>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Temat z analizami Haroldowe typy

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
#38
Manchester United - Everton
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,20
Bukmacher: Unibet
Stawka: 100 j

#39
Manchester United - Everton
Typ: Manchester United będzie mieć rzut karny
Kurs: 4,75
Bukmacher: Unibet
Stawka: 100 j

#40
Real Madryt - Villarreal
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Stawka: 100 j

#41
Real Madryt - Villarreal
Typ: Real Madryt będzie mieć rzut karny
Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Stawka: 100 j

#42
Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
Typ: Detroit Red Wings (ML) i w meczu będzie powyżej 6,5 bramek (razem z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 4,70
Bukmacher: Unibet
Stawka: 100 j

#43
Detroit Red Wings - Pittsburgh Penguins
Typ: Detroit Red Wings (z handicapem +1 bramki) i w meczu będzie powyżej 6,5 bramek (razem z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Stawka: 100 j


Wesołych Świąt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1389
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Do dyspozycji zostało jeszcze 153,90 j. Jeśli będzie bankrut(co jest pewne), to nie będę już typować poza konkursem w maju i czerwcu, więc wrócę w lipcu.

#44
Washington Capitals - Florida Panthers
Typ: dokładny wynik meczu 4:4
Kurs: 23,00
Bukmacher: Unibet
Stawka: 50 j

#45
Washington Capitals - Florida Panthers
Typ: dokładny wynik meczu 5:5
Kurs: 56,00
Bukmacher: Unibet
Stawka: 30 j

#46
Washington Capitals - Florida Panthers
Typ: dokładny wynik meczu 4:5 (razem z dogrywką i rzutami karnymi, czyli wygrywa 5:4 dla Florida Panthers w czasie regulaminowym oraz po dogrywce czy karnych)
Kurs: 26,00
Bukmacher: Unibet
Stawka: 50 j

#47
Washington Capitals - Florida Panthers
Typ: dokładny wynik meczu 5:6 (razem z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 61,00
Bukmacher: Unibet
Stawka: 23 j

Do zobaczenia w lipcu.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No i bankrut w konkursie. Druga połowa zeszłego roku była bardzo słaba w moim wykonaniu, ale to co się dzieje w tym roku tego to już zupełnie nie rozumiem, jakby ktoś rzucił na mnie jakąś klątwę. Przypominam sobie moje pierwsze kroki w bukmacherce. Na sporcie znałem się mało co, nie miałem pojęcia o czymś takim jak value, po prostu chodziło się do ziemniaków i grało taśmy z niskimi kursami. Najśmieszniejsze jest to, że w tamtym czasie typowałem dużo lepiej niż teraz 😛 Nie wiem czy obecnie komuś na forum idzie aż tak źle jak mi, wątpię w to. Kiedyś jak mi nie szły typy z piłki nożnej czy z hokeja, to zawsze mogłem liczyć na typy z szachów, a w tym roku tutaj też jest fatalnie.

Waldi proszę o to, żeby przy moim temacie nie było oznaczenia VIP, bo ten temat z VIP-em już od dawna nie ma nic wspólnego. Na czacie kilka razy była już dyskusja o tym, że takie tematy powinny trzymać poziom i ja się z tym zgadzam, a jak jest u mnie każdy widzi.

Powodzenia wszystkim w typowaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2181
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Oprócz przerwy w konkursie postanowiłem zrobić sobie też ogólnie przerwę w bukmacherce, ale zdecyduję się jeszcze na trzy typy długoterminowe za bardzo wysokie jak na mnie stawki. Stawki na nie są tak dobrane, że jak wejdzie chociaż jeden z nich, to odrobię straty z tego roku i to z nawiązką. Dwa z tych typów są na NHL, jeden na NBA.

#1
Typ: Carolina Hurricanes wygra Konferencję Wschodnią
Kurs: 6,50
Bukmacher: Unibet

#2
Typ: Carolina Hurricanes zdobędzie Puchar Stanley'a
Kurs: 12,00
Bukmacher: Unibet

#3
Typ: Los Angeles Clippers wygrają Konferencję Zachodnią
Kurs: 13,00
Bukmacher: Unibet

Trafiam jeden z nich to wychodzę na plus w tym roku, a jak nie trafię żadnego no to cóż... Będzie wtedy spora strata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1108
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typy nie weszły. Carolina Hurricanes doszli do finału konferencji, gdzie spotkali się z Florida Panthers i byli faworytem bukmacherów, ale gładko przegrali serię.

Wiem, że miałem wrócić w lipcu do podawania typów i do konkursu, ale już kompletnie nie widzę sensu. Nie widzę też sensu mojej obecności na forum. Tematu już nie mam ochoty prowadzić, do pisania analiz również już nie mam motywacji.

Dla mnie bukmacherka i to forum były trochę sposobem na ucieczkę od problemów życia codziennego, sprawiało mi to radość nawet wtedy, gdy miewałem gorsze okresy w typowaniu. Są jednak pewne granice i to co się działo przez ostatnie miesiące to już była przesada. Trudno o jakąś radość jak typy są aż tak beznadziejne, to tego jeszcze było mnóstwo pecha. Już kilka razy pisałem, że zupełnie nie rozumiem dlaczego było aż tak fatalnie. Może dzisiejszy sport jest taki pokopany a może ja po prostu "zdziadziałem bukmachersko" i zupełnie straciłem intuicję. No nic, nie ma co już tego ponownie analizować i trzeba zaakceptować to, że już nie potrafię typować.

Nie było mnie na forum przez jakiś czas i sporo rozmyślałem o tym co z tym wszystkim zrobić, czy dalej się w to bawić i podawać w dalszym ciągu typy czy jednak jest to odpowiedni czas na to, żeby ograniczyć bukmacherkę praktycznie do zera(jedynie od czasu do czasu coś tam sobie rekreacyjnie postawię) i żeby się pożegnać na forum. Zdecydowałem się na to drugie, gdyż już nie widzę tutaj dla siebie miejsca.

Spędziłem tutaj ponad 11 lat jako aktywny użytkownik, to jest kawał czasu. Przez ten czas wiele się zmieniło w moim życiu, ja też się zmieniłem. W czasie mojej obecności na forum miałem okazję dyskutować z wieloma osobami. Wiem, że wiele osób śledziło mój temat nawet jak mi nie szło. Chcę podziękować wszystkim osobom, które regularnie tu zaglądały i dobrze mi życzyły(nie chcę wymieniać tych osób, żeby kogoś nie pominąć). Wiem, że wiele osób zawiodłem, niektórzy mocno wierzyli w moje typy, teraz już chyba nie ma nikogo takiego. Mimo to mam nadzieje, że nie przez wszystkich zostanę zapamiętany tylko przez pryzmat ostatniego roku, że jednak trochę osób zapamięta mnie jako pozytywną postać na forum.

Na forum już nie planuję się udzielać, ale będę czasami tu wpadać w roli czytelnika, nie będę więc prosić o usunięcie mojego konta, ale proszę Cię Waldi o zamknięcie tego tematu.


Powodzenia wszystkim w typowaniu i w życiu, oby i tu i tu wam się wiodło jak najlepiej (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4483
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Szkoda, że tak zdecydowałeś bo lubiłem Twoje podejscie do bukmacherki i sposób typowania. Tak czy inaczej życzę powodzenia!! Trzymaj sie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom