>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Hokej - Mecze Towarzyskie

S 7,4K

SieWie

Użytkownik
Towarzyski

Tambov - Penza

Typ: Tambov

Kurs: 2.06(1xbet)

Kursy tuż przed meczem zaczynają spadać ma ekipę gospodarzy. Na ten czas niewiele można znaleźć w sieci informacji na temat tych drużyn, ale jeśli dobrze zrozumiałem czytając skład Dizel Penza to składa się on w połowie z juniorów.
W zeszłym sezonie Tambov dwukrotnie pokonywał Penzę w regulaminowym czasie gry w rozgrywkach VHL.
Tak więc trochę ryzykownie, bo nie wiem nic o aktualnym stanie rzeczy w Tambov, ale uważam ich za faworytów w tym meczu.
 
S 7,4K

SieWie

Użytkownik
Vasteras - Djurgarden

Typ: Vasteras DNB @1.98 GGBet Under 5.5 @1.85 GGBet

Trochę ryzykownie bo nie znam szczegółów odnośnie składu Vasteras, ale za to w Djurgarden spore braki kadrowe.

Edit: Dwa Max Stake zamknięte po 1 tercji z niezłym zyskiem...
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
S 7,4K

SieWie

Użytkownik
Na początku chciałbym zapytać administrację czy byłaby ewentualnie możliwość zaktualizowania poszczególnych tematów w dziale Hokej na Lodzie ? Nowy sezon w Europie tuż za rogiem, tak więc myślę, że śmiało można powoli przechodzić na 2024/25. Jeśli również można by było dołączyć wątek "mecze towarzyskie" byłoby świetnie :)


Tabor - Trebic

Typ: Trebic -1ah

Kurs: 1.88

Pinnacle

Według mojej opinii jakość zespołów jest zdecydowanie na korzyść gości.
Tabor w poprzednim sezonie został wyeliminowany w półfinałach play-off do awansu do 2 ligi natomiast zawodnikom z Trebic nie udało się awansować do półfinałów play-off w walce o Extraligę odpadając przeciwko Litomerice.
Dla gospodarzy będzie to pierwszy sparing, w którym zabraknie 4 zawodników. Poza składem są trzej nowi gracze Lukas Kriz(Trebic), Jakub Matai(w zeszłym sezonie 14 asyst dla Steaua Bukareszt), Vaclav Adamec(Sokolov) oraz najbardziej produktywny zawodnik poprzedniego sezonu, doświadczony napastnik Jakub Matusik(18 bramek/32 asysty).
Trebic rozegrał już oficjalny test, pokonując 3:6 innego 3-ligowca Velke Mezirci. Co ważne nie występowali w tym meczu optymalnym składem a taki planowany jest na dzisiejsze spotkanie, tak więc moim zdaniem są zdecydowanym faworytem tej potyczki.

⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1176
Do góry Bottom