>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III i IV runda Indywidualnych Mistrzostw Świata - GP Polski we Wrocławiu

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pora na drugą odsłonę tegorocznego cyklu SGP. Tym razem najlepsi zawodnicy na świecie pojadą na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.
Po pierwszych dwóch rundach najważniejsza wiadomość to ta, że Maciek Janowski jest póki co liderem cyklu, a przed sobą ma zawody na własnym torze, co może napawać jego team optymizmem.
Dziką kartę na te zawody otrzymał Gleb Czugunov, a rezerwowymi zarówno w piątek, jak i sobotę będą Tobiasz Musielak i Bartłomiej Kowalski.
W tym temacie zapraszam do podawania typów, dzielenia swoimi przemyśleniami oraz dyskutowania na temat GP Polski we Wrocławiu.
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Tak na szybko bo w pracy.
Janowski-Woff i den 1 kurs 1.47
Doyle-Lambert 1 kurs 1.57
Fricke-Zagar 1 kurs 1.62
Madsen-Lindgren 1 1.57
STS powodzenia dla wszystkich
Post automatycznie złączony:

Janowski zawsze lepiej jedzie od Woffindena we Wrocławiu. Doyle drugi raz tak słabo nie pojedzie jak w Pradze i myślę że spokojnie półfinał, Lambert też w formie ale raczej za słaby na Doyla. Można go spróbować z kimś słabszym. Fricke zna ten tor i dobrze ostatnio jeździ. Madsen tu wymiatał parę dni wcześniej może nawet podium być, a Lindgren wiem że inaczej traktuje GP ale tym razem nie przewiduje mu sukcesu. Max półfinał.
 
Ostatnia edycja:
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
1. Janowski > Doyle
Za Janowskim przemawia znajomość własnego toru, BSI oddało "wolną rękę" w przygotowaniu toru przez gospodarzy, więc tym bardziej nie powinno Maćka nic zaskoczyć.
kurs 1,4 buk: betclic✅

2. Madsen > Lindgren
Porównanie obu zawodników na tym torze mieliśmy tydzień temu. Madsen 14 pkt, Lindgren 6 pkt. Madsen w tym sezonie jest równiejszym zawodnikiem myślę, że będzie dzisiaj mocno nastawiony na gonienie rywali w klasyfikacji generalnej.
kurs 1.65 buk: betclic

3. Vaculik > Fricke
Fricke nie ukończył wtorkowego meczu ligi szwedzkiej z powodu upadku. Źródła donoszą o mocnym poobijaniu. Podpieram się, też w tym typie układem pól startowych w poszczególnych biegach. We Wrocławiu jak i meczach ligowych oraz w poprzednim roku Grand Prix najgorsze jest 4 pole. Fricke zaczyna zawody właśnie z tego pola oraz ma je dwukrotnie. Vaculik ma dwukrotnie drugie pole, które jest bardziej korzystne.
kurs 1.4 buk: betclic

Można znaleźć te same typy u innych bukmacherów jednak kursy najbardziej przemawiają za betclic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Zawody niebawem,

Janowski over 11,5 @ 1,75 STS
Lindgren over 8,0 @ 1,70 forBet ZWROT

Maciej z wysoką linią, ale jeden z głównych faworytów. Mija u siebie zawodników jak tyczki. Jeśli bez literek powinien punktowo ogarnąć temat. Fryderyk w lidze, a Lindgren w GP to dwa różne oblicza. Czy dzisiaj kibicom i zarządowi Włókniarza szwed wymierzy kolejny policzek? Śmiem twierdzić, że tak. Awans do 1/2 finału powinien być. 8 punktów do tego niezbędne.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Jestem za Janosiem ale to co sedzia w finale odstawił.. jak to skomentować? Mozna to tylko wytłumaczyć tym ze przypadkiem wcisnał czerwony kask..w powtórce startu nie widzialem ale jesli ruszał sie Magic to niezłe pchanie go na MŚ...
 
pawel-korneluk 0

pawel-korneluk

Użytkownik
1. Janowski > Doyle
Za Janowskim przemawia znajomość własnego toru, BSI oddało "wolną rękę" w przygotowaniu toru przez gospodarzy, więc tym bardziej nie powinno Maćka nic zaskoczyć.
kurs 1,4 buk: betclic✅

2. Madsen > Lindgren
Porównanie obu zawodników na tym torze mieliśmy tydzień temu. Madsen 14 pkt, Lindgren 6 pkt. Madsen w tym sezonie jest równiejszym zawodnikiem myślę, że będzie dzisiaj mocno nastawiony na gonienie rywali w klasyfikacji generalnej.
kurs 1.65 buk: betclic✅

3. Vaculik > Fricke
Fricke nie ukończył wtorkowego meczu ligi szwedzkiej z powodu upadku. Źródła donoszą o mocnym poobijaniu. Podpieram się, też w tym typie układem pól startowych w poszczególnych biegach. We Wrocławiu jak i meczach ligowych oraz w poprzednim roku Grand Prix najgorsze jest 4 pole. Fricke zaczyna zawody właśnie z tego pola oraz ma je dwukrotnie. Vaculik ma dwukrotnie drugie pole, które jest bardziej korzystne.
kurs 1.4 buk: betclic✅

Można znaleźć te same typy u innych bukmacherów jednak kursy najbardziej przemawiają za betclic.
Typ z Madsenem powinien być rozliczony jako nietrafiony, ponieważ w półfinale Madsen został wykluczony i w końcowej klasyfikacji był gorszy od Lindgrena
 
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Typ z Madsenem powinien być rozliczony jako nietrafiony, ponieważ w półfinale Madsen został wykluczony i w końcowej klasyfikacji był gorszy od Lindgrena
Też tego się obawiałem, ale oficjalna strona Grand Prix w klasyfikacji zawodów wyżej umieściła Madsena. Nie wiem co miało wpływ na to, czy po prostu został w półfinale wykluczony jako drugi? Ważne, że kupon zielony 😎
 
I 0

inko90

Użytkownik
Też tego się obawiałem, ale oficjalna strona Grand Prix w klasyfikacji zawodów wyżej umieściła Madsena. Nie wiem co miało wpływ na to, czy po prostu został w półfinale wykluczony jako drugi? Ważne, że kupon zielony 😎
Nic w tym poście się nie zgadza.... Typ Madsen - Lindgren został rozliczony w Betclicu jako wygrana Fredki, a oficjalna strona GP wyżej umieściła Szweda.
 

Załączniki

0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Identyczna komedia jest na Fortunie !!

Pomimo że Lambert zakończył zawody na 8 miejscu to fortuna twierdzi że skończył on na 6 pomimo iż oficjalna strona ewidentnie pisze że Lambert za zawody we Wrocławiu dostał 9pkt czyli tyle ile jest za 8 miejsce!!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jestem za Janosiem ale to co sedzia w finale odstawił.. jak to skomentować? Mozna to tylko wytłumaczyć tym ze przypadkiem wcisnał czerwony kask..w powtórce startu nie widzialem ale jesli ruszał sie Magic to niezłe pchanie go na MŚ...
A w czym Ty tu widzisz kontrowersje? Janoś cały czas jechał po krawężniku, a Emil od bandy pojechał w krawężnik. Co do półfinału to Emil naoglądał się kolegi z zespołu - Neymara :) Bo spokojnie utrzymałby się jakby chciał.

Zasadniczo co do pozycji Madsena, to warto spojrzeć iż najpierw został wykluczony Lambert za taśmę. De facto jechało w tym biegu już tylko 3 zawodników i potem wykluczono Madsena. W regulaminie GP raczej nic nie ma o miejscach ex-quo więc musieli to jakoś sklasyfikować.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
No w regulaminie FIM jest dokładnie opisane, że nieukończenie biegu jest gorsze niż 0 (Lambert vs Vaculik 8-7) i nieukończenie jest gorsze niż 3 (Lindgren-Madsen 5-6). Stąd taka klasyfikacja, a że niektóre buki miały z tym problem, to jakoś wielce mnie nie dziwi :)
 
S 593

speedwayfansosw

Użytkownik
Dzisiaj gram tak:
1. Łaguta > Sajfutdinow
Artiom wczoraj bardzo szybki, Emil poobijany po wczorajszym upadku.
najwyższy kurs znalazłem na etoto 1.5

2. Madsen > Lindgren
Konsekwentnie idę w kierunku Duńczyka wczoraj dużo pecha, moim zdaniem niesłuszne wykluczenie w półfinale. Dzisiaj Leon będzie chciał się zrewanżować za wczorajszy dzień. Lindgren wczoraj bez szybkości.
również na etoto 1.45

3. Na podbicie kursu:
Thomsen > Kasprzak 1.2 Thomsen w ostatnim biegu coś znalazł w ustawieniach, Kasprzak totalne dno
Lambert > Fricke 1.3 Lambert wczoraj z nowinką w silniku pokazał się z bardzo dobrej strony, Fricke znowu zaczyna z zewnętrznych pól z mocnymi przeciwnikami.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom