>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II Runda eliminacji Ligi Europejskiej 19.07.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

II Runda eliminacji Ligi Europejskiej już w przyszły czwartek. Do walki włączają się pozostałe Polskie drużyny Ruch Chorzów i Legia Warszawa. Awans do II wywalczył sobie Lech. Ale do dyskusji o meczach naszych drużyn są osobne tematy. Co do pozostałych spotkań. Bardzo dużo meczów , więc będzie z czego przebierać. Póki co jeszcze mało buków ma wszystkie mecze w swojej ofercie , ale jutro już pewnie u większości się pojawi. Tymczasem Bet-At-Home proponuje takie kursy:

Bet-At-Home
Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do pierwszych spotkań udało mi się złapać Aktobe w bwinie kurs 2. ⛔ 4-2
CSKA Sofia 2,9 było i to była pomyłka, szkoda, że bwin całej oferty nie dał odrazu, bo później już tego nie było.
Ode mnie Lokomotiv Plovdiv - Vitesse na over 2,75. ✅ 4-4 co za mecz
U siebie Lokomotiv jest bardzo mocny, może i stracił dobrych graczy przed tym sezonem,
ale w meczu z Ludo w pucharze pokazał się z dobrej strony.
Vitesse to ekipa z overowej Holandii, Bulgarzy mają słabą obronę,
ale cechuje ich to, że zawsze u siebie grają na maks, z Levski przegrywali 0-2, a wygrali 3-2,
tu innej opcji niema, over, over, over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Trnava - Sligo under 2,5 1,80 ⛔ 3:1

Trnava co sezon słynie z wybryków pseudokibiców i jakoś nie bardzo widać żeby działacze klubowi coś sobie z tego robili. Ale wróćmy do meczu. Przed sezon Spartaka wzmocniono Miroslavem Filipko, bramkarzem który ma byc nr 1 a który ma już 38 lat... oraz lewoskrzydłowym Stozickym z Koszyc. Jeśli chodzi o osłabienia no to na pewno odejście młodego Erika Sabo do takich można zaliczyć, ale odszedł również do Levskiego Roman Prochazka, ten główny kreator gry. Trzon defensywy stanowią zawodnicy już leciwi, Filipko, Gross czy Cvirik już są grubo po 30stce, szczególnie po obrońcach widać że koordynacja i kondycja już nie ta. Na lewym skrzydle jeździec bez głowy Hanzel któremu nie wyszło w Schalke, w pomocy Vyskocil który ma ogromne problemy z kondycją mimo zaledwie 29 lat, mało kiedy grywa całe spotkanie, w środku Karhan, 36 lat ale jego akurat nie trzeba nikomu przedstawiać, no i chyba więcej pogra Kascak ale on nie jest kreatywny. Bardzo schematyczny zawodnik. W ataku Pavelka i Tomacek i jeśli pokryje się tego drugiego dość dokładnie no to ataku praktycznie nie ma. Słyszałem opinię że Spartak ma powalczyć o mistrzostwo w tym sezonie, śmiech na sali. Moim zdaniem lokata w lidze koło 5 miejsca to szczyt dla nich. Już pierwszy mecz z Koszycami pokazał jak ogromne problemy z konstruowaniem ataku mają. Dobrze bronią, doświadczenie tutaj jest bezcenne ale co z tego skoro tam nie ma kto ruszyć do przodu! Sligo jest w tej chwili w znakomitej formie, mają spokojną przewagę w lidze, wiadomo liga słowacka jest mimo wszystko lepszą ligą jeśli chodzi o poziom sportowy ale z tak dysponowanym Spartakiem goście na pewno są w stanie powalczyć. Nie spodziewam się otwartego meczu, Sligo na pewno nastawione na kontry i ewentualne odrabianie strat u siebie ale jeśli Spartak zagra tak jak z Koszycami to Sligo może tutaj nawet wygrać.

edyta/bramki na 2 i 3:0 to są jakieś jaja ????

 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Popieram, jest tylko jeden przeciw ????
Jak sbo wystawiło ten mecz, dało linię 2,75 kurs 1,9, limit był niski minęła minuta
i zostało 1,53, zaczęto grać under 2,5, mam za drobne w bwinie po 2,1.
Ciężko takie coś złapać nawet jak się czuwa, ale value już uciekło wg mnie :]
Od siebie dorzucam Elfsborg -0,25 4/10 w sbo, kurs 1,79 złapałem. ⛔
Dacia to niezła narodowościowo mieszanka, Elfsborg może w lidze ostatnio poza domem,
stracili pierwszego bramkarza.
Jutro zagrają w pełnym składzie i minimalnie powinni wygrać, przy remisie przegram połowę.
Więcej o meczu tu http://www.elfsborg.se/nyheter/a-laget/38-infoer/2806-infoer-dacia-chisinau-truppen-kommentarer-mm
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
FC Metalurgi Rustavi- FC Viktoria Plzeň
Różnica klas między tymi zespołami jest porażająca. Jedynym argumentem gospodarzy jest gra na swoim stadionie, przy pewnie niezbyt korzystnej pogodzie, ale mi to nie przeszkadza. Przypomnę, że w sezonie 2009/10 z europejskich pucharów Rustavi wyeliminowała Legia wygrywając oba mecze. Rok później za mocne okazało się kazachskie FC Aktobe. W zeszłym roku Gruzini dokonali historycznego triumfu i przeszli do 3 rundy eliminacji ogrywając Irtysz Pawłodar, jednakże z Rennes byli bez szans (porażka 2-5 u siebie)
Victoria Pilzno to zeszłoroczny mistrz Czech, który pokazał się z bardzo dobrej strony w Europie w zeszłym sezonie. Przypomnę, że awansowali oni do fazy grupowej Ligi Mistrzów pokonując w eliminacjach m.in. Rosenborg i FC Kopenhagę wygrywając wszystkie mecze. Następnie wywalczyli trzecie miejsce w grupie (m.in. remis z Milanem i ogranie Bate) i dopiero po dogrywce odpadli z FC Schalke 04 w fazie pucharowej. O sile tej drużyny niech najlepiej świadczy fakt że, aż 6 graczy Pilzna pojechało na Euro. Byli to Daruda, Rajtoral, Limbersky, Kolarz, Petrżela i Reżek (wypożyczony do Anorthosisu). Z zespół pożegnał się jedynie Milan Petrżela który przeszedł do Augsburga. Zakupiono jednak Lukasa Hejdę i Martina Zemana ze Sparty Praga. Sparingi przed sezonem pokazały, że zespół ten nie zamierza się zatrzymywać (m.in. wygrana nad Cluj). Według mnie powinni bez problemów uzyskać awans dalej. Aktualnie kurs spadł już do 1.90-2.00 ale i tak wydaje mi się, że warto.

Viktoria Plzeň @ 2.00
w Fortuna ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, II runda el. Ligi Europy
Spotkanie: APOEL Nikozja - Senica
Typ: Powyżej 3,5 bramek w meczu
Kurs: 2,70
Buk: Expekt
Już dziś pierwsze mecze II rundy el. Ligi Europy. Spośród szerokiej oferty spotkań w oko wpadła mi między innymi para APOEL - Senica głównie dlatego, że widzę tu jakieś szanse na over po ciekawym kursie. Cypryjczycy w zeszłym sezonie byli prawdziwą rewelacją LM (ćwierćfinał i mecze z Realem) dlatego LE z pewnością nie jest dla nich spełnieniem marzeń. Jednak trzeba brać co jest i wywalczyć awans do fazy grupowej bo to też jakieś pieniądze a APOEL z pewnością nie jest ekipą, która już może sobie pozwolić na lekceważenie rozgrywek LE jako tych &quot;drugiej kategorii&quot; Można być pewnym, że Cypryjczycy zagrają na maksa tym bardziej, że pierwszy mecz grają u siebie i trzeba jakąś zaliczkę przed rewanżem wypracować. Pomóc im w tym mogą warunki pogodowe, o których szerzej się rozpisywać nie będę bo robiłem to wczoraj na przykładzie meczu AEL - Linfield. Tam brakło jednej bramki do ustrzelenia grubego kursu (3,70), tutaj widzę ciut większe szanse powodzenia nie tylko z racji pogody. Senica to zespół dużo słabszy od APOELu, ale w perspektywie szans na over w tym meczu zaletą gości jest fakt, iż nie murują przesadnie bramki. Grają bez kompleksów, do przodu a to może być woda na młyn gospodarzy. Senica zaczęła już sezon ligowy i to od porażki 2:3 u siebie z Bystrzycą. Jak zatem widać defensywa nie jest ich mocną stroną. Cypryjczycy też z żelaznej obrony nie słyną, w każdym z 4 rozegranych meczów sparingowych tracili bramki. Liczę zatem na otwarte widowisko, po którym zwyciężą zapewne gospodarze, ale goście też będą mieli szanse coś ustrzelić. Mimo wysokiego kursu i w gruncie rzeczy dużego ryzyka - under w tym meczu byłby dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Anzhi Makhachkala - Honved
Propozycje:
Anzhi (handicap 0:1) kurs: 1,50 ⛔
obie nie strzelą kurs: 1,53 ✅
Honved nie strzeli kurs: 1,60 ✅
Bukmacher: bwin
Szczerze powiedziawszy to jestem nieco zaskoczony, że Anzhi rozpoczyna przygodę z LE na tak szybkim etapie. Nieważne. Co można powiedzieć o tym meczu? Że obie drużyny dzieli PRZEPAŚĆ. Anzhi to duża, obiecująca firma. Firma, którą od niedawna zarządza Guus Hiddink, mający pod sobą tak znakomitych pracowników jak: Samuel Eto&#39;o, Yuri Zhirkov, czy Mbark Boussoufa. Zespół z wielkimi ambicjami, który zeszły sezon ligi rosyjskiej zakończył na piątym miejscu. I kto na przeciwko nich? Przeciętniacy z Węgier, których rok temu w el. LE rozniósł turecki Fenerbahce. To była trzecia runda, teraz ich przygoda skończy się na drugiej. Trzeba im współczuć, że trafili na Anzhi. Wiadomo jakie Hiddink ma podejście do każdych meczów, nawet z tak słabym przeciwnikiem. Nie ma mowy o lekceważeniu, ale też nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu. Coś czuję, że Węgrzy będą wracać w kiepskich humorach...
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
APOEL - Senica over 2,5 1,70 ⛔ 2:0
Co nie co kolega już opisał ten mecz, ja jak zwykle skupię się na sytuacji słowackiego klubu. Otóż: do zespołu przed sezonem zakontraktowano środkowych obrońców 35 letniego Brabeca i Stepaneka, któremu delikatnie mówiąc nie wyszło w HSV. Obaj mają stanowić trzon formacji obronnej, obaj z sobą więcej nie grali po za kilkoma sparingami. Ciekawy pomysł ale to nie wszystko. Na prawej obronie grać ma Krajcik, kolejny nowy dziadek w zespole. Mamy więc 3 nowych obrońców w zespole, którzy z marszu mają grać w podstawowym składzie, jak to się może skończyć pokazał ostatni mecz z Bystrzycą. A przecież mają Pillara, który moim zdaniem w nie dalekiej przyszłości może być czołowym stoperem w lidze. W pomocy jest Tomas Kona, bardzo solidny zawodnik, mocno pracujący, jest go wszędzie pełno, kreatywny, szybki, lider zespołu. Obok niego Krizko, który jest w cieniu ale też nie bardzo widzę by chciał z niego wyjść. Skrzydła ciekawe, zarówno Durica jak i Wijlaars (szczególnie Holender) mają kopyto, Martin swego czasu robił sporo szumu na lewej flance czy to w Żylinie czy to w Petrzałce (jeśli ktoś jeszcze pamięta taki klub) ale z roku na rok coraz słabszy mimo pozyskiwanego doświadczenia, Stef zaś ma niezłą technikę, dobre dośrodkowanie w biegu. Parę napastników powinni tworzyć Masaryk i Varadi, Masaryk nie sprawdził się w Cracovii wcześniej na Cyprze ale po powrocie na Słowację odżył, może będzie zbawieniem dla zespołu, ten drugi coś tam ustrzelił w zeszłym sezonie w Sigmie choć częściej wchodził z ławki nie łapiąc się do wyjściowej 11stki. W bramce też nowy nabytek z Sparty Praga Milan Svenger. Fajne wzmocnienia w bramce (choć Svangerowi zdarzają się juniorskie błędy ale on i tak jest lepszy od tego czym dysponowali) i ataku ale ta obrona to jakieś kompletne nieporozumienie. Senica dość fartownie znalazła się w dalszej rundzie pucharów, bo MTK szczególnie w rewanżu zagrało na prawdę dobre zawody. Amtosfere na APOELu wszyscy pamiętamy z meczu z Wisłą, biorąc pod uwagę że kibice Senicy nie są tak fanatyczni jak Wisły to piłkarze powinni czuć się jeszcze bardziej stłamszeni tym co się będzie działo. Środkowi obrońcy dają się objeżdżać jak dzieci a cypryjczycy mają świetnych ofensywnych zawodników. Nie ma już co prawda Trickovskiego ale są Ailton, Manduca, Selim Benachour powinien być bardzo fajnym wzmocnieniem, dziwi mnie trochę że Ivan Trickovski odszedł tylko za bańkę, ale to już nie ważne. Myślę że tutaj Senica nie będzie miała nic do powiedzenia, 2-3 gole powinni dostać na spokojnie bo ta defensywa puszcza wszystko jak leci.
Slovan - Videoton X2 1,90 ✅ 1:1
Videoton udanie rozpoczął sezon od wygranej w Super Pucharze Węgier z faworyzowanym Debreczynem. Co mi się rzuciło w oczy w tym meczu to bardzo dobrze wykonywane stałe fragmenty gry, rzuty wolne, rożne przynosiły bardzo wiele zamieszania w szeregach rywala. Przed sezonem zespół wzmocniono środkowym obrońcą Adriánem Szekeresem - młody, wysoki, zwrotny, przebojowym młodzikiem Zsoltem Haraszti (ale on chyba jeszcze nie jest na podstawę), oraz dwoma portugalczykami, lewym obrońcą Stopirą oraz Filipe Oliveirą, który ma za sobą grę w Chelsea, Bradze, czy Torino (chociaż on już i w zeszłym sezonie tutaj pogrywał). Tak pokrótce to fajna ekipa tam jest, Mladen Bozovic bardzo solidny i pewny bramkarz, Marco Caneira, Nikola Mitrovic, Balázs Tóth który fajnie pogrywał kiedyś w Genk, Sándor niezwykle kreatywny i bramkostrzelny rozgrywający i w końcu najlepszy strzelec Nemanja Nikolic. Super to wygląda jak na węgierskie warunki. Slovan na papierze już tak dobrze nie wygląda. Bramkarz na pewno słabszy, Kovac nie prezentuje tego samego poziomu co Bozovic, a z tego co widze on jest awizowany w wywiadach na grę dziś. W obronie Ezequiel Gorosito kupiony z Senicy on tam bardzo pewnie wyglądał, Bagayoko obok niego z prawej strony wygląda też fajnie to będzie mocna strona ale z lewej już tak dobrze nie jest, w środku obrony obok Argentyńczyka zagra chyba znowu ten młody Pauschek który w ligowym meczu strasznie się gubił. Na lewej obronie Luksik, który kiedyś nie dał rady w Odrze Wodzisław... Pomoc to mocny środek ale bez skrzydeł, Marko Milinkovic miał kiedyś grać w Wiśle, Jiri Kladrubsky i Igor Zofcák, co prawda są jeszcze Grendel (kontuzjowany w ostatnim meczu) i Lester Peltier ale on akurat nie ma doświadczenia na arenie międzynarodowej. W ostatnim meczu ligowym wyszli w ustawieniu 4-5-1 jak to kreślili spece choć to bardziej jednak klasyczne 4-3-3 przypominało bo Halenár miał grać cofniętego napastnika za Sebo ale po wejściu przez cały mecz grał z nim w linii a grał również Piroska który jest typowym napastnikiem. Nie mniej w meczu z Preszowem gra była szarpana, mało płynna, częste głupie straty, nieporozumienia. Dziwnie to wszystko wyglądało. Kadrowo na pewno najlepsi na Słowacji ale kolejny odcinek słowacko - węgierskiej potyczki może się już dla tych pierwszych tak szczęśliwie nie skończyć. Spodziewam się wyrównanego meczu ale Videoton zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i dlatego typ na nich, choć spodziewam się wyniku w granicach 1-1.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zapewne spora część gra tasiemki na faworytów, więc warto żebyście skorzystali z dzisiejszej promocji w Sportingbet :
19.7. 2012 - 30% bonusu na wygrane akumulatory

1. Oferta dotyczy tylko wygranych akumulatorów, postawionych i rozliczonych od 19.07.2012 01:01 do 20.07.2012 00:59 czasu polskiego.
2. Zaklady musza byc postawione jako &quot;akumalatory&quot; i skladac sie min. z 6 zdarzen. Zaklady takie jak &quot;Remis nie ma zakladu&quot; sa wycofane z tej promocji.
3. Maksymalny bonus na konto to 20 EUR.
4. Przed wyplaceniem bonusa nalezy go obrócic 5 razy w zakladach przy stawce min. 1.3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 35

sokker

Użytkownik
kilka propozycji na dzisiaj. z mojego punktu widzenia raczej pewnych. ale może być różnie. udział biorą zespoły z peryferii wielkiego europejskiego futbolu, zupełnie egzotyczne. a kluby z mocniejszych lig europejskich są na różnym etapie przygotowań do sezonu, często zdarza im się zlekceważyć rywala (patrz Red Bull Salzburg - gratulacje dla Dudelange, niech ich piękna przygoda trwa jak najdłużej!). ale w tych meczach nie powinno być raczej niespodzianek i liczę tutaj na pewne zwycięstwa. wczoraj nie zawiedli mnie gracze aelu limassol i molde. oglądałem drugą połowę i muszę przyznać, że norwegowie grali kawał dobrego futbolu. widać, że ole gunnar solskjear czerpie z wieloletniej współpracy z sir alexem i jest autorytetem, pomimo tego, że dalej jest &quot;killerem o twarzy dziecka&quot; ???? . ale do sedna. raczej nie będę się rozpisywał o możliwościach drużyn gości, bo nie ma to wielkiego znaczenia. wszystko w nogach faworytów. jeżeli będzie chciało im się chcieć, to o wyniki jestem spokojny:

Anzhi Makhachkala - Budapest Honved

ktoś już o tym meczu wspominał i zgadzam się w 100%. rosjanie z takimi piłkarzami i takim trenerem dysponują potencjałem pozwalającym myśleć o czołówce ligi (chociaż z krezusami z moskwy i petersburga może być ciągle ciężko) i o fazie grupowej ligi europejskiej co najmniej. węgrzy mają już przetarcie w zwycięskich meczach z albański flamurtari i moim zdaniem to było na tyle w tym sezonie europejskich pucharów. hiddink nie będzie kalkulował i wystawi najmocniejszy skład jaki ma do dyspozycji, nie po to kerimov płaci ogromne pieniądze za gwiazdy, żeby siedziały na ławce. i pomimo tego, że mecz nie odbędzie się w stolicy dagestanu tylko na stadionie saturna w ramienskoje pod moskwą, uważam, że podopieczni hiddinka wygrają spokojnie.

match handicaps: anzhi makhachkala -1 goal
@ 1,35 WilliamHill ⛔
match handicaps: anzhi makhachkala -2 goals
@ 2,05 WilliamHill ⛔

Mlada Boleslav - Thor Akureyri

tu nie ma specjalnie co analizować moim zdaniem. faworyt jest tylko jeden. drugoligowiec z islandii, skończy dzisiejszym meczem przygodę z europejskimi pucharami i bagażem kilku bramek. myślę, że czesi będą chcieli zapewnić sobie spokojną przewagę przed rewanżem i podróżą do innej piłkarskiej galaktyki na islandię (koniec świata ???? ). dla porządku: w zeszłym sezonie ligi czeskiej mlada u siebie bilans 9-2-4 i bramki 27-17. thor w tym sezonie na wyjeździe 2-1-2 i bramki 7-6. to tylko informacyjnie. wprawdzie u siebie thor rozgromił irlandzki bohemians aż 5:1, ale z kolei hjk helsinki odprawił u siebie mistrza islandii kr reykjavik aż 7:0, więc jaki jest prawdziwy poziom islandzkich piłkarzy? na pewno za słaby na czechów.

match handicaps: mlada boleslav -1 goal
@ 1,40 WilliamHill ✅

Metalurh Donetsk - Celik Niksic

uboższa drużyna z doniecka podejmuję zdobywcę pucharu czarnogóry. drużynę, która jest świeżo upieczonym beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej w czarnogórze. o poziomie tamtejszej ligi mogliśmy się przkonać wczoraj, kiedy buducnost położył się przed bardzo przeciętnie grającym śląskiem. a wielokrotnie przed wczorajszym meczem podkreślano, że buducnosti to najbogatszy i najlepiej zorganizowany klub w tym małym bałkańskim kraju. wprawdzie matalurg nie najlepiej rozpoczął ten sezon, od porażek z szachtarem w superpucharze i z dynamem kijów na wyjeździe w pierwszej kolejce. ale nie można porównywać poziomu ukraińskich wielkich klubów z kopciuszkiem z czarnogóry. moim zdaniem, co najmniej 2:0.

match handicaps: metalurg donetsk -1 goal
@ 1,44 WilliamHill ✅

Rosenborg Trondheim - Ordabasy Shymkent

norweska legenda europejskich pucharów, regularnie zdobywająca mistrzostwo i występująca w lidze mistrzów. ostatnio w kryzysie, ale nie tylko z powodu swojej słabości ale również ze względu na to, że poziom w lidze norweskiej się wyrównał i przybyli godni rywale w wyścigu o mistrzostwo. drużyny z kazachstanu prześladują rywali w europejskich pucharów ze względu na mordercze odległości jakie trzeba pokonać grając na wyjeździe, dlatego rosenborg rozstrzygnie sprawę już dzisiaj. obie ekipy są w trakcie sezonu. kazachowie w rodzimej lidze radzą sobie bardzo przeciętnie (7. lokata), grają dobrze u siebie ale na wyjeździe zdobyli tylko 7 punktów (bilans 1-4-3, bramki 6-8). rosenborg natomiast jest na półmetku na 3 miejscu, za broniącym tytułu molde i rewelacyjnym stromgodset, bilans u siebie 4-3-1, bramki 13-6. nie oszukujmy się, zwycięzca może być tylko jeden.

match handicaps: rosenborg trondheim -1 goal
@ 1,67 WilliamHill ⛔

i na koniec:
Twente Enschede - Inter Turku
match handicaps: twente enschede -2 goals
@ 2,10 WilliaHill ⛔
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dorzuciłbym od siebie wygraną cypryjskiego Anorthosisu Famagusta na wyjeździe nad Levadią Talin przy kursie 1,5 w tym sezonie drużyny z Estonii padają jak muchy w Europejskich rozgrywkach
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Metalurh Donetsk - Celik Niksic uboższa drużyna z doniecka podejmuję zdobywcę pucharu czarnogóry. drużynę, która jest świeżo upieczonym beniaminkiem najwyższej klasy rozgrywkowej w czarnogórze. o poziomie tamtejszej ligi mogliśmy się przkonać wczoraj, kiedy buducnost położył się przed bardzo przeciętnie grającym śląskiem. a wielokrotnie przed wczorajszym meczem podkreślano, że buducnosti to najbogatszy i najlepiej zorganizowany klub w tym małym bałkańskim kraju. wprawdzie matalurg nie najlepiej rozpoczął ten sezon, od porażek z szachtarem w superpucharze i z dynamem kijów na wyjeździe w pierwszej kolejce. ale nie można porównywać poziomu ukraińskich wielkich klubów z kopciuszkiem z czarnogóry. moim zdaniem, co najmniej 2:0. match handicaps: metalurg donetsk -1 goal @ 1,44 WilliamHill
śmieszne info znalazłem na innym forum na temat meczu Met.Donieck - Celik Niksic. Gości z Czarnogóry nie było stać na charter, więc wyruszyli w trasę 2000 km autokarem w Niedzielę na 2-dniową podróż z 1 dniem odpoczynku. Jak się jednak okazało na Mołdawskiej granicy zawrócono ich, bo nie mieli wiz. Nikt w klubie nie wpadł na to, że będą wymagane. Pojechali coś działać do Rumunii i przyjechali do Doniecka dopiero wczoraj wieczorem. Handi -1.5 na Metalurg wygląda ok.
to tyle ode mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 11

justin81

Użytkownik
Met. Donetsk-C.Niksic
Met.Donetsk -1.5,-2
Kurs: 1.5 @Pinnacle
spotkanie warte odnotowania. Donetsk to solidna ekipa, chociaż jak to na Ukrainie zawsze w cieniu dwóch gigantów. Chociaż lige zaczeli od 2 porażek, no ale przegrać z Szachtarem i Dynamem K. po dobrych meczach to nie jest powód do zmartwień. Ukraińcy silni i solidni, natomiast goście to zespół z DRUGIEJ LIGI z Czarnogóry. Grają w pucharach bo wygrali puchar kraju. Poziom czarnogórskiej piłki sprawdził wczoraj Śląsk wygrywając z ich mistrzem na ich boisku raczej łatwo, także szału napewno nie ma.
Niksic z problemami kadrowymi, wielu zawodników opuściło zespół, oraz finansowymi, na mecz do Donestka (ponad 2000km) przyjechali autobusem. Ukraińcy ten handi powinni pokryć do przerwy easy, nie mówiąc o całym meczu. Można też zagrać over 3 za 1.87. Pozdro.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Bardzo duży wybór dziś, z wcześniej już opisanych spotkań gram następujące spotkania:

Anzhi Makhachkala - Budapest Honved
1 @ 1.13 ✅
Handicap ( 0 - 1. ) 1 @ 1.42
⛔

Twente Enschede - Inter Turku
1 @ 1.12 ⛔
Handicap ( 0 - 1. ) 1 @ 1.39
⛔

Analiz nie będę powielał bo nie ma sensu, wszyscy wiemy o co chodzi ;)

Do tych spotkań dorzucam :

Eskisehirspor - St Johnstone
1 @ 1.25 ✅
Handicap ( 0 - 1. ) 1 @ 1.81
✅

Oba zespoły w ubiegłym sezonie zakończyły zmagania ligowe w swoich rodzimych ligach na 6 pozycji, Eskisehirspor w tureckiej natomiast St Johnstone w szkockiej. Według mojego uznania i pewnie nie tylko mojego ;) liga turecka jest zdecydowanie silniejsza od szkockiej. Dalej porównując składy ponownie zdecydowana przewaga na korzyść turków. W ich szeregach znajdziemy kilku ciekawych zawodników, przede wszystkim bardzo perpesktywiczny reprezentant Turcji Alper Potuk oraz brazylijczyk Diego Ângelo czy Senegalczyk Diomansy Kamara piłkarze Ci tworzą trzon zespołu.
Zespół z Eskisehirsporu przed Ligę Europejską dość znacznie się wzmocnił, przede wszystkim z Galatasaray przybył wieloletni reprezentant Turcji Servet Cetin mających za sobą 59 spotkań w pierwszej reprezentacji, Patrykiem Małeckim, którego przedstawiać nie trzeba ???? z Manisasporu [rzybył bardzo solidny defensywny pomocnik Mehmet Güven oraz napastnik Atdhe Nuhiu grający wcześniej w Rapidzie Wiedeń. Na pewno siłę rażenia zdecydowanie większa po stronie gospodarzy, myślę, że dziś gładko pokonają średniaków ze Szkocji.

i jeszcze tak na szybko bez analizy bo brak czasu
Tirana - Aalesund
X2 @ 1.25 ✅
2 @ 2.20
⛔

betsafe
 
S 35

sokker

Użytkownik
w tej chwili już nie ma najmniejszych wątpliwości, że warto pobrać anzhi makhachkala. skład:
gabulov - samba, joao carlos, logashov, zhirkov - ahmedov, jucilei, shatov - eto&#39;o, traore, boussoufa.
na marginesie.
skład legii:
kuciak - jędrzejczyk, żewłakow, astiz, wawrzyniak - łukasik, gol, radović, kosecki, żyro - kucharczyk
skład lecha:
burić - arboleda, wołąkiewicz, kamiński, henriquez - możdżeń, murawski, drewniak, tonev, ubiparip - ślusarski.
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Metalurg Donieck - FK Celik Niksic | 1 [HT/FT] | 1,66 (3j)
W Ukrainie trwa początek sezonu, Metalurg mierzył się jak do tej pory tylko z ukraińskimi potentatami, wyniki nie były najlepsze, ale w ukraińskich mediach mówiono bardzo pozytywnie o Metalurgu. Najprawdopodobniej nie zwróciłbym uwagi na to spotkanie, ale po tym, jaki poziom zaprezentował Buducnost w spotkaniu ze Śląskiem, zdarzenie z udziałem kolejnej czarnogórskiej drużyny nie mogło mi umknąć. Podobno w czarnogórskim futbolu Buducnost jest drużyną najlepszą i najlepiej poukładaną, jaki jest więc poziom tamtejszego drugoligowca ? Drużyna wyceniana jest na niespełna 2 mln €, czyli jednym słowem jedną dziesiątą kwoty, na jaką wyceniani są dzisiejsi gospodarze. Dodatkowo Celik podróży na Ukrainę na pewno nie zaliczy do udanych, bowiem nie dość, że drużyna zdecydowała się na podróż autokarem, to były jeszcze problemy z przejechaniem przez granicę. Chętnie zagrałbym tutaj jakiś handicap, ale obrót jest zbyt mały. Nie było wyjścia, musiałem zagrać na typ ht/ft, ale mam nadzieję, że tym razem nie będzie czego żałować.
 
S 7

scyzoryk73

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna,EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje, 19:00
Spotkanie : Ruch Chorzów (Pol) - Met. Skopje (Mac)
Typ :under 1,5
Bukmacher : Sportingbet
Kurs :4,75


Dziś o godzinie 19:00 w Chorzowie zostanie rozegrane pierwsze spotkanie 2 rundy eliminacyjnej do Ligi Europejskiej . W meczu tym wystąpią drużyny wicemistrzów swoich krajów czyli nasz Ruch Chorzów oraz Macedoński Metalurg Skopje. Faworytem bukmacherów są Chorzowianie, jednak ja realnie upatruje szanse dla zespołu bałkańskiego . Patrząc zachowawczo to wynik z przed roku mogą głównie zapisac Waldemarowi Fornalikowi, praktycznie z zespołu średnego wywalczył wicemistrzostwo. Chorzowianie dokonali kilku transferów, wróciło też kilku graczy m.in Niedzielan, który jednak swoje dobre czasy ma już za sobą. Na pewno solidnym zmocnieniem jest Macjej Sadlok , który w obronie wydaję sie byc pewnym punktem drużyny . Ruch zagrał kilka sparingów grając kiepsko ulegli Termalice 0-1, a także Karpatom 1-3, zremisowali jedynie 1-1 z AEL Limassol i pokonali Flotę 4-0 czyli pierwszoligowca. Zespół z Macedonii wydaje się sporo słabszy na papierze i raczej na pewno skupią się na niestraceniu gola i powalczeniu na swoim terenie przy ogromnym upalę . Bukmacherzy wystawili bardzo duze kursy na under. Nie zdiwiłbym się jak padnie wynik 1-0 czy 0-0 dlatego gram po świetnym kursie under 1,5. W Chorzowie sporo zmian, głównie trenera, Metalurg raczej nie zagrozi w ataku zbytnio, sądzę że jest to wielce prawdopodobne i warto spróboiwac ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom