>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IEM New York Europa + NA + CIS

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
iem.jpg

Już 6 października rozpocznie sie Intel Extreme Masters 2020. Przez tą pandemie został on podzielony na trzy rejony: Europa, Ameryka i CIS.
Oprócz puli nagród w dolarach, regiony Ameryki i CIS będą zdobywać punkty na Majora. Europejska część IEM New York rozpocznie się 6 października i będzie trwać pięć dni. Rywalizacja za oceanem wystartuje w tym samym terminie, ale zakończy się dopiero 18 października. Region CIS na serwerze zamelduje się z kolei dopiero między 13. a 25. października.
Mecze Europa: KLIK
Mecze Ameryka: KLIK
Mecze CIS: KLIK

Zapraszam do pisania analiz oraz merytorycznej dyskusji!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nikt się nie kwapi do pisania, więc ja zaczne :)

Heroic - Faze
typ: Heroic
OG - BIG
typ: BIG

AKO: 2.03 eWinner


Zacznę od późniejszych meczów, które zaplanowane są na dzisiaj o 17:30. Kolejność tych typów nie jest przypadkowa. Podaje najpierw to, co moim zdaniem ma większą szanse na powodzenia. Będą to mecze otwarcia z grupy B. Heroic jest wyraźnym faworytem, awansowali oni bowiem na 1 miejsce rankingu HLTV. W zestawieniu ze słabiutkim FaZe wydają się bym mocnym typem. Dust2 jest ich stałbym banem a na pozostałym mapach mają o wiele lepsze statystyki od swoich przeciwników. Ekipa Niko prawdopodobnie wybierze mirage ale nie powinni tym zaskoczyć Duńczyków. Dla odważniejszych można obstawić nawet 2:0 po kursie ponad 2 ale ze względu, że to pierwsze mecze wole zagrać bezpieczniejszą opcję.
W drugim spotkaniu też gołym okiem mozna zobaczyć faworyta. Są to oczywiście Niemcy i XANTARES. Ostatnie 4 pojedynki tych drużyn kończyły sie trzema zwycięstwami BIG. Wydają się bym dzisiaj mocniejsza ekipą z lepszym składem. OG może mieć dziś duży problem.


godzina 14:00
G2 - Complexity
typ: Complexity
@2.40 LVBet


Szczerze mówiąc spodziewałem sie bardziej wyrównanych kursów. Francuzi bardzo rzadko dobrze rozpoczynają turnieje. Z pewnością wazny dla G2 będzie KennyS, który ostatnio ma słabą forme. Na ostatnie 5 meczów tylko z naszym polskim AGO pokazał się z dobrej strony. Compelxity wyrzuci inferno i wybierze najprawdopodobniej Vertigo bo G2 powinni zbanować overpassa. Podstawą będzie wygrana na swojej mapie. Zawodnicy Complexity sa bardzo skillowi o czym świadczą ich ostatnie mecze w ESL Pro Eleague. Nie tak dawno jeszcze, bo w połowie września pokonali 2:0 Vitality. Czyli też francuski zespół, który teoretycznie na papierze jest lepszy niż G2. Piękny mecz wówczas zagrał k0nfig. Licze na ciekawe widowisko i wygraną Complexity.
 
Ostatnia edycja:
E 0

emel1

Użytkownik
Nikt się kwapi do pisania, więc ja zaczne :)

Heroic - Faze
typ: Heroic
OG - BIG
typ: OG

AKO: 2.03 eWinner

Zacznę od późniejszych meczów, które zaplanowane są na dzisiaj o 17:30. Kolejność tych typów nie jest przypadkowa. Podaje najpierw to, co moim zdaniem ma większą szanse na powodzenia. Będą to mecze otwarcia z grupy B. Heroic jest wyraźnym faworytem, awansowali oni bowiem na 1 miejsce rankingu HLTV. W zestawieniu ze słabiutkim FaZe wydają się bym mocnym typem. Dust2 jest ich stałbym banem a na pozostałym mapach mają o wiele lepsze statystyki od swoich przeciwników. Ekipa Niko prawdopodobnie wybierze mirage ale nie powinni tym zaskoczyć Duńczyków. Dla odważniejszych można obstawić nawet 2:0 po kursie ponad 2 ale ze względu, że to pierwsze mecze wole zagrać bezpieczniejszą opcję.
W drugim spotkaniu też gołym okiem mozna zobaczyć faworyta. Są to oczywiście Niemcy i XANTARES. Ostatnie 4 pojedynki tych drużyn kończyły sie trzema zwycięstwami BIG. Wydają się bym dzisiaj mocniejsza ekipą z lepszym składem. OG może mieć dziś duży problem.


godzina 14:00
G2 - Complexity
typ: Complexity
@2.40 LVBet

Szczerze mówiąc spodziewałem sie bardziej wyrównanych kursów. Francuzi bardzo rzadko dobrze rozpoczynają turnieje. Z pewnością wazny dla G2 będzie KennyS, który ostatnio ma słabą forme. Na ostatnie 5 meczów tylko z naszym polskim AGO pokazał się z dobrej strony. Compelxity wyrzuci inferno i wybierze najprawdopodobniej Vertigo bo G2 powinni zbanować overpassa. Podstawą będzie wygrana na swojej mapie. Zawodnicy Complexity sa bardzo skillowi o czym świadczą ich ostatnie mecze w ESL Pro Eleague. Nie tak dawno jeszcze, bo w połowie września pokonali 2:0 Vitality. Czyli też francuski zespół, który teoretycznie na papierze jest lepszy niż G2. Piękny mecz wówczas zagrał k0nfig. Licze na ciekawe widowisko i wygraną Complexity.
Chyba Ci się pomyliło, bo z typem na OG nie byłoby napewno ako 2.03 :)
Co do meczu G2 to Complexity gra ze stand inem, więc może być różnie.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Można powiedzieć, że po wczorajszym dniu jestem na "zero". Mecz z grupy A poszedł po mojej mysli, niestety w grupie B obaj faworyci zawiedli. Moje przemyślenia na dzisiejsze mecze prezentują się następująco:

godzina 14:00
G2 Esports - fnatic
typ: fnatic
@1.67 TotalBet


Szwedzi rozegrali bardzo przyzwoite spotkanie przeciwko Vitality. Można powiedzieć, że każdy z zawodników zagrał na równym poziomie. Czego niestety nie można powiedzieć o Francuzach bowiem tam jak zwykle wyróżniał się ZywOo. Natomiast nie można pochwalić G2 za wczorajsze spotkanie. Tak jak przewidywałem KennyS nie pomógł za bardzo swojej drużynie. Na dodatek na swojej mapie wygrywali już 15:10 ale pozwolili graczom Complexity doprowadzić do remisu, co w konsekwencji doprowadziło do przegrania mapy, jak i całego meczu.


godzina 17:30
BIG - Heroic
typ: BIG handicap (+1.5) mapy @1.35 superbet
typ: BIG wygra @2.02 TotalBet

Mecz przegranych po pierwszym meczu z grupy B. Tak słabych meczów obu drużyn dawno nie widziałem. BIG jeszcze nawiązało jakąś walke z OG ponieważ przegrali po dogrywce na mapie przeciwnikow oraz wygrali pierwszą połowę na swoim pick'u. Jeszcze większą niespodzianke sprawiło Heroic gdzie nie potrafili sobie poradzić w terro na mirage oraz przegrali swojego mocnego traina 16:3. Mam lekkie przeczucie, że nie radzą sobie z presją. Mogłem to przewidzieć bo ich ostatnie porażki z Astralis i NaVi po 2:0 powinny mi dac do myślenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Można powiedzieć, że po wczorajszym dniu jestem na "zero". Mecz z grupy A poszedł po mojej mysli, niestety w grupie B obaj faworyci zawiedli. Moje przemyślenia na dzisiejsze mecze prezentują się następująco:

godzina 14:00
G2 Esports - fnatic
typ: fnatic
@1.67 TotalBet

Szwedzi rozegrali bardzo przyzwoite spotkanie przeciwko Vitality. Można powiedzieć, że każdy z zawodników zagrał na równym poziomie. Czego niestety nie można powiedzieć o Francuzach bowiem tam jak zwykle wyróżniał się ZywOo. Natomiast nie można pochwalić G2 za wczorajsze spotkanie. Tak jak przewidywałem KennyS nie pomógł za bardzo swojej drużynie. Na dodatek na swojej mapie wygrywali już 15:10 ale pozwolili graczom Complexity doprowadzić do remisu, co w konsekwencji doprowadziło do przegrania mapy, jak i całego meczu.


godzina 17:30
BIG - Heroic
typ: BIG handicap (+1.5) mapy @1.35 superbet
typ: BIG wygra @2.02 TotalBet

Mecz przegranych po pierwszym meczu z grupy B. Tak słabych meczów obu drużyn dawno nie widziałem. BIG jeszcze nawiązało jakąś walke z OG ponieważ przegrali po dogrywce na mapie przeciwnikow oraz wygrali pierwszą połowę na swoim pick'u. Jeszcze większą niespodzianke sprawiło Heroic gdzie nie potrafili sobie poradzić w terro na mirage oraz przegrali swojego mocnego traina 16:3. Mam lekkie przeczucie, że nie radzą sobie z presją. Mogłem to przewidzieć bo ich ostatnie porażki z Astralis i NaVi po 2:0 powinny mi dac do myślenia.
Niestety OG jak to zwykle bywa z lepszymi grają dobrze, a potem dostają od teoretycznie słabszych drużyn. Mimo wszystko BIG mogło wygrać pierwszą mapę, ale dali sobie wyrwać wyraźne prowadzenie. Co do drugiej mapy to gdyby nie pistoletówka chyba 1v4 NBK, to wydaje mi się, że wyciągnęliby tą mapę.
Nie wydaje mi się, żeby Heroic zagrało 2 tak beznadziejne mecze z rzędu. Ich głównym problemem teraz jest brak trenera, który obserwując z góry zobaczyłby jakie błędy popełniają i przekazał im wskazówki podczas przerwy. Z tego co wczoraj mówili, to całość leży na barkach Cadiana. Wczoraj kompletnie mu to nie wychodziło bo robił po 3k na 15 rund.

godzina 14:00
G2 Esports - fnatic
typ: over 2.5 @1.87 TotalBet g2 jak to g2 na swojej mapie nie potrafili domknąć :(

Wydaje mi się, że tu będą 3 mapy. Obie drużyny ogólnie słabiutko ostatnio, ale Fnatic wyglądało wczoraj lepiej. Bez wielkiej analizy po prostu w takim clash of trash muszą być 3 mapy :)


17:30
BIG - Heroic
typ: Heroic win @1.75 totalbet

Jak pisałem wyżej, nie widzę 2 tak beznadziejnych meczy ze strony #1 hltv. Mają lepszy map pool od BIG, ostatnie porażki to na dwie nie patrząc na ranking drużyny aktualnie w najwyższej formie czyli NaVi i Astralis. Wczorajszy mecz na Faze generalnie nie ma znaczenia dla mnie w kontekście typowania Heroic do zwycięstwa, bo takie spotkania się zdarzają. Faze po 2 tygodniowym treningu i kompletnej zmianie podejścia do gry i pozycji granych przez poszczególnych graczy mogło zaskoczyć coachless Duńczyków. Na BIG powinno być inaczej, bo tą drużynę znają i nie raz ich stompowali.

21:00
Chaos-Mythic
typ: Chaos -1.5 @1.36 totalbet

Oglądałem wszystkie bo3 Chaos z Mythic w tym roku i generalnie bez podjazdu. Jeden raz udało im się wyciągnąć sensowny wynik na swoim picku dust2 prowadząc dość wysoko, ale jak Chaos zaczęło grać swoje to nie było szans na ugranie pojedynczej rundy. Chaos wygrywa z dużo lepszymi drużynami i jest perspektywiczną drużyną, za to Mythic taki sobie mix grający 4fun, którego zresztą nie byłoby na tym turnieju w normalnych warunkach(jak połowy tych drużyn z NA). Jedyna szansa, że ugrają mapę to jak Davey strzeli z 50 killi na mapie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Complexity - Vitality (14:00)
Typ: Vitality win @1.53 (STS) ✅


Warto zacząć od pierwszych spotkań obu drużyn. Complexity wygrało z bardzo słabo grającym G2 już od kilkunastu spotkań, jest to zdecydowanie jedna z najsłabszych drużyn w tym turnieju i zwycięstwo Complexity nie powinno nikogo kto śledzi scene CSGO dziwić. Niedawna zmiana zawodnika w tym zespole również nie podziałała na nich dobrze, odszedł oBo który był ważnym ogniwem i przyszedł NaToSapix który prezentuje gorszą jakość jak jego poprzednik. W pierwszym meczu na pewno na minus spisał się poizon, jednak to pewnie był wypadek przy pracy. Wypadkiem też może być postawa k0nfiga, który zagrał bardzo dobry mecz przeciwko G2, i zważając na jego kiepską formę to mógł być jednodniowy przebłysk. Vitality wygrało pierwszy mecz z fnatic 2-1, mogli zakończyć to 2-0 ale dogrywka na Vertigo dała mape fnatic. Rozegrali dobre spotkanie, z dobrej strony zaprezentował się ZywOo, misuta czy apex, na minus tylko RpK jednak to jest gracz który rozkręca się z dnia na dzień i jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, dlatego gdy coś nie idzie po jego myśli stara się bardziej supportować swoich teammates.
Vitality pick Dust2
Complexity pick Nuke
Mirage left over
Map pool raczej pod Vitality które bardzo dobrze rozgrywa zarówno Dust2 jak i Mirage, troche gorzej im idzie z Nuke, jednak będą zaczynać tą mapę po stronie broniącej co może być handicapem dla nich. W swoich porażkach zawsze na tej mapie ugrywali średnio 10.50 rundy, a complexity w swoich zwycięstwach na tej mapie oddaje 12 rund swoim przeciwnikom, zaczynając po stronie broniącej i ugrywając 10-11 rund, mogą wyrwać tę mapę complexity patrząc na to, że ich forma w ostatnim czasie po odejściu oBo jest spadająca.

OG - FaZe (17:30)
Typ: Over 2.5 maps 1.95 (STS)


Również zacznijmy od poprzednich spotkań, OG pokonało pewnie BIG 2-0, bardzo dobry mecz w ich wykonaniu, wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobre spotkanie, i wszyscy spełniali swoje role. AleksiB już nas przyzwyczaił do tego że mało fraguje, jednak to nie jest jego rola w drużynie i uważam że to właśnie on jest jednym z większych factorów tej drużyny. Chłopak posiada niesamowity zmysł taktyczny i to jest bardzo duży handicap tej drużyny, do tego dobranych 4 dobrych aimowo zawodników i już mamy team na miarę top10.
FaZe po tragicznym ESL Pro League, gdzie zakończyło swoje rozgrywki nie awansując do fazy play off, potrafiło wygrać ostatnie dwa spotkania z NiP oraz Complexity co już zawiastowało że ten turniej był wypadkiem przy pracy. W pierwszym meczu ograli top1 na świecie czyli Heroic dość gładko 2-0. Fantastyczne spotkanie Niko, Brokyiego oraz Kjearbye, i szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak dobrego meczu FaZe w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy, myślę że to zwiastuje bardzo wyrównane spotkanie.
OG pick Inferno
FaZe pick Mirage
Dust2 left over.
OG bierze swoją mapę, ponieważ mają bardzo bardzo dużo możliwości taktycznych zarówno po stronie broniącej jak i atakującej, i uważam że jest to jedna z najlepiej grających tą mapę drużyna w ostatnim czasie. Legendarny już można powiedzieć Mirage w wykonaniu FaZe, myślę że niektóre drużyny zapomniały że to mainowa mapa tego zespołu i jeszcze pół roku temu nikt nie potrafił na tej mapie ograć FaZe. Uważam że obie drużyny obronią swoje mapy i dojdzie do rozegrania trzeciej mapy, którą według mnie będzie Dust2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
dziki25 dziki25 bardzo obszernie opisał dwa dzisiejsze mecze. Z typem na Vitality się zgadzam, jednak w meczu FaZe Clan - OG mam nieco inną propozycję.

FaZe Clan - OG
typ: FaZe Clan wygra
@2.08 LVBet
mega duzo bledow ze strony FaZe i skonczylo sie 2:0

FaZe underdogiem w meczu z OG? Tego się nie spodziewałem. Ale zacznijmy od początku. Obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze w grupie B. Jednak wydaje się że FaZe zagrało lepszy mecz. Od początku do końca dominowali Heroic. Myśle, że potrzebowali takiego spotkania żeby w końcu coś ruszyło w tej ekipie. Mają niesamowity potencjał czego niestety nie moge powiedzieć o OG.
Jeżeli chodzi o mapy, to Faze pewnie wyrzuci vertigo i wybierze mirage. A OG prawdopodobnie weźmie swoją najlepszą mape czyli inferno. Jeżeli drużyna NiKo zagra tak dobrze jak we wtorek to nie będzie potrzeba 3. mapy.
 
Ostatnia edycja:
E 1K

Eryk933

Użytkownik
Cześć misie. Polecam zagrać dosyć grubo na Kangurów w meczu o 00.30. Są zdecydowanie lepszą drużyną, co potwierdzili zaledwie 3 tygodnie temu pokonując Chaos 2:0 z pokaźną różnicą punktową na każdej mapie. Trzeba powiedzieć, że Kangury zgwałciły Amerykanów. Wedle polskiego prawa odpowiadaliby z paragrafu 197 k.k. Na szczęście to tylko przenośnia i chodzi o Counter Strika, więc Australijczycy mogą czuć się bezpiecznie i na pewno jeszcze długo będą cieszyć się wolnością. Kurs jest stosunkowo wysoki na 100 Thieves (Chaos jest mało znaną ekipą dla niedzielnego kibica), spowodowane jest to ostatnimi wygranymi Amerykańców, ale mnie te wygrane kompletnie nie przekonały. Wygrana nad Furią może robić wrażenie, jednak trzeba zauważyć, iż młodym Brazylijczykom mimo, że są obecnie top 5 świata, czasami zdarzają się wpadki z dużo słabszymi rywalami. Stosunek wygranych map pomiędzy drużynami jest na korzyść dla 100 Thieves - 5 do 2. Według mnie kurs do gry i liczę na pewną, bezstresową wygraną 100 Thieves, którzy są niewątpliwie w formie.

Godzina 00.30
100 Thieves - Chaos
1.47 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
fnatic - Complexity
typ: fnatic
BIG - FaZe Clan
typ: BIG

AKO: 2.20 STS


Takie coś wymyśliłem na dzisiaj. Nie jest to może coś wyszukanego, można nawet powiedzieć, że idę po najmniejszej linii oporu ale nie bez powodu. Nie sądzę, żeby Complexity z NoToShapixem awansowali do półfinału. fnatic wydaje się być bardziej poukładanym zespołem. blameF i k0nfig to może być za mało na Szwedów. Tymbardziej, że tam każdy trzyma poziom. Nawet Golden, czego sie nie spodziewałem a jak widziałem z jaką łatwością przychodzi mu zdobywanie fragów to byłem w szoku.
BIG w kolejnym meczu to jest obowiązek. Bardzo mocno przeliczyłem się na FaZe. To jakie oni wczoraj rundy przegrywali woła o pomste do nieba. Niemiecki zespół po falstarcie z OG zagrał dobry mecz przeciwko Heroic, jednocześnie wysyłając top1 do domu.
 
Ostatnia edycja:
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
OG - fnatic
Typ: OG win @1.70 (STS)


OG gra bardzo dobrego csa na tym turnieju i oby sie nic nie zmienilo, wszyscy gracze graja na miare swoich oczekiwan i tak jak pisalem przed meczem z FaZe to jest bardzo dobrze zbilansowana druzyna. fnatic troche tutaj ze tak powiem wpuszczone drabinkowo, bo na swojej drodze spotkali slabych G2 oraz Complexity z ktorymi mieli latwe potyczki. Dzis to bedzie ich pierwszy powazniejszy sprawdzian, ale nie spodziewam sie zeby go zdali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
OG - fnatic
Typ: OG win @1.70 (STS)

OG gra bardzo dobrego csa na tym turnieju i oby sie nic nie zmienilo, wszyscy gracze graja na miare swoich oczekiwan i tak jak pisalem przed meczem z FaZe to jest bardzo dobrze zbilansowana druzyna. fnatic troche tutaj ze tak powiem wpuszczone drabinkowo, bo na swojej drodze spotkali slabych G2 oraz Complexity z ktorymi mieli latwe potyczki. Dzis to bedzie ich pierwszy powazniejszy sprawdzian, ale nie spodziewam sie zeby go zdali.
Do tego męczyli się z Complexity i gdyby nie brollan to mogłoby pójść trochę inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Chciałem pograc na fnatic ale niech Wam będzie, to gramy że OG zagra w finale :)

Do tego dokładam oczywiście Vitality. Grają równo przez cały turniej w porównaniu do Faze, które gra w kratkę.
ZywOo ma cały czas forme, w pierwszym meczu przez dwie mapy miał +27 w statystykach, a w drugim zaś +19. Za nim jest apEX. No i RpK mimo swojego wieku nadal trzyma poziom i jeszcze nie jednego clutcha na tym turnieju ugra :)
Francuzi mają na dodatek lepszy map pool dlatego są zdecydowanymi faworytami w dzisiejszym meczu.

OG + Vitality daje nam kurs @2.58 w eWinnerze.
Powodzenia dla wszystkich grających!
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
OG-FAZE
Typ: over 3.5 @1.42 totalbet

Kto by się spodziewał tych dwóch drużyn w finale? Podejrzewam, że praktycznie nikt. Drużyny z podobnym map poolem, wydaje mi się że 3-0 to tu nie będzie a może nawet iść do 5 map.
Zagram też mimo tego, że chwilę temu przegrali FAZE @2.25 totalbet i for fun DW 3-2 FAZE @4.9 totalbet
 
Ostatnia edycja:
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Husarz albo dziki kogo byscie pograli w finale OG czy jednak Faze.
Ogladaem mecz OG wczoraj z Fnatic i spodziewalem sie 2:0 ale jednak slabo zagrali tego inferno.
Faze wogole nieogladalem ale jestem hednak zaskoczony ze sa w finale liczylem na Vitality.
Mozna jakos sensowna analize OG czy jednak Faze?
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Dla mnie Faze to bierze - oglądałem wczoraj mecz z Ast gdzie byli dogiem i wydaje mi się ze wrócili do dyspozycji z przed pandemii :) ja osobiście mam pograne Fazę -1,5 po 2.7
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
OG-FAZE
Typ: over 3.5 @1.42 totalbet

Kto by się spodziewał tych dwóch drużyn w finale? Podejrzewam, że praktycznie nikt. Drużyny z podobnym map poolem, wydaje mi się że 3-0 to tu nie będzie a może nawet iść do 5 map.
Zagram też mimo tego, że chwilę temu przegrali FAZE @2.25 totalbet i for fun DW 3-2 FAZE @4.9 totalbet
Szczerze mówiąc, myślałem że przynajmniej jedną mapę ugraj, ale tego że przegrają w bo5 byłem w miare pewny, dla mnie faze po tym bootcampie co zrobili będą się bić o topke, a og to jest trochę taki random mix, nie wierzyłem i chyba nie uwierzę w kerbaja:) ale jednak to mvp z atlanty, generalnie wydaje mi się że fajne budują skład i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
100 Thieves - Liquid
typ: Liquid wygra 2:0
@2.27 eWinner

Szybko bo za 10 minut jest mecz IEM New York 2020 North America. Faworytem oczywiście jest Liquid, które jak do tej pory gra bezbłędnie. To znaczy na 3 ostatnie spotkanie jeszcze nie przegrali ani jednej mapy. Widze value w tym meczu bo zespół jks'a wcale nie zachwyca. Wygrali na TeamOne i RBG ale jak juz dostali lepszego przeciwnika czyli Chaos to przegrali 2:0. Licze na podtrzymanie dobrej passy przez Liquid i szybkie wygranie meczu 2:0
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom