>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europy 2019/2020 [23 - 25.07.2019]

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ciekawy kurs na Gzire Maltańską, 4,00 na zespół, który wyeliminował Hajduk Split, ktory w mojej ocenie jest silniejszym przeciwnikiem od Łotyszy, myślę że można spróbować za drobne.
 
N 0

natec92

Użytkownik
Valur - Ludogorets typ Ludogorets ok.1.55
Kursy ostro pospadały bo było ponad 2 w okolicach poniedzialku jeszcze. W tym typie idę głównie w doświadczenie bułgarskiej ekipy. Od kilku sezonów krecą się raz w grupe LM raz w  grupie LE. Bułgarzy odpadli z eliminacji Champons League z mistrzem Węgier przegrywając dwuktrotnie jedną bramką. W lidze natomiast po 2 kolejkach liderują wraz z ekipą Cherno More.  Islandczycy natomiast odpali z Mariborem nie strzelając w dwumeczu choćby gola. W lidze też nie najlepiej i tylko 7 miejsce. Wydaje mi sie że Bułgarzy nie zlekceważą i wygrają.Można spróbować w dublu z Piastem.
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Riga FC
Typ: Riga FC strzeli gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: STS
Analiza:

Faworytem do awansu jest Piast Gliwice i ja też liczę na ich awans, ale to wcale może nie być spacerek. Defensywa Piasta Gliwice popełnia zbyt dużo błędów na początku tego sezonu. Piast w każdym meczu traci gole. W tym sezonie jeszcze nie było meczu Piasta, żeby nie stracili bramki. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki oraz mecze towarzyskie, to Piast Gliwice notuje serię siedmiu spotkań, w których to nie zachowali czystego konta. Co ciekawe we wszystkich tych spotkaniach sami też zdobywali bramki. Co gorsza dla Piasta, to ostatnio na własnym boisku tracą tych goli naprawdę dużo. Z Lechią Gdańsk stracili trzy, z BATE u siebie dwa. Z Lechem Poznań tylko jednego, ale Lech mógł strzelić znacznie więcej bramek. Riga FC to nie jest żadna potęga, ale strzelać potrafią. Ostatnio w lidze zdobyli cztery bramki. Jeśli Piast nie poprawi swojej gry w obronie, to Riga FC niestety ma spore szanse, by strzelić gola w tym spotkaniu.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 24 lipca 2019 15:06 przez natec92Valur - Ludogorets typ Ludogorets ok.1.55
Kursy ostro pospadały bo było ponad 2 w okolicach poniedzialku jeszcze. W tym typie idę głównie w doświadczenie bułgarskiej ekipy. Od kilku sezonów krecą się raz w grupe LM raz w  grupie LE. Bułgarzy odpadli z eliminacji Champons League z mistrzem Węgier przegrywając dwuktrotnie jedną bramką. W lidze natomiast po 2 kolejkach liderują wraz z ekipą Cherno More.  Islandczycy natomiast odpali z Mariborem nie strzelając w dwumeczu choćby gola. W lidze też nie najlepiej i tylko 7 miejsce. Wydaje mi sie że Bułgarzy nie zlekceważą i wygrają.Można spróbować w dublu z Piastem.
Główna gwiazdeczka ekipy z Bułgarii dostała zapewne mega reprymende od trenera po meczu z Węgrami i może chociaż na to spotkanie ustawi swój łeb do porządku. Na dłuższą metę nie ma co liczyć, że Świerczok zmądrzeje. 
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP


Jako, że moim celem na stronie Sportowy Dyktator jest nie tylko bukmacherka, ale także posty o samym sporcie, chciałbym dzisiaj przedstawić wam małą zapowiedź powrotu Wolves do Europy.

W sezonie 17/18 Championship (drugi poziom Ligi Angielskiej), a dziś rozpoczęcie nowej historii. Historii jaką jest Liga Europy. Wolverhampton sezon 18/19 musi uznać za fantastyczny. Zdobycie tytułu Best of the Rest oraz osiągnięcie półfinału w najstarszych rozgrywkach na kontynencie, czyli FA Cup jest kolejnym krokiem w rozwoju „Wilków”. Przed sezonem 18/19 Nuno Espirito Santo powiedział, że jego drużyna w ciągu kilku najbliższych lat chce spróbować swoich sił w Lidze Mistrzów. Dla wielu w tym dla mnie te słowa wydawały się mocno przesadzone jednak po tym jak The Molineux stało się jednym z najcięższych stadionów dla top6, czego przykładem może być chociażby wygrana nad United – 2:1, to powoli zaczynam brać te słowa dużo bardziej na poważnie. Najważniejszą rzeczą przed najbliższym sezonem wydaję się jednak, że ten zespół nikogo nie stracił, a po wypożyczeniu na stałe przychodzi teraz Raul Jimenez, najlepszy strzelec poprzedniej kampanii. Zespół jest bardziej doświadczony, bardziej zgrany i wydaję się, że jeszcze bardziej zmobilizowany do walki na najwyższym poziomie.

1971/1972

Tego sezonu nie pamiętam ani ja, ani większość zawodników, którzy aktualnie reprezentują drużynę Wolves. W ówczesnym sezonie pod wodzą Billa McGarryego udało się osiągnąć największy sukces na arenie międzynarodowej. Finał Pucharu UEFA przegrany z inną angielską ekipą – Tottenhamem. W drodze do finału Wilki wyrzuciły chociażby wielki Juventus w 1/4, a także pokonały węgierską ekipę Ferencvaros. Nie była to ostatnia przygoda drużyny z The Molineux na europejskich stadionach. W 1980/1981 odpadli oni przegrywając z holenderskim PSV w dwumeczu (2:3) mimo wygranej 1:0 na własnym stadionie. Po prawie 40 latach czekania na Europę oraz reformach w UEFA kibice Wolves będą musieli dużo bardziej się namęczyć, aby powtórzyć sukces z sezonu 71/72. Siła aktualnych Wolves jest jednak tak wielka, że widzę w nich czarnego konia tych rozgrywek i z niecierpliwością czekam na ich przygodę w Lidze Europy.

Pocałunek Śmierci

Łączenie gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w swoim kraju oraz Lidze Europy jest niewątpliwie ciężkie. Co roku dostajemy przykłady od polskich drużyn, które notują słabszy początek sezonu po tym jak muszą rozpocząć eliminacje już od początkowych rund. Angielskim ekipom również wychodzi to średnio co pokazało chociażby Burnley w poprzedniej kampanii. Mimo dotarcia do czwartej, decydującej rundy kwalifikacji zaniedbało początek sezonu, gdzie po 5 kolejkach miało zaledwie 1 punkt w ligowej tabeli. Niewątpliwie potencjał kadrowy oraz sama siła zespołu Wolves z tego sezonu, a Burnley to dwie różne bajki jednak istnieje spora wątpliwość jak w sezon Premier League wejdą podopieczni Nuno Santo. Tym jednak będą się zamartwiać po dwumeczu z Crusaders FC.

Regularnie w Europie

Zapewne niewielu z nas zna drużynę aktualnego zdobywcy Pucharu Irlandii Północnej. Ta drużyna od sezonu 2011/2012 próbuję swoich sił w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Ani razu nie udało im się jednak przejść w 2 rundy kwalifikacji i niewątpliwie w tej również nie są faworytem do awansu. Dla drużyny z Belfastu jest to trzeci pojedynek z angielską drużyną. W sezonie 1976/1977 przegrali oni dwumecz z Liverpoolem (0:2 ,0:5), a w sezonie 2011/2012 zebrali potężne baty od Fulham, które w późniejszym okresie nie wyszło z grupy, w której była… Wisła Kraków. Być może jest to znak, że w tym roku Wolves zobaczymy w grupie z jakimś polskim klubem co niewątpliwie byłoby fantastyczną sprawą dla fanów Premier League takich jak ja.

Wydaję się, że sprawa awansu w tej parze jest rozstrzygnięta, a poziom piłki angielskiej, a tej, która jest w Irlandii Północnej jest strasznie różny, więc już dziś podczas pierwszego spotkania na Molineux Stadium wszystko powinno się rozstrzygnąć. Jeżeli chodzi o mój typ na to spotkanie to macie go w głównym kuponie, który się dziś zamyka. Jednak za wasze ciepłe przyjęcie pojawi się dziś trebelek na Ligę Europy jednak w troszeczkę późniejszych godzinach.

Pozdrawiam
Sportowy Dyktator
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
machete 1,4K

machete

Użytkownik
forbet za zagranie na wygraną wszystkich naszych drużyn dzisiaj w razie niepowodzenia zwraca:
jeden nietrafiony typ -&gt; 100% stawki
dwa lub wszystkie -&gt; 50% stawki
jak zagramy na wygrane za 49zł lub 99zł (zwrort w formie bonusu).

Dzisiaj jest chyba jedyna największa szansa na to że nasze drużyny klubowe wygrają swoje mecze, wszyscy grają u siebie, Lechia ma najciężej.

Lechia + Piast + Legia AKO @4.80 49zł   158zł 

Kochajmy ten czwartek z LE polskich klubów bo długo taki może się nie powtórzyć ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP



Ilość lajków, które zostawiacie pod postami i komentarzami na różnych grupach bukmacherskich  zmusiły mnie do tego, żeby znalazł coś na dzisiaj. Darta odpuszczam, bo jakoś nic mnie nie przekonuję. Na dziś leci trebelek z eLE za trochę mniejszą stawkę jednak na jutro mam już gotowy dubel na pozostałe dwa mecze ćwierćfinałowe w darcie. Lecz do rzeczy!

Trebelek zagrany w millenium co może wielu dziwić jednak porównując kurs z tego bukmachera do lvbetu, który za to samo daje nam 3.05 powoduję, że musiałem się przejść do naziemnego. Kolejną dziwną rzeczą w tym kuponie mogą być zdarzenia na Wolves oraz Rangers, bo tak naprawdę przypadkowa bramka dla przeciwników wyrzuca cały kupon. Gram jednak tego typu zakład od jakiegoś czasu podczas gdy obie ekipy dzieli przynajmniej parę klas. Wczoraj taki bet w meczu Celtic pozwoliłby ustrzelić kurs 2.0. Co do Wolves to pisałem o nich wczoraj podczas wrzucania głównego kuponu, a także dzisiaj podczas zapowiedzi spotkania (zachęcam do przeczytania). Wyczuwam 5/6-0 tak naprawdę, a dzięki temu, że jeden z bukmacherów wystawił możliwość postawienia strzelcy bramki w tym spotkaniu to być może jeszcze dzisiaj pojawi się jakiś kuponik. Podobna sytuacja wygląda Glasgow, gdzie miejscowi Rangersi podejmują drużynę z Luxemburgu. Od 3 sezonów regularnie występują w kwalifikacjach jednak gospodarze od momentu przyjścia Gerrarda notują ciągły progres co chociażby pokazała wyrównana walka w fazie grupowej z takimi zespołami jak Rapid Wiedeń, Villareal oraz Spartak Moskwa. Gerrard na bieżąco ściąga ciekawych zawodników jak chociażby Defoe, który na zmianę z Morelosem strzela bramki. W pierwszej rundzie pokonali oni drużynę z Gibraltaru 4-0 oraz 6-0. Dziś spodziewam się podobnego scenariusza i łatwego pokrycia betu. Na koniec typ na Piasta Gliwice. Uważam, że Gliwiczanie przez indywidualne błędy nie walczą nadal w kwalifikacjach LM jednak w dwumeczu z BATE pokazali, że stać ich na walkę w europejskich pucharach. Mimo, że nasza klubowa piłka nożna jest na bardzo niskim poziomie to jednak zespół z Łotwy to dużo niższa klasa niż mistrz Białorusi. Moim zdaniem trzeba wygrać w pierwszym spotkaniu żeby w Rydze na spokojnie dograć swoje i cieszyć się z awansu do 3 rundy, gdzie najprawdopodobniej mistrz Finlandii, który także jest w zasięgu mistrza Polski.

Piast x Obie NIE strzelą i powyżej 2.5 gola (Rangers-Progres) x Obie NIE strzelą i powyżej 2.5 gola (Wolves-Crusaders)
AKO: 3.85/milenium
Stawka: 100zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom