>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

II runda eliminacji Ligi Mistrzów (rewanże) 22-23.07.2014

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
II runda eliminacji Ligi Mistrzów (rewanże)
22-23. lipca 2014




Mecze: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2015/matches/index.html

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/2014%E2%80%9315_UEFA_Champions_League_qualifying_phase_and_play-off_round#Second_leg_2

St. Patrick&#39;s Athletic – Legia Warszawa (OSOBNY TEMAT) ---&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f44/st-patricks-athletic-legia-warszawa-ii-runda-el-lm-rewanz-23-07-2014-a-110010.html



Kursy (BetCity):




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Karabach - Valletta 4:0(1:0)
W pierwszym meczu tych drużyn grałem na Karabach i się nie zawiodłem.Wygrali 1:0 ale mogli więcej ,bo nie strzelili karnego.W tym meczu według mnie będzie istniała tylko jedna drużyna.Nie wyobrażam sobie by Azerowie nie rozbili słabego zespołu z Malty.W pierwszym meczu tych drużyn , w którym Valletta grała u siebie oddałą tylko 1! strzał na bramkę Karabachu,mimo że już od 18min przegrywała.Dla mnie pewne zwycięstwo gospodarzy.Kursy nie za wysokie ,ale pewnie jeszcze polecą w dół
Karabach 1/1 1.80 Betclic✅
Karabach-2(handicap europejski) - 3.10 Sportingbet✅
Karabach wygra i zachowa czyste konto - 2.00 bet365✅
i jak dla mnie spore value
Powyżej 2.5goli w meczu+obie nie strzelą -3.75
bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Hb Torshavn - Partizan
typ : Partizan wygra i Hb Torshavn nie stzeli ⛔1:3
2,50 bet365

pierwsze spotkanie w Belgradzie zakończone wynikiem 3:0 dla Parizana .
W tym mecczu druzyna z wysp owczycn nie oddała nawet jednego strzałą na bramke .
Sa to eliminacje wiec kazdy szanse dostanie ; )
w rewanzu dlaej bedzie trudno chocby oddac celny strzał w swiatło bramki Lukac&#39;ia .
Nie ma tutaj nawet bardzo co opisywać bo mogłym pisac i pisać litanie pod typ , ale warto rozwazyc taki scenariusz w jutrzejszym meczu
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ventspils (Lat) - Malmo FF (Swe) 2 1.57
Malmo nie zdołało mimo dominacji i mimo masówki na nich w pierwszym meczu wygrać. Nie jest to jakaś sensacja, ale niespodzianka na pewno. Sądzę, że w rewanżu zdołają przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę, a także awansować. Przy wyniku 0:0 nie sądzę, aby chcieli grać na remis, bowiem może to drogo kosztować, a są drużyną o większym potencjale.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
F91 Dudelange - Ludogorets Razgrad
Typowe spotkanie dla formalności. Bułgarzy pewnie pokonali u siebie ekipę z Luksemburga 4:0, więc w rewanżu ciężko się spodziewać innego rozstrzygnięcia jak wygrana gości. Ludogorets miał świetną passę ponad 10 wygranych z rzędu, jednak podobnie jak Legia, niespodziewanie poległ w pierwszej kolejce rodzimej ligi 0:1. Nie zmienia to jednak faktu, że to rewelacja ostatniego sezonu Ligi Europy jest tu faworytem i nie ma się co tu wiele rozpisywać. Warto zwrócić uwagę, że mimo wysokiego zwycięstwa, F91 potrafiło przez ponad pół godziny odpierać ataki. Najpewniej tak samo będzie w rewanżu. Szybko strzelona bramka powinna ustawić to spotkanie, a nawet jeśli nie to i tak ciężko mi sobie wyobrazić remis 0:0 po 45 minutach. Wygrana z handicapem jest bardzo prawdopodobna, jednak ja zaryzykuję odrobinę wyższy kurs i postawię na prowadzenie do przerwy i na koniec.
Mój typ:
F91 Dudelange - Ludogorets Razgrad 2/2 2,1
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Levadia - Sparta⛔
Typ: Levadia nie strzeli
Kurs: 2.00
Celtic - KR Reykjavik✅
Typ: KR Reykjavik nie strzeli
Kurs: 1.60
Macc. Tel Aviv - Santa Coloma✅
Typ: Santa Coloma nie strzeli
Kurs: 1.50
Ako: 4.80
Buk: totomix
Podstawowym argumentem do powyższych typów, jest zdecydowana różnica klas pomiędzy zespołami w każdej z par. Pokazały to pierwsze spotkania, oczywiście nie wszystkie drużyny wygrały tak zdecydowanie jak Sparta. Drużyny KR Reykjavik i Santa Coloma mimo, że uniknęły wysokich porażek to praktycznie żadna z nich nie stwarzała zagrożenia pod bramką swoich faworyzowanych przeciwników, dodam jeszcze że obydwie grały u siebie. Moim zdaniem powinno to wejść.​

Dodatkowo z podobnych powodów można jeszcze pograć te typy:
HB Torhavn - Partizan⛔
Typ: BTS? NIE
Kurs: 2.00
Karabakh - Valletta✅
Typ: BTS? NIE
Kurs: 1.60
Ako: 3.20
Buk: bet365
Ryzykanci mogą sobie skleić niezłe ako.
Dodatkowo zapraszam do odwiedzania mojego tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-scotta-94917-14.html#post4645993
Każdy miesiąc na✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Sutjeska - Sheriff Tiraspol (I spotkanie 0:2)

W pierwszym meczu stawiałem na Sheriff i nie zawiodłem się. To oni dominowali na boisku, stwarzali sobie sytuacje i 2 z nich wykorzystali. Przeciwnicy byli bardzo nie poradni świadczy choćby o tym ilość oddanych strzałów: 3 strzały - 3 niecelne. Dziś spodziewam się podobnego spotkania, dużo wali w środku pola, Sheriff będzie kontrolował grę chcąc spokojnie przypieczętować swój awans.

Mój typ: Sheriff zachowa czyste konto? TAK kurs: 2.0 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Żalgiris- DInamo Zagreb. DObry typ mysle x2 na Żalgiris po kursie 2.00 Jakies podpowiedzi?
Co to w ogóle jest ?
Zalgiris nawet strzału nie oddał w Zagrzebiu .
Jesli szukasz niespodzianek to mozesz tak zagra ć wg. mnie Dinamo to wygra , mają pewność siebie po pierwszym meczu , a po drugie chorwaci sa o niebo lepsza druzyna od litwinów .
Dinamo Zagreb 1,77 oddsring✅ 0:2
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
FK Ventspils - Malmo

W pierwszym meczu Szwedzi bez wątpienia zawiedli i tylko zremisowali na własnym boisku.
To oni prowadzili grę, stworzyli sobie więcej dogodnych okazji i ogólnie byli dużo lepsi, co doskonale obrazują statystyki. W ten weekend zremisowali 1:1 u siebie w lidze z Kalmar, jednak grali nieco zmienionym składem, szczególnie z przodu.
Łotysze w pierwszym meczu nie oddali ani jednego celnego strzału. Jedyną dogodną sytuacją był strzał w słupek, kiedy jeden z zawodników gości wyszedł sam na sam z Olsenem.
Jutro nie powinno być drugiej niespodzianki i mistrz i zarazem lider szwedzkiej ligi powinien odnieść zwycięstwo, które zagwarantuje im grę w trzeciej rundzie ze Spartą Praga.



HJK Helsinki - Rabotnicki Skopje

Pierwszego meczu nie widziałem, jednak patrząc na statystyki Finowie byli bardziej aktywną drużyną. HJK pewnie przewodzi w swojej lidze, od pięciu lat rządzą i dzielą w Finlandii. Tylko w jednym sezonie na cztery odpadli już w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów i było to rok temu w konfrontacji z Nomme Kalju, co pokazuje że jednak na ogół przechodzą tego pierwszego przeciwnika.
Z macedońskiej drużyny latem odeszło kilku znaczących zawodników, więc nie dość że reprezentują bardzo słabą ligę, to jeszcze osłabili się. O &quot;sile&quot; macedońskiego futbolu świadczą wyniki w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej, podczas której już dwie tamtejsze drużyny odpadły z gry z klubami z Gruzji i Mołdawii. Liga fińska też jest na słabiutkim poziomie, jednak jest to poziom wyżej niż wspomniana wcześniej macedońska, a poza tym mamy tu starcie klubu, który zdecydowanie przewyższa swoją ligę od kilku lat z klubem, który ostatnie mistrzostwo zdobył sześc lat temu, a w dodatku różnica między nimi a drugim zespołem było na poziomie tylko dwóch punktów.
Nie przewiduję niespodzianki i stawiam na gospodarzy, którzy mają lepszy zespół, grają w lepszej lidze i będą grali przed własną publicznością.

Malmo + HJK @ 2,17 Expekt ✅ 1-0 / 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Na rozkład biorę spotkanie Aktobe - Dinamo Tibilisi. Pierwszy mecz wygrała ekipa z Kazachstanu i grając drugi mecz u siebie jest faworytem bukmacherów z czym nie do końca się zgadzam. Dinamo Tibilisi od lat lepiej prezentuje się w eliminacjach w meczach wyjazdowych. Potyczkę u siebie przegrali 1-0 po wyrównanym meczu co nie przekreśla ich szans na awans do kolejnej rundy. Mają zgraną ekipę i na pewno stać ich na korzystny rezultat. Z drugiej strony Aktobe jest drużyną własnego boiska i nie dadzą się łatwo. Na 10 spotkań w lidze rozegranych u siebie siedem wygrali trzy zremisowali i nie odnieśli żadnej porażki. Kiedyś każda passa się kończy a osobiście śledzę obie ligi od 4 lat dość dokładnie i Dinamo u mnie stoi wyżej niż przeciwnicy ligowi Aktobe.
1. Dynamo Tibilisi win - 3,40 - totomix
2. over 2,5 - 1,9 - totomix
3. Dinamo Tibilisi awans - 3,70 - totomix
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Steaua Bukareszt - Stromsgodset
Jak dla mnie, mistrz Norwegii to jedna z najbardziej przecenianych przez bukmacherów drużyn w tej rundzie. Kurs tydzień temu (ok. 2,50) na Steauę to był chyba jakiś prezent wakacyjny. Nie widzę żadnych racjonalnych argumentów, przemawiających na korzyść Stromsgodset. Atmosfera w zespole także zapewne nie jest najlepsza. Po porażce u siebie z drużyną Łukasza Szukały, w sobotę przyszła przegrana także przed własną publicznością - 2:0- z Valerengą Oslo. Na plus dla Steauy przede wszystkim doświadczenie, atut własnego boiska no i zaliczka z pierwszego meczu, gdzie zespół z Rumunii wygrał 1:0. Myślę, że pomimo tylko jednego gola przewagi ten mecz jest już raczej tylko formalnością. Jasne, wszystko może się zdarzyć ale przed pierwszym gwizdkiem, niewiele wskazuje na jakąś sensację. Spodziewam się tu wygranej Steauy i to z zapasem. Kurs uważam, że jest warty gry.
Mój typ:
Steaua -1 ✅
kurs: 2,35 - betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Aktobe (Kaz) -Din. Tbilisi (Geo)

Dziś zaciekawił mnie kurs na awans Tbilisi - 3.7. W pierwszym meczu co prawda Aktobe zgarnęło komplet punktów, mieli przewagę w posiadaniu piłki ale do Dinamo miało więcej okazji pod bramką rywala.

Statystki pierwszego meczu:
Tbilisi - Aktobe
pos. piłki 44 56
syt. bramk. 18 5
strz. celne 8 3
strz. niecelne 7 2
strz. zablokowane 3 0
rożne 6 4

Całego meczu nie widziałem ale patrząc na skróty i statystyki pierwszego spotkania spodziewam się dzisiaj zaciętego pojedynku z którego zwycięsko może wyjść zespół Dinama, który według mnie jest nieco lepszą drużyną. Dodatkowo świetnie radzą sobie na wyjazdach, w tym roku zagrali 9 razy na wyjeździe wygrywając 7 razy oraz 1 raz remisując i przegrywając.

TYP: AWANS TBILISI kurs: 3.7⛔⛔
 
W 181

wyar

Użytkownik
Szybko,bo do meczu chwila...

Ja zagram w meczu Steaua-Stromsgodset over 1.5 bramki dla gospodarzy 1.72 ✅ bet365 (na live pewnie zlapiecie po chwili wyzej)

Kolega aliant napisal troche o tym meczu,a ja ogladalem obszerny skrot,i tak po prawdzie to wynik mogl byc rozny,bo obie druzyny mialy swoje okazje (sporo). Ale Steaua miala zwlaszcza pod koniec takie setki,ze nawet Bartek Slusarski moglby skompletowac hattricka. Dzisiaj w Bukareszcie cieplo,a wiec w miare postepu meczu,obroncy - zwlaszcza druzyny z Norwegii - beda dopuszczac do sytuacjipodbramkowych. Tym razem skutecznosc powinna Rumunom bardziej dopisac i uwazam 2 bramki za obowiazek. Kurs dosc przyzwoity.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom