>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ian Wright - Typy, Analiza, Kupony, Statystyki

Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godzina: 21:00
Spotkanie: Granada - Man Utd
Typ: wynik końcowy + liczba goli (1.5) 2/+
Kurs: 1.93
Bukmacher: STS
Analiza:


Manchester United leci do hiszpani prawie w najmocniejszym składzie, brakuje jedynie Martiala, ale w ostatnich dwóch meczach jego zastępca Greenwood, godnie się zaprezentował strzelając dwie bramki.
Myślę, że trener gości da szanse jeszcze jakiemuś młodemu zawodnikowi ponieważ pokazał jak rotuje składem już we wcześniejszych meczach Ligi Europejskiej. Według mnie jest to argument na plus gdyż
młlodzi zawodnicy będą chcieli udowodnić swoją przydatność w zespole i napewno nie odpuszczą żadnej piłki. Obok tej młodzieży wystąpią tacy zawodnicy jak Pogba czy Bruno Fernandes który robi w tym sezonie niesamowite rzeczy na boisku i nie ukrywam, że również dziś liczę na jego wysoką dyspozycje.
Jeżeli chodzi o zespół Granady to w życiu nie spodziewałbym się, że taki średniak ligi hiszpańskiej może dojść, aż do ćwierćfinału Ligi Europy... no ale cóż, taka jest piłka i nie zawsze lepszy wygrywa. Grupe mieli słabą, zajęli 2. miejsce. Jak dotychczas jedyną sensowną drużyną z jaką się mierzyli było Napoli które pokonali w dwumeczu 3:2. W lidze hiszpańskiej na ostatnie 10 meczów zdobyli raptem 8pkt co nie daje nam nawet 1pkt/mecz.. trochę słabo jak na drużynę która jest obecnie w najlepszej ósemce Ligi Europy :)
Dzisiaj grają z kolejnym klasowym przeciwnikiem i nie jestem w stanie wyobrazić sobie jakiegokolwiek innego wyniku niż wygrana gości. Przewiduje wysokie zwycięstwo Czerwonych Diabłów, ale wiadomo jaka jest piłka i wole zagrać zachowawczo dlatego więc tylko powyżej 1.5 gola.

+93 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +367
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1.liga Polska
Godzina: 17:40
Spotkanie: Widzew - Puszcza Niepołomice
Typ: x2
Kurs: 1.84
Bukmacher: STS
Analiza:


Po ostatniej porażce na wyjeździe (0:3 z Zagłębiem Sosnowiec, drużyną bijącą się o utrzymanie) Widzew na pewno ruszy do ataku od pierwszych minut narażając się na kontrataki przeciwnika. Drużyna z Łodzi pod naporem kibiców nie ma innego wyjścia jak tylko walka o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej co powoduje dużą presje u piłkarzy jak i działaczy Widzewa. Jeszcze przed czasami pandemii stadion pełen kibiców był ich dwunastym zawodnikiem, ale w tym momencie gra u siebie nie przynosi większych korzyści. Nie podoba mi się gra Widzewa nawet mimo tego że zdobyli najwięcej pkt na wiosnę. 7 meczów bez porażki to według mnie duże szczęście jak na to co prezentowali zawodnicy Widzewa chociażby w wygranym meczu z GKS Jastrzębie (2:0). Dzisiaj do Łodzi przyjeżdża Puszcza Niepołomice która wygrała ostatnie dwa mecze wyjazdowe. Ich forma jest naprawdę niezła co pokazali w ostatnich meczach pokonując u siebie Arke Gdynia 4:0 czy na wyjeździe Chrobry Głogów 2:0 i GKS Jastrzębie 2:1. Jest to solidny poukładany zespól który pracuje z tym samym trenerem już od 2015 roku. Goście tracą do Widzewa tylko 2pkt i dziś na pewno nie pozwolą sobie zwiększyć dystansu do rywala i będą grali w Łodzi o pełną pule. Z kolei ze strony Widzewa prognozuje lekki spadek formy i passę kilku meczów bez zwycięstwa.. pokusiłbym się dziś o czystą "2", ale wiadomo jaka jest piłka i wole zagrać zachowawczo dlatego też podpieram mecz remisem :)

+84
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Coventry
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS
Analiza:


Mecz spadkowicza z beniaminkiem... Rok temu o tej porze obie drużyny dzieliła różnica aż dwóch lig... Dzisiaj Coventry przyjeżdża na południe Anglii mierzyć się z Bournemouth, które na pewno inaczej wyobrażało sobie powrót do Premier League. Plasują się na 7. pozycji i nie mogą pozwolić sobie na potknięcie w końcówce sezonu. Ostatnie 3 mecze wygrali Handicapem -1.5 i tylko chwila rozluźnienia lub zlekceważenie przeciwnika może przeszkodzić im w wygraniu kolejnego meczu z rzędu. Coventry uporczywie walczy o utrzymanie, w ostatniej kolejce udało im się nawet wygrać u siebie 3:1 z Bristol City. Grają w kratkę, ale punkty zdobywają praktycznie tylko na swoim stadionie. Ich występy na wyjeździe to prawdziwa kompromitacja, zdobyli jedynie 11pkt na 19 spotkań (2-5-12). Z kolei drużyna gospodarzy w meczach u siebie zajmuje trzecią lokatę z dorobkiem 39pkt (12-3-5). Jak już wcześniej napisałem drużynę z południa Anglii może zgubić jedynie brak koncentracji. Wierzę jednak, że jest to poważna drużyna i jak najszybciej pragną wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Przewiduje wysoką wygraną Bournemouth, ale wszystko zależy od nich samych, pokusiłbym się o HC -1.5 po kursie 2.85, ale jestem zwolennikiem gry zachowawczej :)

+70
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1.liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Valladolid - Granada
Typ: zakład bez remisu - Valladolid
Kurs: 1.59
Bukmacher: STS
Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie między walczącym o utrzymanie Valladolid, a zespołem Granady która już sama nie wie na czym ma się skupić w obecnej fazie sezonu. Niby szansa na awans do półfinału Ligi Europejskiej (kurs 20.00), niby szansa na awans do europejskich pucharów w La Liga (10pkt straty), ale to wszystko bardzo mało prawdopodobne... Mają panowie nie mały ból głowy jak to rozegrać, ale myślę jednak, że poświęcą 100% na mecz rewanżowy z Manchesterem United który jest raptem za cztery dni... Ostatnio mają ewidentnie słaby okres co zwieńczyli czterema porażkami z rzędu. Dodatkowo Granada jest najsłabszą drużyną grającą na wyjazdach w całej lidze (9pkt w 14 spotkaniach 2-3-9). Ten słaby okres będą chcieli dziś wykorzystać gracze Valladolid, którzy w ostatnich tygodniach spisują się nienagannie. W ostatniej kolejce wymknęła im się z rąk w 93minucie niespodzianka i remis z Barceloną (0:1). Również wysoko poprzeczkę postawili obecnemu liderowi La Liga - Realowi Madryt bo przegrali tylko 0:1. Remis z Sevillą 1:1 jest również nie małą niespodzianką. Na ostatnie 7 spotkań przegrali tylko dwukrotnie z realem i barcą... Dzisiejsza wygrana pozwoliłaby odskoczyć od strefy spadkowej na 4pkt więc gospodarze będą bardzo zdeterminowani aby właśnie tak się stało. Granada przy małym nakładzie sił powinna się utrzymać, w tym momencie mają spokojną pozycje i nie wydajaje mi się aby ten mecz miał dla nich jakieś specjalne znaczenie. Trzeba również dodać, iż nie gra czołowy strzelec Granady - Roberto Soldado (pauza za kartki). Po ciężkim meczu powinna wygrać drużyna bardziej zdeterminowana, która ma nóż na gardle, ale zabezpieczam się remisem ponieważ... wiadomo jaka jest piłka :)

-100
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1.liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Valencia - Real Sociedad
Typ: 1X
Kurs: 1.76
Bukmacher: STS
Analiza:


4.miejsce w sezonie 2018/2019... 9.miejsce w sezonie 2019/2020 i aż 13. pozycja w tym sezonie. Mowa oczywiście o jednej z bardziej znanych drużyn w La Liga - Valencii. Naprzeciw nim stają dziś zawodnicy z miasta San Sebastian, którzy co sezon wykonują solidną pracę kończąc w górnej połowie tabeli. Ciekawy mecz i dziwie się w sumie dlaczego bukmacherzy dają takie wysokie kursy na Valencie grająca u siebie.. Ostatnie 4 mecze u siebie wygrane, w tym 2:1 z Villareal czy 2:0 z Celta Vigo. Według mnie taka drużyna powinna znajdować się zdecydowanie wyżej w tabeli, nie wiem gdzie siedzi problem, ale w składzie jest wielu dobrych zawodników którzy podwójnie motywują się na spotkania z drużynami które znajdują się wyżej w tabeli od nich. Real Sociedad to naprawdę solidna drużyna potrafiąca grać w piłkę na najwyższym poziomie co udowodnili meczami z Manchesterem United (0:0) czy Realem Madryt (1:1). Dzisiaj jednak przystępują do meczu w bardzo okrojonym składzie bowiem nie gra Aihen Munoz 16/29 meczów, dobrze znany z występów w Manchesterze City 17/29, Igor Zubeldia 21/29, Martin Zubimendi 23/29. Oprócz tego nie gra sporo zawdoników mających po 10-15 meczów w tym sezonie. Za tydzień goście grają u siebie z Sevillą i być może na ten mecz będą się zbroić ponieważ są jedną pozycje nad nimi. Dla bardziej odważnych zaryzykowałbym czystą "1" (3.70 kurs), ale jak zawsze wole grać zachowawczo :)

+76
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 1.liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: TSG Hoffenheim - Bayer Leverkusen
Typ: spotkanie bez remisu - 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:


Analizę zaczynam nietypowo od przedstawienia problemów kadrowych dzisiejszych gospodarzy... konti hof.png
Jak widać nie gra sporo zawodników z podstawowego składu, jeszcze więcej niż w ostatnich trzech porażkach z rzędu, które zanotowali zawodnicy z Hoffenheim. Nie mają łatwego życia w tym sezonie i cały czas nie mogą spać spokojnie ponieważ dzielą ich tylko 4pkt od strefy spadkowej. Dodatkowo w jednym momencie wypadło bardzo wielu zawodników co pokazują również ich ostatnie wyniki. Porażka z Augsburgiem 1:2, z Mainz 1:2, oraz 0:2 ze Stuttgartem. Dzisiaj przyjeżdżają do Hoffenheim zawodnicy z Leverkusen, którzy zostali zaczarowani magiczną różdżką wraz z początkiem roku 2021... Świetnie grali na początku sezonu, naprawdę dobrze się ich oglądało, mieli niesamowitą serie meczów bez porażki (12). Myślałem nawet że jest to drużyna która będzie jak najbardziej walczyć o mistrza Niemiec, ale ich piękny sen zniszczył w 93minucie pan Robercik Lewandowski, strzelając bramkę na 2:1... i od tego momentu coś magicznego zaczęło się dziać, a Bayern Leverkusen nie może ponownie wskoczyć na odpowiednie tory. Grają w kratkę, ale wciąż mają szanse na grę nawet w Lidze Mistrzów. Gdyby dzisiaj wygrali, a jest to według mnie mocno prawdopodobne, doskoczyli by już tylko na 7pkt do czwartego Eintrachtu Frankfurt z którym grają jeszcze mecz bezpośredni na BayArena. Mocno wierze w drużynę gości, wygrali pierwszy mecz z Hoffenheim 4:1, a tydzień temu pokonali 2:1 Schalke 04. Życzę im aby ostatnie 8 meczów tego sezonu zakończyli taką serią jak go zaczęli !!! Stawiam na gości, ale wiadomo jaka jest piłka, więc zachowawczo bez remisu :)

zwrot
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Typ: spotkanie/liczba goli - 1/+1.5
Kurs: 2.52
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:


Szczerze mówiąc bałem się tego meczu, tych "małych derbów" bo jak wiadomo derby rządzą się swoimi zasadami, ale przed chwilą zobaczyłem składy... Doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie, jest to słowo które jest przeciwieństwem dzisiejszej lini obrony drużyny z Zabrza. Wiek obrońców to: Stefanos Evangelou - 22lata, Aleksander Paluszek - 20lat, czy Dariusz Pawłowski - 22lata. Nie można być doświadczonym obrońcą w takim wieku, szczególnie jeżeli chodzi o naszą Polską Ekstraklasę (to stan umysłu). Doświadczenie i wiek to jedno, ale na marginesie mogę dodać, iż trzech zawodników których wymieniłem rozegrało w tym sezonie sumując mniej meczów niż sam Patryk Sokołowski czy Jakub Czerwiński.. Nie ma co się oszukiwać, polska piłka bazuje głownie na doświadczeniu, a dzisiejszy zespół gości odstaje doświadczeniem o dwie klasy. Młodzieńcza fantazja jest również potrzebna i pięknie się to ogląda, ale żaden z młodych chłopaków Górnika nie jest obecnie Mbappe czy Haalandem... Przykra prawda, jesteśmy daleko za zachodem i musimy zjeść jeszcze wagon kaszy zanim nasi młodzi zawodnicy będą dorównywać poziomem z zagranicy. Typuje wysokie zwycięstwo gospodarzy, ale obawiałem się HC -1.5, dlatego wybrałem 1/+1.5 gola.

+152
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Godzina: 18:30
Spotkanie: Huddersfield - Bournemouth
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: STS
Analiza:


5:0.. takim wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Bournemouth ostatnio w wysokiej formie (4-0-1), ocknęli się i w końcu są na miejscu barażowym, ale to nie jest ich główny cel. Wygrywając dzisiaj wskakują na 5. pozycje i mają 11pkt do miejsca premiowanego bezpośrednim awansem. Cel bardzo ciężki do wykonania, ale dlaczego nie ?! Ich ostatnie trzy mecze to bilans bramek 9:2. Naprzeciw stają zawodnicy Huddersfield którzy grają o utrzymanie mając 8pkt przewagi nad strefą spadkową. W ostatniej kolejce zremisowali 0:0 u siebie z niżej notowanym Rotherham, a kolejkę wcześniej przegrali z Norwich7:0 ! Bournemouth porównałbym umiejętnościami do drużyny Norwich i jeżeli zagrają na 100% umiejętności powinno skończyć się wysoką wygraną gości.

+95
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG -Bayern Monachium
Typ: zawodnik zaliczy asystę - T. Muller (BAY) / zawodnik zaliczy asystę - K. Mbappe (PSG)
Kurs: 3.00 / 3.50
Bukmacher: STS
Analiza:


Powiem szczerze, pierwszy raz w życiu gram na zawodników którzy mają asystować w meczu.. Mecz PSG - Bayern (3:2) tydzień temu był prawdziwym hitem. Z podziwem oglądałem jaką swobodę mają ci zawodnicy w tworzeniu sobie sytuacji bramkowych. Dzisiaj powinno być podobnie, wiele osób tak przewiduje, a przede wszystkim bukmacherzy. Kursy na powyżej 2.5 bramki (1.31) czy BTTS (1.31) są raczej rzadko spotykane, szczególnie w tak dalekiej fazie ligi mistrzów. Ja osobiście również popieram typ wielu bramek, a sam zagrałem wydaje mi się bezpiecznie Bayern strzeli powyżej 1.5 bramki (1.57). Przykuły moją uwagę kursy na zawodników którzy mogą asystować, mianowicie T.Muller (3.00) i K.Mbappe (3.50). Ten pierwszy jest prawdziwą maszyną do asyst, a w Bundeslidze prowadzi w tabeli z dorobkiem aż 16 asyst na 26 meczów. Dla mnie ten gość widzi więcej niż Messi czy Ronaldo (wielu pomyśli sobie że jestem chory :unsure:) , potrafi zachować się pod bramką przeciwnika jak mało kto i perfekcyjnie podejmuje decyzje. Nie przez przypadek jego dorobek w Bayernie to 377 meczów plus 100 występów w kadrze narodowej. Dla porównania Robert Lewandowski ma 215 występów w Bayernie i jest od niego rok starszy. Muller w lidze mistrzów występuje od sezonu 2008/2009, więc jest jednym z najbardziej obytych piłkarzy w Lidze Mistrzów.. Nigdy nie jest pazerny na bramki i czasem wydaje mi się jakby wolał dograć partnerowi do pustej bramki niż samemu strzelać. Ten drugi to absolutnie najlepszy młody talent na świecie. Nikt nie jest w stanie go zatrzymać, a raczej nawet dogonić. Gość robi niesamowitą przewagę w przodzie i praktycznie każdy kontratak zakończony jest jego kluczowym podaniem bądź uderzeniem na bramkę. W lidze francuskiej prowadzi w tabeli strzelców - 21 goli, ale do tego również dołożył 7 asyst. Według mnie dzisiaj powinien zostać dobrze kryty, być może nawet podwojony z dodatkową asekuracją szybkiego A. Daviesa. Mbappe jest na tyle kreatywnym zawodnikiem, że mimo ścisłego krycia, będzie potrafił wypracować kolegom kilka dogodnych sytuacji, kurs 3.50 jak najbardziej opłacalny.

-200

edit: pierwszy i ostatni raz gram na zawodnika... podsumowując - zawodnik to tylko 9% całej drużyny - trochę zakład chybił trafił, ale wyciągamy wnioski i lecimy dalej :)
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Manchester City
Typ: 1. drużyna strzeli gola - tak
Kurs: 1.46
Bukmacher: STS
Analiza:


Wczorajsze spotkania Ligi Mistrzów nie obfitowały w bramki, ale liczę na to, że dzisiejsze mecze zrewanżują nam to z nawiązką.. Po pierwszym meczu Borussia Dortmund jest w bardzo dobrej sytuacji, przegrali z Manchesterem City jedynie 1:2, a co najważniejsze zdobyli bramkę która w momencie remisu dwumeczu liczy się podwójnie. Do awansu wystarczy im jedynie 1:0. Naprawdę ciekawy kurs jest na awans Borussi - około 6.00, można spróbować za mniejszą stawkę. Grają bardzo ofensywny futbol, a Reus z Hallandem zaczynają się coraz lepiej rozumieć w przodzie, co skutkuje sporą ilością bramek strzelonych przez BVB (58 bramek w Bundeslidze). Na 28 spotkań w Bundeslidze tylko jedno skończyło się wynikiem poniżej 1.5 bramki... Manchester City z kolei w tym roku, nie przegrał, ani nawet nie zremisował żadnego spotkania ! Podobna sytuacja miała miejsce tydzień gdzie Ajax Amsterdam(jeszcze wtedy niepokonany w 2021) podejmował u siebie AS Rome. Wynik 1:2 i koniec magicznej serii Ajaxu. Dziś upatruje niespodzianki w tym meczu i liczę, że to gospodarze będą tą drużyną która przełamie fantastyczną serie Man City na wyjeździe. Ich Ostatnie 5 meczów kończyło się na zero z tyłu, dlatego dziś idąc tropem prawdopodobieństwa powinni stracić chociaż jedną bramkę.
city away.png
+46
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Granada
Typ: 2. połowa liczba goli 1.5 - powyżej 1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
Analiza:


Gospodarze już jedną nogą w półfinale i naprawdę musiałby się wydarzyć dzisiaj cud, aby wypuścili zaliczkę z pierwszego meczu na wyjeździe... Granada 0:2 Manchester United. Mimo braku Martiala, czerwone diabły coraz lepiej spisują się w ofensywie. Greenwood czy Cavani są głodni bramek i widać że łapią coraz lepszą formę. Problemem dzisiaj może być jedynie brak kapitana Harrego Maguire.. Można się śmiać, że drewniany czy wolny stoper, ale jednak nie każdy dostaje opaskę kapitana. Dyryguje obroną i obawiam się, że dziś Man Utd bez swojego kapitana dopuści do paru sytuacji bramkowych i da się wykazać bramkarzowi. Granada w lidze słabiutko więc został im tylko puchar LE do wygrania.. nie mają dziś nic do stracenia i na pewno zaatakują od pierwszych minut. Chciałem grać over 2.5 w meczu ale znalazłem coś ciekawego z mniejszą linią i lepszym kursem o_O.

man utd - czas goli.png granada czas goli.png
Manchester gole w drugiej połowie: 64% - 36% Granada gole w drugiej połowie: 64% - 36%

Jak widać, jedni i drudzy są zwolennikami strzelania bramek w drugiej połowie i mam nadzieje, że również dziś się to potwierdzi. Spodziewam się otwartego meczu i sporej ilości sytuacji podbramkowych. Im dalej w mecz tym bardziej będzie się otwierała drużyna Granady goniąc niekorzystny wynik.

-100
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Peterborough - Northampton
Typ: wynik końcowy + liczba goli 1.5 - 1/+
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Analiza:


Odkąd poznałem drużynę Peterborough, zawsze grali ofensywnie, a ich mecze obfitowały w bramki. Nieważne czy walczyli o awans czy bili się przed spadkiem, ich mecze zawsze były otwarte i często kończyły się wynikiem powyżej 3.5. W tym sezonie grają o mistrzostwo, tracą 3pkt do lidera, który ma jeden mecz więcej. Dzisiaj idealna okazja aby zrównać się z Hull City. Obejrzałem parę skrótów z meczów gospodarzy i powiem szczerze deklasują tą ligę, a spotkania z drużynami słabszymi potrafią wygrać różnicą paru bramek. Nie trzeba daleko szukać... ostatnią kolejkę wygrali ze Swindon 3:0, a trzy tygodnie temu aż 7:0 z Accrington. Drużyna Northampton tydzień temu spadła na miejsce spadkowe i obawiam się, że może być im ciężko się z niego wydostać. Dziś jadą na pożarcie i wydaje mi się mogą przyjąć kilka bramek. Są najsłabszą drużyną grającą na wyjeździe (3-5-12)... Ich dorobek bramkowy w tym sezonie to jedynie 34 gole.. również najsłabsi w lidze. Myślałem żeby grać HC -1.5 po kursie 2.40, ale spanikowałem i gram bezpieczniej, ponieważ boje się rozluźnienia w szeregach obronnych Peterborough, mogą stracić bramkę, ale strzelą przynajmniej dwie.

Kilka ciekawostek o dzisiejszym meczu:
-
Napastnik Peterborough - Jonson Clarke-Harris prowadzi w tabeli strzelców League One z dorobkiem 27. bramek.
-Od początku sezonu 2019/2020 Peterborough wygrał 26 z 36 meczów u siebie, jedynymi drużynami z czterech czołowych lig Anglii, które w tym czasie wygrały tyle samo u siebie, są Manchester City (27) i Liverpool (26).
-Northampton nie wygrał żadnego z ostatnich dziewięciu meczów przeciwko Peterborough we wszystkich rozgrywkach, ostatnio wygrali 15 lat temu w League Two.

+80
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: RB Lipsk - TSG Hoffenheim
Typ: 1
Kurs: 1.42
Bukmacher: STS
Analiza:


Jadą jak rozpędzony pociąg w tym sezonie gracze z Lipska, tracąc tylko 5 pkt do lidera - Bayernu Monachium. Ich forma w ostatnich 10. meczach to 8-1-1. Dobrze zaprezentowali się w lidze mistrzów, odpadając dopiero w 1/8 finału z nie byle kim - Liverpoolem. Dzisiaj grają ze słabiutkim ostatnio Hoffenheim, które nie jest jeszcze pewne utrzymania w tym sezonie, bowiem mają tylko 5 pkt przewagi nad strefą spadkową. Ich ostatnie mecze wyjazdowe to 0-2-3... tak fatalnej serii nie mieli od sezonu 2017/2018 kiedy to mieli serie - 7 wyjazdowych spotkań bez zwycięstwa. Nie wydaje mi się, aby dzisiaj wywieźli choćby punkt z Red Bull Arena w Lipsku. Dodatkowo nie gra paru podstawowych zawodników w drużynie gości i przewiduje dzisiaj wysoką wygraną gospodarzy, ale nie będę zachłanny i gram bez hc ani overów :)

-100
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 4. liga łódzka
Godzina: 19:00
Spotkanie: Warta Sieradz - Polonia Piotrków Trybunalski
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: STS
Analiza:


Na dziś wybieram spotkanie z 4. ligi łódzkiej pomiędzy vice-liderem tabeli - Wartą Sieradz i średniakiem z Piotrkowa Trybunalskiego(10. miejsce). Oba zespoły mają taki sam bilans od początku rundy wiosennej - 4-0-1. Gospodarze przegrali kolejkę temu mecz o 6pkt z obecnym liderem tabel - ŁKS II Łódź (0:3). Dopóki nie wpadła pierwsza bramka dla Łksu, Warta grała jak równy z równym. Zespół Polonii dopiero dziś czeka prawdziwy sprawdzian w 4. lidze. Przegrali 0:3 z Omegą Kleszczów, która jest raptem dwie pozycje nad nimi. Nie mają szans na wymianę ciosów z vice-liderem. Drużyny dzieli różnica klas i zezłoszczona ostatnią porażką Warta Sieradz na pewno wciąż wierzy w upragniony awans do 3 ligi. 19:00, super stadion, światła jupiterów, równa murawa i lekki deszcz (pogoda Angielska), to dodatkowo usprawni grę gospodarzy którzy umiejętnościami technicznymi przewyższają większość 4. ligowych zespołów. Idealna okazja na rehabilitację za porażkę tydzień temu... Celuje w wysoką wygraną gospodarzy :)

+45
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 1. liga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Werder Brema
Typ: 1
Kurs: 1.41
Bukmacher: STS
Analiza:


6. miejsce Borussi Dortmund jest zdecydowanie poniżej oczekiwań.. Odpadli tydzień temu z Ligi Mistrzów i mogą w 100% skupić się na poczynaniach w Bundeslidze. Zostało 6 meczów w lidze i gospodarze zrobią wszystko aby trafić do top 4 i awansować do LM. Nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów w dzisiejszym meczu, ponieważ mają jeszcze ciężkie mecze z Wolfsburgiem, Leverkusen czy Lipskiem w których niekoniecznie będą faworytami. Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Borussi Dortmund 2:1. Ostatnie mecze ligowe dzisiejszych gości to cztery porażki z rzędu.. Nie wydaje mi się aby dziś zakończyli fatalną serie. Te drużyny dzieli różnica klas i spodziewam się absolutnej dominacji Dortmundu oraz bramki Haalanda, ponieważ nie strzelił bramki od 20.03.2021.

+41
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 1. liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leeds - Liverpool
Typ: liczba goli 3.5 - powyżej 3.5
Kurs: 2.17
Bukmacher: STS
Analiza:


Zarówno jedna jak i druga drużyna w tym sezonie większość meczów kończyła wynikiem powyżej 2.5 goli. Liverpool jest faworytem tego meczu, ale nie skreślałbym graczy z Leeds, ponieważ tracą tylko 7pkt do dzisiejszych gości. Nie jednokrotnie w tym sezonie udowadniali, że potrafią grać z najlepszymi. Przykład chociażby kolejkę temu w której pokonali na wyjeździe Manchester City (2:1) grając ponad 45 minut w osłabieniu... Takie zwycięstwa budują drużynę podwójnie. Drużyna Liverpoolu od paru miesięcy ma spory problem z kadrą, szczególnie w formacji obrony. Obie drużyny nie mają dziś nic do stracenia i powinni zagrać otwarty - ofensywny futbol. Nie mają w zwyczaju cofać się po strzelonej bramce, a ich mecze kończyły się nie raz wynikami 7:2 czy 4:3... Na marginesie dodam, że ostatnie pięć spotkań w lidze - obu drużyn, kończyły się wynikami poniżej 3.5 gola. W tym sezonie postrzelali sobie trochę chłopaki bowiem byłó 4:3 dla graczy z Liverpoolu. Dlatego dziś atakuję w taką wysoką linię i spodziewam się nawet wyższego overa niż 3.5.

-100
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 1. Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ein. Frankfurt - Augsburg.
Typ: liczba goli 1.5 - poniżej 1.5
Kurs: 6.10
Bukmacher: STS
Analiza
:

Sugeruje się tylko i wyłącznie tym, że drużyna gospodarzy w tym sezonie zaliczyła 29/29 meczów z wynikiem powyżej 1.5 gola. Trochę poszperałem i okazało się, że jest to jedyna taka drużyna nie tylko w niemieckiej lidze, ale również we wszystkich topowych europejskich ligach... rzeczywiście, zagrać sezon bez ani jednego wyniku 0:0 lub 1:0 w którąś ze stron jest czymś rzadko spotykanym. Każda seria się kiedyś kończy i wydaje mi się, dzisiaj to nastąpi !!! Bramki Augsburga broni nasz rodak - Rafał Gikiewicz. Liczę na jego dobry występ i życzę mu czystego konta.

-100
 
Ostatnia edycja:
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 1 liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Barcelona - Getafe
Typ: spotkanie + liczba goli - 1 / -4.5 goli
Kurs: 1.50
Bukmacher: FORBET
Analiza:

Faworyt spotkania jest tylko jeden i patrząc w tabele, Barcelona powinna gładko wygrać ten mecz. Jednak patrząc na ostatnie mecze, Getafe gra dobrze w obronie i traci bardzo mało goli.. Ostatnie 5 meczów to tylko dwie bramki stracone, a nie grali z byle kim bo 0:0 z Realem Madryt czy 0:0 z Atletico Madryt. Dzisiaj napewno cofną się na swoją połowę i będą walczyć chociażby o remis. Zapomiałem dodać, że w ostatnich 5 meczów Getafe strzeliło raptem jedną bramkę. Poniżej 4.5 goli to według mnie mega bezpiecznie ponieważ nie uważam aby Getafe strzeliło bramkę i również aby Barcelona wygrała 5:0.
 
Do góry Bottom