>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

hajs sie kręci...

S 50

sozimektbg

Użytkownik
Powracam, nie ma co się rozpisywać. Piłka nożna, czasem coś dorzucę z innych dyscyplin, ale w szczególności gram 0-0 do 10, można nieźle zarobić. Zachęcam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 50

sozimektbg

Użytkownik
No to zaczynamy..
#1
⚽ Brest-Marsylia poniżej 0,5 do 10 minuty
⚽
Lechia Gdańsk-Zagłebie Lubin poniżej 0,5 do 10 minuty
⚽
Genua-Chievo poniżej 0,5 do 10 minuty
AKO:1,65
Stawka:50 PLN
Zakłądana wygrana: 32,72✅
Brest - Marsylia.. obydwie druzyny przez wszystkie kolejki straciły po 1 bramce w tym przedziale czasu.. ( Marsylia w ostatnim meczu z Lyonem ) a tak poza tym, pomijajac Valenciennes, wsyztskie druzyny mało traca i zdobywaja w tym przedziale.
Lechia-Zagłębie.. polska liga. Tutaj ogolnie pada mało bramek.
Genua-Chievo początki dla tych druzyn, to abdanie się wzajemnie, z czasem się rozkręcają.. tutaj raczej też nie ebdzie bramek, mecz powinien się zakonczyć wynikiem 1-0, 0-1, 1-1 ;)
Mam andzieje, ze pierwsyz kupon zazieleni temat ;)
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
Jedziemy dalej...
#2
⚽ Norwich - Sunderland poniżej 0,5 do 10⛔
⚽ Mirandes - Guadalajara poniżej 0,5 do 10✅
AKO: 1,44
Stawka:38PLN⛔
Przewidywana wygrana : 17,73
no cóż miałem nie stawiać angielskiej już.. ale jednak mnie skusiło i jak zywkle.. 8 minuta gol, no nic gramy dalej..
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
jak to nie wejdzie to ja już nie wiem....
#3
⚽ Wolfsburg - Hamburg poniżej 0,5 do 10
⚽ Celta Vigo - Levante poniżej 0,5 do 10

AKO: 1,44
Stawka: 51,63

Do zwrotu: 75,72✅
Gdyby nie ta nieszczesna angielska.. było by dobrze.. ale i tak na plus ???? jak sie cos ciekawego ejszcze znajdzie to zagramy ;)
Nie będę od razu grał stówkami czy dwoma.. zbuduje powoli jaki kapitałek i pozniej ebdziemy się bawić ????

 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
na dziś mam takie propozycje..
#4
⚽ Guingamp - Istres ponizej 0,5 do 10 minuty
⚽ Piast Gliwice - Polonia Warszawa ponizej 0,5 do 10 minuty
Ako: 1,44
Stawka: 60,73 PLN
Do Zwrotu : 87,45 PLN✅
Po raz kolejny sięgam do Ligue 2, gdzie już duzo razy odnosiłem sukcesy. Jest to mało barmkostrzelna liga, choć zdarzają się czasem mecze miłe dla oka, pod wzgledem bramek ;)
Piast z Polonią, również wydaje mi się ciekawym typem.. Polska liga to ogromna kopanina poza jedną czy dwoma druzynami, które staraja się grać miło dla oka. Nie spodziewam się tu na początku gradu bramek, ale ciekawym typem moze być rownież o 2,5, albo chociażby 1,5.
------------------------------------------------------------------------------------------
Ładnie się zieleni! ???? Szkoda, że założyłem temat po tym, jak wczoraj o 10 puściłem kupon, byłyby lepsze staystyki ????
ZYSK : ✅ 97 PLN ✅
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
dzisiaj cięzko coś wytypować, ale jedziemy z koksem.. ;)
#5
⚽ PSG - Dinamo Kijów poniżej 0,5 do 10 minuty
⚽
Borussia Dortmund - Manchester City poniżej 0,5 do 10 minuty
Ako:1,50
Stawka: 47 PLN
Do Zwrotu: 71 PLN
Co tu dużo pisać.. Ostatnia kolejka fazy grupowej LM, wiekszośc druzyn ma już zapewniony awans, wiec pozostała gra o prestiż.
Mecz Borussi z City bedzie ejdnym z meczy, w których zobaczymy rezerwowe wyjsciowe jedenastki. Borusia ma juz zapewniony awans, City ma ejszcze szanse na LM, ale czy bedzie im się chiało? Prawdopodobnie nie wystapi paru zawodnikow, gdyz trener da im odpoczac przed derbowym pojedynkiem jaki ich czeka na weekendzie.
PSG - Dinamo.. mecz o 1 miejsce w grupie. PSG nie traci i nie stzrela na początku, to samo tyczy się zawodników z Kijowa. To wystarczy. ;)
Mam nadzieje, ze stanie się jeszcze bardziej zielono ????
--------------------------------------------------------------------------------------------
Pewniaczki ;) Zieleni się coraz lepiej ???? Szoda tej angielskiej, której miałem nie stawiać.. byłoby 100%.. ;)
ZYSK : ✅ 121 PLN ✅
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
#6
???? Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 1
:hokej: BIK Karlskoga - Asploven HC 1
Ako: 1,57
Stawka: 21 PLN
Do Zwrotu: 33 PLN✅
Druzyna Energy bedzie dzisiaj musiała zagrać bez Todda Abernethy&#39;ego i Valdasa Dabkusa, który narzekają na drobne urazy. Tak podaje oficjalna strona Czarnych. Są to dwa najmocniejsze punkty druzyny, więc dużo an tym tracą.
Co do Hokeja poleciałem statystycznie.. nie udało mi się złapac kursu 1,35, który jeszze chwile temu taki był. spadł do 1,18..
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
a na LM gramy tak..
#7
⚽ Bayern Monachium - BATE Borysów 1
⚽ Manchester United - CFR Cluj x2

Ako: 2,50
Stawka: 20 PLN
Do Zwrotu: 50 PLN✅
Manchester w dość odłodzonym skłądzie wybiega na boisko, a CFR, które wciąż ma szanse na awans bedzie chciało wykorzystać tą szansę..
Bayer na topie, ebdzie chciał się odgryźć za porażkę na białorusi.. to wystarczy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Passa nie jest najgorsza.. ???? kupony wchodzą jak w masełko ???? ładny kurs na Cluj 2,30 wpadł. Dzien ogolnie fajny, rzeba znowu zacząć grać za wieksze stawki, moze przyniesie to wiekszy skutek ????
ZYSK: ✅ 163 PLN ✅
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
#8
⚽ Plzen - Atletico poniżej 0,5 do 10
⚽ Young Boys - Anzhi poniżej 0,5 do 10
Ako: 1,50
Stawka: 63 PLN
Do zwrotu: 95 PLN✅
Mecz Plzen z Atletico, to tylko spotkanie o prestiż, badz 1 miejsce w grupie, a takie mecze często prowadzone są w wolnym tempie i raczej nikt tutaj nie ebdzie chciał forsować nieziemskich ataków.
Young Boys z Anzhi grają wciąż o wyjscie z grupy, dla Szwajcarów to mecz ostatniej szansy. Anzhi w dość mocnym zestawieniu, więc raczej nie przeczuwam tutaj wielu bramek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Szybko i przyjemnie.. ????
ZYSK : ✅ 195 PLN ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 50

sozimektbg

Użytkownik
mały jubileusz, oby szczęśliwy ;)
# 10
⚽Elazigspor - Mersin poniżej 0,5 do 10
⚽Ruch - Jagielona poniżej 0,5 do 10
Ako: 1,41
Stawka: 50 PLN
Do zwrotu: 70 PLN✅
Elazispor z Mersinem.. tutaj poprostu nie może paść bramka w tym przedziale. Mersin stracił w całej rundzie tylko jedną bramkę w 6 minucie z karnego w meczu z Besiktasem, natomiast gospodarze ani jednej..
Ruch - Jaga.. znowu Polska liga.. wyrównany mecz. Między tymi zespołami nie pada wiele bramek. Jak wiadomo nasza ekstraklasa to kopanina, więc nie przewiduje tutaj wielu bramek.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Jubileuszowy trafiony ;) znów plusujemy.. powolutku powolutku, na święta może uzbieramy na coś fajnego ????
ZYSK : ✅ 236 PLN ✅
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
#11
⚽ Augsburg - Bayern 2
⚽ Zagłębie Lubin - Wisła Kraków poniżej 0,5 do 10
Ako: 1,47
Stawka: 36 PLN
Do zwrotu: 55 PLN

Mecz lidera Bundesligi z druzyną zajmującą miejsce premiujące spadkiem do 2 ligi ;)
Bayern w formie. Po ostatniej pewnej wygranej z BATE przychodzi, tak mi sie przynajmniej wydaje, łatwiejszy mecz. Augsburg to totalna porażka tej rundy. Albo remisuje, albo przegrywa, zwyciężać im się nie zdarza.
Iii znowu Polska liga.. zaufałem tej lidze już aż nad to. Bez analizy podaję ten mecz. Ta liga to na prawdę skarb do 10 minuty.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak jak przeczuwałem ten mecz to będzie klapa :p za długo ta polska liga mi wchodziła ????
ZYSK : ✅ 200 ✅
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
#12
⚽ Kortijk - Waregem ponizej 0,5 do 10
⚽ Troyes - Nice ponizej 0,5 do 10

Ako: 1,44
Stawka : 100 PLN
Do Zwrotu: 144 PLN
dwa meczyki jak w masełko ????

ZYSK : ✅ 244 PLN ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 50

sozimektbg

Użytkownik
#13
⚽ Marsylia - Lorient poniżej 0,5 do 10
⚽ Ath. Bilbao - Celta Vigo poniżej 0,5 do 10

Ako: 1,51
Stawka: 44 PLN
Do Zwrotu: 67 PLN
takie coś na godzinę 17..
ZYSK: ✅ 267 PLN ✅
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
#14
⚽ St. Etienne - Lyon poniżej 0,5 do 10
⚽ Inter - Napoli poniżej 0,5 do 10
Ako: 1,52
Stawka: 27 PLN
Do Zwrotu: 41 PLN
mam złe przeczucie do tego kuponu, bo juz pare razy sie zawiodłem na Napoli, ale może akurat tym razem nie.. ????
Tak jak przeczuwałem ????
 
S 50

sozimektbg

Użytkownik
#15
⚽ Clermont - Nantes poniżej 0,5 do 10
⚽ Vallecano - Zaragoza poniżej 0,5 do 10
Ako: 1,42
Stawka: 40 PLN
Do zwrotu 57 PLN
Francuska pewniaczek.. a co do drugiego to zobaczymy, ale raczej wejdzie ;) polecam.
No siadło.. czas chyba zacząć grać grubo...
ZYSK: ✅ 257 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 50

sozimektbg

Użytkownik
#16
⚽ Nice - Rennes poniżej 0,5 do 10
⚽ Nimes - Chateauroux poniżej 0,5 do 10
Ako: 1,41
Stawka: 57 PLN
Do zwrotu 81 PLN
Ah ta Francuska.. tym razem też raczej nie zawiedzie. ???? Mecze raczej na równym poziomie, jeżeli bedzie o2,5 to bedzie cud. Polecam ????
----------------------------------------------------------------------------------------
Znów trafnie.. ???? nie jest źle..
ZYSK: ✅ 281 PLN ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

skrzypekk

Użytkownik
Z reguły tak, ale ja obstawiam remis do 15 minuty bo czasami (choć rzadko) jest tak, że do 15 minuty jest 1-1 więc remis chyba odrobinę bezpieczniejszy niż 0-0 ;)
 
Do góry Bottom