>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 - Typy Długoterminowe

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

indeks.jpg

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020

W tym temacie podajemy typy długoterminowe. Posty będą kopiowane z pojedynczych tematów w celu zebrania informacji o longtermach w jedno miejsce. Prosimy o w miarę możliwości wklejanie postów do obu tematów, co pozwoli zaoszczędzić pracę moderatorom. Typy długoterminowe ze sportów drużynowych nas przede wszystkim interesują, z takich, które trwają kilka dni, również. Jeżeli ktoś gra np. na zwycięzcę biegu na 100 metrów już dziś, to bardzo proszę o wklejenie takiego typu wraz z analizą. Natomiast jeśli ktoś gra takie typy z dnia na dzień, pod wpływem, nie wiem, intuicji, impulsu czy wcześniejszego startu, dzień przed czy w dzień zawodów, to nie musi wklejać tutaj analizy.


Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nino Schurter top 5 2,25 8/10 Schurter top 3 3,75 4/10 Schurter wygrana 18 1/10 fortuna

Dla mnie Nino może być sporą niespodzianką na igrzyskach, choć trudno tak mówić o zawodniku, który w RIO zdobył złoty medal.
Na wcześniejszych olimpiadach zdobywał medale, więc mimo jego wieku kurs na to,
że będzie w piątce najlepszych kolarzy górskich i pozostałe zakłady uważam za warte gry.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Liczyłem, że uda się zdobyć medal. Ostatecznie Nino był 4. Coś się udało zarobić.
Główny faworyt bukmacherów daleko w tyle, chyba odpadł po 5 kółku.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 546,7K

jozzy22

Użytkownik
Krejcikova win @ 10

STS

Barborka ma kosmiczny rok tak więc próbuje szczęścia w jej stronę. Naomi nierówna psychicznie wiec zawsze może coś wywinac Muga i Pliska tez miewaja6slabe dni. Barbórka idzie jak robocie przez sezon i po takim kursie mysle ze warto sprobowac

e: szybko rozwiązana sprawa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom