>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IIHF World U20 Championship - Czechy

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP

Poniżej oficjalna stronka mistrzostw:
http://www.worldjuniors2008.com/index.asp

Rozkład jazdy ..
.
Wednesday December 26th
Group A (ČEZ Arena, Pardubice):

16:00 - Sweden - Slovakia 4:3
20:00 - Czech republic - Canada 0:3
Group B (Tipsport arena, Liberec):
16:00 - USA - Kazakhstan 5:1
20:00 - Finland - Russia 4:7
Thursday December 27th
Group A (ČEZ Arena, Pardubice):
16:00 - Slovakia - Canada 0:2
20:00 - Czech republic - Denmark 5:2
Group B (Tipsport arena, Liberec):
16:00 - Kazakhstan - Russia 4:5
20:00 - Finland - Switzerland 4:3 (OT)
Friday December 28th
Group A (ČEZ Arena, Pardubice):
18:00 - Denmark - Sweden 1:10
Group B (Tipsport arena, Liberec):
18:00 - Switzerland - USA 2:4
Saturday December 29th
Group A (ČEZ Arena, Pardubice):
16:00 - Slovakia - Czech republic 2:5
20:00 - Canada - Sweden 3:4
Group B (Tipsport arena, Liberec):
16:00 - Kazakhstan - Finland 0:5
20:00 - Russia - USA 2:3
Sunday December 30th
Group A (ČEZ Arena, Pardubice):
18:00 - Denmark - Slovakia 3:4
Group B (Tipsport arena, Liberec):
18:00 - Switzerland - Kazakhstan 1:3
Monday December 31th
Group A (ČEZ Arena, Pardubice):
14:00 - Sweden - Czech republic
18:00 - Canada - Denmark
Group B (Tipsport arena, Liberec):
14:00 - Russia - Switzerland
18:00 - USA - Finland

Wednesday January 2nd

ČEZ Arena, Pardubice:
16:00 - quarterfinals: 2A - 3B
20:00 - quarterfinals: 2B - 3A
Tipsport arena, Liberec:
16:00 - relegation group: 4A - 5B
20:00 - relegation group: 4B - 5A
Thursday January 3rd
ČEZ Arena, Pardubice:
18:00 - 5th place game
Tipsport arena, Liberec:
16:00 - relegation group: 5B - 5A
20:00 - relegation group: 4A - 4B
Friday January 4th

ČEZ Arena, Pardubice:
16:00 - semifinal game: 1A - winner 2B/3A
20:00 - semifinal game: 1B - winner 2A/3B
Saturday January 5th
ČEZ Arena, Pardubice:
16:00 - bronze medal game
20:00 - gold medal game
Faworytami są drużyny Kanady i USA ;) Zapraszam do wyrażania opinii i nie tylko ...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Rosja - Finlandia Typ: 1 Kurs: 1,47 ✅✅✅
Jako, że mecz już tuż tuż to tak na szybko ... Rosja od dawien dawna ma wspaniałą młodzież w tej dyscyplinie sportu ... Ten rok troszeczkę posuchy bo tych gwiazd aż tak dużo nie ma ... Jednak Finlandia to o klasę gorsza drużyna ... I chociaż u młodych nigdy nic nie wiadomo to myślę, że akurat na takich imprezach na pewno dają z siebie maksimum ... Wyniki sparingów przed MŚ zdecydowanie na korzyść Rosjan i myślę, że dzisiaj nie będzie inaczej ... Sorki za takie &quot;byle co&quot; ale w pośpiechu piszę ;)
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ja stawiam, ze dzis Kazachstan nie przegra z Finlandia wiecej niz 2 bramkami
szkoda, ze kurs w sportingbet wynosi 1.95, a nie np. 2
Kazachstan nie jest wcale taki slaby, ostatnio prowadzil nawet po 1 tercji z Rosja 2-0, by ostatecznie przegrac 4-5
Finowie nie graja jakos rewelacyjnie, zaledwie po dogrywce pokonali Szwajcarie, a z Rosja przegrali 4-7
mysle, ze Kazachstan nie przegra dzis wysoko, a moze nawet dojdzie do dogrywki?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
ja stawiam, ze dzis Kazachstan nie przegra z Finlandia wiecej niz 2 bramkami
szkoda, ze kurs w sportingbet wynosi 1.95, a nie np. 2
Kazachstan nie jest wcale taki slaby, ostatnio prowadzil nawet po 1 tercji z Rosja 2-0, by ostatecznie przegrac 4-5
Finowie nie graja jakos rewelacyjnie, zaledwie po dogrywce pokonali Szwajcarie, a z Rosja przegrali 4-7
mysle, ze Kazachstan nie przegra dzis wysoko, a moze nawet dojdzie do dogrywki?
Pisze dopiero teraz ... mecz już się zaczął, ale pamiętaj, że Ruscy to zawsze wałkują na wszystkim co się da więc ;) To, że Kazachstan grał z nimi równo nic nie oznacza ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Rosja - USA Typ: 1 ⛔ Kurs: 2,10
W końcu wielki hit ;) Obie reprezentacje jak na razie po 2 zwycięstwa ... Jeśli chodzi o &quot;obraz gry&quot; to lepiej wygląda to na pewno w USA ... Grają o wiele lepiej w defensywie a i bramkarza mają lepszego ... Potencjał ofensywny mniej więcej po równo z lekką przewagą Rosjan ... Oczywiście opisuję obraz drużyn z turnieju ... Nie wiadomo czy obie ekipy grają już na 100% czy też oszczędzają siły na dalsze fazy ... Gdyby patrzeć na obie drużyny przez pryzmat poprzednich spotkań to myślę, że remis to najbardziej prawdopodobny wynik ... Ja jednak wierzę w to, że młodzież rosyjska dopiero się rozgrzewa bo potencjał mają wspaniały ... Może nie mają tak wiele gwiazd, ale straszyć mają kim ... Z resztą z USA jest podobnie ... Jednak bardziej sympatyzuję za Rosjanami bo to oni zawsze kojarzyli mi się z narodowym solidnym hokejem ... USA to zawsze efektownie grająca drużyna ... Widać, że gra sprawia im radość jednak ... Na większych imprezach i z lepszymi drużynami jakoś im nie wychodzi ... ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.




Kanada U20 - Szwecja U20 (wynik 3-2 OT)⛔


Mój typ 1
kurs Betfair 1.70



W dzisiejszym spotkaniu w CEZ Pardubice Arena odbędzie się meczo o złoty medal mistrzostw świata do lat 20.Oba zespoły spotkały się już w pojedynku grupowym 29 grudnia 2007 roku.Zakończył sie wynikiem 4-3 dla Szwecji.Jednak ,aż do 5 minuty 3 tercji prowadzili Kanadyjczycy 2-0.Jednak fatalnie w bramce spisywał się Jonathan Bernier.W dniu dzisiejszym anonsowany jest w bramce Kanady ,Steve Manson bramkarz z zespołu OHL London Knights.


Kanada trzykrotnie w ostatnich 3 latach zdobywali mistrzostwo!!!W zespole z kraju Klonowego Liścia bryluje Kyle Turris ,wybrany w 1 rundzie draftu z numerem 3 przez Kojotów z Phoenix w 2007 roku ,strzelec 4 goli, miał również 3 asysty oraz John Tavares z Oshawa Generals (4 gole,1 asysta).John jest niesamowicie skuteczny również w swoim zespole klubowym:




Defensorzy kanadyjscy będą mieli problemy z powstrzymaniem niesamowitego napastnika ze Szwecji Robina Figrena (5 goli,2 asysty).W bramce Szwedów stanie Jhonas Enroth (GAA 2.19,SV% 0.914%.
Szlachectwo zobowiazuje,czas na rewanż za porażkę grupową i podtrzymanie serii 3 mistrzowskich tytułów.GO CANADA.Mój typ 1⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom