>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa E

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Terminarz:
13 IX:
Dynamo - Steaua
Real - Lyon
26 IX:
Real - Dynamo
Steaua - Lyon
17 X:
Steaua - Real
Dynamo - Lyon
1 XI:
Real - Steaua
Lyon - Dynamo
21 XI:
Steaua - Dynamo
Lyon - Real
6 XII:
Dynamo - Real
Lyon - Steaua
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Grupa też cięzka jak cholera mojim cichym faworytem będzie Steaua. Wydaje mi się ze Real nie wyjdzie z tej grupy bo napewno przegrajo na wyjdzie z Lyonem i z Dynamem Steaua jest nie przewidywalna. Napewno z grupy wyjdzie Lyon i chciałby aby drugim zespołem była Steaua ale bedzie to cięzkie do wykonania. Bo Dyanmo i Real majom juz duże doświadczenie w LM grajom tam praktycznie co Roku
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
No i doszliśmy do grupy w której występuje moja ukochana drużyna. W tej grupie sensacji chyba nie będzie. Pierwsze miejsce raczej na pewno dla Lyonu które jest tu chyba najsilniejszą drużyną. Drugie po ciężkiej walce dla Królewskich którzy dokonali dość dziwnych wzmocnień. Trzecie dla Steauy choć drużyna z Bukaresztu może pokusić się o awans. No i waleczne Dynamo które w tej grupie nic nie powinno osiągnąć.

Przewidywana tabela:

1. Olympique Lyon
2. Real Madryt
3. Steaua Bukareszt
4. Dynamo Kijów
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Tutaj Pierwsze miejsce bedzie mial Lyon. Druzyna z Madrytu w Lm w ost. sezonach nie gra znakomicie i jestem pewien ze teraz tez tak bedzie, jak co roku zrobili duzo transferow i druzyna nie bedzie jeszcze zgrana dlatego Real zajmie 2 miesjce z Grupie. trzecie miejsce dla Dynama Kijow no i czwarte dla Steaua.
Pozdrawiam!
 
W 2

wislak

Forum VIP
1 Real - mocny team po transferach i minimalnie - 1pkt lub roznica bramek wyprzedzi lyon :mrgreen:
2. Lyon
3. Steaua - piekny futbol pokaze&#39;
4. Dynamo K.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Taka tabela to jest raczej pewna.Ale Walka o 3 miejsce premiowane grą w UEFA będzie ciekawa powinno ją wygrać Dynamo.

1. Olympique Lyon
2. Real Madryt
3. Dynamo Kijów
4. Steaua Bukareszt
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP


I znowu właściwą kolejność podał benek_16. Real prawdopodobnie znów będzie wielki. Główna zasługa w tym Fabio Capello. Doświadczony trener i dobry skład z którego on wyciśnie to co się da. Francuzi to dobra i solidna drużyna i chyba zadowolą się drugim miejscem. Walkę o puchar UEFA stoczą dwa wschodnie kluby. Zwycięsko z pojedynku moim zdaniem wyjdą Rumuni. W zeszłym sezonie w pucharze UEFA zaprezentowali się znakomicie i chyba wywalczą trzecie miejsce.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Powiem tyle że kibicuje Królewskim już bardzo długo i paradoksalnie w tym sezonie Real ma najsłabszy zespół (wg mnie oczywiście). W pierwszej kolejce serce mówi Real, a rozum podpowiada Lyon. Francuzi już nie raz udowodnili, że gra w piłke nie jest im obca. Mają piłkarza, który posiada fenomenalne uderzenie. Nazywa się oczywiście Juninho. Natomiast Real postanowił zatrudnić na stanowisku trenerskim Capello ze zdegradowanego Juventusu. Według mnie to była fatalna decyzja o czym świadczyć mogą chociażby chybione transfery (nie licząc oczywiście Cannavaro i Reyesa (choć ja pod żadnym pozorem nie wymieniałbym go z Baptistą)). W tym sezonie zapowiada się kolejny chudy sezon ale mam nadzieje, że mój scenariusz się nie sprawdzi i Real na Bernabeu zdobędzie komplet punktów.
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
Hmmm teoretycznie i po nazwach druzyn Real powinnien miec 1 lyon 2 ale jak wiadomo nie nazwy druzyn ale druzyny graja ... Real w tym sezonie sie wmocnil .. maja teraz capello ktory ich moze poustawia jak widac ostatni mecz realu z levante potwierdzil ze zaczynaja cos grac ale czy tak bedzie dalej o tym sie przekonamy , nie zapominajmy rowniez o rowniez mocnych ( nie porownujac do barcelony czy chelsea ) druzynach ktore moga sporo namieszac ... mowa oczywiscie o steua oraz dynamo kijow ...
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
26 IX:
Real - Dynamo
Steaua - Lyon
Jesli real nie wygra to ja naprawde nie wiem maja taka druzyne a nie potrafia nic ugrac ale mysle ze w tym meczu juz powinni pokazac co potrafia steua-lyon steua bardzo grozna druzyna co pokazala juz w meczu z lyonem ze nalezy jej sie obawiac
 
M 0

milaners

Użytkownik
LM
Tez mysle ze Lyon bez problemu wygra z Dynamem. Dynamo, to juz nie ta ekipa z poprzednich lat, wiec zwyciezca moze byc tylko jeden. Jednak ciekawe czy bez Coupet&#39;a sobie poradzą? :roll: Gram to :gool:
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Nie będzie niespodzianek w tej grupie. Zarówno Lyon jak i Real są o klase lepsi od swoich dzisiejszych rywali. Jeśli jednak miałbym wybierać których zagrac z handicapem (-1 3/4) to decyduje sie na Real, choćby dlatego że Steaua ma problemy z kontuzjowanymi obrońcami :twisted:

Real Madryt na inaugurację Ligi Mistrzów przegrał z Lyonem (0-2) ale potem u siebie nie dał szans Dynamo Kijów (5-1) i ostatnio w Rumunii miejscowej Steaua (4-1). W dzisiejszym meczu Real Madrid - Steaua Bukareszt &quot;Królewscy&quot; zagrają u siebie ponownie ze Steaua i kazdy wynik niż przekonujące zwycięstwo gospodarzy będzie niespodzianką. Jeśli tak się stanie a Lyon wygra swój mecz z Dynamo Kijów to Real zapewni sobie awans do rundy pucharowej na czym, co nie ukrywa, bardzo zależy trenerowi Capello. Poza skonfliktowanym (jak zawsze) ze wszystkimi i o wszystko włochem Cassano oraz bez kontuzjowanych Cicinho i Salgado gospodarze zagrają w optymalnym zestawieniu. Po wyleczeniu kontuzji wracaja do składu Emerson i Beckham. Anglik byc moze dostanie szansę gry za niezbyt przekonywującego ostatnio Gutiego i we współrpracy z Diarrą i Robinho będzie miał za zadania konstruowac ataki skrzydłami na bramkę Steaua. Myślę że właśnie na grę swoich skrzydłowych Fabio Capello zwróci szczególna uwagę bo według ostatnich doniesień z obozu Rumunów ich dwaj podstawowi boczni obrońcy Saban (RDEF) i Nesu (LDEF) najprawdopodobniej z powodu kontuzji nie zagrają na Santiago Bernabeu. Trener gości będzie musiał zatem postawić na debiutanta Stancu (RDEF) bądz przesunąc nominalnego pomocnika Nicolita (RMID) na ta pozycję a na lewym skrzydle i po prawej stronie pomocy wystawić graczy rezerwowych. Cosmin Olariou przyznał w tym wypadku szczerze że &quot;Przyjeżdżamy na mecz do Madrytu bez kilku podstawowych piłkarzy, tylko cud mógłby uratować nas przed porażką&quot;. Zgadzam się z opiekunem gości i stawiam na wygraną Realu różnicą kilku bramek. &quot;Królewscy&quot; są w bardzo dobrej formie i imponują skutecznością w ostatnich meczach. W środowy wieczór przewiduję pewne zwycięstwo gospodarzy.( żródło: http://www.bet1x2.net )
Ciekawi mnie czy faktycznei zagra Beckham? Chciałbym go jeszcze zobaczyc w koszulce &quot;Królewskich&quot; zanim go gdzieś sprzedadzą do Premiership :;/:
 
krisinho 0

krisinho

Użytkownik
Przewidywane składy:
Real Madryt: Iker Casillas, Sergio Ramos, Cannavaro, Helguera, Roberto Carlos, Emerson, Diarra, Raúl, Guti, Robinho, Ronaldo
Steaua: Cernea, Goian, Ghionea, Stancu, Marín, Paraschiv, Petre, Nicoliţă, Badea, Dica, Thereau
źródło:RealMadrid.pl

Jak widzisz Becksa nie ma takze w pierwszej 11 wg najlepszego polskiego portalu Krolewskich. Sam kibicuje Galacticos od bodajze 7 roku zycia i trocha na ich temat wiem. Co do Becksa to ciesze sie ze nie spowolni prawej strony. W Realu nadaje sie jedynie jako srodkowy pomocnik i do wykonywania wolnych. Martwi mnie to ze prawdopodobnie Ronni wystapi w 11 jedenastce, RvN jest skuteczniejszy, a sam postawilem na nich nie mala kase :mrgreen: . Cieszy mnie ze zobacze Diarre i Robinho. Dodatkowo na nie szczescie Ivan w obronie, a Dica jest bardzo grozny, oby nie odwalil jakiejs maniany. Jestem przekonany ze 1 wejdzie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom