>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Handicap 1:0

B 0

blondasek

Użytkownik
Czesć,czytałem na temat handicapów. Interesuje mnie 0:1
Czytałem na temat 0:1. Wszedłem na stronę fortuny i przykładowy mecz Malaga vs Real Madryt
I tam jest handicap 1:0. Ma to jakieś znaczenie 1:0 a 0:1 ?
Przy tym handicapie kurs na remis jest 3.9, na 1x- 2.06 a na 2 -1.6
Czyli z tego wynika,ze musze postawic na malagę aby wygrać lub mieć wygrana, a jak zremisuje z realem to zwrot stawki?
Jak real wygrywa kupon przegrywam?
Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Twoje pytanie są nie zrozumiałe ,na co chcesz grac?
Krótko Ci wytłumacze
Przykład 1
Hondicap w meczu 1:0 Malaga -Real Madryt czyli na starcie malaga ma juz jeden gol
Malaga(+1)-Real Madryt ,do wyboru masz trzy kombinacje ,tak jak napisałeś 1X-X-2
Aby kupon Ci wszedł ,przy postawionym 1X-wynik meczu musi spełniac trzy warunki ,wygrana malagi,remis malagi,porażka jednym golem.
Jeśli postawisz X -to zakład jest wygrany tylko wtedy gdy Real wygra tylko jedna bramką.
Jesli postawisz 2-Real musi wygrac minimum dwiema bramkami

Przy Handicapie 1:0,wszystko na odwrót niż opisałem wyżej,
Temat przenies do działu dla początkujacych.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Handicap Europejski to nic innego jak wyrównanie kursu, szans zespołu. Handicap ten stosujemy zazwyczaj kiedy mamy doczynienia ze zdarzeniem w którym siła zespołów jest delikatnie rzecz ujmując zróżnicowana/nierówna.
Na czym to polega?
Handicap Europejski (EH) to nic innego jak po prostu dodanie jednemu z zespołów bramek/punktów a drugiemu odjęcie tej samej wartości. Jak wcześniej wspominałem, zazwyczaj używany jest w momencie kiedy siły oby zespołów są nierówne a kurs zespołu na który stawiamy nie jest dla nas satysfakcjonujący. Poprzez EH podnosimy kurs, zwiększając ryzyko przegranej.

Przykłady:

Legia Warszawa [-1] - GKS Bełchatów [+1] | 2,50 - 3,90 - 3,10

W momencie kiedy stawiamy na Legię Warszawa:
Możemy wygrać tylko i tylko wtedy kiedy Legioniści wygrają z GKS minimum przewagą dwóch bramek. Nie jest ważne czy będzie to 2-0 , 3-1 czy 4-2 musi być przewaga dwóch bramek.

W momencie kiedy stawiamy na remis (tak jest taka możliwość :])
Możemy wygrać tylko i tylko wtedy kiedy nasz faworyt wygra 1 bramką. Handicap na remis zawsze odejmowany jest faworytowi naszego zdarzenia.

W momencie kiedy stawiamy na wygraną GKS Bełchatów:
Pieniądze na naszym koncie pojawią się w momencie kiedy GKS nie przegra spotkania. Może być remis lub wygrana nie ma to znaczenia ważne jest aby nasz zespół nie przegrał.
 
B 0

blondasek

Użytkownik
Dzięki Panowie. Bo chodzi o to,że zauwazyłem,że jak jest np spotkanie Malaga vs Real i jest podany handicap 1:0. A w innym spotkaniu handicap 0:1.
Ma jakiś cel handicap 1:0 a 0:1 czy nie ma różnicy?
I jak pójde do bukmachera z numerem spotkania,to jak postawić handicap? normalnie napisac numer spotkania,i ze handicap na jakaś druzyne?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
EH czyli europejski handicap może być dwudrogowy np. (+1.5) ( -1.5) a niekiedy także ( +2.5) ( -2.5) czyli wtedy bez opcji remisu, co wynika z końcówki 0.5 która sprawia, iż może być tylko wynik 1 lub 2 - ale także może być EH trzydrogowy, gdy poza 1 i 2 także opcja remisu wchodzi w grę , po dodaniu lub odjęciu 1 bramki ( +1) ( -1) lub niekiedy 2 bramek.

Różnica pomiędzy typem na EH 1:0 a EH 0:1 jest tego rodzaju, że albo wzmacniasz albo osłabiasz przewidywany przez Ciebie boiskowy wynik, dodając lub odejmując którejś z drużyn tę 1 bramkę - i wskazując to przy zawieraniu zakładu.

Bardzo często możliwe jest obstawienie EH tylko dla jednej drużyny i dzieje to się wtedy, gdy występuje silna dysproporcja klasy rywali , gdzie bukmacher nie daje już możliwości wzmacnienia pozycji faworyta ew. dodaniem mu bramki.

P.s: w przypadku meczu Malaga - Real zachodzi właśnie ta w/w sytuacja , że nie ma możliwości zawarcia zakładu EH wzmacniając Real a jedynie gospodarzy:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/?sportId=3&amp;amp;actionId=70
( kliknij Więcej )

Dla meczu Malaga -Real handicap 1:0 oznacza iż:
przy boiskowym wyniku 0-1 po dodaniu 1 bramki będzie remis z @3.9
przy boiskowym wyniku w postaci wygranej Realu 0-2 lub każdym innym różnicą minimum 2 bramek
( 1-3 ; 2-4 itd) po dodaniu 1 bramki gospodarzom i tak wygra Real z @1.6
przy jakimkolwiek co do wyniku boiskowym zwycięstwie gospodarzy lub remisie a także ich porażce 0:1- to dodanie im 1 bramki sprawi, iż wejdzie opcja 1x z @2.06

Tak więc masz tu 3 możliwe opcje do zaznaczenia przy EH 1:0 w tym meczu:
1x @2.06 - 0 @3.9 - 2 @1.6

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Każde zwycięstwo Radomiaka 2 bramkami ( 0:2; 1:3; 2:4) ) daje wygraną przy handicapie 1:0 w kierunku ROW Rybnik
 
Do góry Bottom