>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

I runda eliminacji Ligi Mistrzów (07.07.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Wyniki pierwszych spotkań:
Crusaders vs. Levadia 0:0
Lincoln vs. Santa Coloma 0:0
Torshavn vs. TNS 1:2
Pyunik vs. Folgore 2:1

Najpewniej wygląda awans TNS do kolejnej rundy. Zespół z Wysp Owczych nie zaskoczył mistrzów Walii, a na wyjeździe będzie jeszcze trudniej. Levadia Tallin natomiast nie powinna mieć kłopotu ze zwycięstwem u siebie przeciwko Crusaders, podobnie jak Pyunik. Armeńczycy nie powinni mieć kłopotu z ekipą z San Marino. W pierwszej batalii dali się nieco zaskoczyć, ale tutaj na pewno nie zlekceważą rywala. Najciekawiej natomiast będzie w meczu Santa Colomy z Lincolnem.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
The New Saints FS - B36 Torshavn

TNS oraz Torshavn nie strzeli gola w meczu @2.10 Betclic ⛔
TNS -1.5 @1.88 Betclic
✅

Liga walijska, a liga Wysp Owczych to dwa różna poziomy, oczywiście na korzyść tej pierwszej i wg mnie dzisiaj zespół gości nie zdoła zdobyć nawet jednego gola, stąd też mój typ na wygraną TNS FC oraz, że właśnie Torshavn nie strzeli gola. Gospodarze na 11 meczy na własnym stadionie w sezonie 14/15 nie przegrali żadnego i stracili tylko 5 goli, natomiast strzelili ich aż 28. Co do zespołu z Wysp Owczych, to są to jednak amatorzy i pewnie ten gol u siebie zdziwił ich jak i TNS. Co do ich występów w meczach wyjazdowych to na 9 meczy w lidze przegrali jeden taki mecz, ale tak jak już pisałem wyżej - nie powinniśmy porównywać obydwóch lig do siebie, a podczas tych meczy stracili 11 goli oraz 21 strzelili. Dzisiaj stawiam, że gospodarze zgniotą B36 Torshavn i nie dadzą sobie strzelić ani jednego gola, wg mnie to trochę wstyd stracić z taką drużyną bramki.


FC Levadia Tallinn - Crusaders

1 @1.90 Betclic ⛔
Levadia oraz Crusaders nie strzeli gola w meczu @3.50 Betclic
⛔

Szczerze mówiąc dziwi mnie ten kurs po tym co Levadia pokazała na boisku dzisiejszego gościa spotkania. Wg mnie estońska piłka jest lepiej grana niż ta północnoirlandzka i dzisiaj gospodarze będą górą na boisku na koniec spotkania. Levadia w rytmie meczowym bo gra spotkania ligowe, natomiast Crusaders w odwrotnej sytuacji. Gospodarze w obecnie rozgrywanych krajowych spotkaniach na własnym obiekcie przegrali tylko jeden raz na 10 meczy i stracili 6 goli, natomiast strzelili ich 15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kary1 477

kary1

Użytkownik
Folgore - Pyunik
Under 3.5 gola @1.55 Betclic ✅
Od razu w oczy rzucił mi się ten typ. Pyunik w pierwszym meczu praktycznie nie grał nic, ledwo zdobyte te dwie bramki, a Folgore nawet mając czerwoną kartkę na koncie zdołali zdobyć bramkę. Wydaję mi się, że nie ma większych szans na bramkę Folgore, a tym bardziej na 4 gole Pyunika, który chyba awans ma już w kieszeni.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
SS Folgore/Falciano - FC Pyunik Yerevan

Folgore - poniżej 0,5 gola Betano @2,12
⛔⛔⛔⛔⛔⛔

A ja jestem uparty i próbuję drugi raz.
Analiza sprzed tygodnia: http://forum.bukmacherskie.com/f44/i-runda-eliminacji-ligi-mistrzow-30-06-2015-a-122444.html#post5463575
Wtedy się nie udało. Jednak kto oglądał pierwszy mecz, widział doskonale jak drużyna z San Marino grala i ile razy zagościła pod polem karnym gospodarzy.
Gola strzelili od razu po tym, jak stracili jednego zawodnika i był on bardziej wynikiem tego, że Armeńczycy chyba zapomniali, że grając w przewadze z takim rywalem także można stracić bramkę.
Wiadomo, że u siebie powinni bardziej się otworzyć, szczególnie że wynik pierwszego meczu sprawia, że mają nieoczkiwanie jeszcze cień szansy na awans. To jednak powinno też sprawić, że goście będą skoncetrowani i nie pozwolą gospodarzom na zbyt dużo. Kurs nie powinien jak dla mnie przekraczać ~1,60, więc pobieram.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Witam
Panowie czy ktoś dysponuje jakimś obszernym skrótem do pierwszego meczu Crusaders Belfast - Levadia ? Ewentualnie ktoś kto go oglądał, może coś więcej napisać o tym spotkaniu...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Levadia - Crusaders
W pierwszym spotkaniu padł remis bezbramkowy, W międzyczasie gospodarze rozegrali spotkanie ligowe gdzie wygrali 3:1 świetną grą popisał się Kaimar Saag który zdobył hattricka,dzisiaj będzie jednym z najpoważniejszych zagrożeń bramki Crusaders, U gospodarzy dzisiaj nadal nie zobaczymy Pareiki, goście przyjadą osłabieni brakiem Whyte i Coatesa. Faworytem są gospodarze i tego nikt nie ukrywa, zespół Crusaders nie zdobył nawet bramki na własnym boisku.
Zwycięstwo Levadia @@ 1.90 ⛔
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
SS Folgore/Falciano - FC Pyunik Yerevan
Folgore - poniżej 0,5 gola Betano

A ja jestem uparty i próbuję drugi raz.
Analiza sprzed tygodnia: http://forum.bukmacherskie.com/f44/i-runda-eliminacji-ligi-mistrzow-30-06-2015-a-122444.html#post5463575
Wtedy się nie udało. Jednak kto oglądał pierwszy mecz, widział doskonale jak drużyna z San Marino grala i ile razy zagościła pod polem karnym gospodarzy.
Gola strzelili od razu po tym, jak stracili jednego zawodnika i był on bardziej wynikiem tego, że Armeńczycy chyba zapomniali, że grając w przewadze z takim rywalem także można stracić bramkę.
Wiadomo, że u siebie powinni bardziej się otworzyć, szczególnie że wynik pierwszego meczu sprawia, że mają nieoczkiwanie jeszcze cień szansy na awans. To jednak powinno też sprawić, że goście będą skoncetrowani i nie pozwolą gospodarzom na zbyt dużo. Kurs nie powinien jak dla mnie przekraczać ~1,60, więc pobieram.
Na pinnacle kurs na under 0,5 gospodarzy wynosi 2,27 także sporo więcej niż można się było spodziewać.
Wydaje się duże value.
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levadia (Est) - Crusaders (Nir)
Typ: Levadia -1 EH
Kurs: 3.47
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Z tego wyniku zadowolony jest trener Levadii, który przed wyjazdowym spotkaniem zapowiadał, że głównym celem jest nie stracić bramki. Dlatego też ustawienie drużyny z Estonii było bardziej defensywne niż normalnie. W dzisiejszym meczu celem jest już wygrana. Skład wygląda podobnie do tego sprzed tygodnia, tylko tym razem zawodnicy nastawieni są tak jak najczęściej w lidze, czyli na atak.
W historii el. LM Levadia często pierwszy wyjazdowy mecz odnotowywała gorszy (jeżeli chodzi o wynik), niż rewanż u siebie. Dzisiejsi goście grali według tej samej zasady. U siebie niski wynik, by w rewanżu przegrać 7-0 w Norwegii.
Dziś historia może się powtórzyć. Kurs na wygraną jest bardzo wysoki i wygrana minimum jedną bramką powinna nastąpić. Bardzo prawdopodobny wynik to 2:0.
Prawdopodobne składy:
Levadia: Pikker; Pikk, Rahmanov, Rähn, Laitinen; Pecha; Kruglov, Luts, Antonov, El Husseiny; Teever
Crusadersi: O&#39;Neill, Burns, Magowan, Robinson, McClean, Mitchell, Caddell, Forsythe, Owens, Heatley, Carvill.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Ja próbuję w tej 1 rundzie pograć przeciwko Levadii.Dla mnie to jest zespół bardzo przeciętny.W lidze estońskiej wiodą prym ale ich przygoda z pucharami zawsze szybko się kończy.Myślę,że tutaj też nie będą mieli wcale łatwej przeprawy.
Crusaders awans @ 6 Ónibet
W ramach rozliczenia ✅
Kursy były z kosmosu jednak,Levadia jest słabiutka i ambitna gra Irlandczyków wystarczyła aby awansować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom