>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 2016/2017

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP


W pierwszych rundach mamy masę spotkań na których możemy zarobić ;) Zróbmy to razem :!:.
Zapraszamy.


Kursy By Betexplorer. Pojawią się w ofercie buków podmienię ! ????
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Aberdeen - Fola No BTS @ 1,89 ⛔
Domzale - Lusitanos No BTS @ 1,58 ⛔
La Fiorita - Debrecen No BTS @ 1,46 ✅
Vaduz - Sileks No BTS @ 1,47 Betano ⛔
Midtjylland - Suduva No BTS @ 1,59 ✅
AIK - Bala No BTS @ 1,56 ✅
Goteborg - Llandundo No BTS @ 1,53 ✅

Kursy Bah

Spotkania w których faworyci powinni zagrać na zero z tyłu.O Aberdeen wspomniał już Szef Elity.Pamiętam jak Fola rok temu w pierwszym meczu przysporzyła sporo problemów Dinamo Zagrzeb w el. LM ale mimo wszystko jak może być taki kurs na brak bts przy 1,10 na Aberdeen ????
Domzale i Debrecen grają z ogórkami,pogromów może wielkich nie być ale stracić bramkę z takimi amatorami to wstyd.
Vaduz solidna ekipa,u siebie powinni spokojnie kontrolować mecz.Goście z Macedonii zajęli 3 miejsce w lidze ale co najlepsze do Vardaru prawie 40 pkt straty więc to jest przepaść i nie spodziewałbym się za wiele po nich,po za tym ich bilans na wyjeździe jeszcze w tak słabej lidze to kpina.
Z Midtjylland się wahałem bo pamiętam jak z którąś drużyną,z Gibraltaru rok temu się męczyli i o mało co nie stracili gola ale jednak mało bramek stracili w tym sezonie,w lidze grając na własnym terenie a Litwini nie powinni mieć tutaj wiele do powiedzenia.
Na koniec dwa pojedynki szwedzko-walijskie w których goście pewnie zaparkują autobus w polu karnym i będą się ograniczać jedynie do defensywy.

Din. Minsk - Spartaks X2 @ 3,5 B365 ⛔

Dinamo poprzednie sezony miało bardzo udane w LE ale to już nie ten sam zespół,mocno zmienił się skład,ostatnio złapali lekki dołek,do tego parę kontuzji.W ostatnim meczu ligowym dwóch zawodników musiało zejść wcześniej z powodu kontuzji w tym podstawowy stoper Bangoura,który im tam trzyma defensywę.U siebie przegrali nie dawno z ostatnim zespołem w lidze,który na 14 spotkań ma 2 wygrane,w tym właśnie to z Dinamem. Kursy w tym spotkaniu wyglądały tak http://www.oddsportal.com/soccer/belarus/vysshaya-liga/din-minsk-neman-l0FIRI8R/
Widać,że mają słabszy moment i nie jest to już tak silny zespół jak przed rokiem.Spartaks za to wręcz przeciwnie.Prowadzą w swojej lidze,są w świetnej formie,wygrali u siebie nie dawno z Ventspils 5:1 więc widać,że są w niesamowitym gazie.Rok temu wyeliminowali Buducnost,na pewno w obecnej sytuacji stać ich żeby powalczyć w tym meczu.

Gabala - Samtredia +0,75 @ 2 Pinnek ⛔

Gabala rok temu u siebie była bardzo groźna i poległy tam całkiem niezłe ekipy ale w tym sezonie na własnym terenie na 18 spotkań w lidze tylko 6 zwycięstw.Samtredia ma niezłą ekipą,drugie miejsce w lidze za Dinamo,które właśnie rok temu odpadło z Gabalą.Ostatnio wygrali sparing z Dinamem Bukareszt 5:1.Myślę,że piłkarsko mogą prezentować podobny poziom i może być wyrównane spotkanie.

Teuta - Kairat 1,57 @ B365 ✅

Kairat rok temu szedł jak burza,wyrzucili Crvene,Aberdeen i dopiero na Bordeux się zatrzymali.W tym sezonie może być podobnie bo jeszcze się wzmocnili Arshavinem i Chilijczykiem Acevedo_Ostatnio wygrali u siebie z Astaną 1:0.Są w trakcie sezonu,w świetnej formie.O rywalu wiele nie powiem oprócz tego,że zajęli 4 miejsce w lidze Albańskiej a ostatnio dostali lanie w sparingu od Austrii Wiedeń 7:2.Zespół z Ałmat ma taką pakę teraz,że powinni ich klepnąć na luzie nawet na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Jak dla mnie teraz to juz mozna tylko zagrac na overy, tam gdzie jest oczywisty faworyt stawki juz pospadaly ze nie ma co ryzykowac wpadki jakiegos remisu po takich smieciowych kursach.
Proponuje skupic sie na pojedynkach gdzie obecnie nie trwa przerwa wakacyjna czyli glownie Skandynawia i Pribałtyka...
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
A ja bym celował w remisy - pojedyncze zakłady za niewielką stawkę.
Wczoraj udało mi się 3 trafić i mecz St. Patricks-Esch (100%). Jednak to raczej łut szczęścia..
Mecze, w których proponowałbym granie remisów:
Admira-Myjava, Ventspils-Vikingur, Atlantas-HJK, Banants-Omonia, Sloboda-Beitar, Slavia-Zagłębie, Linfield-Cork, Shamrock-Rovaniemi, Shkendija-Cracovia, Valur-Brondby.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Shkendija - Cracovia under 2,5 2,1 ✅
Zimbru - Chikhura under 2,5 2,05 ✅
Qabala - Samtredia under 2,5 1,8 ⛔
Slavia - Zagłębie under 2,5 2,07 ✅
Bokelj - Vojvodina under 2,5 1,9 ✅
Dila Gori - Shirak under 2,5 1,9 ✅
wszystko bet365
Sileks under 0,5 + Infonet under 0,5 2,58 betano ⛔
Glenavon under 0,5 2,12 ⛔
Jelgava under 0,75 1,826 ⛔
Shkendija under 1 1,826 ⛔
Runavik under 0,5 2,02 ✅
Chikhura under 0,75 2,04 ⛔ połowa przegrana
Samtredia under 0,5 1,884 ⛔
Sloboda Tuzla under 1 2,03 ✅
Shirak under 0,75 1,826 ✅
Zaria Balti under 0,5 1,99 ✅
wszystko pinnacle
Pyunik under 2,5 2,04 3/10 ✅
College Europa - Pyunik under 3,5 1,83 3/10 ✅
brak bts w meczu Shiraku i Debrecenu 2,4 ✅
Aberdeen - Fola obie nie strzelą 1,95 6/10 ⛔
Fola nie strzeli + Folgore nie strzeli 3,12 ⛔
brak bts w meczu IFK Goteborg i Domzale 2,42 ⛔
wszystko unibet
pozostałe stawki to 4/10
Co do unerów granych w becie, argument jest prosty - dla mnie kursy są złe.
Polskie ekipy w początkowych rundach mają problemy na wyjazdach, mecze są underowe
np. Śląsk czy Jagiellonia rok temu wygrały po 1-0.
Zagłębie bez Starzyńskiego traci sporo na sile ofensywnej, dla mnie jest odpowiednikiem Pawłowskiego
gdy grał w Lubinie. Różnica jest taka, że wielkie spusztoszenie sieją jego podania również ze środka pola.
Shirak jest słaby, nawet z Tre Penne potrafił przegrać 0-1 poza domem w kwalifikacjach rok czy dwa lata temu.
Rok temu większośc spotkań byłą underowa, jedynie martwię się o mecz Vojvodiny.
IFK i Domzale to mocni faworyci, tak samo Debrecen rywale za dużo zagrożenia pod bramką nie będą tworzyć.
Podobnie w meczu Hearts oraz Vaduz.
Undery w pinku to konsekwencja underów w meczach, Shirak i Jelgava dla mnie są w stanie strzelić maksymalnie gola, więc linie 0,75 pobieram.
Pyunik na wyjazdach za mocny nie jest, linie za wyoskie nawet z meczu z tak niby łatwym zespołem.
Chikhura bts robiła w Vaduz, potem 4 mecze underowe z jednym strzelonym golem.
Qabala traciłą po 3 gole z BVB i KRasnodarem, m.in. PAOK, Panata i Apollonem nie strzeliły im gola na tym terenie.
O Foli pisałem za wysokie te kursy, jedyne co osiągnęli w Europie w ostatnich latach to 0-0 w Goteborgu z IFK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
KS Teuta - Kairat Almaty 2 @ 1,57
Odd BK - IFK Mariehamn 1 @ 1,50
AKO @ 2,36 bet 3 6 5

O ekipie Almatów wypowiedział się już forumowicz ofensywnie. Dodam tylko, że sezon w Kazachstanie w pełni, a Kairat pokonał ostatnio lidera, i najmocniejszy zespół ligi - Astanę. Stawiam więc, że atmosfera w drużynie jest dobra, a chłopaki powinni zyskać pewność siebie.
Co do drugiego meczu, zarówno Odd, jak i IFK nieźle sobie radzą i zajmują 2. miejsce w ligowych tabelach. Stawiam jednak na gospodarzy, bo liczę raz, że grają na własnym terenie, dwa że mimo wszystko liga norweska jest zdecydowanie mocniejsza niż fińska i nie wypadałoby przegrać z ogórkami.

Długo zastanawiałem się co wybrać i wydaje mi się, że te dwa mecze są w miarę pewne, a faworyci nie są kompletnymi &#39;no name&#39;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jutro wiele ciekawych spotkań które powinny dać zarobić. Ja na jutrzejszy dzień wybrałem następujące :
Atlantas - HJK Helsinki -----&gt; 2 @@ 1.80 Otobet ✅ ✅
Zarówno Litewski Atlantas jak i HJK regularnie grają swoje spotkania ligowe, Atlantas obecnie zajmuje trzecie miejsce w ligowej stawce na ostatnie pięć spotkań wygrali dwa, dwa zremisowali oraz jeden przegrali. HJK natomiast zanotował trzy zwycięstwa, remis oraz porażkę. Porównując oba zespoły poziomem zdecydowanie wyżej trzeba stawiać Finów których typuję.
Shkendija 79 Tetovo - Cracovia Kraków -----&gt; 2 @@ 2.43 Otobet ⛔ Polskie zespoły jak zawsze
Cracovia dobrze radziła sobie w spotkaniach towarzyskich, Wygrana 3:1 z Ruchem pokazała ze zespół jest w stuprocentach zmotywowany na puchary, Człon zespołu został w klubie dając jasno sygnał do walki o puchary. Trener Zieliński ocenił zespół po pierwszym zgrupowaniu bardzo wysoko zobaczymy czy będzie to miał odzwierciedlenie na boisku. W Macedonii Cracovia będzie chciała strzelać bramki liczę jednak że na tym etapie Polski zespół nie da plamy. JAk będzie zobaczymy, warto także przyjrzeć się na LIVE temu spotkaniu.
Resztę spotkań warto śledzić pod względem bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Maccabi - Gorica

Maccabi chyba najlepsza ekipa w tej rundzie. Zabrakło raptem 3 punktów i mieliby by ponownie eLM a tak zagrają w LE i to już od 1 rundy. Skład bez poważnych osłabień, nikt z najważniejszych graczy nie odszedł. Odnotowali jeden ciekawy transfer w postaci najbardziej zasłużonego piłkarza co grał w europie - Yousi Benayouna&#39;a który przenosi się do nich z Maccbi Haify. Do tego prawdziwy lider jakim jest Zahavi, który został po raz kolejny królem strzelców tym razem z 35 bramkami. Napastnicy też wyglądają w porządku Ben Bassat, Ben Haim czy wszystkim znany Orlando Sa, który już w sparingach trafiał. Jest w czym wybierać w ofensywie.
Gorica to zwykły przeciętniak ze słabej ligi Słoweńskiej. 4 miejsce w lidze, zespół już bodajże w przerwie między rundami opuścił najlepszy strzelec na rzecz mistrz z Ljubljany. Generalnie nie ma co tu lać wody jak prezentuje się Gorica. Czołowe zespoły jak Olimpja i Maribor są na niskim poziomie to co tu więcej powiedzieć o Goricy?
Kursy na Maccabi o dziwo, aż za dobrze wyglądają. Ja tu widzę solidną zaliczkę i wycieczkę Maccabi na rewanż, który będzie już jutro przesądzony.
Maccabi -1,5 @ 1,91 Pinnacle ✅ 3-0

Undery w:

1.Kukesi - Rudar ✅ 1-1
2.Beore - Radnik ✅ 0-0
3.Zimbru - Chikhura ✅ 0-1
@ W innym czasie łapałem kursy, więc nie będę wrzucał. Każdy zainteresowany zobaczy ile teraz stoją.
Ad.1
Pierwszy mecz to na papierze największy under z całej jutrzejszej oferty. Mega underowe zespoły grające na co dzień w mega underowych ligach. Żeby było jeszcze śmieszniej obie są w pod względem bramek z ich udziałem na samym końcu w swoich rozgrywkach w zeszłym sezonie.
Ad.2
Beore podają jako mocny faworyt, ale to jest mecz typowy na maksymalnie 1,2 - 0 maks. U Bułgarów strasznie kuleje ofensywa a jeszcze kilku graczy opuściło zespoł. Nie ma tam kto wykańczać akcji, tutaj będzie chodzić o to by wygrać, ale za wszelką cenę zostać z czystym kontem na rewanż. Goście z Bośni to już w ogóle śmiech. Na 30 meczów w zeszłym sezonie średnia bramek z ich udziałem wyniosła 1,67 na mecz! Bilans bramkowy mówi sam za siebie 25-25. Jadą zrobić murarkę i zachować jakiekolwiek nadzieje na rewanż u siebie. Brak BTS też się nadaje do gry.
Ad.3
Zimbru w lidze dosyć overowo zwłaszcza u siebie. Ale to rok temu, teraz problem jest taki, że zespół opuścił najlepszy strzelec i jeszcze doszło do kilku zmian na minus. Gruzini nie powinni tu dostać więcej jak 1 bramkę, z tego co patrzyłem mają dwóch solidnych napastników i mogą liczyć na jakąś kontrę stąd i Zimbru powinien zacząć spokojnie z rozwagą.

Dwa mecze z wydawałoby się pewnymi gospodarzami chociaż wcale tak nie jest:

Cukaricki - Ordabasy

Cukaricki sporo osłabień na ten mecz. Kilka kontuzji + najważniejszy fakt, najlepszy zawodnik i strzelec odszedł za 2,5 miliona do Kopenhaagi do tego kilka mniejszych ubytków i jak wspomniałem kilka urazów wykluczających z jutrzejszego meczu. Kazachowie raczej mało znani z tego klubu, ale są w rytmie meczowym od paru tygodni, postawić dobrą defensywę na średniaka z Bałkanów wcale nie będzie trudno.
Qabala - Samtredia
Tutaj podobna śpiewka. Qabala rozprzedała ostatnio trochę składu do tego ostatni sezon też mocno w kratkę. Zgromadzili 59 punktów przy 84 mistrza z Karabachu, dosyć słabo to wygląda. Następna sprawa że na własnym boisku mieli gorszy bilans niż na wyjazdach. Samtredia jak na warunki swojej ligi bardzo przyzwoity sezon, 66 bramek nawet jak na ich realia wygląda dobrze. Duet napastników zgromadził 29 bramek, więc mogą nawet coś ukąsić z przodu.

Oba mecze na undery i spróbowanie pod gości. ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Maccabi - Gorica Maccabi chyba najlepsza ekipa w tej rundzie. Zabrakło raptem 3 punktów i mieliby by ponownie eLM a tak zagrają w LE i to już od 1 rundy. Skład bez poważnych osłabień, nikt z najważniejszych graczy nie odszedł. Odnotowali jeden ciekawy transfer w postaci najbardziej zasłużonego piłkarza co grał w europie - Yousi Benayouna&#39;a który przenosi się do nich z Maccbi Haify. Do tego prawdziwy lider jakim jest Zahavi, który został po raz kolejny królem strzelców tym razem z 35 bramkami. Napastnicy też wyglądają w porządku Ben Bassat, Ben Haim czy wszystkim znany Orlando Sa, który już w sparingach trafiał. Jest w czym wybierać w ofensywie. Gorica to zwykły przeciętniak ze słabej ligi Słoweńskiej. 4 miejsce w lidze, zespół już bodajże w przerwie między rundami opuścił najlepszy strzelec na rzecz mistrz z Ljubljany. Generalnie nie ma co tu lać wody jak prezentuje się Gorica. Czołowe zespoły jak Olimpja i Maribor są na niskim poziomie to co tu więcej powiedzieć o Goricy? Kursy na Maccabi o dziwo, aż za dobrze wyglądają. Ja tu widzę solidną zaliczkę i wycieczkę Maccabi na rewanż, który będzie już jutro przesądzony. Maccabi -1,5 @ 1,91 Pinnacle
Zahavi odszedł do Chin za niespełna 7mln euro.
Ale generalnie zgadzam się. Liga Słoweńska zamiast progresu, zaliczyła w ostatnim roku, może dwóch - regres.
Jednak w Maccabi w najważniejszym momencie sezonu zawodziła skuteczność. Rywale, którzy zwykle stawiali autobus, dopinali swego. V-ce mistrz Izraela potrafił nabijać wielką ilość rzutów rożnych, kontrolować mecz, dochodzić do pola karnego rywali, ale brakowało zwykle końcowego podania, dobrego strzału. W tej parze Maccabi zdecydowanym faworytem, ale na dłuższą metę to ich nie widzę w tych rozgrywkach- max. 3 runda.
Shkendija - Cracovia under 2,5 2,1
Bokelj - Vojvodina under 2,5 1,9
Typy Szefa, których osobiście bym nie polecał. Shkendija gra trochę inaczej niż większość drużyn z Macedonii, które preferują defensywny futbol. Gospodarze będą z pewnością atakować, potencjał jest, a Cracovia jak wiemy genialnie w defensywnie nie gra, ale sama potrafi się odgryźć. Dla mnie albo nic nie grać, albo over.
W drugim meczu też nie ufałbym Bokelj. Słabsze ekipy z Bałkanów słynęły z dziwnych wyników. Vojvodina to solidny zespół w tym regionie i przy dobrych wiatrach i chęciach może dość okazale rozpracować rywala.

Ode mnie? Właściwie to już niewiele zostało. Kto śledzi mój temat na bieżąco to łapał świetne kursy. Teraz zbieramy ochłapy, ale jeszcze jeden się trzyma i jeszcze warto zwrócić uwagę.
Mianowicie:

FC Collage Europa - Pyunik [email protected] b365 / +1.5 Europa @2.21 pinnacle ✅ ✅ 2-0 nawet wygrali.
Jeśli goście wygrają, to raczej nie będzie tutaj wielkiej strzelaniny z ich strony. To zespół młodzieży z Armenii. Ich średnia wieku drużyny to 21.6. Co najmniej 3-4 wartościowych zawodników odeszło latem. Nie widzę tutaj aż takiej przepaści. U gospodarzy pełno zawodników z przeszłością z Segunda B (3 liga) i nawet Segunda Division. Jak się czasem ogląda pierwsze fazy Pucharu Króla, to te zespoły nawet czasami potrafiły sprawić problemy zespołom z La Liga. Dużo będzie zależało od nastawienia drużyny, jak taktycznie są poukładani. Tego nie wiem. Kursy kosmos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Typy Szefa, których osobiście bym nie polecał. Shkendija gra trochę inaczej niż większość drużyn z Macedonii, które preferują defensywny futbol. Gospodarze będą z pewnością atakować, potencjał jest, a Cracovia jak wiemy genialnie w defensywnie nie gra, ale sama potrafi się odgryźć. Dla mnie albo nic nie grać, albo over.
W drugim meczu też nie ufałbym Bokelj. Słabsze ekipy z Bałkanów słynęły z dziwnych wyników. Vojvodina to solidny zespół w tym regionie i przy dobrych wiatrach i chęciach może dość okazale rozpracować rywala.
Jestem podobnego zdania, undery mocno naciągane. To już prędzej widziałbym under w meczu Omonii Nikozja, gdzie cypryjskie ekipy notorycznie powtarzają słabe wyjazdy. Cracovia nie jest do gry ani pod zwycięstwo ani pod under, ja tu poszedłbym w stronę BTS&#39;a i jakiegoś 1-1 lub coś więcej. Cracovia nie ma co się spinać, w drugiej rundzie Partizan i dziękujemy za grę w pucharach. Nie zapominajmy jak awansowali do tychże rozgrywek. Mecz ostatniej kolejki i pojedynek z Lechią o puchary, których chyba nikt nie chciał a na pewno nie sama Lechia. W Cracovii wielkie święto nastało, miało być wiele transferów, Filipiak już zapowiadał 5-6 wzmocnień a póki co 2 defensorów i Steblecki. Niby Węgier dobrej klasy, przekonamy się niebawem. Jeszcze jedna informacja, Jaroszyński dosyć ciężka kontuzja a już wypracowywał sobie miejsce w podstawie.

AIK &amp; Goteborg Brak BTS&#39;ów @ Kto ile połapie 2-0 i 5-0 ✅✅
Obie ekipy wylosowały amatorów z Walii. Pierwsze mecze u siebie z czego mogą się cieszyć bo zaraz po meczach rewanżowych wznawiają rozgrywki ligowe. Nie pozostaje nic innego jak na spokojnie wypunktować amatorów zachowując przy tym czyste konta i nie robiąc zbytnich nadziei na przyszły tydzień. Amatorka z Walii zaczyna ligę dopiero 10 sierpnia, więc kondycyjnie też powinno być ciekawe na live od tej 65 minuty. Swoją drogą rywal Goteborga w zeszłym roku był beniaminkiem, więc dla nich puchary to w ogóle inny świat. Bala Town jakoś się trzyma w tej czołówce od lat, ale też nie przesadzałbym z ich doświadczeniem w podróżach po Europie. Ich towar eksportowy T.N.S wczoraj nie potrafił zrobić większej zaliczki z ekipą z San Marino przy tym nawet tracąc bramkę. Na Szwedach zawsze dobrze się wychodzi w początkowych rundach LE, chociaż teraz wyjątkowo jest przerwa w lidze z powodu EURO. Jeszcze, żeby te pierwsze mecze odbywały się w Walii to by była ta nutka nie pewności a tak grając u siebie w Szwecji nie widzę szans dla amatorów. AIK jeszcze waha się z kursami bo tam i bramkarz pojechał na Euro i inny defensor postanowił poszukać szczęścia w innym klubie. Dla mnie 1,45-1,40 to jest maks na brak BTS, w Goteborgu jeszcze pewniej to wygląda.

* Szwedzi nie zawodzą kolejny rok ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Aberdeen - Fola Esch
Typ: BTS NIE Kurs: 1.95 Sportingbet
Przeglądając zestaw dzisiejszych spotkań wpadło mi coś takiego.
Otóż brak BTS-a w w/w spotkaniu.
Zestawienie ligi szkockiej z luksemburgską? Hm... kogos chyba nieźle poniosło.
Może gdyby Fola grała u siebie to szanse na bramke by były ale grając na wyjeździe nie widze takowej opcji.Druzyna szkocka to jednak wyższy poziom.Powinni u siebie zrobić co należy aby na rewanż jechać na luzie a do tego konieczne jest zerowe konto &quot;z tyłu&quot;.
Ja w to wchodzę bo widze sporą szanse powodzenia. Takie mecze z takimi rywalami zespołu pokroju Aberdeen muszą wygrywać do zera!
Wynik: 3:1 ech ⛔⛔⛔
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
podobno zle dzieje sie w Aktobe ...
&quot;Aktobe due to financial crisis (Aktobe almost got bankrupt) sold all their foreigners players and best Kazakh ones:
left the club: Antonov (fw 3/1), Žulpa (mf 30/0), Pizzelli (mf 27/5), Deac (mf 15/1), Adeleye (df 29/1), Khizhnichenko (fw 27/9 top scorer), Oliveira (fw 23/6), Tagybergen (mf 26/1), Khayrullin (mf 20/1), Miroshnichenko (df 17/0), Levin (df 14/0)&quot;
W lidze rzeczywiscie sobie nie radzą ostatnio a MTK w sparingach całkiem całkiem ... do przemyślenia.
Aktobe - MTK 2 DNB @ 1,79 Ónibet ZWROT [1:1]
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Aberdeen - Fola Esch

Typ: BTS NIE Kurs: 1.95 Sportingbet

Przeglądając zestaw dzisiejszych spotkań wpadło mi coś takiego.
Otóż brak BTS-a w w/w spotkaniu.
Zestawienie ligi szkockiej z luksemburgską? Hm... kogos chyba nieźle poniosło.
Może gdyby Fola grała u siebie to szanse na bramke by były ale grając na wyjeździe nie widze takowej opcji.Druzyna szkocka to jednak wyższy poziom.Powinni u siebie zrobić co należy aby na rewanż jechać na luzie a do tego konieczne jest zerowe konto &quot;z tyłu&quot;.
Ja w to wchodzę bo widze sporą szanse powodzenia. Takie mecze z takimi rywalami zespołu pokroju Aberdeen muszą wygrywać do zera!

Wynik:
Witam,ja tam znawcą może nie jestem ale uważamże w tym meczu będzie bts,buki specjalnie tak ustawili kursy.
Nie chodzi mi tu o to że to Szkoci a ci z Luksemburga,po prostu za dużo ludzi to gra żeby miało to wejść.
A jak będzie to zobaczymy po meczu.
Ja pograłem po 1.8 że będzie bts.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Inna drużyna z Luksemburga niedawno odprawiła RB Salzburg z Ligi Mistrzów, więc ta liga aż taka ogórkowa nie jest, a w Szkocji poza Celtikiem (który aktualnie jest cieniem drużyny sprzed kilku lat) ekipy są na poziomie Korony Kielce. Tak jak napisał kolega wyżej, kursy są podejrzanie wysokie i grubo bym się tu nie pchał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom