>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Handball Bundesliga 2019/2020

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Zdarzenie: Nordhorn - Bergischer  (21:26)
Typ: Bergischer-3,5

Data spotkania: 22.08.2019 godz. 19:00

Nordorn to beniaminek, ale z ogromnymi tradycjami. Skład średni, prawie bez wzmocnień przed sezonem. Liczyłem na wyższe kursy na Bergischer, ale gospodarze bardzo słabo zaprezentowali się w pucharze. Mecz z Lipskiem fatalny. Raczej spodziewam się kiepskiego startu. Nowym piłkarzem jest doświadczony Weber z Magdeburga. Od razu widać, że ten gracz wybija się umiejętnościami spośród pozostałych. Reszta solidna, ale zarówno obrona i atak dużo gorsza niż gości. W pucharze z powodu gorączki nie grał ważny Pohle. Nordhorn późno zaczął pracę z nowym trenerem. Bergischer to bardzo solidny zespół. Bramkarz Rudeck był rewelacją poprzedniego sezonu. Bardzo dobra obrona, niezły atak. Goście bez Majdzińskiego, Fontaine i bramkarza Mrkvy. Bergischer raczej rzadko wygrywa dużą różnicą, ale według mnie powinni dzisiaj wygrać minimum 4 golami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Zdarzenie: Balingen - Nordhorn  (25:23)
Typ: Balingen-2,5
Data spotkania: 01.09.2019 godz. 13:30

Spotkanie dwóch beniaminków. Balingen ze średnim składem, ale to zespół bardzo doświadczony w walce o utrzymanie. Dzisiaj bez najważniejszego gracza Strobela. Nowy gracz Taleski jest już po kilku meczach, więc powinno być lepiej niż w Magdeburgu. Gospodarze nie są tak dobrze zorganizowani, jak w poprzednich latach, ale według mnie lepsi niż gości. Na pewno dużo bardziej niebezpieczni w ataku. Goście słabo wyglądają w ataku, skład średni. Poprzedni trener musiał się wycofać z powodu problemów zdrowotnych. Obecny jest krótko z zespołem. Według mnie handicap powinien być -3,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom