>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 16-18.07.2013

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej


Kursy od Bwin



Zapraszam wszystkich forumowiczów do aktywnego i merytorycznego udziału w temacie.
 
H 187

h778

Użytkownik
Žalgiris - Pjunik (awans) (18.07.2013, 20:10)
Typ: Žalgiris
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna
Stawka: 10/10
Świetny kurs. W pierwszej rundzie Litwini grali z St. Pat&#39;s z Irlandii, u siebie byli o wiele lepsi, niestety pechowo zremisowali 2:2. Meczu wyjazdowego nie oglądałem, ale wygrali go 2:1. Pjunik zaś męczył się z II-ligowym Teteksem z Macedonii, piłkarze z Armenii nie powinni sprawić kłopotów podopiecznym Marka Zuba.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Hodd - Aktobe 2 @ 2,00 WilliamHill ⛔ 1:0

Kurs na Aktobe to jakieś nieporozumienie. Powinno być max 1,60. Hodd jest drużyną drugiej ligi norweskiej, a w LE grają dzięki temu, że zdobyli puchar Norwegii. W poprzednim sezonie mogli nawet spaść z tej drugiej ligi do trzeciej. Zajęli ostatnie bezpieczne miejsce, ale tylko dzięki temu, że mieli lepszy bilans bramkowy. W obecnych rozgrywkach też nie zachwycają. Zajmują dopiero 6. miejsce. Na własnym stadionie mają przeciętny bilans: 4-0-3 bramki 7-7. Puchar Norwegii zdobyli, owszem, ale mieli przy tym trochę szczęścia. W finale pokonali po rzutach karnych Tromso. Aktobe z kolei jest liderem ligi Kazachstanu. Ich bilans wyjazdowy to: 5-3-2 bramki 9-5. W poprzedniej rundzie dwukrotnie pokonali armeński Gandzasar po 2:1. W ostatniej kolejce przegrali swój mecz wyjazdowy. Być może oszczędzali się na mecz pucharowy, niestety nie mam informacji na temat składów z tego meczu, więc nie jestem pewien. Mnie udało się złapać kurs 2,00, a podejrzewam że będzie on mocno spadał.


FK Karabakh - Piast Gliwice 1 @ 2,10 WilliamHill ✅ 2:1

Gram przeciwko polskiemu klubowi. Tak naprawdę ten puchar nie jest im do niczego potrzebny, bo te wyjazdy to tylko niepotrzebne koszty. Karabakh w poprzedniej rundzie dwukrotnie pokonał po 1:0 Metalurg Skopje. W poprzednim sezonie zajęli w lidze dobre 2. miejsce. Są drużyną bardziej doświadczoną, jeśli chodzi o europejskie puchary. Piast doświadczenia nie ma żadnego. Potrafili z kwitkiem odprawiać takie drużyny jak Rosenborg czy Wisła Kraków. Wisłę pokonali wówczas dwukrotnie. Dodatkowym atutem jest to, że grają u siebie, przy własnej, zapewne fanatycznej, widowni. Powinno być ciężko Piastowi. W ogóle naszym kopaczom ciężko gra się na dalekim wschodzie. Prawdopodobnie będzie, tak jak zwykle o tej porze roku, gorąco i upalnie, co samo w sobie zniechęca przeciętnego polskiego kopacza do jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. No ale, że za coś pensję ten kopacz dostaje, to musi wyjść na boisko i trochę pobiegać. A z kondycją może być nietęgo. Przecież powszechnie wiadomo, że lipiec to nienajlepszy okres do gry dla polskiego kopacza, no bo przecież wakacje, a tu jeszcze każą grać, jechać gdzieś na drugi koniec świata. Nawet nie wiadomo, gdzie ten Azerbejdżan leży. Szczyt &quot;formy&quot; szlifuje się na rozgrywki krajowe, a z pucharów to trzeba odpaść, co by niepotrzebnie sił nie tracić i nie zakłócać cyklu treningowego.


Mladost Podgorica - FK Senica 1DNB @ 2,30 WilliamHill ZWROT 2:2

Bukmacherzy tradycyjnie nie doceniają drużyn z Czarnogóry. Mladost sensacyjnie wyeliminował w poprzedniej rundzie Videoton, który miał aspiracje nawet na fazę grupową LE. Pierwszy mecz nieznacznie przegrali 1:2, ale powinien być remis, bo Węgrzy zdobyli bramkę po zagraniu ręką. W rewanżu wygrali 1:0, mimo, że przez ostatnie 10 min grali w osłabieniu. Bramkę zdobyli z rzutu karnego w doliczonym czasie gry. Senica jest drużyną słabszą niż Videoton, więc teoretycznie powinno być łatwiej. Trudno za to mogą mieć Słowacy. Gorąca atmosfera ma być nie tylko na stadionie, ale i w powietrzu. Sprawdziłem pogodę na czwartek dla Podgoricy i wg niektórych prognoz w dzień ma być 36 stopni, a wieczorem w porze rozgrywania meczu 28. Wg mnie Senica będzie zadowolona nawet z remisu, ale czy ten remis wywalczy - zobaczymy.

Te trzy spotkania wpadły mi w oko ze względu na wysokie kursy. Do czwartku pewnie jeszcze coś znajdę. Tymczasem jeśli ktoś chce grać te typy, to radziłbym się pospieszyć i zagrać już teraz, bo kursy powinny do czwartku spaść.
Levadia Tallinn - Pandurii 1X @ 2,20 Bwin ✅ 0:0

Spodziewałem się nieco bardziej wyrównanych kursów. Levadia jest drużyną ograną w europejskich pucharach. Pandurii jest drużyną rumuńską. W poprzednim sezonie zajęli 2. miejsce. Mecz z Levadią jest ich debiutem w europejskich rozgrywkach. Sądzę, że bukmacherzy nie doceniają zespołu Levadii. Po pierwsze grają u siebie, chociaż bardziej pasowałby argument, że to Pandurii gra na wyjeździe. Pandurii dużo lepiej czuje się na własnym stadionie. W poprzednim sezonie mieli nienajlepszy bilans wyjazdowy: 8-2-7, bramki 17-23. Z zespołu odeszło kilku kluczowych graczy, więc do końca nie wiadomo jak będą grać i czy drużyna utrzyma swoją jakość z poprzedniego sezonu, która dała im 2. miejsce w lidze. Levadia ma też tą przewagę, że są cały czas w sezonie, a Pandurii ma sezon przed sobą. Pandurii, mimo tych osłabień, nadal jest drużyną lepszą od Levadii, ale, myślę, że Levadię spokojnie stać na remis. Valletta - FC Minsk 1X @ 2,30 WilliamHill ✅ 1:1
Kursy na Minsk przesadzone. Białorusini nie są aż tak mocni, żeby wystawiać na nich tylko 1,60, w dodatku na wyjeździe. Valletta gra regularnie w europejskich pucharach. Ma więc większe doświadczenie. Siła maltańskiej piłki ciągle rośnie, czego mieliśmy przykład we wtorek, gdy słoweński Maribor nie poradził sobie z mistrzem Malty i tylko zremisował. Kursy były mniej więcej podobnie wystawione i skończyło się niespodzianką. Valletta jest nawet w stanie wygrać, dlatego nie rozumiem kursów 5.00-6.00 na ich wygraną. Przecież FC Minsk nie jest potęgą. Co więcej są to średniacy ligi białoruskiej. W poprzednim sezonie zajęli 6. miejsce, ale dzięki wygranej w pucharze Białorusi mogą grać w LE. W tym sezonie jest nie lepiej. Rozgrywki trwają i są również na 6. pozycji. Mają słaby bilans wyjazdowy: 2-2-4. Te dwa zwycięstwa odnieśli z drużynami słabszymi, w tym z drużyną ostatnią w lidze. W dodatku zabraknie dwóch graczy: Butkatkin (14/0 pomocnik) i Maevski (10/0 pomocnik). W Valletta nie zagra tylko Borg (9/1 obrońca). Minsk ma dużo mniejsze doświadczenie w pucharach. Grali tylko raz, w sezonie 2011-12. Wygrali dwumecz z AZAL Baku i polegli z Gaziantepsporem. Łącznie na 4 mecze wygrali tylko raz, w dodatku u siebie. Sprawdziłem również temperaturę na to spotkanie. Mecz rozgrywany będzie o godz. 19.30. Temperatura wynosić będzie 26 stopni, będzie też parno, co na pewno sprzyja maltańczykom.
//edit: Jednak w Minsku ma nie zagrać więcej graczy, kursy już zaczęły gwałtownie spadać. Początkowo na wygraną Valletta było 6,00, a teraz już jest nawet 4,50 w niektórych bukach


Kukesi - Sarajevo 2DNB @ 1,73 WilliamHill ⛔ 3:2

Kursy bardzo wyrównane na to spotkanie z lekką przewagą na Sarajevo. Stawiam też na nich. Obie drużyny mają za sobą pierwszą rundę eliminacji. Kukesi dwukrotnie zremisowało z Florą Tallinn i awansowało. Sarajevo pokonało dwukrotnie zespół z San Marino, ale skromnie 2:1 i 1:0. Zapewne bukmacherzy kierowali się tymi wynikami ustalając kursy na Sarajevo, bo wg mnie są one trochę zawyżone. Kukesi jest wicemistrzem Albani. W ubiegłym sezonie u siebie nie przegrali żadnego meczu w lidze. Są też debiutantem w pucharach. Sarajevo jest klubem doświadczonym w pucharach, grają niemal co roku. Zazwyczaj ich przygoda z pucharami nie kończy się na jednym dwumeczu. Teraz jest znów szansa na awans do kolejnej rundy. Sarajevo jest wicemistrzem Bośni i Hercegoviny, ale ich bilans wyjazdowy z ubiegłego sezonu jest raczej średni 4-7-4. Osłabieniem w Kukesi będzie brak Musolli (21/0 pomocnik), który pauzuje za czerwoną kartkę. U gości powinni być dostępni wszyscy.


Dila - Aalborg 1DNB @ 2,50 WilliamHill ✅ 3:0

Myślę, że Duńczycy nie będą mieli tutaj łatwo. Dila jest wicemistrzem Gruzji. W poprzednim sezonie dobrze zaprezentowali się w LE, dotarli do rundy play-off. Najpierw dwa razy pokonali inny duński zespół AGF, później odprawili mocniejszy Anorthosis (co ciekawe u siebie przegrali, a na wyjeździe rozgromili ich 3:0), w końcu polegli z Maritimo. Aalborg poprzedni sezon zakończył na 5. pozycji. Na wyjazdach mieli bardzo przeciętny bilans: 7-2-8. Przed sezonem sprzedano najlepszego strzelca Heleniusa. Jak czytałem na zagranicznych forach, jeden z kibiców Aalborga napisał, że stanowił on jakieś 40% siły ofensywnej drużyny. Oprócz niego nie zagra: Petersen (29/3 obrońca) i Augustinussen (25/2 pomocnik). Obaj są podstawowymi graczami. Z tego co wyczytałem jeszcze, to Dila bardzo lubi atakować, stąd też zdarzają im się niespodziewane porażki. W poprzednim sezonie mieli u siebie bilans 10-0-6. Jak na wicemistrza to nie jest to najlepszy bilans. Za to bardzo dużo strzelali: 31-13. Standardowo też Gruzinom powinna pomagać pogoda i wysokie temperatury.

Płaska stawka: 1j
Bilans: ✅3,1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Zgadzam się w 100% z typami użytkownika bułeczka mianowicie: Karabach/Aktobe/Mladost.
Co do Senicy to warto jeszcze dodać, że ich najlepszy snajper z zeszłego sezonu, Blackburn( 27/10) przebywa wraz z reprezentacją na Złotym Pucharze CONCACAF.
Do tego dodałbym jeszcze typ: Kukesi- Sarajevo 1X 1,67( bwin).
Albańczycy to wicemistrz swojego kraju. To także debiutant w europejskich pucharach. W swoim debiucie odprawili w dwumeczu bardziej doświadczoną Florę Tallin( 1-1, 0-0).
Sarajevo natomiast zagrało podobno bardzo słabo w dwumeczu w Libertasem z San Marino( wyjazd 2-1, dom 1-0). Drużyna z Bośni i Hercegowiny jest ekipą ograną na szczeblu eliminacji europejskich pucharów, jednak jak to Bośniacy, fatalnie spisują się w meczach wyjazdowych.
Ostatni mecz wyjazdowy w europejskich pucharach( nie licząc tego 2-1 z Libertasem) wygrali...w 2006r. z amatorkim Ranger&#39;s z Andory.
Liczę, że Albańczycy powalczą u siebie i osiągnął co najmniej remis z Bośniakami.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Bułeczka Levadia w swojej slabej lidze stracila pozycje hegemona, to juz nie to co kiedys, Rumunia a Estonia to jakbys porownal Polska z Bundesligą pod wzgledem pilkarskim. Ja grubo zagrałem na Pandurii , wg mnie wynik 1-3 bedzie, 2 bramkami spokojnie powinni Rumuni wygrac
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

FK Jagodina - Rubin Kazan 2:3

Typ: 2
Kurs: 1.53


Rubin gra pierwszy mecz na Serbii. Rewanż mają u siebie, co stawia ich w bardzo dobrym położeniu. Ekipę z Rosji zna każdy kibic. Rubin to ubiegłoroczny ćwierćfinalista Ligi Europy, więc zdecydowany faworyt tego spotkania. Nie wypada takiemu zespołowi przegrywać z FK Jagodina. A wręcz byłoby wstydem wrócić na tarczy. Przewaga umiejętności i doświadczenie zdecydowanie przemawia za Rubinem. Powinni to wykorzystać. FK Jagodina - serbski klub piłkarski, mający siedzibę w mieście Jagodina. Aktualnie klub gra w I lidze serbskiej. Sezon ukończyli na 4 pozycji. W zespole brak indywidualności. To raczej kolektyw. Ale daleko im do drużyn zza miedzy takich jak Crvena Zvezda czy Partizan Belgrad. Zawsze byli, są i będą w cieniu tych najlepszych. Liga Rosyjska już ruszyła. Rubin na dzień dobry zremisował 1:1 z Kuban Krasnodar. Pierwsze koty za płoty. Dalej powinno być lepiej. Rosyjskie portale informują, że Rubin Kazań poszukuje wzmocnień na prawą stroną pomocy. Jednym z najpoważniejszych kandydatów do wzmocnienia drużyny jest co ciekawe reprezentant Polski Kamil Grosicki. Nadal trzon drużyny trzymają - R. Eremenko, José Salomón Rondón, czy Bebars Natcho. Z tyłu ubezpieczają dwaj hiszpanie - César Navas, Marcano oraz argentyńczyk Cristian Ansaldi. Nazwiska są.. oby tylko zagrali.. Rubin stać na wygranie do zera. Stać też na wpadkę. Oby ten pierwszy scenariusz się sprawdził.

Vojvodina Novi Sad - Budapest Honved 2:0

Typ: X2
Kurs: 2.00


Ciekawy pojedynek tutaj mamy. Nieco zaskoczony jestem że Vojvodina faworyzowana jest przez bukmacherów. Czemu? Grają u siebie? Eee tam, to żaden argument. Węgrzy to stare lisy europejskich pucharów. Wydaje mi się, że są zadowoleni z losowania. Zagrali fenomenalne zawody z FK Čelik Nikšić w 1 rundzie kwalifikacji. Wyniki 1:4 oraz 9:0 robią wrażenie. Vojvodina Novi Sad miała mieć spacerek z Maltańskim zespołem Hibernians.. W sumie musieli się postarać aby nastrzelać gole. Miało być łatwo, lekko i przyjemnie. Nie do końca. Dwumecz 7-3 jest i tak małym zaskoczeniem. W rewanżu amatorzy z Malty prowadzili już nawet 1-2 aby ostatecznie przegrać 3-2. Trudno coś powiedzieć o obecnej formie zespołu z Serbii, bowiem ostatnie mecze o punkty grali w maju.. A spotkania z Hibernians nie są dobrym odzwierciedleniem. Liga na Węgrzech rusza 27 lipca. Pierwszy sprawdzian dla ekipy Honved to ekipa Kecskemeti TE. Wydaje mi się, że drużyna ze stolicy Węgier jest dobrze przygotowana do nowego sezonu. Po zawodnikach widać wolę walki i zaangażowanie. Z Węgier do Serbii nie jest daleko, a więc bajki o &quot;dalekiej podróży i zmęczeniu&quot; nie wchodzą w grę! Myślę że z tego dwumeczu zwycięsko wyjdzie drużyna Honved. Vojvodina Novi Sad swoje już zrobiła. Przeszła pierwszą rundę i czas zakończyć przygodę.. Bo dalej i tak nie mają czego szukać. Za wysokie progi na lisie nogi. Honved to osobny temat. Tam co roku pokładane są nadzieje. W poprzednim sezonie w 1 rundzie Honved pokonał Flamurtari Vlore no i potem pech.. napotkali na Anzhi Makhachkala. Tutaj niespodzianki już nie było. W tym roku barierę 2 rundy trzeba pokonać i awansować dalej. Kurs na win Honved wysoki, podeprę się remisem. Rewanż już powinien być całkowicie zdominowany przez gospodarzy. Wydaje mi się, że warto spróbować.
tak jak obiecałem.. kolejne typy..


Tromso IL - Inter Baku 2:0

Typ: zwycięstwo gości przy handicap: 0-1.5
Kurs: 1.37


Niech Tromso się boi. Nadciąga nieobliczalna drużyna ze stolicy i zarazem największego miasta Azerbejdżanu. Jeżeli chodzi o Inter to mieli już wycieczkę na Skandynawię w tamtym tygodniu. Więc wiedzą co tam w trawie piszczy. Bez problemu pokonali Fińską ekipę Mariehamn 0:2. Po remisie w pierwszym meczu 1:1. Były małe obawy przed rewanżem. Okazało się że zupełnie niepotrzebnie. Tromso bardziej straszy swoją nazwą niż grą. Pierwsza runda w ich wykonaniu to jakaś pomyłka. Nie wiem jakim cudem awansowali dalej. Pierwszy mecz przegrali u siebie 1:2 ze Słoweńskim zespołem Celje. Wiecie ile akcji w meczu przeprowadziła drużyna gości oraz ile strzałów na bramkę? 2 akcje = 2 strzały = 2 bramki. Dziękuje, do widzenia.. Tromso jechało do Słowenii powalczyć o awans. Wygrali 0:2 i przeszli dalej. Jeszcze pod koniec spotkania Tromso zagrało w osłabieniu bo czerwo dostał Ciss. W sumie to drużyna gospodarzy w tamtym meczu miała więcej okazji do zdobycia bramki. Byli częściej przy piłce, atakowali, brakowało szczęścia. Dwumecz zakończony 2-3 i Tromso gra dalej. W lidze Norweskiej ostatnio zremisowali z Sogndal 2:2. Grali u siebie i co ciekawe po 25 minutach przegrywali już 0:2. Wymęczyli 2:2 i okupili to kolejną czerwoną kartką.. Tym razem ukarany został Pritchard J. Co mecz to czerwień. Azerowie nie odstawią nogi w tym spotkaniu więc też spodziewam się ostrej gry. Przyznając dodatkową bramkę dla Intera Baku uważam że zakończą mecz zwycięstwem. Aleksandre Iaszwili – piłkarz gruziński grający na pozycji ofensywnego pomocnika lub napastnika to najbardziej rozpoznawalna twarz Inter Baku, ma za sobą występy chociażby w VfL Bochum. Jest jeszcze na szpicy Bachana Tskhadadze, dobrze zbudowany Gruzin może powalczyć w atakach powietrznych z piłkarzami Tromso. Jeżeli Tromso wygra w co wątpię to na pewno nie różnicą 2 bramek. A to daje mi już satysfakcję z trafionego typu. Kurs na podbitkę ako wręcz idealny.

Breidablik Kopavogur - Sturm Graz 0:0

Typ: 2
Kurs: 1.62

Pojedynek Islandzko - Austriacki. Gospodarze w pełni sezonu. Sturm go zaczyna za 3 dni. Więc są w pełni przygotowań. Na jedno wychodzi. Ci drudzy pracę domową odrobili bardzo dobrze. Sparingi zakończone zwycięstwami 3:1 z PSG i 8:0 z Kalsdorf, pokazują, że w klubie dzieje się dość dobrze. Na domiar tego 13 lipca zaczęli udział w OFB Pokal (Puchar Austrii). Już na początek pokonali Wiener Linien na wyjeździe 0:5. Myślę że zespoły takie jak wcześniej wspomniany Kalsdorf czy Wiener Linien za wiele nie odstają od rywala Breidablik. Może to złe porównanie, ale jakoś nie mam przekonania do ekip z Islandii czy Wysp Owczych, Irlandii Północnej itp. Drużyna Sturm Graz sezon ukończyła na 4 pozycji w Bundeslidze. Jak dla nich jest to wynik - taki sobie. Stać ich z pewnością na więcej. Breidablik leje wszystkich w lidze. Mimo tego że ograli w 1 rundzie FC Santa Coloma (Andora) oraz ostatnio w lidze Vikingur Reykjavik to nie działa podniecająco dla mnie. Dalej uważam, że kultura futbolu z Austrii weźmie górę nad szarpanymi pełnych przypadku akcjami gospodarzy. Dla takich drużyn jak Breidablik awans do 3 rundy byłby czymś wielkim. Sturm natomiast celuje w awans do fazy grupowej. Myślę, że z powodzeniem jest to ekipa, która może powalczyć w kolejnych rundach. Nie wiem w jakim składzie grało z nimi PSG tydzień temu, ale skoro był to ich pierwszy od marca tego roku przegrany mecz to o czymś świadczy.. Daję na Sturm. Niech zrobią Szturm na bramkę Islandczyków.
 
leemon 34

leemon

Użytkownik
Dinamo Mińsk - NK Lokomotiva Zagrzeb 1:2 ⛔
Typ: 1
Kurs: 2,10
Typ: Dinamo (-1) ⛔
Kurs: 4,2
Bukmacher: Sportingbet

Goście stracili 3 najskuteczniejszych zawodników z ubiegłego sezonu. Do Dinama Zagrzeb powędrował (a w zasadzie wrócił z wypożyczenia) A.Kramarić (15 goli) i D.Antolić (8) a do Rijeki I.Boras (6). Dinamo Mińsk po zabawie w pierwszej rundzie z Kruoją teraz czeka trochę ciężę zadanie. Ligi te poziomem są zbliżone - białoruska 20 pozycja w rankingu UEFA natomiast chorwacka 22. Dzieli je... POLSKA.
Gospodarze dysponują ciekawym składem mogącym namieszać jeszcze w LE. Świeży transfer z Serbii - Lazar Veselinovic już strzelił bramkę w ostatnim meczu ligowym. Właśnie to kolejny argument przemawiający za Dinamo. Są już po 17 meczach w lidze, Lokomotiva dopiero po 1. Po takich kursach myślę, że warto zagrać.

AC Sparta Prague - BK Häcken 2:2 ⛔
Typ: Spata Praga (-1)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Sportingbet

Ryly!? Taki kurs?! Wicemistrzowie Czech, którzy w tamtym sezonie wyszli z 2 miejsca w grupie LE przegrywając tylko na wyjeździe z O. Lyonem (2-1) a potem stoczyli walkę z późniejszym zwycięzcą Chelsea (0-1 i 1-1) nie powinni mieć problemu z wygraną ze Szwedami. Skoro różnicą 2 goli wygrywali rok temu z Feyenoordem, Athletic Bilbao i Hapoelem Ironi Kiryat-Shmoną dadzą rade i w czwartek. U naszych ateistycznych sąsiadów nikt znaczący nie ubył: jest V. Kadlec, Lafata jest Krejci i Matejovsky, Husbauer też został, jedynie Kweuke powędrował do 2 ligi tureckiej. Także będące obecnie na 9 miejscu Hacken, które sprzedało swojego najlepszego strzelca, króla strzelców poprzedniego sezonu - Abdula Warisa (23 gole), nie powinno mieć kim kąsać. Sparta po tym meczu powinna jechać na rewanż spokojna o awans.
Jest jeszcze kilka meczów wartych uwagi. Niebawem kolejne. STEJ TJUND!
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hodd vs Aktobe / 2 @ 2,0 (Unibet)
Hodd vs Aktobe / 2 (-1) @ 3,5 ( BetVictor )

wynik: 1:0 ⛔

Ciekawa para. Hodd to Norweski zespol ktory gra w drugiej lidze Norweskiej. W 2012 wygral puchar kraju i tak dostal prawo gry w el. LE ale nie zmienia to faktu, ze jest to zespol drugoligowy ktory w obecnych rozgrywkach zajmuje 6 miejsce w lidze z bilansem 8-2-5. Aktobe z drugiej strony przewodzi w tabeli ligi Kazachskiej. Goscie maja doswiadczenie w el. LE bo graja tam regularnie od 2006 roku. W pierwszej rundzie el. LE Aktobe dwa razy pokonalo zespol z Armenii Gandzasar 2:1. Kursy na Aktobe spadaja dosyc szybko wiec mysle, ze warto pobrac, bo sadze, ze drugoligowiec z Norwegii nie bedzie mial wiele do powiedzenia z druzyna gosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Differdange 03 to czwarta drużyna ligi luksemburskiej i finalista Pucharu Luksemburga. W I rundzie eliminacyjnej wyeliminowali albańskie KF Laci i myślę, że ich udział w tegorocznej edycji LE zakończy się na II rundzie. Utrecht jest co najmniej o klasę lepszym zespołem, który w trakcie sezonu zawsze mierzy się ze stosunkowo dobrymi zespołami. Patrząc na kadrę zespołu z Holandii, to niestety, ale nie widzę żadnych konkretnych zakupów. Wietrzenie zespołu polegało raczej na sprzedaży piłkarzy, bo przecież odeszli podstawowi gracze: Mike van der Hoorn (Ajax Amsterdam), Jan Wuytens (AZ), Asare (Gent), Anouar Kali (Roda Kerkrade). Niestety, ale nie poczyniono żadnych poważnych wzmocnień, tak jakby gra w LE nie do końca miała duże znaczenie dla ekipy z Holandii. Jednak w dalszym ciągu Utrecht ma na tyle mocny skład, że spokojnie rozprawić się z zespołem z Luksemburga.
Utrecht (-1) @1.75 Tobet
wynik: 2:1 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: IL Hødd Ulsteinvik – FK Aktobe Lento 1:0 ⛔
Typ: 2
Kurs: 1,95
Buk: William Hill


Dziś o godz. 19:00 w norweskim Ulsteinvik odbędzie się mecz II rundy eliminacji Ligi Europy 2013/2014 pomiędzy IL Hodd a Aktobe Lento. Gospodarze to sensacyjni zwycięzcy Pucharu Norwegii, goście to lider kazachskiej ekstraklasy.

Gospodarze grają na co dzień w Adeccoligaen, czyli drugiej lidze norweskiej. W obecnym sezonie są na szóstym miejscu w ligowej tabeli, tracą do lidera aż 9 punktów. Ostatni mecz IL Hodd przegrało u siebie z Bryne 0:1. W drużynie z Ulsteinvik grają zawodnicy mało znani nawet norweskiej publiczności – w kadrze oprócz byłych epizodycznych ekstraligowców oraz młodzieżowych reprezentantów kraju nie ma graczy o uznanych nazwiskach.

Aktobe Lento to drużyna znakomicie znana fanom europejskich pucharów. Czterokrotny Mistrz Kazachstanu to stały bywalec eliminacji europucharów. Od sezonu 2006/2007 Aktobe Lento stale reprezentuje Kazachstan na arenie europejskiej – klub ten grał dwukrotnie w III rundzie eliminacji do Champions League (wyrównane mecze z izraelskimi klubami o awans do IV rundy) oraz dwukrotnie w play-offach do LE (mecze z Werderem Brema i AZ Alkmaar). Mecz drugiej rundy europucharów to dobrze znany kawałek chleba dla Kazachów. Osobiście uważam Aktobe Lento za najlepszą kazachstką markę w europucharach w tej dekadzie.

Przejdźmy do konkretów – 19 meczów, 43 punkty, tylko 2 przegrane mecze – to obraz opisujący Aktobe w lidze kazachskiej. Ostatni mecz liderzy tabeli przegrali z Tobołem Kostanaj 1:0, jednak sądzę iż był to tylko wypadek przy pracy. Sześciopunktowa przewaga nad drugim FK Astana pozwala spokojnie przygotowywać się do meczu w Norwegii.

Aktobe ma w swoich szeregach ogranych w Europie piłkarzy takich jak: Aleksei Muldarov – były obrońca rosyjskiej Mordovii Sarańsk; Sergei Davydov – były gracz Torpedo Moskwa, Kubania Krasnodar, wypożyczony do Aktobe z Rubina Kazań; Robert Arzumanyan – 60-krotny reprezentant Armenii, były gracz Jagiellonii Białystok; Serghei Covalciuc- 42-krotny reprezentant Mołdawii, były gracz Spartaka Moskwa; Yuri Logvinenko – wychowanek Aktobe, 18-krotny reprezentant Kazachstanu; Emil Kenzhesariev – 9-krotny reprezentant Kirgistanu; Sergey Gridin – 11-krotny reprezentant kraju; Andrei Sidelnikov – 9-krotnie bronił barw Kazachstanu; Marat Khairullin – 6-krotny reprezentant kraju oraz Robert Primus – były reprezentant Trinidadu i Tobago.

Największa uwagę poświęcę jednak dwóm piłkarzom, którzy według mnie stanowią o sile zespołu. Timur Kapadze to 107-krotny reprezentant Uzbekistanu, jest rekordzista jeśli chodzi o występy w reprezentacji tego kraju. W 2011 roku grał w koreańskim Incheon United, w 2012 w Al. Sharjah w ZEA. Jest trzykrotnym półfinalista Azjatyckiej Ligi Mistrzów, z Uzbekistanem zajął czwarte miejsce na Mistrzostwach Azji 2011 w Katarze. W rewanżowym meczu z Kapan strzelił obie bramki. Drugi piłkarz to Alexander Geynrikh. To 80-krotny reprezentant Uzbekistanu, dla tego kraju strzelił az 28 bramek. W 2003 roku sięgnął z CSKA Moskwa po Mistrzostwo Rosji. Grał również w Torpedo Moskwa, koreańskim Suwon Bluewings oraz Emirates Club w ZEA (2012). W 2002 roku został wybranym Najlepszym Piłkarzem Uzbekistanu.

Aktobe w pierwszej rundzie pokonało dwukrotnie ormiański Gandzasar Kapan 2:1.

Uważam iż ambitni Kazachowie awansują do kolejnej rundy. Wyjazdowe zwycięstwo z norweskim drugoligowcem jest absolutnie w zasięgu tej ekipy.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
leemon 34

leemon

Użytkownik
Maccabi Haifa - FK Khazar Lankaran 2-0 (1-0 HT)✅
Typ: 1/1 (Poł./Koniec spotkania)
Kurs: 1,83

Ok, może i azerska piłka zrobiła/robi postępy, ale jeszcze trochę czasu minie nim w takich meczach będą stawiani w roli faworytów lub brani pod uwagę jako pojedynek równych ekip. Gorący teraz w Izraelu był przez laty zdobywany tylko przez drużyny z topowych lig Europy (Valencia, Juventus, Bayern, Bordeaux, Schalke 04), zespoły powiedzmy &quot;drugorzędne&quot; (CSKA Moskwa, Salzburg, Maribor, Genk, Steaua Bukareszt) wracały bez punktu, z bagażem bramek lub niekorzystnym wynikiem.
Rok temu w meczu z Khazarem już w 15 min. dla poznańskiego Lecha strzelił Tonew, jak się później okazało decydującą bramkę. Żydki właśnie tak wygrywali swoje mecze. Atakując przyjezdnych od początku.
Dziś też liczę na szybki obrót sprawy i gole dla gospodarzy jeszcze przed przerwą.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dla mnie mecz no bet.Podejrzewam,że ambitni Norwegowie będą gryźli trawę aby jak najlepiej wypaść w europejskim debiucie.
Z pewnością miejscowych będzie dopingował komplet 3,200 widzów na stadionie Høddvoll.
Co ciekawe sama miasteczko Ulsteninvik ma niewiele ponad 5.000 mieszkańców.
Teoretycznie wszystko przemawia za Aktobe,ale ja klubom zKazachstanu,Armenii,Azerbejdżanu jakoś nie wierzę.Rozgrywki ligowe w Kazachstanie to nie jest jakiś wykwintny specjał i wcale nie jest powiedziane,że 2 liga norweska jest słabsza od pierwszej klasy rozgrykowej w Kazachstanie.
Do tego dochodzi debiut w europejskich pucharach i to u siebie.
Za dużo &quot;jaj&quot; w tych fazach pucharowych się zdarza a typ na &quot;2&quot; jest tutaj typem trudnym i ryzykownym.
Nie gram tego meczu i proponuję to zrobić innym,ale każdy ma swoje zdanie i...swoje pieniądze na typowanie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Irtysz - Siroki +0,5 2,09 ibc
Ventspils - Jeunesse Esch +1 1,8 ibc 2 7,25 bwin
Honka +0,5 - Lech 1,95 bet365
Anorthosis - Gefle +0,5 2,29 ibc
Olimpija - Zilina x2 1,8 bet365
Astra - Omonia +0,5 1,9 ibc 2 7,25 bwin
Vojvodina - Honved over 2,5 1,91 ibc
Siroki to ekipa swojego boiska, ale między tymi ekipami nie ma takiej różnicy,
by w 1 meczu takie kursy były na ten mecz, Irtysz wygrał z Levski u siebie,
ale wynik a ich gra to dwie różne rzeczy.
Ventspils nie wygrał z Airbus i przeszedł dalej, dla mnie goście dziś zrobią niespodziankę.
Honka w pucharach nie grała w ostatnich latach najlepiej,
ale w tym roku w lidze gra bardzo dobrze i nie powinna przegrać u siebie.
Anorthosis ma doświadczenie i własne boisko, Gefle może nie wytrzymać klimatu, ale kursy dla mnie dziwne.
Olimpija bez formy narazie, Zilina sporo strzela, więc dobry wynik może tu osiągnąć.
Astra to nie jest Steaua.
Zarówno Vojvodina oraz Honved sporo strzelały rundę wcześniej, więc over.
i pytanie czy jakiś buk ma zakłady na awans ? w bwinie tylko single można dać z tego co widzę.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
KR Reykjavik - St. Liege 1:3 ✅
St. Liege @ 1,53

Po zobaczeniu oferty na dzisiejsze mecze II rundy ligi Europejskiej od kopa wpadł mi w oko ten typ Reykjavik w pierwszej rundzie LE grał bardzo miernie pierwszy mecz ledwo zremisowali u siebie 0:0 w drugim poszło im juz gładko no ale w II Rundzie to juz nie będą przelewki ich rywalem będzie jedna z najmocniejszych drużyn ligi Beligijskiej czyli Standard drużyna która juz nie raz pokazała na europejskich salonach jaką mocną jest drużyną, posiadaja bardzo młody skład i to w pewnym sensie moze byc jedyny minus ale jednak ich rywal w dzisiejszym meczu jest na tyle słaby ze powinni spokojnie sobie z nimi dać rade.
Breidablik - Sturm Graz 0:0 ⛔
Sturm Graz @ 1,62


Kolejny bardzo ciekawy typ na dzisiaj po fajnym kursie Sturm to mocna drużyna posiadająca w swoim klubie kilku dobrych zawodników. Gospodarze w pełni sezonu, Sturm go zaczyna za 3 dni. Więc są w pełni przygotowań. W sparingach drużyna Sturmu zagrała wręcz świetnie zwycięstwa 3:1 z PSG mówią samo juz siebie. drużyna z Islandii jest dla mnie całkowicie anonimowa w ich szeregach nie gra nikt godny uwagi a i na Europejskich salonach nigdy nie bylo o nich glosno. Sturm zeby osiagnąć swój założony cel czyli awans przynajmniej do grup ligi Europejskiej musi pokonać takich średniaków jak druzyne z Islandii więc wydaje mi się ze z tym nie bedzie większego problemu.
 
F 79

fafa-87435

Użytkownik
Ol. Lublana - Zylina 3:1 ⛔
Zylina @ 3.05 (oferta TERNO)

Szok i niedowierzanie. Kto jest faworytem tego spotkania? Drużyna z Lublany? Wolne żarty... Stawiając znak równości pomiędzy ligą Słowacką, a Słoweńska co według mnie jest bzdurą i tak faworytem powinna być Zylina. Jedynym aspektem przemawiającym za drużyną z Ljubljany jest atut własnego boiska. Doświadczenie w europejskich pucharach po stronie gości ( w sezonie 2010/2011 grali w fazie grupowej Ligi Mistrzów) do tego prześledźmy ostatnie potyczki tych dwóch drużyn http://www.tabelepilkarskie.com/porownanie_druzyn/ol_ljubljana-zilina/ Drużyna ze Słowenii w ostatnich trzech meczach, w tym ligowym przegrała wszystkie strzelając 1 bramkę, a tracąc 9! Zylina na inauguracje rozegrała ciężki mecz wyjazdowy z Ruzomberokiem zakończony wynikiem 2:2. Ich forma może nie jest rewelacyjna, ale rozegrali kilka niezłych sparingów, jak remisowa potyczka z Rapidem Wiedeń czy Legią Warszawa. W porównaniu do druzgocącego poziomu drużyny ze Słowenii jest to &quot;niebo a ziemia&quot;. Dla mnie bardzo fajny kurs.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Trabzonspor - Derry City
+3,5 FT @ 2,05


Dość ciekawy kurs na overa tutaj, o sile irlandziej ligi przekonaliśmy się po raz kolejny w tym roku gdy St. Patricks odpadli z Żalgirisem będąc drużyną zdecydowanie słabszą w obydwu meczach, Drogheda nawet nie strzeliła gola w dwumeczu z Malmo, a Sligo wczoraj przegrało 0:1 z Molde. Jak dla mnie scenariusz tego meczu będzie bardzo podobny do spotkania Steaua - Vardar, mianowicie gospodarze od pierwszych minut ruszą do natychmiastowych ataków i zapewne już do przerwy będą prowadzić handicapem -1...Obstawiam w tym meczu +3,5, goście nie mają najmniejszych szans na piekielnie gorącym terenie, gdzie przecież poległa niejedna markowa firma.

NK Olimpija Ljubljana - MSK Żilina
BTS @ 1,75


Drużyny o dość podobnym potencjale, lekkim faworytem będzie zapewne Żilina która ma więcej doświadczenia w pucharach, ale patrząc na jej formę ze sparingów i z meczów z gruzińskim Kutaisi wcale taki pewny ich zwycięstwa bym nie był. W pierwszym meczu pewnie wygrali 3:0 (chociaż mieli może z 4 akcje w meczu), w drugim olali sprawę i dali sobie wbić aż 3 gole, mecz skończył się remisem 3:3. Uważam że w Słowenii ustrzelą i gospodarze i goście, Wynik 1:1/1:2/2:1 dość prawdopodobny.
Differdange FC 03 - Utrecht
Czy drużyna 1 strzeli bramkę?
Nie @ 2.00


No ten kurs to jakieś jaja, ja rozumiem że liga luksemburska naprawdę poczyniła bardzo duży krok naprzód, czego dowodem jest udział 2 drużyn w II rundzie (Differdange wyeliminowało albański KF Laci, a Jeunesse Esch fiński TPS Turku), ale Utrecht, któremu zabrakło bardzo niewiele aby wskoczyć na miejsce Vitesse i mieć szansę na LM, na pewno pokaże gospodarzom miejsce w szeregu. Uważam że goście zachowają czyste konto, a im dłużej Differdange będzie się dzielnie bronić na własnej połowie, tym większa szansa że ten typ wejdzie. Po takim kursie grzech nie grać!!!
HNK Rijeka - Prestatyn Town
+3,5 HT @ 1,65

Niestety kurs spadł dość mocno, teraz jest to na granicy opłacalności, przedwczoraj było 1,95, teraz tylko 1,65...
No ale uważam że to i tak jest dość mocno prawdopodobne że goście przyjadą do domu z pokaźnym bagażem goli. Rijeka grała fantastycznie w przedsezonowych sparingach strzelając mnóstwo goli:
12.07.13 1HN Rijeka Istra 1961 3 : 0
05.07.13 MIE Rijeka Koper 2 : 1
02.07.13 MIE Rijeka Celje 8 : 0
25.06.13 MIE Triglav Rijeka 0 : 4
22.06.13 MIE O. Ljubljana Rijeka 0 : 4
Po prostu miazga!!! Kompletnie rozbili trzy słoweńskie ekipy, w tym Olimpię, która przecież jest drugą siłą w tej lidze...Do tego pewne zwycięstwo na początek ligi z Istrą.
Goście natomiast kompletnym fuksem przeszli słabiutki łotewski klub Liepajas, z pewnością byłoby inaczej gdyby Łotysze nie grali od 60 minuty w osłabieniu. Na dodatek trzeba dodać że Walijczycy do debiutanci w pucharach. Nie wyobrażam sobie aby Rijeka nie wygrała tego minimum 3 golami
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 358

koeman66

Użytkownik
Irtysz Pawlodar - Siroki Brijeg 1 1.76 Pinnacle ✅
Pamietam poprzedni mecz Irtyszu, gdy ku mojej rozpaczy, pokonali Lewskiego Sofia 2-0, prowadzac 2-0 juz po 13 minutach. To byl naprawde dobry mecz kazachow, po ktorym zmieniam calkowicie zdanie o futbolu kazachskim. Ktos na forum narzekal, ale po prowadzeniu 2-0, spokojnie dotrwali do konca, bo taki mieli cel. Tak to prawda, nacja ta robi postepy, czego dowodem sa wyniki klubow w europejskich pucharach, a juz prawdziwa sensacja byla przedwczorajsza porazka Bate Borysow z mistrzem Kazachstanu 0-1. Uwazam, ze slusznie faworytem jest Irtysz, ktory juz kiedys wyeliminowal Jagiellonie Bialystok. Rywal wcale nie silniejszy od Lewskiego, czego dowodem sa wyniki i miejsce w rankingu klubow bosniackich. Widze tutaj jedno, moze dwubramkowa wygrana kazachow.
Kolejny trafiony typ, Irtysz tym razem dal ciala w 2 polowce, bo z 2-0, zrobilo sie 2-2 i w koncowce wyszli na 3-2. Ale jak widac, kazachy ida w tych pierwszych rundach jak burza!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
IFK Göteborg - Dukla Trenčín (1.55) 0:0 ⛔
AC Sparta Prague - BK Häcken (1.30) / (2.02 ako) 2:2 ⛔

Co by tu napisać, Sparta na swoich śmieciach nie wychodzi wcale źle, i przeciwnik nie jest jakiś specjalnie wygórowany, żeby dziś musieli się na prawdę dużo starać żeby wymęczyć zwycięstwo, bardziej spodziewam się neutralizacji zespołu ze stolicy Czech i spokojną wygraną. Natomiast, do Szwecji przylatuje drużyna, która na wyjazdach w ostatnich meczach ma dosyć dobrą passę i nie mówię tutaj tylko o LE. Ale Szwedzi u siebie mają również dobry bilans i powinni tutaj wyjść z twarzą, choć na pewno nie mogą lekceważyć gości, który będą w gotowości, aby pokrzyżować szyki gospodarzom, mimo tego stawiam, na gospodarzy.
/ Unibet !
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Din. Minsk (Blr) vs Lok. Zagreb (Cro) 1:2 ⛔
Typ: Din. Minsk -1 AH
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365

Do Białorusi przyjeżdża aktualny vice-mistrz Chorwacji. Oba zespoły jeszcze kilka tygodni temu miały lekki spadek formy, zdarzały się wpadki nawet w meczach, które powinny być wygrane. Aktualnie jednak wszystko wraca na najlepsze tory i oba zespoły w lidze i sparingach grały bardzo dobrze.
W tym miesiącu Mińsk rozegrał 4 spotkania. 2 u siebie (1-1 5-0) oraz 2 na wyjeździe (3-0 2-1). Także 3 mecze wygrane i jeden remis. Natomiast Zagrzeb rozegrał 2 mecze. Oba na wyjeździe i oba wygrał (2-1 2-0). Także forma powinna być dobra w obu zespołach.
W Europejskich pucharach Chorwaci debiutują, natomiast Białorusini mają już na swoim koncie kilka występów i dlatego też uważam, że warto na nich postawić. Dinamo zawsze najlepszy bilans w dwumeczu uzyskuje i siebie. Prócz wygranej zawsze starają się zdobyć też jakąś zaliczkę. W tym roku zagrali w pucharach już jeden mecz. W pierwszym wyjazdowym meczu wygrali 3-0, a u siebie strzelili o 2 bramki więcej, nie tracąc żadnej.
Patrząc na kurs, bardzo ciekawie jest zaryzykować i zagrać handicap -1 z ewentualnym zwrotem przy wygranej jedną bramką i na coś takiego ja się decyduję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom