligi.
 
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Bewley over 9,5 pkt @1,57 STS

Dan to jeden z liderów Sparty. W pierwszym spotkaniu z falubazem zdobył 10 pkt, teraz nie wyobrażam sobie aby zdobył mniej z rywalem który na wyjazdach będzie tłem w takich spotkaniach. Tak naprawde nie zdobycie 10 pkt może tylko zawdzięczyć defektowi lub jakiejś taśmie. Z groznych rywali napewno do takich można zaliczyć Maxa Fricke który jezdził we Wrocławiu i widać że od początku roku jest w bardzo dobrej formie. Doyle może w każdej chwili odpalić, reszta zawodników GKM to Bewley zjada na trasie. Dla mnie dziś zdobywa 11-12 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1822
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Motor -14,5 @1,50 Betfan

Motor zbudował taki skład że moim zdaniem żadna drużyna nie zdobędzie w Lublinie 40 pkt. Nawet Sparta Wrocław. Toruń przyjeżdża z góry na pożarcie, mimo że mają w składzie Lamberta i Lamparta którzy jezdzili przy Zygmuntowskich w Lublinie. Na tym ciężkim torze nawet Emil będzie miał problemy z gospodarzami. Juniorzy Lublina są zdecydowanie lepsi. Problemem Torunia na meczach wyjazdowych są Przedpełski i Dudek którzy we dwoję mogą mieć problem ze zdobyciem 10-12 pkt. I jeśli oni nie odejdą z Torunia to Anioły nie włączą się do walki i najwyższe cele. Do handicapu wynik 53-37 wystarczy, Stal Gorzów zdobyłą 35 nie stosując rezerw taktycznych ale w mojej ocenie Stal jest lepsza od Torunia. Obstawiam 55-35. Torun będzie się bronił ekami i nogami ale to nic nie da. Do rozważenia będzie jeszcze under Przepełskiego który dzisiaj może pojechać max 3 razy bo będzie zastępowany przez liderów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2427
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Kowalski (Wrocław) over 6.5 pkt 1.75 (sts)

1) Fricke, Woffinden,Pludra, Kowalski (pole c lub d)
5) Kowalski (pole a lub b), Pludra, Łaguta, Tarasenko
10) Małkiewicz, Kowalski (pole a lub b), Doyle, Łaguta
12) Lidsey,Krawczyk,Łobodziński, Kowalski (c lub d)

Kowalski jedzie 2x Pludra, 2 x junior GKM i 1x swój junior. Jeśli zrobi to co ma zrobić, czyli wyprzedzi tych zawodników to ma z urzędu 5 punktów. Brakuje dwóch. Tu ma szansę zrobić w 1 biegu na swoim koledze z pary, w 12 na lidseyu, w 5 na tarasience, czy pojechac jeszcze w 14 biegu. Szans na to ma dużo. Moim zdaniem warto to pograć.


J. Holder (Lublin) over 9.5 1.57 (sts)

1) Dudek, Kubera, Lampart, Holder (c lub d)
5) Holder (pole a lub b), Lampart, Lindgren, Przedpełski
10) Lewandowski, Holder (a lub b), Sajfutdinow, Lindgren
12) Lambert, Bańbor, Affelt, Holder (c lub d)

Holder tylko po 1x jedzie na liderów Apatora.Holder w meczu ze Stalą był w formie, rozpiska korzystna.

AKO 2.75. Kursy niestety spadły jak to pisałem ( i to zaledwie w 2-3 minuty po wejsciu do oferty!!!!!), na Kowalskiego było 2.01, a na Holdera 1.75 :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +806
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Kowalski (Wrocław) over 6.5 pkt 1.75 (sts)

1) Fricke, Woffinden,Pludra, Kowalski (pole c lub d)
5) Kowalski (pole a lub b), Pludra, Łaguta, Tarasenko
10) Małkiewicz, Kowalski (pole a lub b), Doyle, Łaguta
12) Lidsey,Krawczyk,Łobodziński, Kowalski (c lub d)

Kowalski jedzie 2x Pludra, 2 x junior GKM i 1x swój junior. Jeśli zrobi to co ma zrobić, czyli wyprzedzi tych zawodników to ma z urzędu 5 punktów. Brakuje dwóch. Tu ma szansę zrobić w 1 biegu na swoim koledze z pary, w 12 na lidseyu, w 5 na tarasience, czy pojechac jeszcze w 14 biegu. Szans na to ma dużo. Moim zdaniem warto to pograć.


J. Holder (Lublin) over 9.5 1.57 (sts)

1) Dudek, Kubera, Lampart, Holder (c lub d)
5) Holder (pole a lub b), Lampart, Lindgren, Przedpełski
10) Lewandowski, Holder (a lub b), Sajfutdinow, Lindgren
12) Lambert, Bańbor, Affelt, Holder (c lub d)

Holder tylko po 1x jedzie na liderów Apatora.Holder w meczu ze Stalą był w formie, rozpiska korzystna.

AKO 2.75. Kursy niestety spadły jak to pisałem ( i to zaledwie w 2-3 minuty po wejsciu do oferty!!!!!), na Kowalskiego było 2.01, a na Holdera 1.75 :(
Na Superbet jeszcze są dobre kursy 1714125100331.png
 
maniek81 332,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kowalski - Tarasienko [1] 1.67 betfan

Kowalski dobrze wyglądał w pierwszym spotkaniu przeciwko Falubazowi. Był szybki i waleczny. Trochę też przekombinował na początku meczu przez co zaliczył upadek, ale nie przeszkodziło to, aby w dalszej części zawodów skutecznie rywalizować. Dzisiaj rywal z podobnego pułapu jak Falubaz, więc liczę na dobry występ Bartka. Myślę, że przywiezie więcej punktów niż Tarasienko dla którego może to być trudny mecz. Jedzie dwa razy w parze z Pludrą, ale ten pewnie będzie szybko zmieniany, więc skala trudności biegów dla Tarasienko idzie w górę. Do tego trudny bieg 11. Wybieram ten typ w Betfan z uwagi na pierwsze 5 startów, w razie gdyby Vadim miał wskoczyć gdzieś z taktycznej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3146
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Max Fricke najlepiej punktujący w meczu @3,25 etoto (liczą się wszystkie starty)
Ponownie idę w stronę Maxa Fricke'a, który jest bardzo szybki na początku sezonu, zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Nawet jeśli Doyle doszedł do porozumienia ze sobą i sprzętem to nie wierzę, że nagle zacznie być najlepszym zawodnikiem ekstraligi. Wiadomo, Fricke pojedzie z taktycznej więc będzie miał 6 startów a biegi ma łatwiejsze od Doyla. Jeśli nie potraci zbyt dużo na dystansie to nawet jeśli Łaguta zrobi 15 to i tak ma szanse wejść, a rozpiski biegowej też nie ma najtrudniejszej.

Fricke szarpał, starał się ale punktowo marnie. Zdecydowanie najgorsze zawody w jego wykonaniu od początku sezonu.

Kto lepszy: Jack Holder - Dominik Kubera - typ: Jack Holder @1,75 etoto (liczą się wszystkie starty)
Jackie jest w mega gazie, ma szansę się stać drugim liderem Lublinian zaraz za Zmarzlikiem. Dominikowi nie wyszedł za bardzo ostatni mecz na swoim torze. Bez większej analizy idę tutaj w kierunku młodszego z braci Holderów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1564
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Mam jeszcze 3 luźne typy

Motor Lublin - Apator Toruń - pierwszy bieg kto lepszy (1x2) - typ: Motor Lublin @1,55 etoto
Holder z Kuberą na Dudka i Lamparta. Przewiduję 5:1, najgorzej 4:2 dla Lublina. Nie chce mi się wierzyć, że w pierwszym starcie na torze gościnnym Dudek lub Lampart wygrają z Holderem lub Kuberą.
Zgodnie z oczekiwaniami - 5:1 dla Lublina.

Sparta Wrocław - GKM Grudziądz - drugi bieg kto lepszy (1x2) typ: Sparta Wrocław @1,55 etoto
Krawczyk z Kowolikiem ostatnio wygrali juniorski 5:1. Małkiewicz co prawda jeździł w tamtym roku we Wrocławiu, ale miał pewnie dużo lepszy sprzęt zapewniony od Sparty która bardzo dba o swoich juniorów. Liczę, że jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego typu wypadek/taśma to będzie 4:2 lub 5:1.
Na początku we Wrocławiu pola startowe i zero ścigania. 5:1 ale dla Grudziądza, którzy lepiej wyszli spod taśmy.

Wiktor Przyjemski over 5,5 @1,65 etoto Z bonusami to nawet 7 miał... ale brakło punkciku.
Wiktor ostatnio zrobił 5 punktów ale teraz ma fajne biegi. Juniorski powinien wygrać i zostają 3 punkty do zdobycia. Startuje w tej samej serii w 4 biegu z pola wewnętrznego a wiemy jakie dobre ma starty a obok siebie ma Przedpełskiego, Lewandowskiego i Cierniaka. Jest duża szansa, ze już tutaj pokryje linie. Gdyby się nie udało to w 8 biegu jedzie ze Zmarzlikiem na Lamparta i Przedpełskiego. Każdego z nich jest w stanie spokojnie ograć.
 
Ostatnia edycja:
M 6,9K

murej

Użytkownik
Zmarzlik -13,5 1,5 forbet (wszystkie biegi)
1 Bieg mistrzowski tzn. Lambert,Emil,Fredrik i Zmarzlik
Daje na to że zgubi dzisiaj 2 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2961
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Nic ciekawego dziś nie widziałem,buki dobrze wystawiły kursy,uderzyłem sobie w jedno zdarzenie...
M.Cierniak under 6.5' kurs 1.8 Fortuna
Zakładam że dziś w nominowanym nie pojedzie,do tego w 13 założyłem rezerwę taktyczna,początek to może być 2,2, potem coś w stylu 1,0, ma trudne 2 ostatnie biegi,ale to mój wymysł ..
Myślałem jeszcze nad underem Kubery czy ewentualnie nie jego...ale hmm spróbuję jednak Cierniak czy słusznie się okaże😉?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3453
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Ja pograłem sobie za drobne jeszcze bardzo ryzykowny kurs po bardzo wysokim kursie, ale mający szanse wejść.

Robert Lambert najlepiej punktujący w meczu (liczą się wszystkie starty) @7,00 etoto

Jeśli będzie jechać jak zazwyczaj na 100% pojedzie jako taktyczna i będzie miał 6 startów. Oczywiście Emil też będzie miał 6 startów więc tutaj zadecyduje dyspozycja dnia. Jeśli Toruń nie chce dostać do 30 to ta dwójka musi stanąć na wysokości zadania i zrobić dwucyfrówki. Myślę, że zarówno Emil jak i Lambert mogą się zakręcić pomiędzy 12 a 14 punktów, natomiast Zmarzlik może ze 2/3 stracić albo na Emilu/Lambercie albo na partnerach z drużyny jeśli tak jak ostatnio będzie próbował jechać parą.
Nie nakłaniam do grania tego typu, chyba że dla funu za drobne, natomiast ja zagrałem więc się dzielę ;)

Tym razem przypadło to na Emila.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Motor Lublin - Apator Toruń
Przedpełski powyżej 3,5 pkt. @1,85 Betclic
Dudek poniżej 7,5 pkt. @1,75 Betclic
Kubera+Holder powyżej 17,5 pkt. @1,65 Betclic

Na wieczorny mecz z mojej strony trzy zakłady, które wydają mi się naprawdę dość atrakcyjne. Na pierwszy ogień Paweł Przepełski i jego over ze śmieszną linią. Paweł lubi tor w Lublinie, rzuciłem okiem na jego ostatnie występy przeciwko Koziołkom i naprawdę wygląda to bardzo dobrze, zdarzały się nawet dwucyfrówki, a linia 3,5 była przekraczana praktycznie za każdym razem. Dziś już w 4 biegu znakomita okazja do trójki, a na pewno do zdobyczy punktowej, bo pod taśmą z Przedpełą staną juniorzy i świeżo upieczony senior - Cierniak. Oczywiście Wiktor Przyjemski się nie położy i nie puści przodem starszego kolegi, ale też przesadziłbym jeśli bym napisał, że nie jest do objechania. Następnie w biegu numer 5 Paweł myślę, że powinien poradzić sobie z kolegą z drużyny - Wiktorem Lampartem. W trzeciej srii ponownie Lampart i Przyjemski, no jak on tu 4 oczek nie zdobędzie to nie wiem na kim ma te punkty zdobywać.
Zupełnie na odwrót Patryk Dudek, ostatnio w Lublinie bardzo słabo, a dziś bardzo trudny numer. Tak naprawdę jeśli nic się nie zdarzy to przed startem biegu można mu wpisać punkty na Bańborze i Lamparcie, poza tym trzy razy Kubera, dwa razy w parze z Lambertem i po razie Zmarzlik, Holder, Lindgren, Cierniak i Przedpełski, czyli 2 punkty ma, a resztę musi sobie wywalczyć, aż 8 ... no jakoś czarno to widzę.
Najlepszy bet to dla mnie kombinacyjny over Domina i Jacka. Linia dość niska. 18 oczek do zdobycia, gdzie jeden tak naprawdę może strzelić z 12. Nawet jeśli jeden zaliczy jakąś wtopę w postaci 7-8 punkcików to i tak jest duża szansa, że kolega z drużyny nadrobi, bo nie oszukujmy się, dziś Apator będzie tylko tłem dla obrońców tytułu.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3183
S 8,7K

scrobek

Użytkownik
Rasmus Jensen under 8.5 pkt 1.70 STS 5 pkt. (0, 2, 1*, 2, 0) [Niestety STS skorygował linię na 7,5 pkt. tak jak mają to pozostali Bukmacherzy]

Celuje w under Duńczyka, dla którego jest to pierwszy sezon w PGE Ekstraliga. Nie kojarzę, aby do tej pory jeździł na torze im. Alfreda Smoczyka. Do tego ma mocnego doparowego wychowanka Unii Leszno Przemka Pawlickiego. Oprócz tego jedzie w parze w biegu 1 z Jarkiem Hampelem oraz w 13 z Piterem Pawlicki

1) Smektała, Hampel, Lebedev, Jensen (pole c lub d)
5) Jensen (pole a lub b), Lebedev, Prz. Pawlicki, Rew
8) Zengota, Jensen (pole a lub b), Jabłoński, Prz. Pawlicki
13) Kołodziej, Pi. Pawlicki, Zengota, Jensen (c lub d)

Nie jest to łatwy układ biegów. Można przypisać z urzędu punkty zdobyte Jabłońskim w biegu nr 8, natomiast reszta to będzie walka o każdy punkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1471
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Piotrek Pawlicki over 8,5 pkt. @1,57 STS

Piotrek wychowany na Smoczyku, powinien być jedną z wiodących postaci swojego nowego zespołu. Falubaz raczej to przegra i Piotrek pojedzie 6 razy więc jego ostatni bieg nominowany nie będzie sie liczyć, czwarty jego bieg trudny na Kołodzieja i Zengotę ale reszta jest bardzo przyjemna i Piotr po tych 3 biegach te 7 pkt powinien mieć. W Lesznie poza Kołodziejem nie ma zawodników z któymi Piotrek nie poradziłby sobie. U niego boję się o taśmy i upadki ale w Lesznie będzie chciał udowodnić przy swoich byłych kibicach że to jeszcze kawał zawodnika.
 
Ostatnia edycja:
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Tak jak kolega wyżej tez gram Pitera Pawlickiego linia 8.5 spokojnie do gry
Oprócz tego alternatywnie zagrane over wygranych biegow 1.5 kurs 1.88 Fortuna
Jak strzeli spod taśmy to uważam że 2 trójki są w zasięgu,fajnie jakby 1 zestaw wylosowali to by pomogło
Miskowiak over 5.5 kurs 2.01 Fortuna
Tu na przełamanie plus przeciwko byłej drużynie,liczę na mega motywację...a kurs bardzo zachecajacy
 
Ostatnia edycja:
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Madsen under 11,5 pkt @1,70 STS

Cieżki tor w Gorzowie, Madsen po wczorajszym GP powinien przywież jakieś jedynki w swoim dorobku tak myślę, ma z kim tam przegrać Vaculik Wozniak Thomsen. W Lesznie jechał kapitalnie ale w Gorzowie tak już nie będzie wyprzedzał rywali jak to robił właśnie w Lesznie. Przy wszystkich startach nie grałbym tego zakładu ale w sts liczy się 5. To jest wysoka linia nawet na tak utytuowanego zawodnika
 
Ostatnia edycja:
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Zengota-Prz.Pawlicki 1 @1.62

Zengota dobrze w lidze zaczal, jest jednym z liderow poki co i dla Unii wazne bedzie zeby ta dyspozycje utrzymal. Wazny mecz, wiec Zengota musialby punktowac, a ten drugi z braci Pawlickich to moim zdaniem srednio sie nadaje na starty w najwyzszej klasie rozgrywkowej. Wydaje mi sie, ze Zengota zdobedzie wiecje punktow.
 
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Na dziś taki dubel:

Zengota (Leszno) over 8.5 1.60 (sts)

Zengota w parze z juniorem, układ biegów korzystny. Obok Kołodzieja i Lebiediewa to lider gospodarzy i licze, że przeciwko swojemuklubowi w tóym sie wychował będzie podwójnie zmotywowany i doprowadzi dziś Byków do wygranej.

Woryna (Czewa) over 7.5 2.13 (sts)

Woryna uwielbia jeździć w Gorzowie. Owszem, ma trudny numer 3, ale linia też nie jest wysoka. Ma trudny swój pierwszy bieg, ale licze tam na chociaz punkcik, potem będzie już z górki.

Powodzenia!
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Ja też gram jak Panowie wyżej napisali:

Piotr Pawlicki over 8,5 @1,57 sts
8 punktów.
oraz

Oskar Paluch over 5,5 @1,60 sts
W pierwszym meczu domowym Paluch 7+1, ostatnio na wyjeździe (i to w Lublinie) 6+1. Oskar jest świetnym juniorem a na własnym torze w Gorzowie może się za niedługo okazać, że będzie jak Przyjemski w Bydgoszczy. Wiem, trochę przesadziłem z porównaniem ale po prostu Oskara na torze w Gorzowie trzeba traktować jak solidnego polskiego seniora.

Damian Ratajczak over 5,5 @1,90 etoto
Damian 8+1 a to co zrobił w 14 biegu to zasługuje na tytuł rajdera kolejki.
Trochę ryzykownie patrząc na biegi oprócz juniorskiego, ale kurs zachęca a Ratajczak na swoim torze też potrafi solidnie punktować. W pierwszym meczu z Częstochową 7+1.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 332,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Thomsen lepszy od M. Michelsena i J. Miśkowiak lepszy od M. Drabika
3.00 etoto


Ja dzisiaj spróbuję takiego zakładu w etoto. Michelsen nierówny i liczę, że Thomsen na swoim torze po prostu będzie jechał lepiej. Podobnie ma się sprawa w drugiej parze. Miśkowiak ten tor lubi, po to został też ściągnięty do Gorzowa, by w domowych spotkaniach dorzucać ważne punkty. A Drabik mało objeżdżony, ze swoimi humorami i bałaganem w głowie. Typ nie jest może z tych pewnych, ale uważam, że ma szansę powodzenia, a kurs zachęca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1316
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom