>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 [05 - 06.07.2016]

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP



Betano​

Przed nami rewanżowe spotkania w ramach I rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Macie już jakieś typy? Pierwsze spotkania zakończyły się następująco:
FC Flora Tallin - Lincoln FC 2:1
TNS -Tre Penne 2:1
Valletta - B36 1:0
Santa Coloma - Alashkert 0:0
Zachęcam do dyskusji!
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
B36 - Valletta
Pierwsze spotkanie nieoczekiwanie wygrała Valletta 1:0, Przez weekend zespoły mogły spokojnie przygotowywać się do rewanżu, sugerując się zagranicznym blogiem łatwo można dojść do wniosku że gospodarze nie do końca są przygotowani na rywalizację z Valletta. Słabe informację ale mi wystarcza żeby spróbować w stronę gości.
Zwycięstwo Valleta @@ 3.00 Otobet ⛔

Alashkert - Santa Coloma
Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowy remisem. Gospodarze próbują robić wszystko by awansować jednak dzisiaj nie zagrają pozyskani Dashyan oraz Khobbosha natomiast kontuzjowany jest najlepszy strzelec zespołu Heber. Goście bez większych problemów kadrowych podchodzą do dzisiejszego spotkania. Zmotywowani i gotowi do gry. Gdyby udało się awansować byłby to spory sukces dla malutkiego zespołu z Andory.
DNB Santa Coloma @@ 4,45 Otobet :minus :
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Dlaczego twierdzisz Doberman że pierwszy mecz nieoczekiwanie wygrała La Valetta ? Przecież to na nich był kurs około 1,50. W tym meczu bramki mogły paść w obie strony. Równie dobrze mogło być 1:1 jak i 4:1. Bardzo słaba dyspozycja strzelecka napastników obu ekip
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Dlaczego twierdzisz Doberman że pierwszy mecz nieoczekiwanie wygrała La Valetta ? Przecież to na nich był kurs około 1,50. W tym meczu bramki mogły paść w obie strony. Równie dobrze mogło być 1:1 jak i 4:1. Bardzo słaba dyspozycja strzelecka napastników obu ekip
Niestety dziś to potwierdzili liczyłem na przebłysk ???? po dużym kursie. Nie udało się bywa.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mnie ciekawi czy Lincoln zdoła się odegrać za porażkę. Mają dosyć ciekawy skład jak na tą ligę, przegrali trochę niezasłużenie. Remis byłby najbardziej sprawiedliwym wynikiem tego meczu, więc mam nadzieję, że dziś wygrają i awansują do dalszej fazy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom