>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Hit dnia (wtorek): AS Roma vs. Bayern Monachium (21.10.2014)

Status
Zamknięty.
yuura 262

yuura

Użytkownik
AS Roma Vs. Bayern Monachium

Po raz kolejny będę bronić mojej ulubionej drużyny, ponieważ nie uważam, że przed spotkaniem z Bayernem stoją na straconej pozycji. Zacznę od spotkań weekendowych, kiedy to zarówno drużyna z Bawarii jak i z Rzymu lekką ręką wygrały swoje ligowe potyczki - warto jednak zaznaczyć, że przeciwnicy nie byli z najwyższej półki. Również warte odnotowania jest to, że do składów obu ekip wracają kluczowi gracze. W Romie po raz pierwszy w lidze mistrzów zobaczymy De Rossiego, który jest zawodnikiem kompletnym na swojej pozycji i ciężko szukać lepszego szefa destrukcji, zaś po stronie Bayernu powinniśmy zobaczyć najlepszego polskiego snajpera (nie wiem co z resztą wracających). Za to na pewno nie zobaczymy Thiago, Badstubera, Martineza czy Bastiana S. Jednak i tak formacja pomocy Bawarczyków przentuje się imponująco (Alonso, Lahm, Robben?Hojbjerg). W Rzymie nie zagrają również Boriello, Keita, Strootman oraz Castan. Za to w kadrze znaleźli się Iturbe, a także Manolas.

Skąd ten optymizm z mojej strony? Otóż, uważam, że Roma prezentuje się zdecydowanie lepiej w środku i na skrzydłach, tak na skrzydłach. Kreatywny Pjanić oraz walczący w środku Nainggolan i De Rossi, to formacja zapewniająca skrzydłowym duże alibi. Maicon oraz Cole bardzo często włączają się do akcji ofensywnych i to z dużą korzyścią, szczególnie ze strony Brazylijczyka. Nie przeczę, że Rafinha i Alaba to znakomici obrońcy, ale myślę, że doświadczenie Rzymian weźmie górę. Co do pozostałych formacji, to o bramkę się nie martwię, natomiast środek obrony. Tutaj może być różnie, a wszystko zależy od tego czy zagra Yanga-Mbiwa, ponieważ uważam, że to zawodnik niestabilny i jeżeli będzie mieć gorszy dzień to może przyczynić się do groźnej sytuacji pod bramką doświadczonego Włocha. Jeśli zaś w składzie zobaczymy Astoriego oraz Manolasa, to kibice Romy mogą być pewni, że Muller, Lewy, Gotze i inni nie będą mieć łatwego życia. O atak jestem spokojny. Jeżeli w środku wyjdzie Totti to, możemy się spodziewać częstych strzałów z dystansu i wrzutek po ziemi na Il Capitano. Jeżeli zagra Destro to liczyłbym tu na pojedynki główkowe oraz liczne dryblingi ze strony młodego Włocha. Na skrzydłach wyjdą zapewne Iturbe oraz Gervinho więc jeżeli nadarzy się okazja na szybką kontrę to i nawet Neuer nie pomoże.

Ostatnia sprawa, historia. Otóż w dwóch ostatnich starciach tych drużyn obie odnosiły po jednym zwycięstwie. Specjalnie na tą okazję odpaliłem stare klipy i obejrzałem jak to się układało wszystko w tych spotkaniach. I po obejrzeniu ich myślę, że ten jutrzejszy nie będzie miał nic wspólnego z tymi sprzed 4 lat. Tam było więcej przypadku i indywidualnych akcji, zagrań Gomeza, Meneza czy Tottiego, aniżeli składnych akcji.

Reasumując, kurs 1.83 na Remis bądź zwycięstwo AS Romy, nie jest przypadkowy (2.25 w Manchesterze) i bukmacherzy zdają sobie sprawę, że Giallorossi powalczą jutro nie tylko o 1 punkt. Dobrym typem będzie na pewno handicap +1. I myślę, że można też spróbować BTS po kursie 1.66. W niedzielę, na Interze i Napoli ten typ wszedł więc warto spróbować i tutaj Remis i Tak obie drużyny zdobędą bramkę po kursie 4.5. Wszystkie kursy z Bet365!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
AS Roma - Bayern Monachium
- Bayern od ośmiu spotkań nie stracił bramki.
- Roma natomiast strzela bramkę w każdym meczu od drugiego sierpnia.
- Oba zespoły grają znakomicie w tym sezonie.
- Roma u siebie nie przegrała od maja tego roku.
- H2H w ostatnich latach to 1:1, Roma u siebie wygrała 3:2, a Bayern na Allianz Arenie 2:0.
Tym samym liczymy na niezwykłe emocje w tym meczu. Sądzimy że bramki posypią się w stolicy Włoch. Rzymianie w pierwszej kolejce rozbili CSKA przed własną publiką. Dzisiaj podobnego wyniku się nie spodziewamy, ale też nie sądzimy, iż goście są zdecydowanymi faworytami. Stąd nasze sugestie to:
Powyżej 2.5 gola, 1.72 Sportingbet ✅
Obie drużyny strzelą bramkę, 1.615 Sportingbet ✅
Wynik: 1:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
AS Roma - Bayern Monachium BTS @~1,60 ✅ 1:7
Nic innego w tym meczu nie wymyślę mądrego. Grają dwie drużyny nastawione ofensywnie i strzelające dużo bramek. Jestem zdania, że obie przynajmniej raz trafią do siatki swoich przeciwników.
Roma w każdym jednym meczu w tym sezonie zdobywała przynajmniej jedną bramkę. Składa się na to ogromny potencjał ofensywny Giallorossich. Przede wszystkim zwracam uwagę na Mattię Destro. Chyba najlepszy włoski napastnik młodego pokolenia. Szmat poprzedniego sezonu stracił przez kontuzje, przez to nie pojechał na mundial, ale w tym sezonie pokazuje swoje możliwości w pełnej krasie. Trzy gole w sześciu występach w Serie A, i to były bramki niebanalnej urody. Destro jest szybki i bardzo inteligentny, piłka szuka go w polu karnym. Wielkie wrażenie robi też Gervinho na skrzydle. Iworyjczyk jest w życiowej formie, nawet w Lille nie prezentował się aż tak dobrze. Tercet ofensywny uzupełnić mogą Francesco Totti, Adem Ljalić czy Juan Iturbe, każdy o innej charakterystyce, lecz wszyscy stanowią wartość dodaną. Średnia 2 bramek strzelonych w lidze.
O Bayernie wiele pisać nie trzeba. Pomimo Guardioli i jego filozofii, Bayern nadal potrafi zdobywać bramki. Fenomenalnie ostatnio wygląda współpraca na linii Robert Lewandowski - Arjen Robben. Oni pewnie wyjdą w pierwszym składzie, a kto z nimi? Przebieraj-wybieraj, Muller, Gotze, Shaqiri, Ribery... 21 bramek strzelonych w 8 meczach ligowych, średnia ponad 2,5 na mecz.
W ostatni weekend Bayern zaaplikował rywalom 6 bramek, Roma 3.
Druga sprawa to strategia na mecz. Roma się nie zamuruje, bo tego dobrze nie potrafi robić. Jeśli chce zatrzymać punkty, powinna zaatakować, spróbować ukłuć rywala. Są w dobrej formie, mają spore szanse więc nie mają powodów żeby grać ostrożnie. Spodziewam się, że podejmą rękawicę i będą grać w piłkę. To prowadzi do BTS-a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
egzer 150

egzer

Użytkownik
Mam od siebie dwa typy na ten mecz.Pierwszy to,że Bayern jako pierwszy strzeli bramkę w tym meczu.Znamy obie drużyny bardzo dobrze i wiemy,że mają świetne ofensywy oraz mniej skupiają się na defensywie.Bayern jest to drużyna,która ma wszczepione przez Pepa mentalność zwycięzcy i w ważnych meczach gra spokojnie.Ma po 2-3 piłkarzy na jedno miejsce i Pep świetnie rotuje składem tak,aby każdy utrzymał formę.Moje typy to zwycięstwo Bayernu oraz jak wspomniałem wcześniej drużyna która pierwsza strzeli gola to zespół z Monachium.
Roma-Bayern 2 1.80 ✅
Drużyna która pierwsza zdobędzie bramkę:Bayern 1.60 ✅
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
@egzer
Sądzę, że mówisz trochę na wyrost, że znasz obie ekipy bo jakby nie patrzeć to &quot;mniej skupianie się na defensywie&quot; wiąże się z 4 straconymi golami w 7 meczach ze strony Romy (z czego aż 3 w spotkaniu &quot;AS Roma vs. Arbitrzy &amp; Juventus&quot; - 2 karne). Natomiast Bayern zaledwie dwa gole w ośmiu spotkaniach. To, że grają ofensywnie to się zgadzam. Jednak pomijasz fakt, że Garcia jest równie świetnym managerem jak Guardiola i powiem nawet więcej, lepszym ponieważ nie stara się narzucić nudnej tikitaki, która w opinii wielu sprawiła, że Bayern jest zespołem słabszym aniżeli za czasów Jupa Henkesa(?sorry nie chciało mi się sprawdzać pisowni). Roma gra twardo w defensywie i skutecznie w ataku.
Mniejsza jednak o to, szanuję twoje zdanie i mam nadzieję, że za moment będziemy mieli wspaniałe widowisko, w którym zwyciężą Rzymianie ???? !! FORZA ROMA!! Przy okazji za dużą stawkę daję handicap +1 po okazyjnym kursie ponad 1.6 na Pinnacle!
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Masz może trochę racji,ale zobaczymy z kim grał Bayern i Roma do tej pory?Obie drużyny grały ze słabszymi drużynami.Bayern ostatnio z Brema właściwie na dwóch obrońców,z nikim innym lepszym no nie grał w lidze.Roma u siebie tak genialnie,ale najlepsza drużyna z którą Roma grała u siebie to Fiorentina,a Bayern o 3 klasy lepszy od niej.Tak naprawdę obie drużyny traciły mało bramek dzięki temu,że od początku potrafiły narzucić swój styl gry i zniechęcić ich do gry.To będzie świetne widowisko tak czuje,życze tego Tobie i sobie!.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Póki co świetny mecz, tak jak wyżej przypuszczaliście. Drużyny widać, że walczą o piłkę i nie odpuszczają rywalowi... tutaj remis nikogo z nich nie urządza ;)
no a bramka Robbena - kwintesencja jego stylu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom