>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Handball-Bundesliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: PSG FA Göppingen - THW Kiel
Typ: 1
Kurs: 3,64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Faworytem, bardziej utytułowanym i lepszym zespołem jest THW Kiel ale ja widzę tutaj sporą szanse na niespodziankę i wygranie meczu przez gospodarzy. Na początek tabela:


Göppingen u siebie jest dość solidnym zespołem notując 7 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach do tej pory zanotowali 9 zwycięstw i 4 porażki. Jak pisałem wyżej faworytem są goście i również jest to bardziej utytułowana drużyna ale dzisiaj jest spora szansa na niespodziankę. Drużyna z Kiel 3 dni temu grała u siebie mecz w Lidze Mistrzów z Barceloną, który zwyciężyła 28-26. Za 3 dni czeka ich rewanż w Barcelonie i dzisiaj myślę, że trener oszczędzi wielu graczy z podstawowego składu. Jest to ostatni przeciwnik do pokonania przed final four. Finał rozegrany zostanie w Niemczech w Kolonii tak więc myślę, że w tym momencie gościom tego spotkania zależy przede wszystkim na meczu w Barcelonie niż tym ligowym i dzisiaj podstawowi gracze będą oszczędzani i tutaj rodzi się szansa na wygranie przez gospodarzy. Kurs fajny a Göppingen gra we własnej hali dość solidnie. Już wiadomo, że napewno u gości nie zagra dziś lider zespołu Duvnjak, oprócz niego nie zagrają również Nilsson, Toft, Dahmke, Zeizt i Weinhold. Ci co zagrają też myślę, że siętutaj za specjalnie przemęczać nie będą aby być w pełni sił na trudny rewanż w Barcelonie. Myślę, że można tutaj zaryzykować nawet grubiej, bo po takich informacjach kurs na gospodarzy świetny i osobiście uważam, że jest spora szansa na jego powodzenie. Jeżeli macie jakieś handicapy bramkowe na gospodarzy idzie z tym też popróbować, jeżeli ktoś się boi zaryzykować na gołe zwycięstwo Göppingen. Sobie jak i wszystkim tym, którzy zdecydują się po przeczytaniu tej analizy zagrać na gospodarzy życzę powodzenia. Oby był to typ na plus ????
⛔ 27-31
EDIT:
Gospodarze sami pokpili sprawę. W 2 połowie prowadzili już przewagą 5 bramek ale pokpili sprawę na maksa. Oglądałem mecz i Kiel nie zaczął grać czegoś wielkiego tylko Goppingen zaczął razić błędami. Chyba już myśleli że to mają, dekoncentracja i się wszystko posypało
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Już wiadomo, że napewno u gospodarzy nie zagra dziś lider zespołu Duvnjak, oprócz niego nie zagrają również Nilsson, Toft, Dahmke i Weinhold.
U gości. Taki błąd.
Druga kwestia, skąd informacja o tych brakach kadrowych?
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP

Melsungen✅(21:28)
Minden z bezpieczną pozycją w tabeli. W ostatnim czasie dobre wyniki, dobre mecze we własnej hali. Skład solidny, na średniaków i gorsze zespoły wystarczy, ale dzisiaj przeciwnik lepszy. Skład mało zbalansowany. Gracze głównie wyłącznie ofensywni lub defensywni. W ostatnich tygodniach wiele drobnych problemów z kontuzjami
https://gwd-minden.de/wunden-lecken-nach-ueberraschungs-coup/
Do tej pory bez negatywnych skutków.
Melsungen ze słabszymi wynikami w tym sezonie, ale skład bardzo dobry. Ten zespół jest bardzo zbalansowany. Zawodnicy dobrzy zarówno w obronie i ataku. Melsungen wygląda bardzo dobrze fizycznie. Wcześniej mieli różne problemy z urazami, ale teraz powinno być dużo lepiej. Wrócił po kilku miesiącach Marić, do zespołu wprowadzono kołowego Golla. Melsungen bez długotrwale kontuzjowanego Langhansa i Nenada Vuckovicia
Wystawiłbym kurs 1,85 na Melsungen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: PSG FA Göppingen - THW Kiel
Typ: 1
Kurs: 3,64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Faworytem, bardziej utytułowanym i lepszym zespołem jest THW Kiel ale ja widzę tutaj sporą szanse na niespodziankę i wygranie meczu przez gospodarzy. Na początek tabela:




Göppingen u siebie jest dość solidnym zespołem notując 7 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach do tej pory zanotowali 9 zwycięstw i 4 porażki. Jak pisałem wyżej faworytem są goście i również jest to bardziej utytułowana drużyna ale dzisiaj jest spora szansa na niespodziankę. Drużyna z Kiel 3 dni temu grała u siebie mecz w Lidze Mistrzów z Barceloną, który zwyciężyła 28-26. Za 3 dni czeka ich rewanż w Barcelonie i dzisiaj myślę, że trener oszczędzi wielu graczy z podstawowego składu. Jest to ostatni przeciwnik do pokonania przed final four. Finał rozegrany zostanie w Niemczech w Kolonii tak więc myślę, że w tym momencie gościom tego spotkania zależy przede wszystkim na meczu w Barcelonie niż tym ligowym i dzisiaj podstawowi gracze będą oszczędzani i tutaj rodzi się szansa na wygranie przez gospodarzy. Kurs fajny a Göppingen gra we własnej hali dość solidnie. Już wiadomo, że napewno u gości nie zagra dziś lider zespołu Duvnjak, oprócz niego nie zagrają również Nilsson, Toft, Dahmke, Zeizt i Weinhold. Ci co zagrają też myślę, że siętutaj za specjalnie przemęczać nie będą aby być w pełni sił na trudny rewanż w Barcelonie. Myślę, że można tutaj zaryzykować nawet grubiej, bo po takich informacjach kurs na gospodarzy świetny i osobiście uważam, że jest spora szansa na jego powodzenie. Jeżeli macie jakieś handicapy bramkowe na gospodarzy idzie z tym też popróbować, jeżeli ktoś się boi zaryzykować na gołe zwycięstwo Göppingen. Sobie jak i wszystkim tym, którzy zdecydują się po przeczytaniu tej analizy zagrać na gospodarzy życzę powodzenia. Oby był to typ na plus ????

⛔ 27-31

EDIT:
Gospodarze sami pokpili sprawę. W 2 połowie prowadzili już przewagą 5 bramek ale pokpili sprawę na maksa. Oglądałem mecz i Kiel nie zaczął grać czegoś wielkiego tylko Goppingen zaczął razić błędami. Chyba już myśleli że to mają, dekoncentracja i się wszystko posypało
Szkoda meczu bo typ naprawdę fajny, tylko gospodarze polecieli w kulki. Mieli 23-19 w 45 minucie, a potem 26-26 w 56 i przerąbali temat masakrycznie. Nie radzili sobie z wysoką obroną Kiel, i popełniali głupie błędy. Swoje dołożył Wolf i poszło.....
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy: Bundesliga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kiel - Fuchse Berlin
Typ: Fuchse Berlin + 4,5 ✅
Kurs: 1.40
Bukmacher: Unibet
Bardzo ważny mecz dla obu ekip. Wygrany zespół zbliży się do miejsca uprawniającego do gry w LM w przyszłym sezonie. THW Kiel odpali w ćwierćfinale LM z Barceloną. Fuchse natomiast zagra w final four pucharu EHF. Nieoficjalny klubowy mistrz świata z Kataru. H2H nie jest przychylne dla mojego typu, ale uważam, że drużyna Fuchse robi duże postępy z każdym kolejnym sezonem i liczę dziś na zacięty mecz. Gra Kiel mnie nie przekonuje już od dłuższego czasu i uważam, że drużyna z Berlina jest w stanie pokryć linię 4,5 bramek.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ma ktoś moze jakies info na temat tego czy Flensburg zagra z Ballingen pełnym składem? Czy czasem nie bedize juz gra na luzaku? Kurs ponad 5 na gospodarzy kusi a walcza jeszcze o utrzymanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom