>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda grupowa pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
janich 0

janich

Użytkownik
Panatinaikos-Hapoel Tel Aviv typ 1
Moim zdaniem panatinaikos jest o wiele mocniejszym zespołem od Tel avivu co potwierdza to w lidze greckiej. Izraelski klub nie ma zadnych wiekszych osiągnięć w europejskich pucharach zazwyczaj kończyły sie dla nich na fazie grupowej. Niezapomnijmy ze grecy grają u siebie.

Slovan Liberec-FC sevilla typ2
tu równiez nie ma watpliwości kto wygra. Czecie niezadobrze graja w lidze (duza liczba remisów) ,a przeciez czeska liga nie należy do njmocniejszych. Natomist Sevilla gra w dużo lepszej lidze i daje sobie bardzo dobrze rade i strzela sporo goli co powinni przełozyc na ten mecz.

Osasuna Pampeluna- SC Herenven typ1
Tenn mecz według mnie bezproblemowo wygrają Hiszpanie, którzy utrzymuja sie bezproblemu w środku tabeli a często nawet troche wzwyż, atutem ich jest własne boisko. Holendrzy w lidze nie spisuja sie najlepiej środek tabeli i nic pozatym a przecież
Holenderska liga odbiego pozomem od Hiszpańskiej.
 
D 0

derek

Użytkownik
Livorno - Glasgow Rangers 1
Nie ma innej możliwości jak wygrana Włochów, dość dobrze radzą sobie w Serie A - zajmują 6 miejsce, a ich ostatnie wyniki przedstawiają się następująco AS Livorno 0-0 AC Milan, FC Messina 0-1 AS Livorno, AC Ascoli 0-2 AS Livorno. Ich przeciwnik zespół Rangersów jest w bardzo słabej formie ostatnio przegrali u siebie z Inverness Caledonian Thistle, więc myśle, że włoski zespół nie powinien mieć z nimi najmiejszych problemów grając u siebie.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
AZ Alkmaar - Sporting Braga 1
Alkmaar to silny zespół. W lidze gra nieźle choć czasami niespodziewanie potrafi pogubić punkty. Ale tu nie ma czasu na stratę punktów. Statystyki z ostatnich 50 meczy holendrów przedstawiają się następująco: wygranych: 66%, remisów: 26%, przegranych: 8%. Widać z tego że AZ nie przegrywa meczy u siebie. Sporting w poprzedniej kolejce pucharu uległ na wyjeździe Włoskiemu Chievo 0:2. Początek sezonu mają bardzo udany. Będą mocni u siebie, a na wyjeździe z AZ stracą punkty. Myślę że Holendrzy zagrają ofensywny futbol, a ich ambicją będzie dotarcie wysoko w pucharze tak jak w 2005 roku doszli do półfinału.

Mój typ: 1-1,65
 
D 0

derek

Użytkownik
Club Brugge - Bayer Leverkusen 1
Klub z Belgii po 9 kolejkach zajmuje 4 miejsce w tabeli, po niespodziewanej porażce u siebie z AA Gent, będą chcieli odpokutować u kibiców tą porażkę, a lepszej okazji nie można sobie wyobrazić jak spotkanie w Pucharze UEFA ze słabym w tym sezonie Bayerem, który po 7 kolejkach zajmuje dopiero 12 miejsce w tabeli, a w ostatniej kolejce uległ Vfb Stuttgart 3:0.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Wisła Kraków-Blackburn Rovers 2
Tutaj Zdecydowaym faworytem jest druzyna z anglii, która w lidze angielkiej spisuje sie srednio (9miejsce z lidze). Ostatnio dobry mecz ze slabo spisujacym sie w tym sezonie Liverpoolem (1-1). Co O wiśle? Hmm.... Po urazach do składu wracaja P.brozek i N. Mijalović wiec ich forma jest pod znakiem zapytania, a do gry nadal sa nie zdoli M.Zienczuk i M.Cantoro. Podsumowujac Stawiam Wynik 2-1 Dla druzyny przyjezdnej.
Pozdrawiam!
 
peja 1

peja

Użytkownik
Bardzo trudny jest do wytypowania mecz Wisły, ale jakby już stawiać to myśle, że 1X jest bardzo prawdopodobne... 8)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wisla Krakow v Blackburn typ: 1 kurs: 2.90

Jedyna nasza Polska drużyna w europejskich pucharach. Wisła wreszce po wahaniach, ustabilizowała forme i gra bardzo dobrze. Wielu napewno zgodzi sie ze mną że jest to jak narazie główny faworyt do Mistrzostwa Polski. Ostani znakomity mecz w z Odrą którą rozgromili 6:0. Bardzo ciężki mecz, który może decydowac o awansie do dalszego etapu. Mimo iż Blackburn w lidze angielskiej nie spisuje sie dobrze, jest to bardzo mocna drużyna. Dobrze że gramy z tą drużyną na własnym boisku. Wierze w naszą Wisłe, tak samo jak w naszą reprezenatacje, i mam nadzieje że 3 punkty zostaną w Krakowie

Liberec v FC Sevilla typ 2 kurs: 2.00

Obrońcy tytułu grają z drużyną z Czech. Wolałbym drużyne Sevilli zobaczyć w potyczkach Champion League, no ale niestety nie wywalczyli awansu. W tym meczu może decydować jedna bramka, ponieważ niesądze żeby piłkarze Sevilli byli nastawieni ultraofensywnie. Drużyna Libercu jest to dobrze poukładana drużyna która może być czarnym koniem tej grupy. Jednak myśle że Sevilla jest tak dobrym zespołem, że rozgrywki Pucharu UEFA zacznie od zdobycia 3 punktów.
 
D 0

derek

Użytkownik
OB Odense - Parma 1
Zespół z Danii jest ostatnio na fali wznoszącej, po słabym początku sezonu złapali wiatr w żagle i w 6 ostatnich spotkaniach ligowych zanotowali 5 zwycięst i 1 remis, dzięki czemu zajmują 2 miejsce w tabeli ligowej. Ich przeciwnik Parma jest w tym sezonie w bardzo słabej formie. Po 6 kolejkach zajmują dopiero 17 miejsce w Serie A, na 6 spotkań 5 przegrali, a tylko 1 zremisowali, ich bilans bramkowy: 3:14. Odense nie powinno mieć kłopotów z Parmą, jeśli myśli o dalszej grze w pucharze UEFA.

Sparta Praga - Espanyol Barcelona 1
Forma Sparty wzrasta w ostatnich 6 meczach ligowych wygrali 5, notując 1 remis na wyjeździe ze Slavią, dzięki czemu są na 3 miejscu w Gambrinus Lidze. Ich przeciwnik Espanyol jest groźny u siebie, na wyjeździe zdobył w tym sezonie tylko 1 pkt ze słabo spisującym się Villarrealem. Moim zdaniem po emocjonującym spotkaniu wygra Sparta 2:1, może 3:1.
 
kolega-17 0

kolega-17

Użytkownik
AZ Alkmaar - Sporting Braga 2 :!: :!:

Wszyscy grają alkmar! nawet ja zagralem na kuponie za grubą kase alkmar! ale teraz zaprzeczę sam sobie! patrząc w statystyki Alkmar ostatnie mecze grał ze slabełuszami ligowymi i im to jako tako wychodziło... ale gdy już popatrzymy na Brage w ostatnich meczach imponuje! Ogrywająć na sowim stadionie FC Potro 2-1! i inne drużyny! jak dla mnie Tutaj Braga jest faworytem meczu choć nie gra u siebie! jest to pierwszy mecz wiec wsyzstko jest mozliwe!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
hahaha dobry jestes ???? ???? ???? :jezora54: grasz AZ za ostra kase i potem zaprzeczasz własnemu typowi.... to po co stawiasz .
A co do typu to moze i masz racje ale co najwyzej to chyba moze byc remis w tym meczu AZ moim zdaniem w pucharach ma wieksze doswiadczenie i włąsny stadion jak dla mnie to 1x to wchodzi w ciemno.
 
D 0

derek

Użytkownik
No i Wisła przegrała niestety z Blackburn 2:1 dzięki naszej gwieżdzie reprezentacji panu Dariuszowi Dudce. Tylko on potrafi tak zawalać bramki ( mecz z Niemcami wszedł na parę ostatnich minut, ale odziwo brakowało mu sił, żeby nadążyć za rywalem przez co straciliśmy w ostatniej minucie gola ). Musnoł go jakiś piłkarz drużyny angielskiej, a ten padł i leżał jak zabity, brak słów dla tego pana.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Musnął!!!

A tak co do Wisły. Pierwsza osoba to bramkarz. Przy pierwszej bramce dla Anglików piłka z dość dalekiego dośrodkowania bita na siódmy metr, a co robi bramkarz? Stoi w bramce. Porównując do naszego najlepszego bramkarza Wojtka Kowalewskiego to on w takiej sytuacji wyszedł by do tej piłki, przebiegł po Anglikach i jeszcze sędzia by odgwizdał faul. A co do ataku. Ten statysta Radovanowic trochę za późno został zmieniony. Wszedł Paweł Kryszałowicz w 84&#39; i zdobył swoim doświadczeniem ze dwa faule, coś się działo. A na jakieś stronie bramkarz Dolha jest chwalony. Za co? Chyba za to że Anglicy trafiali w niego? Ogólnie jestem zły do teraz za tą przegraną Wisły (super by było jakby chociaż zremisowali), a przede wszystkim za tą pierwszą straconą bramkę. Ani łeb nie wyszedł ani się nie ruszył. Co on sobie myślał że kolejny raz w niego trafią? :34tger5y:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom