>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Hit dnia (środa): Bayern Monachium vs. AS Roma (05.11.2014)

Status
Zamknięty.
mireck 33

mireck

Użytkownik
Roma pokazała w lidze, że mimo sromotnej porażki.. i właśnie co tu dalej napisać? Hmm grają slabo... 0 do 0 z Sampdoria bo slabej grze, to moze nie wielka ujma bo Sampdoria gra niezle, ale sam fakt w jakim stylu... beznadziejnym... 2-0 z Cesna ktora jest przed ostatnia w lidze i prezentuje poziom co najwyzej sredniaka polskiej ekstraklasy i porazka 2-0 z Napoli ktore zaczeło grac w koncu. Faktem jest, że Roma nie ma formy, zawodnicy jej nie maja. A Bayern? 7-1 moze nie bedzie, ale 3-4 do 0 spokojnie. Z Borussia Bayern gral u Siebie wygral 2-1 choc spokojnie mogl wygrac 3-4 czy 5 do 1. Dupe Borussi ratowal Waidenfeler. To co On wyciagnal to sie nie miescilo w glowie czasem. Roma znowu sie zamuruje, Bayern zgniecie ich posiadaniem, mozna sprobowac zlapac linie na rozne, bo tych na pewno nie zabraknie. Over 3,5 gola/ over 2,5 gola Bayernu. Handi -1 do AKO.
Nie sadze zeby Bayern ryzykowal strata punktow, i gral na wynik 1-0. Bedzie dazyl do powiekszenia i utrzymania przewagi 2-3 goli. Czy wiecej, to tylko zalezy czy bedzie im sie chcialo.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Mam nadzieje, po kursie 1,7 na hc -1 to promocja jest :d Roma gra padake, z reszta bylo to widoczne w meczu z Napoli, w tej chwili nasza Legia by mogla powalczyc z taka Roma. Juz sie nie moge doczekac, zastanawiam sie tez nad typem do polowy. Sadzicie ze Bayern przycisnie na poczatku tak jak ostatnio?
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Niby faworyt wydaje się oczywisty. Trochę się tylko boję tej masówki na Bayern, w której niestety sam biorę udział. Mimo wszystko zawierzam się całkowicie Bawarczykom i gram odpowiednio:
1/+2,5...
Gospodarz strzeli 2,5&lt;
i waham się miedzy 1/1 a tym, że gospodarze strzelą w obu połowach.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
No cóż, akurat w bukmaherce niczego nie można być pewnym. Ale Bayern po prostu miażdży każdego. Skuteczność jeszcze nie ta, ale i tak coraz wyższa. Jedyna drużyna która jakoś sie postawiła do Borussia Mgladbach która również jest w wysokiej formie. Roma cały czas w dołku jak pisałem. I szczerze czysta 1 do AKO z Chelsea, Shahktarem jak znalzl. Plus ew Real i mamy kurs ok 2,5 i tak moxna zagrac. Bo to cuda by musialy sie dziac zeby w rewanzach u Siebie te druzyny poprzegrywaly.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Jeśli Bayern wygra to ma zapewnione już pierwsze miejsce w grupie. To ich cel, który mogą osiągnąć nadspodziewanie szybko.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No a ja bym się zastanawiał z Bayernem. Ciężki mecz z Dortmundem, liderują w grupie, remis nie będzie niczym strasznym, a Roma może pokazać inne oblicze. 1,20 bez przesady, a Roma musi walczyć. Oczywiście po za dyskusją pozostaje różnica poziomów obu ekip. I przypominam z zeszłego sezonu wpadki np. z City i to właśnie u siebie.
 
supermario 240,9K

supermario

Użytkownik
Tylko że Man City w przeciwieństwie do Rzymian ma na każdej pozycji światowej klasy zawodników, jak nie dwóch. Roma oczywiście miała zwyżkę formy i gromiła w lidze no ale bądź my realistami liga włoska a LM to przepaść, poza tym ostatnie wyniki dobitnie pokazują że ta forma idzie obecnie w drugim kierunku. Nie twierdzę, że Bayern ten mecz wygra jakoś przekonująco (dobitnie pokazuje to mecz wczorajszy Real - Live gdzie też wydawało się, że Live zostanie zmiecione z powierzchni boiska, gdy po pierwszym meczu dostali u siebie sromotną lekcję gry w piłkę) choć mam taką nadzieję (sam postawiłem na nich w taśmie, bo kurs jest naprawdę śmieszny na samo to zdarzenie) no ale wszystkie argumenty przemawiają za Bayernem i myślę, że tym razem nie będzie powtórki z Anglii gdzie Roma wywiozła 1pkt.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Bayern Monachium vs. AS Roma
Podrażnieni piłkarze Romy po srogim laniu w 1 meczu na własnym obiekcie 7-1, przyjeżdżają do Monachium walczyć o jakikolwiek punkt zaczepienia, jednak każdy chyba zdaje sobie sprawę iż są to marne szanse by wywieźć choć 1 punkt.
Bayern jeżeli dzisiaj zdobędzie komplet punktów zapewni sobie awans do kolejnej rundy.
Roma w ostatnim czasie znacznie obniżyła loty, nie ma już tej lekkości jak i spokojnej gry w defensywie, zaczynają się mnożyć błędy i pasmo nieporozumień, można powiedzieć z meczu na mecz Roma gaśnie.
Co prawda dziś nie sądzę, aby coś się zmieniło w grze Włochów i jak wyżej pisałem by mogli coś ugrać, ale na pewno piłkarze mają coś do udowodnienia kibicom by o tym wyniku 7-1 w 1 meczu aby choć trochę zapomnieli, na pewno będą próbować i na pewno będą mieli swoje okazje.
Typ: Roma powyżej 2,5 kornera 1,83 bet365(Betano 2,05)✅3
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LM
Spotkanie Bayern-Roma
Typ: under 24,5 fauli
Kurs 1.85
Buk Ónibet
Godz: 20:45

Kolejny raz idę w stronę zdarzeń na statystyki, bo wg mnie są dużo pewniejsze niż wygrana/przegrana. Taka linia pewnie poleci w dół, kurs także, bo wg mnie jest ustawiona za wysoko. Bayern to drużyna, która mało fauluje, szczególnie przed własną publicznością. Składa się na to wiele czynników, a najważniejsze to: a)długie utrzymywanie się przy piłce b) dobre ustawianie się c) brak frustracji wynikającej z niekorzystniego wyniku. Roma również jest zespołem mało faulującym, nawet w meczu u siebie, pomimo niekorzystnego wyniku wykręcili 13 fauli(Bayern 6). Moim zdaniem jutro zobaczymy o wiele spokojniejszy mecz, z mniejszą ilością bramek jak ostatnio. Mecz w stylu Real-Liverpool wczoraj.
Powodzenia :wink:
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Bayern Monachium - AS Roma
Moim zdaniem Bayern ten mecz wygra. Oczywiście nie będzie to pogrom ale spodziewam się w miarę pewnego zwycięstwa Bawarczyków. W LM mają komplet punktów i pewnie prowadzą w tabeli, a dzisiejszym zwycięstwem przypieczętują awans do 1/8. W sobotę potrafili wyciągnąć mecz z Dortmundem ze stanu 0:1 na 2:1 co na pewno pozytywnie wpłynie na ich morale, które w sumie i tak są wysokie bo takiej sytuacji w lidze na tym etapie rozgrywek chyba nie spodziewał się nikt.
Roma po zebraniu lania z pierwszym meczu z Bayernem, złapała lekką zadyszkę o czym wcześniej wspomniaj jeden z userów. Bezbramkowy remis z Sampdorią, następnie pewne zwycięstwo na własnym stadionie z Ceseną 2:0. Następnie przyszedł klasyk przeciwko Napoli, który Rzymianie przegrali 0:2. Dziś wcale nie będzie łatwiej bo podopieczni Guardioli zdecydowanie górują nad swoimi dzisiejszymi rywalami w większości aspektów. Oczywiście statysyki czy &quot;papier&quot; nie grają jednak 2 tygodnie temu mieliśmy przykład tego jaka różnica dzieli oba zespoły.
W moim przekonaniu Bayern wygra dziś pewnie, a jedną z bramek strzeli Lewy. Pierwotnie miałem grać również na Roberta jednak kurs 1,61 uważam za zbyt mały i to odpuszczam.
Bayern wygra dwoma golami lub mniej @ 2,30 ✅
Gospodarze strzelą gola z rzutu karnego @ 4,0 ⛔

Unibet
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa, Liga Mistrzów

Spotkanie: Bayern Munchen - AS Roma
Typ: Bayern(-1)
Kurs: 1.65
Stawka: 7/10
Bukmacher: Bwin


Wczoraj udał się dokładnie taki sam handicap z Borussią, dzisiaj uda się też to innemu niemieckiemu klubowi. W ogóle zespoły z Bundesligi rządzą w Lidze Mistrzów, niemal wszystkie kluby zapewniły już sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Nic dziwnego, po prostu w tych rozgrywkach grają jak oniemiali, inne drużyny niż u siebie w rodzimej lidze.
O tym spotkaniu nawet nie ma sensu się dłużej rozpisywać, każdy zna wynik ich ostatniej potyczki, każdy wie w jakim stylu się to odbyło. Roma była rozpita na łopatki. Dziś przyjeżdża do Monachium i czego ma się spodziewać? Po prostu mniejszej kary, tego że nie zostaną po raz kolejny ośmieszeni przed całym światem.
A Bayern zapewne chciałby teraz wyjść z grupy bez straty punktu, spokojnie ich na to stać, zresztą dziś na pewno przypieczętują awans z grupy z pierwszego miejsca. Skoro ostatnio w trudnym meczu zdołali się po stracie bramki podnieść i ostatecznie wygrać z BVB 2:1, to dziś nawet nie ma co kalkulować - Monachijczycy spokojnie to wygrają, myślę, że 2-3 bramkami.
Jeżeli ktoś będzie szukał - mecz do obejrzenia live na jednym z kanałów w moim podpisie. ????

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom