>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Temat z analizami IEM COLOGNE 2024 [7-18 sierpień]

kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
1722967375202.png

Pula nagród: 1 000 000$
Ilość drużyn: 16​

Faza Play-in.
[7-9 sierpień]
Ilość drużyn: 16
Awansują: 8


1722967647358.png

IEM COLOGNE
[10-18 sierpień]
1722967807313.png

1722967883088.png


 
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj rozpoczynamy faze play-in IEM Cologne. Na pewno nie zabraknie polskich akcentów tj. ultimate, Snax, siuhy i w roli trenerów Neo oraz Raz. Scena csa uważam że się trochę wyrównała. NaVi ostatnio w bardzo dobre dyspozycji. G2 bo zmianach tendencja wzrostowa. Spirit już tak nie dominuje pół roku temu. Pojawiły się nowe zespoły które zmierzą się w w fazie Play-in - 3Dmaz czy też Aa.

W pierwszym dniu idę w stronę The Mongolz którzy zmierzy się z saw.
TM nie raz pokazało że może powalczyć z takimi drużynami jak Vitality czy G2. Sukcesywnie zespół kroczył do topowej sceny i tak się stało właśnie już od jakiegoś czasu. Na ostatnich turniejach można zauważyć że pojawiają się regularnie nie z przypadku. Saw w mojej ocenie klasa niżej, dużo rozgrywają spotkań, ratingi na wysokich poziomach mappoole mocne w liczbach ale nie można zapomnieć na jakich przeciwników przeważnie oni rozgrywają swoje spotkania.

3Dmax mega doświadczona formacja co w CS go może nie grali w topce. W mojej ocenie to zespół z fazy play-in który jest w roli doga i myślę że pojawia się w fazie głównej turnieju IEM'a. Mimo że na 9z jest w rankingu o 6 oczek od 3Dmax jest niżej to dzisiaj uważam że dwie mapy zwycięży formacja francuska

🔫 Saw - The Mongolz @ 1.40
🔫 3Dmax -9z @ 1.80
AKO: 2.55
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ciekawe wynik. Na koniec dnia ide w stronę Liquid, która pokazuje się ostatnio bardzo dobrze z rodakiem w składkie ultimate. Dziś jak zobaczyłem spotkania paiN mocno otworzyłem oczy bo widziałem tam same wygrane od na prawdę dużej ilośc spotkań, bardzo dużo wygranych 2:0. Przed nimi dziś wielki test, nie wykluczam tutaj trzech map. Chłopaki ewidenite są na fali, ale Liquid nie sądzę by odpuściło mecz, myślę że to podwójna motywacja w stronę formacji z Ameryki, by przerwać taki maraton brazolom. Mówiło sie o odejści Yekindara, a on na prawdę od ostaniego turnieju pokazuje się z dobrej strony. Liquid potrafiło wygrać z NaVi, a wiemy jaka formą NaVi ostanio dysponuje. Jeszcze wczoraj kursy na Liquid były w granicach 1.65 dziś to mam 1.42 czyli masówka leci w tą stronę. Z chęcią zobacze to spotkanie bo jestem ciekawy oglądania polaka oraz drużyny z brazyli. Dziś wielki test. Mecz opóźniony dość mocno, powinni zacząć coś około 20.30-20.45 w sam raz na wieczorny chill.

wygrana Liquid - Pain @ 1.42
Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1884
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
paiN - MIBR @ 1.48
Po raz kolejny pójdę w stronę paiN bo chłopaki na prawdę grają fajnego csa. Walcza jak równi z równym i w idzie ich głównej fazie IEM, zespołowo są silni i odważni. Nietuzinkowe zagrania powodują że zaskakują przeciwników nawet tych najbardziej doświadczonych. Ich winrate na scenie brazylijskiej bardzo pozytywne, passa bodajże 13 zwycięstw. Mecz z Liuqid wyrównany chłopaki na spokojnie mogli wziąć mapę, ale zabrakło końcówki. Widzę w ich potencjał

The Mongolz - Eternal Fire@ 1.85
Tutaj ciężka sprawa ale idę w stronę ekipy tureckiej. The Mongolz uważam że nie weszli dobrze w ten turniej i ta przerwa nie wpłynęła pozytywnie na formacje.Eternal Fire wszytsko będzie na barkach xantaresa bo gość ciągnie ten zespół za sobą praktycznie i mało kiedy notuje słabe wyniki. ET również nie weszło dobrze w turnieju i liczę na to wszystko wróci na dobre tory i zamkną te spotkanie wygrywając dwie mapy.

XANTARES powyżej 32 eliminacji na dwóch mapach @ 1.85
Spotkanie zapowiada sie wyrównane więc liczę na over rundowy. Co skutkuje większą szansa na zdobycie fragów l. XANTARES jest w dobrej dyspozycji innego eliminacje otwierające pojawiają się praktycznie co rundę. Ostatnie dwa spotkania zdobywał ponad 40. Dziwna linia ze strony betclic
 
Ostatnia edycja:
'Corek 279,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis vs 9z / Astralis win @ 1,55 betfan

Niestety brak czasu, ale napiszę zdanie bo myślę że warto. Kurs na Astralis miło małego i tak jest za wysoki. Moim zdaniem biorą to dziś bez większych problemów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +742
prof 23,6K

prof

Użytkownik
Vitality - Furia @ 3.50

Vitality ewidetnie stracilo na tej stabilnosci ktore prezentowalo jakis czas temu. To daje pole do niespodzianki , a turniej w Cologne na ten moment jest turniejem duzych niespodzianek. Furia od zawsze druzyna ktora bywa bardzo grozna i umie pokonywac faworytow. Brazylijczycy ustabilizowali swoj sklad po dolaczeniu Skullza i wydaja sie teraz bardziej z balansowana druzyna. ZywOo nie zawsze wykeruje swoja druzyne mimo ze wciaz jest top topow. Po takim kursie zawsze warto na Furie przeciwko druzynie ktoara stracila status wielkiego faworyta do wygrania turnieju. Dochodze tez tu aspekty osobisto zyczeniowe. Mam Skullza i Twiistzza w fantasy i gdy Furia przegralaby dzisiejszy mecz to spadnie do dolnej drabinki i moi gracze zmierza sie na siebie co bedzie na duza niekorzysc. Plan jest taki ze Vitality dzis przegrywa a potem przegrywa z Liquid i odpadaja z turnieju. Zyczenie duzego kalibru ale jest to realne.

Astralis dzisiaj do gry bo wygladaja swietnie , jest na nich dobry kurs i maja dobra drabinke do zajscia daleko.

Człowiek Naiwnie wierzyl ze FURIA cos pokaze a oni w ogole nie istinieli lol
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Na szybko bo za chwilę mecz.
Wiem że Vitality problemy ostatnio. Ponoć mocno trenowali i próbują naprawić sytuację. FURIA w w trybie meczowym co dodatkowy atutem jest że mogą coś ugrać. Ekipa Francuzka uważam że od początku skoncentrowani i wezmą ten mecz 2:0. Furia w kratkę gra, zagra dobry mecz a później totalne nieporozumieniem. Jeśli zywoo dobrze wystąpi i dołączy ktoś do nich to uważam że w 2-3 osoby mogą zamknąć mecz nawet bez większej pomocy meziego czy apexa.

🔫 Vitality wygra 2:0 - FURIA @ 1.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1639
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Oferta taka na jutro nijaka.

1. Falcons - Virtus Pro
2. MOUZ - Complexity
3. FaZe - Vitality
4. Astralis - G2
5. Liquid - FURIA
6. paiN - The Mongolz

Siedzę kiminie i totalnie nic tu nie widzę.
Może bym poszedł w stronę Liquid, albo w eliminacje ultimate. - ale jeszcze nie widzę oferty. Vitality dzisiaj rozjechało brazoli i jutro też bym upatrywał a roli faworyta z Astralis. Complexity mogłoby ugrać mapę, po dzisiejszym spotkaniu MOUZ widzę na to szanse. Falcons vs VP czuje trzy mapy w kościach. Jak będę miał czas wezmę jedno lub dwa spotkania jutro pod lupę. A Wy Panowie jak widzicie poniedziałkowy IEM?
 
'Corek 279,3K

'Corek

Znawca - e-sport
Complexity vs Mouz / Complexity @ 3,20 betfan

Witam, kogoś to kolejny raz mocno ponosi, chyba że ja o czymś nie wiem? 1,30 na Myszy? Ktoś jest nie spełna rozumu. Owszem faworytem powinny być, ale wczoraj lukając miałem odpuścić, ale miałem w głowie kursy na Complexity około 2,20 a tutaj mamy znacznie więcej i ja tego nie odpuszczę. Oczywiście nie jest to żaden pewnik, bo jest to ogromny underdog i osobiście nie zdziwi tutaj zwycięstwo Mouz, ale kursy są po prostu mocno przestrzelone i ja spróbuję w czyste zwycięstwo. Bardzo dobry mecz Complexity z Turkami jak i z Virtusami. Myszy wygrały 2:1 z przereklamowanym Falcon i to by było na tyle a tutaj kursy jak by grali piąte spotkanie z rzędu i to bez porażki. Ja próbuję Elige i spółkę, głównie ze względu na przestrzelone kursy.


Mongolz vs Pain / Mongolz @ 1,62 betfan

Już nie mam czasu, ale myślę że Mongolz sobie tutaj poradzą, grają moim zdaniem lepszego csa na ten moment.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Chyba najbardziej ryzykowanie jak na tym turnieju ale idę w stronę paiN. Chłopaki mają potencjał i czuć tam siłę drużynowa i atmosfera jest niezła. The Mongolz takie niemrawe. Bardzo w kratkę. Co prawda paiN drabinka nie wymagająca. Ale kiedy jak nie teraz. Skillowo nie odstają, młodziutki snow i biguzera są w dobrej dyspozycji. W ogóle drużyna na równi nie odstaje tam nikt za bardzo a ciągną w miarę rowno. Zacięte spotkanie się szykuje, wczoraj paiN pokazało że mają predyspozycje do wygrywania spotkań. Martwia mnie końcówki map w wykonywaniu brazoli bo jak kojarzę ostatnie spotkania w łatwy sposób je oddawali, a w sytuacji gdy wygrywają znacznym wynikiem nadchodzi rozluźnienie co powoduje że rywal goni, a oni nie do końca zachowują zimną krew z czego powstają głupie zagrania i decyzję.

Wygrana paiN - The Mongolz @ 2.40
Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1886
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Mamy w final formacie bo5. Nie widzę sensu tutaj analizować finału.Spotkanie za niecałe 2h, otwieram otwarta dyskusje na temat meczu. Jakieś pomysły na to spotkanie pojawia się ode mnie z lekkim opisem. Nadal szukam value w spotkaniu.

Wiemy że takie spotkanie może potrwać nawet 5-6h. Obydwa zespoły w bardzo dobrych dyspozycjach
 
kns_esport 213K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Ostatnich spotkań nie miałem okazji oglądać, jedyne co to mogłem śledzić wyniki. Wczoraj obejrzane NaVi.
Uważam że Vitality weźmie to spotkanie, ale nie będzie łatwo. Ja nawet sądzę że może się pojawić 5 map.
Nie liczyłbym tutaj na jednostronne spotkanie.
Uważam, że będzie to zacięte spotkanie i od początku będą chcieli wziąć pierwszą mapę, co może doprowadzić do wyrównanego wyniku czyli idę w over rundowy.
iM jest w stawce do zgarnięcia MVP turnieju, więc tutaj pełniejsza moblizacja.
apeX dobrze radzi sobie na tym turnieju i wiemy jak może zawładnąć sceną, po przez jego charyzmę
Od dłuższego czasu mówi się o nietrafionym transferze meziiego, presja dzisiaj będzie po jego stronie, a linia według mnie w takim spotkaniu bardzo wysoka.
Tutaj się liczy dyspozycja dnia, myślę że korzystniej będzie atakować na live, bo tam wszystko może się zmieniać jak w kalejdoskopie

Rezultaty obu ekip podczas tego turnieju
Vitality
2️⃣
-
0️⃣
Furia
2️⃣
-
1️⃣
FaZe
2️⃣
-
0️⃣
Mouz
2️⃣
-
0️⃣
SAW
NAVI
2️⃣
-
0️⃣
paiN
2️⃣
-
0️⃣
Astralis
2️⃣
-
1️⃣
SAW
2️⃣
-
0️⃣
Mouz


Kursy z Betclic:
1. I Mapa powyżej 21.5 rund @ 1.88
2. iM więcej eliminacji niż jL @ 1.82
3. wygrana Vitality @ 1.67
4. apeX powyżej 25,5 eliminacji [I i II mapa]@ 1.84
5. mezii poniżej 29.5 eliminacji [I i II mapa] @ 1.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
Do góry Bottom