>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda eliminacji Ligi Mistrzów 15-16.07.2014

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Legia Warszawa - St. Patrick&#39;s 1

Absurdalnie niski kurs na naszego mistrza. Rok temu na Legię z półamatorskim TNS było 1,15-1,18 a teraz z profesjonalnym zespołem 1,11? No ale nieważne.

Drużyna rywali jest bardzo niedoświadczona, jeśli chodzi o kontakt z futbolem na wyższym poziomie. Żadnych występów w fazach grupowych, żadnych doświadczeń z czasów gry w innych klubów. Prawie wszyscy zawodnicy to Irlandczycy, zza granicy jest tylko Chindea (Rumunia) i Jennings (Północny Irlandczyk). Drużyna gra prosty, siłowy futbol. Fragmentami widziałem jak grają, niby nic szczególnego, ale potrafią zaskoczyć jakąś klepką, jakimś mocniejszym strzałem, akcją indywidualną, czasem dobrą głową po rożnym. Taki przeciętny standard. Pod względem umiejętności nie ma co porównywać do Legii. Aczkolwiek nie uważam, aby to był spacerek - Legia musi naprawdę wyjść dobrze naładowana, żeby spokojnie wygrać. No i dobrze by było wypracować jakąś zaliczkę, żeby w Irlandii nie było nerwów.


Sparta Praga - Levadia Tallin 1

Sparta odzyskała mistrzostwo po bodajże 3 latach. Liga wygrana z 79 punktami, co według mnie jest super wynikiem, bo wiele zespołów gra siermiężną piłkę i regularne wygrywanie nie jest proste. Mistrzowie Czech mają w składzie kilku etatowych reprezentantów swojego kraju oraz młodych zdolnych, zapewne przyszłych reprezentantów. Obcokrajowców jest dwóch - Konate i znany nam z Zagłębia Costa Nhamoinesu, który to został najlepszym obcokrajowcem całej ekstraklasy. Z tego co się orientuję, Sparta bazuje na ataku pozycyjnym. Czy u siebie, czy na wyjeździe, starają się przeciwnika zdominować. Atak rozciągają na skrzydła, skąd idzie dużo płaskich dośrodkowań lub zawodnik wbiega w pole karne. Jak inne elementy - mało wiem.

Levadia z kolei próbuje wrócić do sukcesików z przed paru lat, gdy wydawało się że to już nie jest chłopiec do bicia. Kadra jest mocna jak na warunki estońskie, na warunki europejskie już nie. W pierwszej rundzie Levadia o mały włos nie zremisowałaby z sanmaryńską La Fioritą. Dopiero w rewanżu na własnym terenie pokazała rywalowi, że poza turystyką nie ma czego szukać w Tallinie. Nie mniej jednak jest to za słaby zespół, żeby przeciwstawić się Czechom na ich stadionie.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Malmo - FK Ventspils

Taki kurs na Szwedów biorę bez wahania.
Rok temu w drugiej rundzie również mieliśmy pojedynek mistrza Szwecji z mistrzem Łotwy.
Ówcześni mistrzowie ( Elfsborg i Daugava ) stoczyli ze sobą pojedynek, który zakończył się deklasacją i bilansem 10:1 dla Elfów.
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 7-1! W tym meczu nie przewiduję takiego blamażu gości, ale powinni dostać dwie-trzy bramki od Szwedów.
Poziom łotewskiej piłki obrazują wyniki pierwszej rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej, gdzie wszystkie trzy drużyny odpadły z kretesem.
Malmo pewnie przewodzi w tabeli szwedzkiej ligi, dwudziestej trzeciej w Europie.
FK Ventspil ze stratą pięciu punktów zajmuje drugie miejsce w lidze, która jest trzydziesta dziewiąta w Europie.
Nie widzę tu większych szans dla Łotyszy, dlatego pobieram handi -1 po bardzo dobrym kursie. Jak wyższe handi się pojawi, to także do gry.

Malmo (-1) @ 1,90 bah



KR Reykjavik - Celtic Glasgow

Poziom futbolu na Islandii bez wątpienia rośnie. Nie ma co się spodziewać takich rezultatów jak dwa lata temu, gdy KR Reykjavik przegrał w dwumeczu z HJK aż 9:1.
W lidze KR idzie przeciętnie, zajmują trzecie miejsce z dziewiętnastoma punktami w jedenastu spotkaniach.
Islandczycy posiadają kilku młodych i ciekawych zawodników, jednak czy to wystarczy na nawiązanie walki z Celtikiem?
W mojej opinii nie, Szkoci są niezwykle doświadczonym zespołem w europejskich bojach. Na ogół rundy kwalifikacyjne przechodzą bezproblemowo, chociaż zdarzają się wyjątki, jak rok temu, gdy byli blisko kompromitującego odpadnięcia z kazachskim Szachtiorem.
Dodatkowo Celtic dobrze sobie radzi w sparingach przedsezonowych, gdzie pokonali m.in FC Krasnodar 3:1.
Celtic już na Islandii powinien odnieść chociażby jednobramkowe zwycięstwo i ze spokojem przystąpić do rewanżu na Celtic Park.

Malmo + Celtic @ 1,89 Bwin


Sparta Praga - Levadia Tallinn

Czesi bardzo dobrze spisywali się w sparingach przedsezonowych.
Sparta pewnie wygrała swoją rodzimą ligę. Na szczególną uwagę zasługuje gra Prażan na własnym boisku, gdzie wygrali wszystkie piętnaście meczów, w tym aż jedenaście już do przerwy.
W zeszłym sezonie w europejskich pucharach skompromitowali się odpadając z Hacken.
Levadia w poprzedniej rundzie zrobiła swoje i odprawiła kelnerów z San Marino z bagażem bramek.
W lidze też pewnie przewodzą, jednak Czesiu to zupełnie inny poziom i przekonają się o tym już w pierwszym meczu.
Sparta od początku powinna zaatakować i rozstrzygnąć sprawę awansu w Pradze, dlatego analizując ich grę w poprzednim sezonie stawiam na ich zwycięstwo do przerwy i na koniec meczu.

Sparta HT/FT @ 1,55 Expekt ✅ 7-0 (3-0)


FC Santa Coloma - Macabi Tel Aviv

Typ na podbicie do Sparty. Gospodarze rzutem na taśmę niespodziewanie pokonali armeński zespół i to oni zameldowali się w drugiej rundzie. Pierwszy mecz mają u siebie, jednak i tu nie powinno być żadnej niespodzianki i już w pierwszym meczu powinni dostać lekcję futbolu.
Macabi pewnie wygrali swoją ligę, nieźle wyglądali w sparingach i nie powinno być problemu z ich wygraną.

Sparta HT/FT + Macabi @ 1,94 Expekt✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 5

pavel__1991

Użytkownik
Legia -St.Patricks Handicap 0:2 02 1,79 Fortuna
Jestem zszokowany kursem , mistrz irlandii to zupełnie inna półka niż TNS , oczywiście nie jest to typ za gruby pieniądz , ale warto obstawić , nieróbmy z Legii mocarzy , a sensacje się czasem zdarzają w El.LM ( Salzburg - Dudelange 2012 ) ....
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
2.50 na Steaue? Komuś tu chyba za mocno przygrzało w głowę. Pojedynek solidnej rumuńskiej drużyny z mistrzem jednej z najgorszych lig w Europie (oczywiście nie licząc tych półamatorskich i amatorskich), czyli Tippeligaen. Norwegia to peryferie europejskiego futbolu, nic dziwnego, że jest tam klub wysunięty najdalej na północ, bo to piłkarskie zadupie. Mistrzem nie jest nawet żadna norweska &quot;firma&quot; typu Rosenborg czy Molde, ale Stromsgodset, europejski słabeusz. Wystarczy przypomnieć sobie jak Legia bez formy wyeliminowała bez większych problemów zeszłorocznego mistrza i mamy obraz norweskiej piłki klubowej. Miałem okazję oglądać tę ligę wiele razy w tym sezonie i moje wrażenia są takie, że większość ekip jest na poziomie naszego Podbeskidzia czy Cracovii, czyli solidny słabeusz.
Drużyny dzieli przepaść, kurs bajka. Nic tylko grac póki spadnie.
Stromsgodset - Steaua 2 2.5 Betsson✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maliro 633

maliro

Użytkownik
Valletta - Karabakh - 2 - 1.85 bah
Zdziwiony jestem tak dobrym kursem na gości.Azerska piłka dawno już wyszła z ,,mierności,,.Dobrze o tym przekonała się Wisła własnie z Karabachem ,a Lech dzięki Kotorowskiemu pokonał w karnych Inter Baku.To już nie są takie pionki ,żeby dostawali 5 do 0.Karabach w towarzyskim meczu dwa tygodnie temu ograł Pilzno 3:1 i przegrał tylko 2:0 z Shakterem Donieck.Rok temu w eliminacjach PE wyeliminował on Piasta Gliwice,pokonał na wyjeździe szwedzkie Gefle 2:0 i odpadł dopiero z Frankfurtem przegrywając na wyjeździe 2:1.Valletta natomiast dalej jest jedną z gorszych drużyn występujących w eliminacjach LM.Rok temu u siebie pokonali w ostatnich sekundach zespół z San Marino i zremisowali 1:1 ze słabym FC Mińsk.Nawet tranfermarkt wycenia dużo wyżej wartość drużyny z Azerbejdżanu=dla porównania wartość dwóch najdroższych piłkarzy Karbachu wynosi 3.80mln ,Valletty 484tys.Niby to ,,pierdoły,, ale jednak świadczą o tym że piłka w Azerbejdżanie się rozwija.W tym meczu widze pewne zwycięstwo Karabachu.Kurs cały czas spada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
2.50 na Steaue? Komuś tu chyba za mocno przygrzało w głowę. Pojedynek solidnej rumuńskiej drużyny z mistrzem jednej z najgorszych lig w Europie (oczywiście nie licząc tych półamatorskich i amatorskich), czyli Tippeligaen. Norwegia to peryferie europejskiego futbolu, nic dziwnego, że jest tam klub wysunięty najdalej na północ, bo to piłkarskie zadupie. Mistrzem nie jest nawet żadna norweska &quot;firma&quot; typu Rosenborg czy Molde, ale Stromsgodset, europejski słabeusz. Wystarczy przypomnieć sobie jak Legia bez formy wyeliminowała bez większych problemów zeszłorocznego mistrza i mamy obraz norweskiej piłki klubowej. Miałem okazję oglądać tę ligę wiele razy w tym sezonie i moje wrażenia są takie, że większość ekip jest na poziomie naszego Podbeskidzia czy Cracovii, czyli solidny słabeusz.
Drużyny dzieli przepaść, kurs bajka. Nic tylko grac póki spadnie.

Stromsgodset - Steaua 2 2.5 Betsson
Chłopie co Ty bredzisz ?! Legia wyeliminowała bez większych problemów Molde ? Chyba żartujesz lub widziałeś tylko suchy wynik. Napastnik Molde miał 3 setki w pierwszym meczu i tylko przez Niego Molde odpadło. Wystarczy poczytać opinie po meczu jak żenująco grali. Piszesz o obrazie piłki norweskiej to co można powiedzieć o polskiej ? Że liga litewska jest silniejsza bo słaby Zalgiris wyeliminował drugą drużynę ligi polskiej ? Zresztą Steaua jest KOMPLETNIE bez formy, patrząc na ich H2H grają żenująco - ostatni przegrali Superpuchar. Norwedzy 2 zwycięstwa z rzędu a bilans na swoim boisku mają dobry.
Dlatego 1X grałbym bardziej 1.45
Dodatkowo Stromsgodset strzeli w 2 połowie - brak kursu
Stromgsgodset awans 2.90
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Chłopie co Ty bredzisz ?! Legia wyeliminowała bez większych problemów Molde ? Chyba żartujesz lub widziałeś tylko suchy wynik. Napastnik Molde miał 3 setki w pierwszym meczu i tylko przez Niego Molde odpadło. Wystarczy poczytać opinie po meczu jak żenująco grali. Piszesz o obrazie piłki norweskiej to co można powiedzieć o polskiej ? Że liga litewska jest silniejsza bo słaby Zalgiris wyeliminował drugą drużynę ligi polskiej ? Zresztą Steaua jest KOMPLETNIE bez formy, patrząc na ich H2H grają żenująco - ostatni przegrali Superpuchar. Norwedzy 2 zwycięstwa z rzędu a bilans na swoim boisku mają dobry.
Dlatego 1X grałbym bardziej 1.45
Dodatkowo Stromsgodset strzeli w 2 połowie - brak kursu
Stromgsgodset awans 2.90
Tak się składa, że oglądałem oba mecze. Może przesadziłem z tym, że awansowali bez większych problemów, ale chodziło mi o to, że Legia grająca totalną padlinę, męcząca się z TNS wyrzuca Norwegów.
Piszesz o 3 setkach napastnika Molde, ale to jest właśnie wizytówka tamtejszej ligi. Wystarczy obejrzeć jakikolwiek mecz, 3-4 setki partaczone w żenującym stylu to codzienność. Jest tam powszechny brak jakości, a samym wybieganiem nie wygrają z piłkarzami rumuńskimi, którzy mają umiejętności wyższe o co najmniej jedną klasę oraz doświadczenie w LM.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Dinamo Zagrzeb(-1) kurs:1,45✅
2 runda eliminacji LM,więc można coś lekko spróbować.Pierwszy mecz który zwrócił moją uwagę to spotkanie Chorwackiego Dinama z amatorami z Litwy,Żalgirisem.Każdy kibic polskiej piłki chyba pamięta tą kompromitację Lecha z tym właśnie zespołem i to na prawdę tylko świadczy że poziom naszego footballu jest 100 lat za...wiadomo kim.Żalgiris,amatorski zespół,występujący w jednej z najsłabszych lig Europy,grający na kameralnym boisku,w swoich szeregach posiadający słabych grajków,których mimo wszystko stać na ugranie coś w tej swojej lidze i wyeliminowanie jakiejś Polskiej ekipy z pucharów.Z tego co widziałem w dwóch meczach z ich udziałem to grają prostą piłkę,z Lechem dobrze się przy niej utrzymywali ale wynikało to bardziej z zerowego pressingu ekipy z Poznania.Z lepszymi rywalami nie mają szans,z kontry nie zaskoczą bo nie mają kim,w ataku pozycyjnym nie istnieją.Takim rywalem będzie dla nich Dinamo.Między oboma drużynami jest przepaść.Chorwaci to uznana marka.Potrafili awansować do fazy grupowej LM,w której co prawda byli tam dostarczycielami punktów ale jednak się tam znaleźli.Nie ma się co dziwić.Świetna praca z młodzieżą,potrafią wypromować wielu zawodników i mecz z takim rywalem jak Żalgiris będzie dla nich okazją do przetarcia się przed kolejnymi meczami eliminacyjnymi.Pierwszy mecz u siebie,powinni wypracować odpowiednią zaliczkę.Na razie tylko taki handicap,bo taki tylko widzę.Jak pojawi się szersza oferta myślę,że -2 też będzie do gry.Zapowiada się na mecz do jednej bramki,a jak będzie zobaczymy.
⚽Legia vs St.Patricks-wynik do 15 minuty:remis kurs:1,55✅
Do dubelka dorzucam taki zakład.Wydaje się łatwy mecz dla Legii ale czy taki rzeczywiście będzie?Z TNS też miało być łatwo i przyjemnie,a w pierwszym meczu po jakimś czasie Walijczycy mogli prowadzić 2:0.Dla mnie Legia nie jest drużyną,która nawet taki zespół jak St.Patrick jest w stanie całkowicie zdominować już w pierwszych 15 minutach i typ na to,że po pierwszym kwadransie będzie remis wygląda całkiem dobrze.Legia będzie się rozkręcać z czasem i jeśli będzie strzelać te bramki to po pierwszym kwadransie.
Łączny kurs:2,25
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Rabotnicki - HJK
Rabotnicki przed el. do LM bardziej się osłabił niż wzmocnił,odeszło kilku zawodników którzy stanowili o sile tego zespołu w poprzednim sezonie m.in najlepszy strzelec Manevski,Illioski,Zajkov który poszedł do Rennes czy Todorovski.Pozyskać udało się raczej zawodników mało wartościowych,oprócz napastnika z Norwegii reszta występowała w lidze Macedońskiej,która tak naprawdę znaczy nie wiele.Już w 1 rundzie el. do LE odpadły dwa zespoły z tej ligi i to z rywalami powiedziałbym przeciętnymi.
HJK to najbardziej utytułowany klub w Finlandii,26 krotny mistrz tego kraju i obecnie nie kwestionowany lider.W pucharach ogólnie wiedzie im się nie najlepiej ale występują w nich regularnie i dla mnie są tutaj zdecydowanie faworytem do awansu.
HJK DNB @ 1.73 ▶ zwrot
Bet365

Oprócz tego gram jeszcze
Malmo -1,5 @ 1.78 @ Marathon ⛔
Karabach @ 1.75 Bwin ✅
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Sheriff Tiraspol - Sutjeska
Zagram tutaj raczej handi na gospodarzy, a czystą jedynkę wrzucę gdzieś na podbitkę. Ten dwumecz jest o tyle ciekawy, że rok temu obydwa zespoły, dokładnie w tej samej rundzie już ze sobą rywalizowały. Goście tylko w meczu u siebie stawili jakiś tam opór (1:1), chociaż pamiętam dobrze jak ten mecz wyglądał i Mołdawianie już wtedy powinni ich ograć co najmniej handicapem, w rewanżu polegli już 5:0. Generalnie sporo osób może się się sugerować, że różnica między tymi zespołami jest raczej niewielka, bo obie ligi nie są zbytnio przekonywujące w Europie...Nic bardziej mylnego! Liga Czarnogórska to jedna z najgorszych lig w Europie i to na poziomie niższym niż nawet Łotwa czy Estonia...Sutjeska wygrała ligę w niezbyt przekonywujący stylu. w 33 meczach 17 zwycięstw, aż 12 remisów i 4 porażki, do tego słaby bilans bramkowy 46:21 (wychodzi zaledwie 1,5 gola na mecz, co jak na mistrza kraju jest marnym wynikiem). Sheriff natomiast kompletnie zdominował rodzime rozgrywki. Aż 87 punktów w 33 meczach( dla porównania Sutjeska tylko 63) i fantastyczny bilans bramkowy (98-16). Owszem Mołdawia nie ma również zbytnio silnej ligi , ale Sheriff wyprzedza swoją ligę o lata świetlne. Mają paru świetnych graczy, np Ricardinho (rok temu wkręcał Czarnogórców jak chciał), czy zakupiony za prawie 2 miliony euro (!!!) leonel cadu z Vitorii Guimaraes. Warto tutaj jeszcze wspomnieć że gospodarze rok temu (a w przeciągu 5 lat, aż 3 razy) grali w fazie grupowej Ligii Europy i jedyne porażki jakie odnieśli to w meczu z Tottenhamem 1:2 i 0:2 a z Tromso i Anżi wyciągneli razem 6 punktów...
Summa summarum jeśli zobaczymy jakie transfery są robione przez gospodarzy, do tego jak wielkie mają oni doświadczenie w Europie na tle swojego rywala, to po kursie 1.30 będę grał to w ciemno. Różnica klas jest ogromna!
Sheriff@ 1.30 Bwin
Sheriff -1,5 Handi @1.85 Bwin
Sheriff -2,5 [email protected]Bwin
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Cliftonville - Debrecen
Liga węgierska z roku na rok coraz staje się coraz gorsza, to fakt, ale akurat węgierskie ekipy od paru lat zawsze miały pecha (głównie z powodu bycia nierozstawionym) w losowaniu i to nawet w II rundzie. Teraz jednak jest inaczej i bez wątpienia Cliftonville jest w zasięgu gości. Liga północno-irlandzka jest jedną z najsłabszych w całej Europie, myślę że są na poziomie Walii, albo tylko ciut lepsi (może dlatego, że nie dostają takich batów, ale i tak odpadają w od razu w I rundzie kwalifikacji do LE, lub w II do LM). Debrecen wygrał ostatnio z Lyonem 4:2 w sparingu i przegrał superpuchar Węgier po karnych w piątek. Dla mnie i tak te wyniki są bez znaczenia, bo w tym pojedynku to Debrecen jest zdecydowanym faworytem i po takim kursie na pewno tego nie przepuszczę.
[email protected] Bwin
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
BATE Borisov - Skenderbeu
Po emocjach związanych z piłką reprezentacyjną, czas na dobre rozpocząć nowy sezon klubowy. I pomimo, że Ci najsilniejsi jeszcze najczęściej nie zaczęli zgrupowań przed sezonem, to ci nieco słabsi już teraz muszą przebijać się przez eliminacyjne sito, by jesienią móc równać do najlepszych.
Zapraszam więc do naszego wschodniego sąsiada - Białorusi - gdzie mistrz kraju, podejmować będzie albański Klubi Sportiv Skënderbeu Korçë. Faworyta wskazać nie trudno. Zespół, który jeszcze 2-3 lata temu potrafił rozłożyć na kolana takie kluby jak Bayern Monachium (3:1), Lille (3:1) zaliczając w międzyczasie remis z Milanem 1:1, ponownie chce o sobie przypomnieć piłkarskim elitom. Co przemawia za Białorusinami? Przede wszystkim rytm meczowy. Podopieczni Kapskiego obecnie są praktycznie w połowie rozgrywek (a właściwie już lekko za). W swojej lidze dysponują najlepszą ofensywą. Na 17 spotkań przegrali tylko raz. O Skenderbeu powiedzieć dobrze można niewiele. Zespół z jednej z najsłabszych lig europejskich, sezon skończył w połowie maja. W międzyczasie rozegrał tylko 3 sparingi w których wypadł blado. Zaczęło się obiecująco od pokonania słowackiej Senicy 1:0. Później była już niestety równia pochyła. I o ile porażka z Szachtarem Donieck 0:3 wielkiego wstydu nie przynosi, o tyle wynik 1:3 z Mladą Bolesław - 3 zespołem ostatniego sezonu w Czechach, nie napawa optymizmem. Dodatkowo gracze BATE będą chcieli zmyć hańbę z zeszłego sezonu, kiedy ich odpadnięcie w drugiej rudzie z kazachskim Szachtiorem Karaganda można było nazwać jedną z największych sensacji tamtych eliminacji. Nie ma się co oszukiwać. Nic nie przemawia w tym meczu za gośćmi. BATE powinno rozstrzygnąć to spotkanie już we wtorek, by na rewanż jechać już z zimną głową.
Na pewno kurs jaki proponują w tym meczu bukmacherzy nie powala, ale wg mnie realnie pokazuje szanse obu ekip. Mniejszy wynik niż 3:0/3:1 będzie dla mnie zaskoczeniem.
Mój typ:
wygrana Bate z H. 0-1 --1,88
buk: betclic
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
BATE Borisov - Skenderbeu
Po emocjach związanych z piłką reprezentacyjną, czas na dobre rozpocząć nowy sezon klubowy. I pomimo, że Ci najsilniejsi jeszcze najczęściej nie zaczęli zgrupowań przed sezonem, to ci nieco słabsi już teraz muszą przebijać się przez eliminacyjne sito, by jesienią móc równać do najlepszych.
Zapraszam więc do naszego wschodniego sąsiada - Białorusi - gdzie mistrz kraju, podejmować będzie albański Klubi Sportiv Skënderbeu Korçë. Faworyta wskazać nie trudno. Zespół, który jeszcze 2-3 lata temu potrafił rozłożyć na kolana takie kluby jak Bayern Monachium (3:1), Lille (3:1) zaliczając w międzyczasie remis z Milanem 1:1, ponownie chce o sobie przypomnieć piłkarskim elitom. Co przemawia za Białorusinami? Przede wszystkim rytm meczowy. Podopieczni Kapskiego obecnie są praktycznie w połowie rozgrywek (a właściwie już lekko za). W swojej lidze dysponują najlepszą ofensywą. Na 17 spotkań przegrali tylko raz. O Skenderbeu powiedzieć dobrze można niewiele. Zespół z jednej z najsłabszych lig europejskich, sezon skończył w połowie maja. W międzyczasie rozegrał tylko 3 sparingi w których wypadł blado. Zaczęło się obiecująco od pokonania słowackiej Senicy 1:0. Później była już niestety równia pochyła. I o ile porażka z Szachtarem Donieck 0:3 wielkiego wstydu nie przynosi, o tyle wynik 1:3 z Mladą Bolesław - 3 zespołem ostatniego sezonu w Czechach, nie napawa optymizmem. Dodatkowo gracze BATE będą chcieli zmyć hańbę z zeszłego sezonu, kiedy ich odpadnięcie w drugiej rudzie z kazachskim Szachtiorem Karaganda można było nazwać jedną z największych sensacji tamtych eliminacji. Nie ma się co oszukiwać. Nic nie przemawia w tym meczu za gośćmi. BATE powinno rozstrzygnąć to spotkanie w środę, by na rewanż jechać już z zimną głową.
Na pewno kurs jaki proponują w tym meczu bukmacherzy nie powala, ale wg mnie realnie pokazuje szanse obu ekip. Mniejszy wynik niż 3:0/3:1 będzie dla mnie zaskoczeniem.
Mój typ:
wygrana Bate z H. 0-1 --1,78 zł.
buk: efortuna.pl
Taka rada na przyszłość,szukaj kursów i normalnych buków bo w necie na to samo masz @ 2.00 a nie @ 1.65, tak @ 1.65 a nie @ 1.78 bo trzeba odjąć podatek. I kolejna sprawa,kursu nie podaje sie w zł :]
do kasacji wieczorem oczywiście
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Malmo ma fajne pierwsze połowy, zazwyczaj w nich stara się rozstrzygać wynik w meczach u siebie.
Ventspils rok temu zatrzymał u siebie Maccabi, ale w rewanżu już gospodarze nie marnowali tylu okazji
i wygrali 3-0. Dla mnie Malmo 1/1 i handicap w ich stronę.
Stromgodset jest mocne u siebie, podobnie jak u Steauy sporo się u nich zmieniło
od ostatniego sezonu, dla mnie BTS.
Bate nie warto pamiętając ostatni występ w kwal. do LM.
Dla mnie Qarabag oraz Malmo - Maribor - Qarabag - Slovan (wszyscy TQ)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dostałem od betssona za udział w finale MŚ freebet do wykorzystania wyłącznie na kwalifikacje LM i LE. Po MŚ i wytężonej pracy nie bardzo chce mi się wgłębiać w statystyki i analizę i tak na szybko po postach tutaj pograłem taki AKU: Dinamo Zagreb + Sparta Praga + Maccabi Tel Aviv + Malmö FF (czyste zwycięstwa bez podpórek). Jak ktoś by miał jakieś uwagi będę bardzo wdzięczny i coś może skontruję. Chyba najbardziej boję się o Izraelczyków, tam wojna teraz na całego mogą mieć myśli gdzie indziej, ale z 2 strony wojna to tam trwa w zasadzie bez przerwy. No i grają na wyjeździe. Ale zespół z Andory to chyba pykną nawet tą jedną bramką.
 
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dostałem od betssona za udział w finale MŚ freebet do wykorzystania wyłącznie na kwalifikacje LM i LE. Po MŚ i wytężonej pracy nie bardzo chce mi się wgłębiać w statystyki i analizę i tak na szybko po postach tutaj pograłem taki AKU: Dinamo Zagreb + Sparta Praga + Maccabi Tel Aviv + Malmö FF (czyste zwycięstwa bez podpórek). Jak ktoś by miał jakieś uwagi będę bardzo wdzięczny i coś może skontruję. Chyba najbardziej boję się o Izraelczyków, tam wojna teraz na całego mogą mieć myśli gdzie indziej, ale z 2 strony wojna to tam trwa w zasadzie bez przerwy. No i grają na wyjeździe. Ale zespół z Andory to chyba pykną nawet tą jedną bramką.
Maccabi to ja dałem nawet na handi, ten zespół z Andory to jest chyba najsłabszy ze wszystkich w II rundzie kwalifikacji, pograłem jeszcze na tym meczu czyste konto gości, ale z tego co się orientuję nie ma tego betu u wszystkich buków. Mam prawie taki sam ako na jutro (pograne za grube), z tymże zamiast Dianama mam -1,5 handi na Partizana...z tym Żalgirisem to nie warto, raz że są w trakcie sezonu, dwa że kurs za niski, a trzy że Dinamo też pamietam rok temu się męczyli u siebie z zespołem z Luksemburga
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Odnośnie Maccabi , kurs 1,2 ( w bet365 ) na czyste zwycięstwo jest mało zachęcający.
Izraelskie zespoły mają to do siebie , że grając na wyjeździe tracą bardzo wiele ze swej wartości.Zresztą przytoczę taki przykład , trochę nieaktualny bo wiele się od tego czasu zmieniło , ale potwierdzający tezę : te zespoły spotkały się dokładnie 7 lat temu w ramach eliminacji Pucharu UEFA.Pierwszy mecz u siebie , gracze z Andory wygrali 1:0 , w rewanżu Żydki wygrały 4:0.Nie byłbym specjalnie zdziwiony jakby mecz zakończył się remisem.Czekam na powiększenie oferty na te spotkanie w bet365 i zaatakuje jakieś Handi na Santa Coloma , jeśli będzie interesujący kursik.
Santa Coloma handi (+3,5)@ 1,33
To samo tyczy się spotkania KR Reykjavik - Celtic .Kurs 1.30 na Szkotów na Islandzkiej ziemi ? Śmiech na sali.Islandzki poziom piłki w moim przekonaniu idzie w dobrym kierunku w ostatnich latach.Potrafią postawić każdej przyjezdnej drużynie naprawdę twarde warunki.Na drugim biegunie aktualny mistrz Szkocji.Wiadomo , solidna marka... ale jest jeden mały szkopuł : Celtic u siebie a Celtic na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.Szkoci na meczach wyjazdowych często dają się zdominować , nie grają z taką fantazją i zawziętością jak na &quot;Celtic Park&quot;.
Wszystkie handi na graczy ze stolicy Islandii biorę z pocałowaniem ręki.
Stawki dostosowane do ryzyka , zakłady z bet365 :
KR Reykjavik , handi (+1) @ 3,40
KR Reykjavik , handi (+2) @ 1,80
KR Reykjavik , handi (+3) @ 1,30 Taki sam kurs jak na czyste zwycięstwo Celticu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 0

max_aik

Użytkownik
Odnośnie Maccabi , kurs 1,2 ( w bet365 ) na czyste zwycięstwo jest mało zachęcający.
Izraelskie zespoły mają to do siebie , że grając na wyjeździe tracą bardzo wiele ze swej wartości.Zresztą przytoczę taki przykład , trochę nieaktualny bo wiele się od tego czasu zmieniło , ale potwierdzający tezę : te zespoły spotkały się dokładnie 7 lat temu w ramach eliminacji Pucharu UEFA.Pierwszy mecz u siebie , gracze z Andory wygrali 1:0 , w rewanżu Żydki wygrały 4:0.Nie byłbym specjalnie zdziwiony jakby mecz zakończył się remisem.Czekam na powiększenie oferty na te spotkanie w bet365 i zaatakuje jakieś Handi na Santa Coloma , jeśli będzie interesujący kursik.
Jak pojawi się cały rynek handi na powyższy mecz edytuje ten post i wstawię w tym miejscu typy.
To samo tyczy się spotkania KR Reykjavik - Celtic .Kurs 1.30 na Szkotów na Islandzkiej ziemi ? Śmiech na sali.Islandzki poziom piłki w moim przekonaniu idzie w dobrym kierunku w ostatnich latach.Potrafią postawić każdej przyjezdnej drużynie naprawdę twarde warunki.Na drugim biegunie aktualny mistrz Szkocji.Wiadomo , solidna marka... ale jest jeden mały szkopuł : Celtic u siebie a Celtic na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.Szkoci na meczach wyjazdowych często dają się zdominować , nie grają z taką fantazją i zawziętością jak na &quot;Celtic Park&quot;.
Wszystkie handi na graczy ze stolicy Islandii biorę z pocałowaniem ręki.
Stawki dostosowane do ryzyka , zakłady z bet365 :
KR Reykjavik , handi (+1) @ 3,40
KR Reykjavik , handi (+2) @ 1,80
KR Reykjavik , handi (+3) @ 1,30 Taki sam kurs jak na czyste zwycięstwo Celticu...
Z całym szacunkiem ,ale to co tutaj wypisales kompletnie mija sie z rzeczywistoscia ,Santa Coloma to amatorski zespol ,jednak mistrz Andory - jednej z kilku najgorszych lig w europie,ktory cudem awansowal do 2 rundy(gol na wage awansu 90+4)!!! dostajac przy tym 3 bramki od slabiaka z ligi armenskiej .Natomiast Macabi przewyzsza conajmniej o kilka klas zespoł gospodazy ktory jest w dobrej formie strzelajac po kilka goli na mecz z lepszymi zespolami od colomy wyjatkiem jest ostatni remis ze sturm graz 0:0 ,takze napewno bedzie to mecz w ktorym zobaczymy +2,5 gola ze strony macabi ,moj typ handi -1 po 1.75 lub w wersji -2 2,75 kurs z williamhill.
To samo dotyczy sie spodkania KR Reykjavik pomiedzy Celticiem ,rozumiem ze liga islandzka idzie jak burza do przodu :razz: ale zespoł z islandi w swojej lidzie radzi sobie srednio 3.Miejsce po 11 spodaniach 6-1-4 br 15:13 takze duzo lepszy Celtic nie powiniem miec problemu ze strzeleniem kilku goli takze moje typy to handi -1 po 1.90 -2 po 3.00 kurs z williamhill
ps typy -1 po 1,75 na macabi i po 1.90 na celitc zagrane razem razy dobra stawka sa rozsadne
dla bardziej odwarznych proponuje -2 na oba zespoly,jednak dopoki pilka w grze wszystko jest mozliwe.
jest to moj pierwszy post takze jezeli cos nie tak to przepraszam ;)
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Valleta - FK Karabakh✅
Typ: 2
Kurs: 1.61
Sparta Praga - Levadia✅
Typ: Gośćie - połowa z najwyżyszym wynikiem - remis
Kurs: 1.61
Ako: 2.60✅
Buk: bet365 O to moja propozycja na dzisiejsze spotkania El. LM. Nie będę się do nich nie wiadomo jak rozpisywał, bo po prostu nie ma to sensu.
W pierwszym spotkaniu zagra mistrz Malty z mistrzem Azerbejdżanu.
Drużyna gości polskim kibicom zapewne jest w miarę znana po tym jak w poprzednich eliminowała Wisłę i Piasta.
Ich atutem jest to że są zgrani i mają zdecydowanie większe doświadczenie europejskie niż ich dzisiejsi rywale. W zeszłych sezonach grywali przecież przeciwko BVB, czy Club Brugge, Valleta nie miała okazji do gry z takim rywalami bo jest po prostu za słaba i nie jest w stanie dojść do dalszych rund. Skład gości z poprzedniego sezonu został praktycznie bez zmian jest tam kilku ciekawych obcokrajowców którzy ciągną ten wózek, drużyna jest poukładana taktycznie jak poziom 2-3 rundy eliminacji, moim zdanie bardzo dobrze. Dodatkowo sparingi w ich wykonaniu wyglądały bardzo obiecująco.
Valleta w poprzednim sezonie zaledwie 1 pkt. wyprzedziła klub Birkirkara, a jak zaprezentowali się Ci wicemistrzowie w 1 rundzie el. to każdy może sobie sprawdzić.
W drugim meczu Sparta Praga podejmie u siebie Levadie, kurs na czyste zwycięstwo Sparty jest żałosny, ale w pełni odpowiadający dysproporcji między tymi drużynami. Sparta w zeszłym zdominowała całkowicie swoją ligę, co potwierdzają ich statystyki np. odnośnie bramek. W całym sezonie stracili zaledwie 19! Z czego tylko 7 u siebie. Nie wiem jak na was ale na mnie to robi wrażenie i w pełni przekonuję co do powyższego typu. Levadia wiadomo niesamowita seria bodajże 20 spotkań bez straconego gola, tylko popatrzcie z kim oni grają a z kim Sparta, jeżeli mieliby coś strzelić to tylko i wyłącznie u siebie, ale i w to wątpię.
Slovan - TNS✅
Typ: Gośćie - połowa z najwyżyszym wynikiem - remis
Kurs: 1.66​

I jeszcze jeden typ który przyszedł mi do głowy, to czyste konto Slovana z TNS. Walijczycy ligę zakończyli 03.05.2014, a więc trochę czasu już minęło, zagrali jakieś dwa żałosne sparingi, ale mecze z takimi drużynami jak Druids:grin: nie mogą być traktowane na poważnie.
Slovan w lidze już wystartował i myślę że nie zlekceważą przeciwników co powinno zaowocować tym, że zagrają na 0 z tyłu.
Dodatkowo zachęcam do odwiedzania mojego tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-scotta-94917-13.html
Każdy miesiąc na✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom