>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda IMŚ - GP Polski w Warszawie

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
b_2025737081.png

II runda Indywidualnych Mistrzostw Świata w jeździe na żużlu odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie i będzie jednym z największych wydarzeń na mapie "czarnego" sportu w 2023 roku.
Pierwsze zawody cyklu padły łupem broniącego tytułu Bartosza Zmarzlika. Zdobrej strony pokazali się również Lambert, Lindgren i Doyle, którzy jechali w finale. Poniżej oczekiwań w Gorican zaprezentowali się Madsen, Janowski, czy Thomsen. Czy w Warszawie stawka się przetasuje, a może potwierdzą się wyniki z chorwackiego owalu. Jak zaprezentują się Polacy wsparci Dominikiem Kuberą, który pojedzie z dziką kartą?
O tych wszystkich pytaniach możemy dyskutować w tym temacie, podajemy także swoje typy i przemyślenia o GP Polski.
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Woffinden top8 [nie] 2.55 etoto
7 pkt. po fazie zasadniczej i miejsce 8. Co za niefart. Zdecydowały 3 pkt. w trudnym biegu z Lindgrenem i Zmarzlikiem.

Na wstępie zaznaczam, że nie jest to żaden pewniak. Próbuję jednak, bo kurs przyjemny, a forma Tajskiego to taka huśtawka w tym sezonie. Kwalifikacje jakby to potwierdziły. Dyspozycja przeciętna, więc i pola startowe dzisiaj też nie powinny być sprzymierzeńcem Brytyjczyka. Co prawda przeważnie w Warszawie notował dobre wyniki, ale ta forma, pola startowe, jak nie spróbuję to będę żałował. Możliwe, że będzie na styk, decydować może ostatni bieg o wejściu do półfinału, ale Kurs zachęca.
 
Ostatnia edycja:
W 5,9K

with_taste

Użytkownik
Lambert over 8.5 Superbet 1.75 ❌
Bardzo podoba mi się układ pól startowych Brytyjczyka. Startuje z pola B gdzie punkty powinien już przywieźć, następnie po równaniu nawierzchnia powinna odsypać sie na zewnątrz toru, skąd będzie startować popularny Lambo. W Ekstralidze poza kompromitacja w Krośnie punktuje dobrze, widać prędkość u niego, chociaż cały czas czegoś brakuje w sprzęcie do osiągnięcia maksimum. W Gorican świetny występ i tak sobie myślę, że tutaj też pojedzie dobrze, bo Indywidualne starty świetnie mu idą po prostu.
Osobiście próbuje jeszcze za drobne wyższa linie na fortunie po 2.0.
 
Ostatnia edycja:
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Ja na dzisiaj wybrałem 3 pary w sts:

Thomsen - Dudek 1 1.62

Dyspozycja w lidze polskiej obu zawodników to przepaść. Thomsen jest liderem Stali Gorzów, A Dudek się męczy i nie zrobił w żadnym z meczów dwucyfrówki. Dudek ma problemy sprzętowe i nie przypomina zupełnie zawodnika, który jeszcze jakiś czas temu walczył o czołowe miejsca w GP. Wczoraj w kwalifikacjach - Thomsen miał 6 czas - 13,283, a Dudek 11 - 13, 385.

Fricke - Vaculik 1 1.60

Fricke w ostatnich 2-3 kolejkach odżył w Polsce i prezentuje dobrą formę, a Vaculik strzasznie się męczył narzekając na swój sprzęt. Fricke lubi tory jednodniowe np. przed rokiem w Warszawie wygrał. Fricke był w kwalifikacjach 3 - 13,223, a Vaculik dopiero 13 - 13,339.

Nilsson - Kowalski 1 1.75

Kowalski wczoraj najgorszy czas kwalifikacji, do turnieju wszedł dzięki upadkowi Kubery. Dla Kowalskiego to debiut na torze sztucznym. Stawiam też, bo w bezpośrednim biegu Nilsson jedzie z pola b a Kowalski z pola d. "Jedynka" w tym biegu Nilssona niemal zapewni wejscie tego typu, bo Kowalski nie będzie miałna kim robić tych punktów.

AKO z trzech zdarzeń 4.54

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Zmarzlik - Lambert 1 @1,25 forbet

Zmarzlik to główny faworyt dzisiejszych zawodów, zrobi wszystko aby wygrać przed swoją publicznością. Polak rok temu był bardzo blisko awansu do półfinału, przez głupi bląd stracil premiującą pozycję. Dziś takiego błedu już nie popelni. W kwalifikacjach drugi za Fredka i wybranie swojego ulubionego nr 5. W przeszłości 5 razy meldował się w półfinałach, dzisiaj finał wydaję się formalnością.

Lambert co prawda jezdzi coraz lepiej. W angli wychowany na torach krótkich ale od Zmarzlika to poziom niżej. To pewnie przyszły medalista IMŚ, ale to jeszcze nie ten czas Kurs nie najwyższy ale myślę że to tak zwany pewniak

Dudek - Nilson 1 @1,23 forbet

Ide dzisiaj po najniższej lini oporu. Dudek formą nie imponuję, cały czas szuka no ale od najsłabszego w stawce Nilsona chyba będzie wyżej? Dudek meldował się w Warszawie na podium w 2017r gdzie był wicemistrzem świata. O Nilsonie narazie nic dobrego powiedzieć nie można. Myślę że podzieli los z ubiegłych lat Przedpełskiego czy braci Dryml czyli będzie dostarczycielem punktów dla innych.

Vaculik over 6,5 @1,75 forbet

Bardzo niska linia dla Slowaka, nie musi oznaczać nawet półfinału. Kilka punktów powinien mieć z urzędu będzie Nilson Kowalski. Vaculik jak dobrze się spasuję od początku może być grozny a jest to zawodnik który potrafi wygrywać z największymi tuzami na świecie. Ta linia niska wydaje mi się dlatego że Martin nie pokazał jeszcze wszystkiego najlepszego w tym sezonie
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Kilka typów ode mnie:

#1. Polacy zdobędą przynajmniej 24 punkty w fazie zasadniczej (Grand Prix Polski I w Warszawie/ pod uwagę bierze się punkty zdobyte w wyścigach 1-20) | 1.40 | TAK | sts
Myślę, że spoko bezpieczna opcja do dubla, połowę tych punktów powinien przywieźć Bartek Zmarzlik, Janowski ostatnio zwyżkująca forma, a na torze ,,jednodniowym" potrafi jeździć, dwa razy 2 miejsce w Warszawie już miał, kolejny z naszych Patryk Dudek, przed laty stawał tutaj na podium, jednakże jego forma nie jest najwyższa, ale swoje coś dorzuci, Kowalski... noo każdy wywalczony punkcik będzie sukcesem, nie zapominajmy, że na rezerwie mamy dwóch Polaków, którzy w każdej niespodziewanej sytuacji mogą pojawić się na torze.


#2 F. Lindgren powyżej 9.5 | betfan | 1.67
Lindgren czuje się w Warszawie jak ryba w wodzie, udowodnił to wygrywając wczorajsze kwalifikacje. Ponadto Fredrik startował tutaj 5-cio krotnie i za każdym razem awansował do półfinału, a ponadto w każdych zawodach od 2017 roku jest tutaj na pudle!

edit: 9 oczek :mad:

#3 F. Lindgren 1-3 | betclic | 2.45
Fredkę po części opisałem powyżej, myślę że jeśli przed dwoma tygodniami w Gorican był w stanie być na 3 miejscu, to na tego typu torze, gdzie liczy się dobry start i techniczna jazda będzie powtórka.

#4 P. Dudek awansuje do półfinału | NIE | betfan | 1.57
Myślę, że to nie jest forma na TOP 8 tych zawodów, w tym roku w żadnych poważnym starcie Patryk nie miał dwucyfrówki, ostatni start w GP to i tak przyzwoite 7 oczek, które nie dało awansu do półfinału.


#5 M. Vaculik poniżej 7.5 | 2.05 | betfan
Vacul we wczorajszych kwalfikacjach dopiero na 13 miejscu, co nie pozwoliło na wybranie ,,korzystniejszego" numeru startowego. Starty w Warszawie u Vaculika nie należą do najlepszych... na 17 odjechanych biegów, wygrał zaledwie 2, a jego średnia biegowa to 6,33. Przed rokiem odległa 15 lokata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2332
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Kim Nilsson over 2,5 STS 1,80

Niska linia, uciuła te pojedyncze punkty. Tydzień temu łącznie 4 punkty. Dzisiaj upatruje szansy w wyścigach 7 (Kowalski) i 10 (Holder). Może też sprawić gdzieś niespodziankę tak jak tydzień temu gdzie udało mu się zdobyć punkty na Madsenie czy Lambercie albo trafi się jakieś d, w.
Trzy punkty zdecydowanie w zasięgu

Lindgren 1-4 TAK STS 1,70

Lindgren w gazie po zadyszce z początku sezonu. Tydzień temu w Gorican 3 miejsce, rok temu w Warszawie również 3 miejsce a wczoraj bardzo szybki w kwalifikacjach. Obok Zmarzlika jeden z głównych faworytów nawet do zwycięstwa, ale stawiam bezpieczny finał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1615
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Lindgren wyżej niż Woffinden @1,65 BETFAN ✅

Szwed obok Zmarzlika jest głównym faworytem do triumfu dziś. Freddy złapał ostatnio dobrą formę, a w Warszawie czuję się jak ryba w wodzie. W każdych zawodach od 2017 roku na Narodowym staje na podium. Lindgren wygrał wczorajsze kwalifikacje. Woffinden natomiast ostatnio mocno cieniował i był słabym punktem Sparty Wrocław. We wczorajszych kwalifikacjach Anglik zajął 8. miejsce i dziś nie będzie miał dobrych pól startowych. Tak wysokiego kursu na tą parę nie ma nigdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +984
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom