>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Hit dnia (środa): AS Roma vs. Manchester City (10.12.2014)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Mecz o awans w grupie E. AS Roma podejmie Manchester City. Goście rzutem na taśmę włączyli się do walki o kolejny etap Ligi Mistrzów. Niemniej bohater Obywateli, Sergio Aguero nie zagra w tym meczu. To istotne osłabienie angielskiej ekipy. Tym samym gospodarze ze Skorupskim w bramce (oby) mają większe szanse na ostateczny triumf i awans. Choć gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta - CSKA Moskwa ;)

Zachęcam do analizy oraz dyskusji.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
City bez Aguero, Toure zawieszony,Silva, Kompany, Jovetic oraz Fernandinho, ktorzy byli/sa pod znakiem zapytania wzieli udzial w dzisiejszym treningu
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Walce o awans może towarzyszyć napięta i nerwowa atmosfera, niewykluczona frustracja, krewki włoski temperament + twarda piłka z Anglii, emocje mogą wziąć górę
Czerwona kartka @3.60- choć jutro przejrzę ofertę gdzie stoi najwyżej, a teraz zawijam się spać.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Roma będzie niesamowicie zmotywowana przed tym meczem. W mieście ludzie będą chodzić jutro jak na szpilkach, Rudi Garcia przekonuje, że to najważniejsze spotkanie w tym sezonie, w składzie są tak na prawdę wszyscy podstawowi zawodnicy. Poza tym Lupi u siebie potrafią być zabójczo precyzyjni i niesamowicie konsekwentni. Z drugiej strony Manchester City, który jest na prawdę silny... ale w obliczu tego, że nie zagra Yaya Toure, prawdziwa podpora środka pola, gość który w momentach jak nie idzie potrafi pociągnąć ekipę i strzelić bramkę; Aguero, który z tego co pamiętam zdobył większość ze wszystkich bramek jakie Obywatele zdobywali w przeciągu ostatniego miesiąca. Do tego dochodzą znaki zapytania chociażby w postaci Kompanego, który po rekonwalescencji nie wiadomo czy doszedł już do siebie. Z tego co pamiętam do składu wracają ale nie w pełni formy: Silva, Dżeko, Jovetić. Moim zdaniem bardzo ciężki mecz, biorąc pod uwagę, że każdy remis bramkowy premiuje gości. Romie odpowiada tylko zwycięstwo bądź 0:0. Na to drugie bym nie liczył, tylko teraz ważne jest jak w pierwszych minutach będzie wyglądało kilku zawodników: Ljajić, Gervinho, Nainggolan oraz De Sanctis. Tutaj wszystko rozstrzygnie się po stronie gospodarzy. Jeżeli wymieniona najpierw dwójka zagra na swoim przyzwoitym poziomie, to Roma na pewno coś strzeli. Jeżeli Nainggolan dobrze wejdzie w mecz to Nasri i reszta będą mieli baaaaaaaardzo ciężkie życie... i w końcu ulubieniec, fantastyczny gość, choć ostatnio rozkojarzony De Sanctis. Niech wejdzie z myślą, żeby być skupionym i zachować czyste konto. Wtedy Rzymianie na pewno wygrają. Ja już nie mogę się doczekać, to będą wszystkie typy na dziś ode mnie. Może wypowiem się jeszcze w wątku... ale przede wszystkim FORZA ROMA !!

PS dla tych, którzy nie wiedzą co mam na myśli to oczywiście proponuję DNB na Giallorossich, bo oni jutro nie przegrają!
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Jeszcze jedna rzecz, typ może i ma jakieś podstawy do bycia dobrym, ale do cholery kiedy piszecie analizy ludzie sprawdźcie chociaż kto wraca po kontuzji, kto jest zawieszony i jak to generalnie wygląda. Gdyby nie to, że mówimy o lidze mistrzów, a nie chociażby lidze hiszpańskiej (której nie oglądam często), to chłop wprowadziłby kogoś w błąd. Oto nieszczęsna analiza tego osobnika: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-10-12-2014-sroda-116043.html#post4956435. Oczywiście nie chcę być nie miły, ale sport tak jak i obstawianie to dyscypliny, w których szczegół decyduje o wyniku. Dobrej nocy!
 
E 474

eutanazy

Użytkownik
AS Roma - Manchester City x2 1.57 bet365
Drugie hitowe spotkanie ostatniej kolejki fazy grupowej LM, obie drużyny grające o życie i o awans z drugiego miejsca, w lepszej sytuacji chwilowo są Rzymianie, ponieważ wywieźli remis 1-1 z Etihad Stadium w Manchesterze, jednakże Manchester City to bardzo mocna drużyna, nawet bez Kuna są w stanie wywalczyć chociażby remis 2-2, który otwierałby im furtkę do dalszej gry(...)
do awansu city wystarczy remis 1:1, wtedy mecze bezpośrednie będą na remis i pod uwage powinna być brana różnica bramek, która jest na kozysc druzyny z anglii, co tym bardziej przekonuje mnie do tego typu. Oczywiście wszystko to przy założeniu porazki ruskich w monachium.
AS Roma - Manchester City x2
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Moim zdaniem nic nie przemawia w tym meczu za Manchesterem City. Po pierwsze i przede wszystkim kontuzje. Roma przystępuje do tego meczu w praktycznie pełnym składzie, niektórzy zawodnicy jak choćby Maicon odpoczywali i będą na świeżości. U Anglików dwóch zawodników na których opiera się w dużej mierze gra zespołu jest kontuzjowanych lub zawieszonych (Aguero i Toure). Nie wiadomo w jakiej formie jest powracający po kontuzji Silva (duży znak zapytania czy zagra od początku), z Kompanym też coś nie tak, ale pewnie zagra. Po drugie forma, szczególnie w lidze mistrzów, bo w rodzimej radzą sobie nieźle. Nie jest zachwycająca, City nie potrafią grać w Europie. W poprzednim sezonie nic nie zawojowali i w tym też zanosi się na to, że będzie klapa. Roma dobrze radzi sobie z angielskimi zespołami u siebie. O ile dobrze pamiętam ostatnie trzy mecze wygrali. Po trzecie właśnie Rzymianie grają u siebie, przed własną publicznością i to kolejna kwestia, która skłania mnie w kierunku Romy.
Moje typy:
Roma DNB @1.72
Roma lub remis @1.40
Ewentualnie BTS @1.57
 
deepred 836,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Popieram typ Borek7, który właściwie wszystko już opisał w tym spotkaniu. Takiego kogoś jak Aguero, Toure czy Silva nie da się od tak zastąpić. Nawet w Manchesterze City nie ma zastępców, którzy nie odstawaliby poziomem od wyżej wymienionych. Właściwie wszystko zostało opisane, więc nie mam co dodać, bo nie będę tego samego kolejny raz powtarzał, tylko, że innymi słowami.
Roma lub remis / 1.45 / unibet ⛔
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
do awansu city wystarczy remis 1:1, wtedy mecze bezpośrednie będą na remis i pod uwage powinna być brana różnica bramek, która jest na kozysc druzyny z anglii, co tym bardziej przekonuje mnie do tego typu. Oczywiście wszystko to przy założeniu porazki ruskich w monachium.
AS Roma - Manchester City x2
Najpierw chciałem powiedzieć, że zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami i Roma w tym spotkaniu ma wszystkie argumenty by wygrać! A fragment kolegi cytuję tylko ze względu na totalną ignorancję, bowiem jeszcze wczoraj na Sportingbet można było złapać kurs @1.8 na awans Obywateli do kolejnej rundy. No nic idę się zdrzemnąć i na stadion ???? FORZA ROMA !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom