>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga 2012

Status
Zamknięty.
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
ROW Rybnik - Kolejarz Rawag Rawicz H(0 - 16.5) 1 1.90
Dzisiaj rewanżowe spotkanie w Rybniku, wynik z pierwszego meczu to 62-28 dla Rawicza. Podejrzewam że dzisiaj będzie podobny wynik jednak dla gospodarzy którzy za wszelką cenę chcą awansować, co widać po wzmocnieniach w trakcie sezonu. Szkoda że jest to ośrodek sportowy który generuje co sezon olbrzymie długi. Można dzisiaj spodziewać się też nie czystej gry z strony ROWu. Wiadomo przygotowanie toru pod siebie itd. Są rakiety po stronie gospodarzy Jensen, Chromik, Doyle, Rempała. Nie wiadomo jak z Allenem, czy pojadą za niego Z.z czy też zdecydują się na Thoernbloma.
W Rawiczu dalej brak Piotra Dyma. Gram póki jeszcze Handi nie urosło.
Handi przez oddsmakerów Tobetu bardzo dobrze wystawione. Dość ryzykowny jest Twój typ. W tym sezonie wszyscy zawodnicy z Rawicza startowali pierwszy raz na torze w Rybniku. Każdy z nich zaliczył 2 starty na torze Rekinów i to dość niedawno dlatego każdy z Niedźwiadków na pewno będzie w dzisiejszym meczu mądrzejszy, co do przełożeń. Podam przykłady występów zawodników Kolejarza. Eric w pierwszym meczu pojechał bardzo dobrze i zdobył 9 punktów, ale już w następnym po upadku w pierwszym biegu zaliczył słaby występ i zdobył tylko 1 punkt. Szymon Kiełbasa po 2 punktach w sezonie zasadniczym, ciut lepiej pojechał w półfinale PO i zdobył 5 punktów, wygrywając nawet bieg. Sławek po dobrym występie w 1 meczu i 7 punkcikach w drugim meczu pojechał znacznie słabiej i przyjeżdżał tylko przed kolegami z drużyny. Witek w pierwszym meczu pojechał katastrofalnie, lecz w drugim po dogadaniu się ze sprzętem pojechał już bardzo dobrze. Rosen jechał tylko w PO i spisał się fantastycznie, zważając na to, że był to jego pierwszy kontakt z torem w Rybniku, który też swoją specyfikę ma. Niedźwiadki są w niezłym gazie i awans do 1 ligi jest wręcz pewny. W zespole gospodarzy Allen i Fierlej są kontuzjowani, a wypadek Doyla w Rawiczu nie wyglądał najlepiej. Jedyną szansą Rekinów jest przygotowanie bardzo trudnego toru, lecz wątpię by zdobyli 62 punkty. Dziś widzi mi się wynik w granicach 54-36, dlatego zdecydowanie odpuszczam typowanie tego meczu. Kolejarz dogadał się wreszcie z własnym torem. Mają świetnego trenera i w 1 lidze mogą u siebie napsuć krwi każdej ekipie. 1 liga, 1 liga Kolejarz!
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Kolejarz jest w gazie ? Mocno bym się kłócił, i troszeczkę się zaśmiałem ???? , nie jesteś chyba obiektywny. Kolejarz nie dogadał się z własnym torem, według mnie, po prostu liga w tym sezonie jest bardziej domowa. Przykład właśnie Rawicza który nie przegrał u siebie ale na wyjeździe też nie wygrał po za jednym meczem z Krosnem gdzie problemy sprzętowe gospodarzu pomogły niedźwiadkom. Rawicz na wyjeździe jedzie tragedie, zawsze ktoś zawodzi. Co do Rybnika jadą u siebie i mają atut toru, awansować pewnie nie awansują ale wygrać 20 pkt mogą bezproblemowo. Rawicz ma najgorszy tor w drugiej lidze, dziurawo i praktycznie nie do walki.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Kolejarz jest w gazie ? Mocno bym się kłócił, i troszeczkę się zaśmiałem ???? , nie jesteś chyba obiektywny. Kolejarz nie dogadał się z własnym torem, według mnie, po prostu liga w tym sezonie jest bardziej domowa. Przykład właśnie Rawicza który nie przegrał u siebie ale na wyjeździe też nie wygrał po za jednym meczem z Krosnem gdzie problemy sprzętowe gospodarzu pomogły niedźwiadkom. Rawicz na wyjeździe jedzie tragedie, zawsze ktoś zawodzi. Co do Rybnika jadą u siebie i mają atut toru, awansować pewnie nie awansują ale wygrać 20 pkt mogą bezproblemowo. Rawicz ma najgorszy tor w drugiej lidze, dziurawo i praktycznie nie do walki.
Nie jest w gazie? To kto jest w gazie w takim razie? Pokonali już w PO Rybnik a potem Piłę. Te zespoły miały zmiażdżyć rywali. Najgorszy tor? Bo trudny technicznie, gdzie nikt nie potrafi jeździć? Na IMP i innych mistrzowskich turniejach na rawickim torze zawsze jest dużo walki. Oglądnij sobie na youtubie pierwszy mecz. Wypowiedzi Rekinów jakoś nie wskazywały na to, że tor był dziurawy itp., więc się z Tobą nie zgodzę.
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Dla mnie Kolejarz jest drużyną tylko własnego toru, jak dzisiaj powalczą i zrobią 40 pkt to wtedy przyznam Ci że są w gazie. Z Opolem już jakoś nie poszło im tak łatwo w playoffach. W drugiej lidze nie było żadnej drużyny która była w formie przez cały czas, zarówno na wyjazdach jak u siebie. Tak tor trudny techniczny, zgodzę się z tym więc powiedz mi jak rywale mają walczyć jak gospodarze znają go rewelacyjnie ? Byłem w Rawiczu w 2010,11 roku i tor się nie zmieniał, jednak moja drużyna potrafiła ograć faworyta którym były niedźwiedzie. Na IMP jeżdżą zawodnicy którzy jakiś poziom prezentują sobą. Z resztą zobaczymy dziś jak zagazowany Rawicz rozjedzie Rybnik...
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Dla mnie Kolejarz jest drużyną tylko własnego toru, jak dzisiaj powalczą i zrobią 40 pkt to wtedy przyznam Ci że są w gazie. Z Opolem już jakoś nie poszło im tak łatwo w playoffach. W drugiej lidze nie było żadnej drużyny która była w formie przez cały czas, zarówno na wyjazdach jak u siebie. Tak tor trudny techniczny, zgodzę się z tym więc powiedz mi jak rywale mają walczyć jak gospodarze znają go rewelacyjnie ? Byłem w Rawiczu w 2010,11 roku i tor się nie zmieniał, jednak moja drużyna potrafiła ograć faworyta którym były niedźwiedzie. Na IMP jeżdżą zawodnicy którzy jakiś poziom prezentują sobą. Z resztą zobaczymy dziś jak zagazowany Rawicz rozjedzie Rybnik...
Coś Ci się chyba pomyliło, bo ja nie powiedziałem, że Kolejarz ten mecz wygra. Liczę na 34-38 punktów ze strony Niedźwiedzi. Rawicz to drużyna własnego toru, zgadzam się w stu procentach. Zawodnicy, zarząd, trener i kibice tworzą jedność i to w klubie jest najważniejsze. Jedyny klub w 2 lidze, który zawsze wypłaca pieniądze na czas, a to zawodnicy sobie cenią. Pozdrawiam i życzę Ci, by Twój typ wszedł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom