>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Terminarz:
13 IX:
Porto - CSKA
HSV - Arsenal
26 IX:
Arsenal - Porto
CSKA - HSV
17 X:
CSKA - Arsenal
Porto - HSV
1 XI:
Arsenal - CSKA
HSV - Porto
21 XI:
CSKA - Porto
Arsenal - HSV
6 XII:
Porto - Arsenal
HSV - CSKA
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Kolejna grupa bardzo wyr.ownana. Najwieksze szanse ma Arsenal chodz jak będom grali tak jak w lidze to nie widze ich w 1/8. CSKA napewno nie przegra u siebie meczu. Fc Porto napewno też będzie walczyło i mogą się ogazac lepsi od CSKA ale dużo bedzie zalezało od meczu Fc Porto CSKA. Bo Hamburgera nawet nie chcę widziec w 1/8 za ich statyczną i oszczędnom grę za karę musz zając ostatnie miejsce Bo Napewno na wyjadach nie wygrajom nawet meczu u Siebie może powalczą ale napewno nie wyjdą z grupy
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Sercem jestem za Arsenalem i to raczej oni zdobeda 1 pierwsze, ciagle wierze ze te wpadki w lidze to tylko wypadki przy pracy spowodowane poczatkiem sezonu i kanonierzy wreszcie sie przelamia - oby zdazyli na lige mistrzow.

O 2 miejsce walczyc bedzie Porto i CSKA, Hamburger raczej bez szans ale kto wie
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ta grupa będzie bardzo ciekawa. Na 99,9% wygra ją Arsenal. A o 3 miejsce będzie zażarta walka między pozostałymi zespołami. Pierwszą drużyną która odpadnie z tej rywalizacji będzie Hamburg, a o tym kto zagra dalej w LM zadecydują bezpośrednie starcia Porto i CSKA tym nie mniej większe szanse daje drużynie z Rosji.

Przewidywana tabela:
1. Arsenal Londyn
2. CSKA Moskwa
3. FC Porto
4. HSV Hamburg
 
peja 1

peja

Użytkownik
Jedna z bardziej wyrównanych grup, Arsenal powinien wyjść z pierszego miejsca, o drugie wydaje mi sie powalczą zespoly z Portugalii i Rosji... Hamburger jest w ostatnim czasie w słabej formie, ostatnie miejsce gwarantowane...

1. Arsenal
2. Spartak
3. Porto
4. Hamburger
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Ta grupa jest bardzo wyrównana... pierwsze miejsce zajmie raczej napewno Arsenal o drugie będzie walka od początku do końca pomiędzy Porto a CSKA.Hamburg to drużyna raczej która nie zrobi większych problemów i twierdze że więcej niż 6 ptk nie zdobędzi.Tak wygląda moja tabela:

1. Arsenal Londyn
2. FC Porto
3. CSKA Moskwa
4. HSV Hamburg
 
M 0

mareczek

Użytkownik
1. Arsenal Londyn
2. HSV Hamburg
3. CSKA Moskwa
4. FC Porto

To są moje typy, uważam, ze tak sie zakonczy rywalizacja w tej grupie
Porto na ostatnim miejscu - ponieważ od tej pory jak odszedł slawny Jose grają gorzej a ich rywale sa wymagający
 
Z 0

zeus

Użytkownik
nie wiem dlaczego tak dużo osób uważa, że Porto nie wyjdzie z grupy, bo równie dobrze może zająć 1-sze miejsce, choć faworytem jest oczywiście Arsenal
ja stawiam:
1.Arsenal
2.Porto
3.CSKA
4.HSV
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
Tu widac ciekawa grupe Porto zwyciezca LM w 2003 chyba Cska zwyciazca Pucharu Uefa w 2004 Arsenal ubiegloroczny finalista no i hamburger ktory raczej jest bez sukcesow w poprzednich latach ale za to jest dobra druzyna ktora wywalczyla elm.LM tutaj to raczej dla mnie lotto kazdy ma szanse
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
26 IX:
Arsenal - Porto
CSKA - HSV

Arsenal - Porto powinno byc 1 tutaj jak nic ale arsnela dla mnie gra w kratke raz dobrze raz slabo ale powinno wygrac z porto choc to bedzie trudne zadanie cska-hsv cska moze sie pokusic o niespodzianke jesli dobrze zagraja czemu nie
 
D 0

darek

Forum VIP
Nie wiem czy ktoś widział wczorajszy mecz na szycie Arsenal - CSKA.

Skrót spotkania.
Dyktatura Arsenalu, posiadanie piłki ok. 70-80%, ok. 25 strzałów na bramkę, zmarnowanie kilka [ok. 6-8] SETEK, 2 sytuacje na pustą bramkę [Rosicky, Fabregas] kilka sam na sam Henriego, wiele sytuacji Persiego itd, itp.

Powiem tyle Masakra. Dawno nie widziałem takiego meczu w LM, takiej nie skuteczności, takiej dominacji. Gra Arsenalu jest przepiękna, wspaniała ale niestety wielce nieskuteczna. To już nie pierwszy taki mecz w wykonaniu The Gunners, w lidze mieli już z 3-4 takie spotkania w których nie umieli wygrać, choć tylko oni grali CAŁE spotkanie.
Irytujące jest to, że zespół który przyjeżdża na Emirates Stadium brani się w 10! :roll:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zdecydowanie z tej grupy wyjdzie CSKA Moskwa, ktory gra rewelacyjnie, na drugim miejscu powienien wyjsc Arsenal, ale wszyztsk sie jeszcze moze zdarzyc. Trsecie miejsce dla Porto, a HSV nic nie pokazuje w LM, zreszta w Bundeslidze takze gra slabo, wrecz fatalnie.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Myślę że Arsenal już moze myśleć o 1/8 bo to jest oczywiste. Teraz kwestia 2 miejsca rozstrzygnie sie pomiędzy Porto a CSKA bardziej podoba mi sie gra Porto jednak pokonanie CSKA na ich własnym stadionie to arcytrudne zadanie jednak jak widać Porto dokonało tego 2 lata temu wygrali na wyjeździe 1-0 zobaczymy jak będzie teraz. Ja licze na to że Porto wygra bo lubię grę portugalskich drużyn. Teraz trochę o Hamburgu ???? To będzie graniczyło z cudem jeśli zdobędą przynajmniej 1 pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom