>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 2-4.07.2013

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej


Pojawiała się już oferta kursowa na betexplorer.com, więc można zacząć dyskusję, podawać swoje typy i propozycje. Zespoły w większości anonimowe jak przystało na ten etap rozgrywek. My szczególnie przyglądamy się potencjalnym rywalom polskich drużyn: Metalurg Skopje, Karabakh Agdam, Mika oraz Rudar. Mecze I rundy kwalifikacji Ligi Europy charakteryzują się tym, że można spodziewać się overów bramkowych i mało interesujących spotkań. Ja jednak zachęcam do aktywnej dyskusji i podawania informacji o zespołach. Jest okazja do zapoznania się z drużynami o których wcześniej nawet nie słyszeliśmy. A więc nasza wiedza może ulec poprawie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Tromso - Celje 1,6 bwin
wynik: 1:2 ⛔

Tromso u siebie jest bardzo mocne, mają dużo większe doświadczenie w pucharach niż ekipa gości.
Rok temu po dogrywce pokonali inną ekipę ze Słowenii - Olimpiję.
Poza wpadką z Paski dwa lata temu, grają u siebie bez zastrzeżeń w eliminacjach.
Odpadli dopiero z Partizanem, którego u siebie potrafili pokonać 3-2,
odpadli przez te bramki stracone u siebie, na wyjeździe przegrali 0-1.
Celje w tamtym roku odpadło z Dacią, po dwóch przegranych 0-1.
Do tego można dorzucić Gefle, które gra z Narvą, która rok temu przegrała 0-5 z Neftczi.
W tym roku sytuacja może by podobna, ich nie interesuje gra w kolejnych rundach.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Kilka perełek można wyciągnąć. Na pierwszy rzut oka fajnie wygląda kurs na zwycięstwo Zalgirsu. Gracze z Wilna w obecnym sezonie są naprawdę w świetnej dyspozycji a całą ich grę robi Wilk - Biliński -Komolov. Jak wiemy na Litwie zazwyczaj padają overy tak więc patrząc na świetną formę jaką prezentują obie ekipy warto poszukać tu jakiegoś overu.
Łatwe zwycięstwa powinny odnieść drużyny Rosenborgu, Levskiego czy też Dinama Mińsk. Jak zwykle wysoko poprzeczkę mogą zawiesić drużyny z Kaukazu więc tu zaproponuje dubel Khazar@Inter Baku po fajnym kursie 2,72. Typy i jakieś szersze analizy napisze dzień/dwa przed meczami, gdy oferta będzie bogatsza.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wilk - Biliński -Komolov
Wilk przechodzi podobno testy medyczne w Vaslui. Z tego co mi wiadomo Biliński też już chce odejść.
Co prawda w najbliższym meczu zagra i będzie chciał się jeszcze pokazać, ale bliżej już mu końca gry w klubie. Jak tylko odpadną z pucharów to pewnie poznamy do jakiego klubu odejdzie &quot;Bili&quot;.
Na Litwie grają wiosna - jesień, ale myślę, że do końca sezonu czekać nie będzie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Metalurg Skopje - Karabakh Agdam 0:1

Typ: 2 DNB
Kurs: 1.55


Podam coś na &quot;dzień dobry&quot; żeby dyskusja się rozpoczęła.. Zwycięzca tej właśnie pary zagra z Piastem Gliwice. Macedończycy, to zespół bez większych sukcesów na koncie, który rok temu został wyeliminowany przez &quot;nasz&quot; Ruch Chorzów. A to już dobrze o nich nie świadczy. W przeciwieństwie do piłki ręcznej, która króluje w mieście, piłkarze pozostają w cieniu i mecz nie przyciągnie z pewnością na trybuny dużej ilości kibiców. To trzeci sezon z rzędu tej drużyny w europejskich pucharach. Awans wywalczony w sezonie 2009/10 był pierwszym w historii. Największym sukcesem Macedończyków na europejskiej scenie był zeszłoroczny awans do 2. rundy kwalifikacyjnej, gdzie przegrali jak wcześniej wspominałem z Ruchem Chorzów (1:3 i 0:3). W debiutanckim sezonie z kolei już w 1. rundzie eliminacyjnej ulegli obecnemu rywalowi czyli Karabachowi Agdam. A więc szykuje się powtórka? Zespół Metalurga złożony jest w 99 procentach z Macedończyków. FK Metalurg Skopje w minionym sezonie zajął 2. miejsce w lidze macedońskiej, dzięki czemu zakwalifikował się do Ligi Europy. Natomiast w minionym sezonie Karabakh Agdam zajął także 2 miejsce w lidze Azerskiej, co uprawniło klub do wzięcia udziału w rozgrywkach Ligi Europy. Trudno porównywać ligę Macedońską do Azerskiej, więc wstrzymam się od komentarza. Fakt iż końcówka sezonu dla Metalurga była piorunująca - bilans rozegranych 13 meczy bez porażki! Nie przegrali spotkania z żadnym z zespołów z pierwszej czwórki - Vardar, Turnovo i Rabotnicki, co zasługuje na oklaski. Ale rywal z którym przyjdzie im się zmierzyć to nie ogórki zza światów.. Prezentują się całkiem przyzwoicie, grają siłową piłkę i mają dobre stałe fragmenty gry. Z tego co wiem miasto Agdam leżącym na terenie Azerbejdżanu, jest pod ścisłą kontrolą ormiańskiego wojska. A więc jest to bardzo gorący teren i niemal opuszczony w wyniku konfliktów zbrojnych przez miejscową ludność, więc wyjazd w te okolice mógłby być dość problematyczny dla przeciwników. Z związku z tym w europejskich rozgrywkach Qarabag gra swoje mecze na stadionie w Baku. Postawię w tej parze na zwycięstwo gości, którzy mają większe doświadczenie w grze w europejskich pucharach.
Dobrym typem wydaje się też over 0,5 gola w 1 połowie po kursie 1.42 w Betclic ⛔

Inter Baku - IFK Mariehamn 1:1

Typ: 1
Kurs: 1.65


Ekipa gości to fiński klub piłkarski z siedzibą w Mariehamn. Obecnie bierze udział w rozgrywkach Veikkausliiga i spisuje się w nich.. bardzo przeciętnie. 2 ostatnie mecze ligowe to 2 porażki. Kolejno z MYPA i HJK. W sumie straconych 8 bramek i strzelona 1. Humory gości przed wyjazdem do Baku są więc pod psem. Dla tych co nie wiedzą İnter Baku jest azerskim klubem piłkarskim z siedzibą w Baku. Obecnie maja wakacje, są wypoczęci, gotowi do gry i w pełni przygotowani na mecz Ligi Europejskiej. Ostatni mecz rozegrali 19 maja, a sezon ukończyli na 3 pozycji. W meczach home na własnym boisku w 16 ligowych spotkaniach stracili zaledwie 6 bramek. Widać że nie łatwo oddają teren u siebie. Z Finlandii do Baku mamy odległość uwaga - 3617 km! Jeżeli google maps nie kłamie, co nam daje 48h jazdy autokarem. Po takiej wycieczce odechciewa się grania w piłkę.. W poprzedniej edycji Inter Baku rozbił w 1 rundzie ekipę z Estonii Trans Narva 0:7 w dwumeczu. Czyli drużynę niemal z tych samych terenów co Mariehamn. W 2 rundzie dopiero po rzutach karnych przegrali z Asterasem Trypolis z Grecji. Ale ogrywają się w europejskich pucharach co sezon, w przeciwieństwie do IFK Mariehamn. Zadziorni i nieustępliwi piłkarze Inter Baku jeśli chcą awansować dalej już w pierwszym spotkaniu muszą przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Dużego zagrożenia ze strony Mariehamn nie spodziewam się. Gospodarze dadzą sobie radę z cierpiącymi na brak słońca finami.. Tak na marginesie - Lech Poznań poznał siłę Intera Baku. Krzysztof Kotorowski, został wtedy bohaterem meczu, bowiem uratował przed kompromitacją Lecha Poznań, broniąc 3 rzuty karne i sam strzelając gola w 11. serii karnych w meczu z Interem Baku w II rundzie kwalifikacji do Ligii Mistrzów. Lech cudem awansował wtedy do 3 rundy!

Hibernians FC Paola - Vojvodina Novi Sad 1:4

Typ: 2
Kurs: 1.36


Jeszcze jedno spotkanie wpadło mi w oko.. Dla wyjaśnienia - FK Vojvodina Nowy Sad – serbski klub piłkarski z miasta Nowy Sad, grający obecnie w Meridijan Superlidze. Sezon w dość silnej lidze ukończyli na 3 pozycji. Drużyna gospodarzy to reprezentant Malty w Lidze Europejskiej. Vojvodina to najskuteczniejsza drużyna pod względem meczy wyjazdowych w całej lidze, więc wycieczka do Malty nie powinna być dla nich problemem. Poza tym z Serbii leżącej blisko Morza Śródziemnego do Malty nie jest aż tak bardzo daleko. Ten kto interesuje się nieco egzotycznymi ligami wie, że zespoły takie jak Valletta, Hibernians czy Birkirkara to stali bywalcy Ligi Europejskiej i stali &quot;odpadacze&quot; pierwszych dwóch rund.Vojvodina jest drużyną z wyższej półki, z którą gospodarze nie poradzą sobie w tym dwumeczu. Obydwa spotkania powinny przebiegac pod dyktando zawodników z Serbii i pozostaje pytanie ile? No właśnie ile przegrają u siebie i na wyjeździe. Eksperymentowanie w takich meczach przynosi mizerne korzyści. Tu można śmiało pograć na solidny zespół, który spokojnie jest stać na dotarcie do 3-4 rundy eliminacji Ligi Europejskiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 0

darren

Użytkownik
Witam, zapraszam do zagrania meczu: KR Reykjavik-Glentoran Belfast . Obstawiam łatwe i pewne zwycięstwo gospodarzy, dwiema lub trzema bramkami. Zespół z Islandii to lider Pepsidelid, który kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa a na ostatnie pięć meczy tylko jeden zremisował. Glentoran to średniak ligi IFA (Irlandia Północna) Co prawda ich liga skończyła już sezon, ale ich ostatnie mecze nie napawały optymizmem przed nadchodzącymi kwalifikacjami (P.P.R.Z.P) Obydwie ligi są porównywalnej siły, więc myśle że lider Islandzkiej Pepiselid urządzi sobie niezłe strzelanie przed własną publicznoscia
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
FK Teteks- Pjunik Erewań X2 1,5( bet365)
wynik: 1:1 ✅

Gospodarze, zespół z Macedonii zajął w zakończonym sezonie 2012/2013...11. czyli przedostatnie miejsce w krajowej ekstraklasie( i spadł bezpośrednio a ligi, wierząc dostępnym tabelom i danym). W kwalifikacjach LE zagra dzięki zwycięstwu w krajowym pucharze.
Warto zaznaczyć, iż drogę do zdobycia Pucharu Macedonii mieli łatwą:
1/8: 9-0 w dwumeczu z Lokomotivą( 12. miejsce w II lidze Macedonii)
1/4: 0-0 i 1-0 z Renovą( 8.miejsce, tuż nad strefą barażową)
1/2: 2-0 i 1-0 z Sileks( 12. miejsce, ostatnia drużyna na koniec sezonu...)
Finał: po karnych z Skendija( 5. miejsce)
Goście natomiast to stały bywalec kwalifikacji europejskich pucharów. To najbardziej utytułowana ormiańska drużyna ostatniej dekady: od 2001 do 2010r. 10 kolejnych tytułów mistrza Armenii!
Ostatni sezon zakończyli na 4 miejscu,zaś w kwalifikacjach LE grają dzięki zdobyciu krajowego pucharu( wygrana w finale z mistrzem, Shirakiem 1-0).
W latach poprzednich kończyli oni zwykle swoją przygodę na 1. rundach eliminacji LM, gdzie uznawali wyższość takich ekip jak: Victoria Pilzno, Partizan Belgrad, Dinamo Zagrzeb czy Szachtar Donieck. Myślę, że większe doświadczenie w walce w rozgrywkach europejskich pozwoli Pjunikowi przejść niezbyt wymagającego rywala z Macedonii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ja bym proponował takiego tripla:
Tromso 1,4 ⛔
Inter Baku 1,55 ⛔
Videoton 1,35 ✅
AKO: 2.93 BAH
Kilka słów o tych typach: Przyznam, że jakoś przesadnie tych typów nie ma co analizować. Sugerowałem się tutaj tym, że te zespoły na tle swoich przeciwników bardziej są rozpoznawalne dla śledzących futbol europejski, dodając do tego fakt, że grają u siebie w I rundzie kwalifikacji LE z przeciwnikami niezbyt wymagającymi (można tak wydedukować) powinni sobie poradzić. Ze stawką nie ma co szaleć, bowiem jakieś potknięcia mogą się zdarzyć w tej fazie rozgrywek również. Te kilka słów to nie miała być żadna analiza, zastrzegam ???? tylko takie ogólne spojrzenie, że warto kilka złotych na taki kupon chyba postawić. Pozdrawiam
edit: dla zminimalizowania ryzyka przegranej można jednego meczu się pozbyć (i co za tym idzie zmniejszyć AKO). Finalnie zagrałem za kilka złotych dubla: Tromso oraz Inter Baku⛔⛔ (edit po meczu - chyba dam sobie spokój z tymi wstępnymi rundami bo sporo &quot;faworytów&quot; dziś nie weszło widzę) (z tego co widzę to wyżej te dwa mecze zostały poddane bardziej szczegółowej analizie ???? ) co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto to zagrać ????
 
slaviu 343

slaviu

Użytkownik
Crusaders - Rosenborg 2 - 1,3 (bet365) ✅ 1:2

Crusaders to przedstawiciele ligi Północnej Irlandii, którą ja osobiście zaliczam do totalnych piłkarskich ogórków. O ile w meczach na swoich obiektach, gdzie często nierówna murawa nie jest sprzymierzeńcem technicznej gry i zmusza do prostego stylu gry długimi podaniami, takie drużyny jeszcze mogą obronić 0:0, to na wyjazdach sprawiedliwie dostają po kilka bramek. Rożnica klas w tym przypadku jest niepodważalna, na + dla Rosenborga jest też fakt, iż są oni w rytmie meczowym bo jak wiadomo w Norwegii grają systemem wiosna-jesień. Na tym etapie nie ma sensu rozwodzić się nad składami, bo Irlandczyków i tak nikt nie zna, ja też, a Rosenborg mimo utraty w ostatnich dniach Tarika Elyounoussi i tak ma silny skład. Nie obawiam się postawić na ich wygraną pomimo wyjazdowego spotkania gdyż Norwegowie nie boją się walki, są silni fizycznie o czym najlepiej przekonała się Legia niespełna rok temu na jesieni. Także nawet jeśli boisko nie pozwoli skorzystać w pełni z przepaści technicznej dzielącej oba zespoły to Rosenborg i tak fizycznie powalczy i wywiezie choćby skromne 0:1.


KR Reyklavik - Glentoran 1 - 1,62 (bet365) ⛔ 0:0

Bardzo sympatyczny kurs. Konsekwentnie przeciwko zespołom z Irlandii Północnej, tym bardziej, że Glentoran gra wyjazd. Zespoły te spotkały się w eliminacjach LE w bodaj 2010 wówczas KR wygrało dwumecz 5:2 (3:0 u siebie i 2:2 na wyjeździe). Patrząc na wyniki klubów islandzkich w eliminacjach europejskich pucharów i zerkając niekiedy na ligę sądzę, że futbol na Islandii poczynił pewne kroki do przodu. Ja stawiam ich o półkę wyżej niż Irlandię Północną (przynajmniej jeśli chodzi o piłkę klubową). Widziałem kilka obszernych skrótów z meczów ligi islandzkiej w tym roku, pamiętam mecze z eliminacji europejskich pucharów sprzed roku i naprawdę należą się słowa uznania dla Islandczyków. Nie mają się czego wstydzić, nawet technicznie są całkiem nieźli. Ponadto jeśli chodzi o KR na + podobnie jak w przypadku Rosenborga działa fakt, że są w trakcie rozgrywania ligi, także o rytm meczowy i przygotowanie kondycyjne można być spokojnym. Może się podobać także zrównoważenie doświadczenia i młodości w zespole. Jeśli chodzi o doświadczenie mam tu na myśli pomocników: Gunnarssona i Gudjonssona, którzy mają za sobą występy w ligach angielskich (tego pierwszego kojarzę z meczów Reading, które sam oglądałem). O Glentoranie mogę powiedzieć tyle, że nie pamiętam kiedy ostatnio nie przegrali wyjazdowego meczu w europejskich pucharach.


Breidablik - FC Santa Coloma 1 hc (-1,5) - 1,65(bet365) ✅ 4:0

Kolejny islandzki klub, co prawda to nie ten poziom co KR i FH, ale jednak zawodowcy. A grają z klubikiem z Andory, gdzie jak wiadomo zawodowo w piłkę raczej się nie gra. Santa Coloma, zresztą tak jak inne zespoły z Andory i San Marino regularnie przegrywa w eliminacjach europejskich pucharów. Santa Coloma jeszcze nigdy nie przegrała na wyjeździe różnicą bramek mniejszą niż dwie. Myślę, że tym razem też powinno być spokojnie 2/3:0. Jak już pisałem cenię ligę islandzką, Breidablik radzi sobie w niej całkiem nieźle, aktualnie zajmuje 4 miejsce. Santa Coloma dopiero będzie zaczynać sezon, rok temu oglądałem mecz innego klubu z Andory Lusitanos z maltańską Vallettą i co pamiętam to przygotowanie kondycyjne piłkarzy z Andory pozostawiało wiele do życzenia. Przypuszczam, że i tak razem im bliżej końca meczu tym więcej sytuacji będzie miał Breidablik.


FK Sarajevo - Libertas 1 hc (-3,25) - 1,65 (bet365) ⛔ 1:0

Piłkarze z Bośni konta amatorzy z San Marino. O ile w zespołach z Andory prawdopodobnie niektórzy zawodnicy kiedyś mieli coś wspólnego z zawodowstwem (niektórzy Hiszpanie podobno grali kiedyś w regionalnych ligach hiszpańskich), to w San Marino to raczej nie spotykane (przynajmniej ja nie słyszałem). Tutaj jest tylko jedno pytanie: ile? Ja myślę, że 4:0 spokojnie, kurs mnie satysfakcjonuje i pobieram. Na Bałkanach nie gra się łatwo nawet silniejszym ekipom a co dopiero San Marino. Najlepszy przykład to rywalizacja Libertasu z macedońskim Renova rok temu (0:4 i 0:4) czy Zrijnskiego z Tre Penne sprzed dwóch lat. Bośniacy wówczas ograli amatorów z San Marino 13:3 w dwumeczu (4:1 i 9:2).


La Fiorita - Valletta 2 - 1,44 (bet365)✅ 0:3

Myślałem nawet nad hc -1,5, ale w sumie nie ma co szaleć. W rewanżu można będzie pobierać nawet wyższe hc. Nie chcę się znęcać nad zespołami z San Marino, ale jak już pisałem powyżej, amatorska piłka w zetknięciu nawet z zawodowcami z Malty nie ma szans. Valletta ma w składzie kilku Brazylijczyków, którzy sądąc po statystykach ligowych stanowią o sile zespołu. Nie wydaje mi się żeby amatorzy z San Marino mogli nawiązać walkę z Vallettą, nie spodziewam się wysokiego wyniku. Wiadomo to wyjazd, a i gospodarze się nie położą tylko będą walczyć, ale nie widzę innej możliwości niż wygrana Maltańczyków.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Bala Town - Levadia Tallin
Levadia Tallin DNB @ 1.60 Expect ⛔
Wyjazd, pierwszy mecz, dlatego podpieram się DNB. Co nie zmienia faktu, że Levadia jest dużym faworytem tego meczu. Dla Walijczyków to pierwsze spotkanie w nowym sezonie. Levadia gra już dawno i to z dobrymi wynikami. W lidze zajmują pierwsze miejsce po 16 kolejkach, przez krajowy puchar idą jak burza. Sam rytm meczowy może sporo zrobić. Estończycy niby 29.06 grali sparing ze Skonto, ale wystąpili wtedy rezerwowi. Kluczowi zawodnicy od niedzielnego popołudnia są na Wyspach, więc na świeżości podejdą do meczu. Kolejna kwestia to doświadczenie. Bala Town to absolutny debiutant na arenie międzynarodowej. Dla Levadii kwalifikacje LE to nic nowego. Z wynikami adekwatnymi do poziomu drużyny, ale rok w rok biorą udział w jakiś międzynarodowych meczach. Bala Town ma za sobą słaby sezon. Zajeli dopiero 9 miejsce(na 12!) w sezonie regularnym. W europejskich rozgrywkach grają, gdyż wygrali spadkowe play-offy, a potem play-offy o te rozgrywki. Walijczycy również w pełnym składzie. Levadia wygląda na mocniejszą drużynę i w żadnym wypadku nie powinna komplikować sobie drogi do kolejnej rundy. A, warto zaznaczyć, że mecz odbędzie się na neutrealnym stadionie w Rhyl, co mocno ogranicza Walijczykom handicap własnego placu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bala Town - Levadia Tallin
Levadia Tallin DNB @ 1.60 Expect
Ligi estońskiej nie oglądam, ale wydaje mi się, że Levadia była kiedyś silniejsza. Kiedyś gnoili wszystkich po 6-7 goli, a teraz sporo rezultatów 1:0. W poprzednich sezonach ligowych 3-4 zespoły odrywały się od reszty. Poza tym Levadia miała na koniec sezonu maksymalnie 2-3 porażki, a tu połowy sezonu jeszcze nie ma i mają ich tyle co wcześniej przez cały sezon. Poziom się wyrównuje? Nie sądzę.
Walia to trudny teren. Szczerze mówiąc ja bym nie chciał żeby polskie ekipy trafiały na takie drużyny. Trudny wyspiarski futbol, rośli zawodnicy i na takim etapie rozgrywek z pewnością mogą stworzyć trochę problemów.
Sam fakt, że Levadia gra w pucharach i zbiera doświadczenie to nie wszystko. Tam w walce o mistrzostwo liczą się 2-3 ekipy i nic poza tym. Gospodarze są raczej solidni, bo potrafią powalczyć nawet z czołówką ligi.
Nie zdziwi mnie tu minimalna wygrana gospodarzy. Stałe fragmenty gry powinny być ich mocną stroną.
Bala Town - Levadia Tallin
DW 1:0 9,75 Tobet ✅ 1:0

Karabakh albo Metalurg będzie rywalem Piasta Gliwice. Karabakh w dwumeczu jest faworytem. Azerowie pompują sporo kasy w futbol i sprowadza się tam coraz lepszych grajków. Oczywiście poziom dalej jest tam mierny, ale nawet na polskie drużyny czasami to wystarczy. Pierwszy mecz zagrają jednak w Macedonii i tu tak łatwo nie będzie. Gorący teren, a do tego niewygodny rywal, który u siebie będzie gryzł trawę.
Obie drużyny mierzyły się ze sobą w sezonie 10/11 i właśnie na tym terenie padł remisowy wynik 1:1 choć w dwumeczu lepszy okazał się Karabakh.
Macedończycy w pucharach nic nie grają, ale w ostatnich sezonach u siebie przegrali tylko z Ruchem Chorzów (o zgrozo), a wcześniej remisowali:
Metalurg - Qarabağ 1:1
Metalurg - Lokomotiv Sofia 0:0
Metalurg - Birkirkara 0:0
Goście nie wygrają, ale także nie przegrają więc remis.
Metalurg Skopje - FK Qarabag
Remis 3,30 Tobet ⛔ 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Sliema (Mal) - Khazar Lenkoran (Aze)
Typ - 1DNB wynik 1-1 ▶ zwrot
kurs - 7.00 MarathonBet

Zespol gospodarzy gra na sztucznym boisku , moze to byc ich klucz do zrobienia niespodzianki .W towarzyskim meczu ulegli druzynie Hibernians 2-0 . Patrzac na ich gra na domowym podworku nie wyglada ona najgorzej , zespol ten wedlug statystyk u siebie w domu strzela 1,62 bramki na mecz a traci 1.06. Sredni czas strzelenia 1 bramki to ok 41min a traca ok 30 min . Najskuteczniejsi sa miedzy 75 a 90min spotkania ( strzelone 16bramek) . Ich dzisiejszy rywal na wyjazdach strzela 0.81 bramki na mecz a traci 1,25 bramki na mecz . Sredni czas strzelenia 1 bramki to 38min a traca ok 32 min . Najskuteczniejsi sa miedzy 30 a 45 min spotkania strzelone 10 bramek . Oba zespoly maja juz doswiadczenie w europejskich pucharach co prawda nie szlo im tam najlepiej . Typ 1/10
KR Reykjavik (Ice) - Glentoran (Nir)
Typ - 1 wynik 0-0 ⛔
kurs - 1,55
Tempobet

Popieram kolege Slaviu co do typu na to spotkanie . Goscie na 11 wyjazdowych spotkan w lidze europejskiej wygrali tylko 1 i 1 zremisowali 9 przegrali . W 2010 roku druzyna gosci wygrala u siebie 3-0 .
Flora (Est) - Kukesi (Alb)
Typ - X2 wynik 1-1 ✅
kurs - 2.02
unibet

Estonska druzyna w swoich domowych meczach w lidze europejskiej a bylo ich 9 nie wygrala żadnego 4 remisy i 5 przegranych . Dla gosci bedzie to debiut w pucharach .Patrzac na statystyki obu druzyn sa bardzo wyrownane .Nie sadze by gosci eprzegrali ten pojedynek .
Chikhura (Geo) - Vaduz (Lie)
Typ - 1 wynik 0-0 ⛔
kurs 2.05
William Hill


Tu popieram typ kolegi Totenchamon
Inter Baku (Aze) - Mariehamn (Fin)
Typ - 1 wynik 1-1 ⛔
kurs 1,70
William Hill

Druzyna Interu Baku ma o wiele wieksze doswiadczenie w europejskich pucharach jak druzyna gosci . U siebie strzelaja srednio 1.38 bramki na mecz a traca 0.38bramki na mecz .
Videoton (Hun) - Mladost Podgorica (Mon)
Typ 1 wynik 2-1 ✅
kurs 1.40
William Hill

W tym meczu faworty wydaje sie byc jeden i jest to druzyna gospodarzy na 9 domowych spotkan w lidze europejskiej wygrali oni 4 razy 1 raz przegrali 4 razy zremisowali . Dla gosci bedzie to debiut w pucharach . Gospodarz w sezonie 2012/13 zajal 2 miejsce ich gra w domu to 8 wygranych 3 remisy 4 przegrane bramki 25-12 .
FC Astana (Kaz) - Botev Plovdiv (Bul)
Typ DW 0-0 HT @ 2,62 William Hill wynik 0-1 bramka w 44 minucie wrr.
.⛔

Zespol gosci w swojej lidze byl obok Montany najczesciej remisujacym swoje mecze na wyjezdzie 9 remisow w lidze do przerwy na wyjazdach.Patrzac na statystyki druzyny Astana u siebie strzelaja oni srednio ok 54min a traca ok 49min , maja o wiele lepsza 2 polowe meczu .Astana w 2012 w swojej lidze na swoim podworku zremisowala do przerwy 9 meczow stawiam na X do przerwy i DW 0-0 !
Moje łamance na LE :
FLORA TALIN - KUKESI 2/1 @23 bwin ⛔

LACI - DIFFERDANGE 2/1 @ 26 WilliamHill⛔

LEVSKI - IRTYSH 2/1 @ 26 William Hill⛔

SUDUVA - TURNOVO 2/1 @ 26@illiamHill⛔

CRUSADERS - ROSENBORG 1/2 @ 21 William Hill⛔
 
T 0

totenchamon

Użytkownik
Mecz: FC Chikhura Sachkhere - FC Vaduz
Typ: 1
Kurs: 2,0
Solidny gruziński klub kontra jedyny zawodowy zespół Liechtensteinu. Wynik może być tylko jeden. Dodając do tego że gracze z księstwa muszą przebyć daleką drogę na Kaukaz i zagrają zupełnie w innym klimacie z drużyną nie mającą może gwiazd ale za to dość wyrównany skład powinni łatwo ulec Gruzinom.
Mecz: KF Laci - Differdange FC
Typ: 1
Kurs: 1,65
Liga luksemburska to dla mnie liga pół amatorska. Mimo stałego rozwoju jeszcze jej trochę brakuje. Natomiast liga albańska jest bardzo wyrównana i mimo, że drużyny nie prezentują może średniej europejskiej to jednak każda kolejka jest mocnym przetarcie. Laci mimo, że zakończyło sezon na siódmym miejscu to w słabej lidze luksemburskiej Differdange było dopiero czwarty. Dla mnie typ jest tylko jeden
Mecz: Inter Baku - IFK Mariehamn
Typ: 1
Kurs: 1,6
Mecz pomiędzy mocną drużyną z Azerbejdżanu, a fińskim średniakiem. Nie ma co za dużo pisać. Inter powinien spokojnie wygrać co najmniej dwiema bramkami.
Mecz: Prestatyn Town - SK Liepajas Metalurgs
Typ: 1
Kurs: 3,4
Kursy na kluby z Łotwy są bardzo zaniżone. Metalurgs w przeciętnej lidze łotewskiej radzi sobie słabo. Walijczycy u siebie nie odpuszczą. Dla nich szansą na awans jest zwycięstwo u siebie. Łotysze na wyjazdach ogólnie grają słabo a w starciu z ciągłym atakiem walijskim powinni ulec.
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Sliema - Khazar Lenkoran
Khazar Lenkoran @ 1,47

Zaczynają się europejskie puchary pierwszym rywalem Azerskiego Khazaru Lenkoran będzie druzyna Sliema z Malty. Liga Azerska poszła bardzo do przodu jeśli chodzi o poziom w ich lidze nie grają już amatorzy lecz niezli piłkarze. Sam Rubin Kazan ściągnął najlepszego obronce Khazaru Ruslana Abishova gwiazde reprezentacji. W drużynie z Lenkoranu są zawodnicy z róznych krajów a ich najlepszym snajperem jest Brazylijczyk Nildo. Ich rywalami będzie drużyna z Malty drużyna moim zdaniem bardzo amatorska łączna wartość drużyny to milion euro. Khazar w zeszłym sezonie pokazał ze jest bardzo ciekawą druzyną i spokojnie przejść rywali z Malty i zameldować sie w następnej rundzie
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mecz na Wyspach Owczych raczej nie porwie nas do tańca. Spotkają się dwie drużyny ze słabych lig i zapewne ten kto awansuje, odpadnie w kolejnej rundzie.
Fuglafjordur w europejskich pucharach zagra dopiero po raz drugi. Przed rokiem mierzyli się z islandzkim Reykjavikiem. Tam dość wyraźnie ulegli w dwumeczu 2:8.
Linfield z kolei w pucharach gra regularnie od wielu lat. Rzadko kiedy zdarza im się jednak przejść do kolejnej rundy. Tak jednak stało się przed rokiem kiedy w eliminacjach do Ligi Mistrzów zagrali z innym zespołem z Wysp Owczych - B36 Torshavn. Tam w obu meczach padł bezbramkowy remis i wszystko rozstrzygnęły karne. Mecz wyjazdowy rozgrywali na Stadionie Narodowym klubu z Wysp Owczych.
Fuglafjordur to jednak klub usytuowany w miejscowości, która ma 1500 mieszkańców, która jak większość Wyspy żyje z połowu ryb. My tu mamy jednak grać mecz, więc nie będę o rybach pisał bezsensu..
Na pewno ten dwumecz powinien być również wyrównany. Minimalną przewagę może mieć tu drużyna z Irlandii Północnej, ale oni na wyjeździe nie wygrali od wielu lat. Ostatni raz w sezonie 67/68.. z norweską Valerangą.

Z tego co wyczytałem to Linfield na własnym boisku ma naturalną murawę. Większość albo i wszystkie &quot;stadiony&quot; na Wyspach Owczych mają jednak murawę syntetyczną. Dlatego też piłkarze z Linfield odbyli dziś rano trening, by przystosować się do takiej nawierzchni. Nie wiem czy to właśnie mogło mieć jakiś wpływ na te 0:0 przed rokiem, ale możliwe.
Remis jest całkiem realny.
IF Fuglafjordur - Linfield
DW 0:0 15,00 Sportingbet ⛔ 0:2
 
H 187

h778

Użytkownik
Małe sprostowanie: mecz zostanie rozegrany na Tórsvøllur, czyli stadionie narodowym, który dysponuje naturalną murawą.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Zaligirs St Patricks
Ostre korekty na linie bramkowe, wynika z nich, że over w tym meczu zagrożony. Rynek wyszedł początkowo z kursami około 4.50-5.00 na linię 1.5 bramki, obecnie mamy spadki do 3.40-3.90. Marathon wyszedł z kursem 2.80 na under 2.5, obecnie spadek do 2.08. Powoli obniżane są też kursy na bts NO. Zatem sporo zawirowania wokół bramek, może coś faktycznie jest na rzeczy
wynik: 2:2 ⛔
Under 2.5 1.90
Under 1.5 3.60

Kruoaa Dinamo Minsk
pojedynek Dawida z Goliatem. Buki w panice obniżają kursy na linie overowe. Linia 3.5 tuż przy granicy @2 świadczy, że spodziewane jest ostre strzelanie. I wydaje się, że nie tylko za sprawą Minska, bo korekty idą także na bts yes.
wynik: 0:3
over 2.5 1.40 ✅
over 3.5 2.00
⛔
Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
No i wkońcu zaczynamy kwalifikacje do Ligi Europejskiej i Ligi Mistrzów jeden z lepszych okresów do zarabiania w bukmacherce wiadomo kursy niektórych meczów nie będą powalać ale myślę że z kilku mniejszych kursów ale za to pewniejszych uda się zlepić tasiemkę z jednym porządnym kursem

Levski Sofia - : - Irtysh Pavlodar

Mecz pomiędzy vice-mistrzem Bułgarii który w ostatniej kolejce stracił tytuł mistrza na korzyść Ludogoretsu z vice -mistrzem Kazachstanu który w nowym sezonie już nie radzi sobie tak dobrze jak ostatnio,niektórzy kibice zapewne pamiętają że to jest ten klub który bodajże dwa lata temu awansował do II rundy kwal LE kosztem Jagiellonii Białystok. Ale wracając do meczu osobiście w tym meczu który rozgrywany będzie na stadionie Asparuhova w Sofii widzę tylko jednego faworyta i jest nim zespół Levskiego który w minionym sezonie znakomicie spisywał się na swoim stadionie gdzie nie przegrał ani jednego meczu walcząc do końca o tytuł mistrza. Trener Levskiego wie napewno że zespół z Kazachstanu łatwym rywalem nie jest ale żeby wogóle myśleć o jakimkolwiek awansie do następnej rundy u siebie nie może dać plamy gdyż wie dobrze że mecz rewanżowy rozgrywany w Kazachstanie łatwy nie będzie gdyż po pierwsze warunki do gry nie są sprzyjające oraz po drugie to że u siebie Irtysh meczu tak łatwo nie odda tak więc zostaje Levskiemu wygrać u siebie mecz najlepiej większą ilością bramek a do Kazachstanu jechać bez zbytniego stresu w co jestem skłonny uwierzyć gdyż w drużynie Bułgarów nie było dużych roszad w okienku transferowym w porównaniu do ostatniego sezonu

Levski - 1,25⛔ - Unibet (Jeb... Levski żeby meczu nie wygrać u siebie mając karnego w prezencie od sędziego)
lub
over 2,5 -1,70⛔ - Bet365

UE Santa Coloma - : - Zrinjski Mostar

Mecz pomiędzy zdobywcą Pucharu Andorry a zespołem który zajął 9 miejsce w lidze Bośni i Hercegowiny lecz mimo problemów z licencją innych klubów szanse na el do LE otrzymał Zrinjski Mostar.Tutaj nie ma zbytnio co opisywać wystarczy spojrzec na kraje z jakie są oba zespoły Andorra kontra Bośnia i Hercegovina to mówi samo za siebie

Over 2,5- 1,44✅ - Bet365

La Fiorita - : - Valletta​


Mecz pomiędzy zdobywcą pucharu San Marino a zespołem który zajął 3 miejsce w rozgrywkach ligowych na Malcie,mecz ten tak jak i poprzedni ma tylko jednego faworyta i jest nim zespół z Malty dwóch powodów po pierwsze dla tego że liga maltańska jest o niebo silniejsza niż ta z San Marino a po drugie dlatego że zespół Valletta ma już doświadczenie jeżeli chodzi o mecze z zespołami z San Marino.Dokładnie rok temu w I rudzie kwal do LM pokonał w dwu-meczu mistrza San Marino dokładnie 9:0 nie wyobrażam sobie aby w tegorocznym dwumeczu było inaczej

Valetta - 1,33✅ - Bet365

Crusaders - : - Rosenborg​


Najwyżej rozstawiony zespół w I rundzie kwal do LE Rosenborg Trondheim a jednocześnie zdobywca 3 miejsca w lidze norweskiej w ubiegłym sezonie zmierzy się na wyjeździe ze zdobywcą 2 miejsca w lidze Irlandii Północnej.Dla obu zespołów będzie to powtórka z rozrywki gdyż dokładnie rok temu spotkali się na tym samym etapie rozgrywek i wtedy górą był zespół Rosenborga który w dwumeczy wygrał 4:0. Nie odkryję Ameryki jak powiem że i w tym roku faworytem jest Rosenborg po pierwsze dlatego że co by nie mówić liga norweska stoi wyżej niż liga irlandzka po drugie doświadczenie zdobyte w ubiegłym roku no i po trzecie Rosenborg jest w rytmie meczowym gdyż w lidze norweskiej nowy sezon zaczął się w marcu i do tej pory rozegrano już 14 kolejek w którym Rosenborg zajmuje 2 miejsce

Rosenborg - 1,25 ✅- Unibet

Łącznie AKO 4 spotkań 2,99⛔

Dodatkowo zastanawiam się tak jak inni poprzednicy nad zagraniem na Żalgiris w lidze grają obecnie ładną piłkę wygrywają mecz za meczem i to często kilkoma bramkami i jeżeli mieli by ugrać jakiś korzystniejszy wynik w tych kwalifikacjach to moim zdaniem tylko u siebie a kurs 1,9 w miarę korzystny dlatego myślę że za grosze można coś pograć
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 187

h778

Użytkownik
Milsami - Dudelange (4.07.2013, 17:00) ⛔ połowa zwrot, 1:0
Typ: Dudelange (+0.75)
Kurs: 1.88
Bukmacher: bet365
Stawka: 6/10

Nie rozumiem aż takiego faworyzowania gospodarzy, w lidze dopiero czwarte miejsce, w pucharach jeszcze nie przeszli pierwszej rundy, odpadali z Dinamem Tbilisi i Aktobe. Dudelange - wicemistrzowie Luksemburga, rewelacja poprzedniej Ligi Europy, z której wyeliminowali Red Bull Salzburg. Ja bym ich nie skreślał, zwłaszcza że luksemburska piłka powoli, ale systematycznie idzie do przodu.
Teteks - Pjunik (4.07.2013, 17:45) zwrot, 1:1
Typ: Pjunik (0)
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Stawka: 7/10

Teteks - spadkowicz z ligi macedońskiej, do LE dostał się dzięki wygranej w pucharze. Po drugiej stronie czwarta drużyna ligi armeńskiej, ostatnio nie wiodło im się w pucharach, więc najwyższy czas to zmienić.
Flora - Kukësi (4.07.2013, 18:30) ✅ 1:1
Typ: Kukësi (+0.5)
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Stawka: 5/10

Trzecia drużyna Estonii kontra wicemistrz Albanii. Ostatnimi czasy liga estońska nieco się zmieniła, Levadia i Flora spuściły trochę z tonu i do głosu doszły inne zespoły, choćby aktualny mistrz - Nomme. W dodatku Flora ma żenujący bilans w pucharach - na 19 startów tylko raz przeszła pierwszą rundę. Kukësi to rewelacja poprzedniego sezonu, jako beniaminek zajęli drugie miejsce w lidze i doszli do półfinału pucharu. Teraz czas na dobry start w Europie.
Laçi - Differdange (4.07.2013, 19:00) ✅ 0:1
Typ: Differdange (+1 AH)
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Stawka: 5/10

Laçi dopiero siódme w lidze albańskiej, a Differdange ostatnio nieźle radziło sobie w pucharach.
Airbus UK - Ventspils (4.07.2013, 20:00) ✅ 1:1
Typ: Airbus UK (+0.5)
Kurs: 2.13
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10

Prestatyn Town - Metalurgs Lipawa (4.07.2013, 20:00) ⛔ 1:2
Typ: Prestatyn Town (+0.5)
Kurs: 1.93
Bukmacher: bet365
Stawka: 5/10

Dwa pojedynki walijsko-łotewskie. Według mnie Łotysze są przecenieni przez bukmacherów, Walijczycy u siebie łatwo nie odpuszczą. Wczoraj przykład dali piłkarze Bala Town, którzy wygrali z estońską Levadią.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Suduva - Tarnowo 1 2,3 100=230 bet365
wynik: 2:2 ⛔

Litwini w środku sezonu w dobrej formie 4 pozycja w lidze.Tarnowo zagra swój mecz debiut w europejskich pucharach. Średni wiek piłkarza Tarnowa to 24 lata. Siła Tarnowa jest zgranie .Jeśli Macedończycy wygraja to zmiesza się z Hajdukiem a dla tego klubu gra z takim klubem to będzie zaszczyt. Gra macednonczyków jest dużej mierze uzależniona od duetu napastników Dejana Blazhevskaya i Zorana Baldovalieva który zdobył 49 goli z 34 dla Tarnowa. Litwini mają lekką przewagę, ponieważ wielu graczy Suduvy już wcześniej grało w europejskich pucharach. Będzie to na pewno wyrównany mecz ale wydaje mi się że minimalna przewagę osiągnął gospodarze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom