>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E

Status
Zamknięty.
E 0

elmoro21

Użytkownik
Grupa wyrównana z jednym faworytem. AC Milan to jeden z faworytów do ostatecznego triumfu. Prawdopodobnie awansują z 1 pozycji. Pozostałe 4 ekipy mają równe szanse i typowanie którejkolwiek jako pewniaka jest zgubne. Osobiście mam nadzieję na awans Bragi.
 
frans 0

frans

Użytkownik
Spotkanie: SC Heerenveen - AC Milan
Typ: 1
Kurs: 4,75
buk: bet365
Analiza: Bardzo ciekawe spotkanie i wysoki kurs na gospodarzy skłonił mnie do zaryzykowania na właśnie ich wygraną, jako, że wiemy, iż Milan na wyjazdach nie gra nic specjalnego, w serie a sobie radzi byle jak no i myślę, że warto zaryzykować, na gospodarzy zespół, który na własnym obiekcie gra fantastyczną piłkę, prezentuje bardzo ofensywny styl gry, strzela dużo bramek i naprawdę największe zespoły muszą być maksymalnie skoncentrowane, aby wygrac na Heerenveen. Milan myślę, że w tym meczu trochę odpuści a skupi się na spotkaniach na własnym stadionie, to samo u rywali. Stawiam 1 i mam nadzieję, że siądzie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Spotkanie: SC Heerenveen - AC Milan
Typ: over2,5
Kurs: 1,8
buk: bah

Na ostatnie dziesiec meczy /mam tu na mysli wszystkie rozgrywki/ w wykonaniu gospodarzy dzisiejszego pojedynku tylko jeden zakonczyl sie underem /padly w nim dwie bramki/ więc fakt ten pokazuje ze SC Heerenveen to druzyna wybitnie overowa. Patrzac pod tym katem na Milan to bilans jest 5/5. Dla gospodarzy mecz z tak renomowanym przeciwnikiem to wielkie wydarzenie i beda napewno chcieli wypasc jak najlepiej a moze nawet sprawic mala niespodzianke i pokonac wielce utytulowany klub z Wloch. Pisze niespodzianke bo takiego wyniku za sensacje uznac nie bedzie mozna poniewaz gospodarze potrafili rozgromic u siebie uznana na europejskim rynku firme jako niewatpliwie jest Ajax 5:2, ten mecz doskonale odzwierciedla charakter tej druzyny, bardzo duzo strzelaja ale tez bardzo rzadko zdaza im sie mecz zagrany na zero z tylu. Co do gosci tego spotkania to tej druzyny nikomu przedstawiac nietrzeba. Po poprzednim bardzo slabym sezonie Milan sie wzmocnil i zamierza powalczyc o jak najwyzsze cele w tym sezonie. Do wysokiej formy dochodzi Ronaldinho ,choc prawdopodobnie nie zagra od pierwszych minut to ma sie pojawic na boisku o czym mowil Ancelotti na konferencji prasowej/ co pokazal juz w wygranych derbach Mediolanu a w ostatnim meczu z Sampdoria zagral jeszcze lepiej strzelajac dwa gole. Licze tez na dobry mecz Borriello i wydaje mi sie to dobry mecz by dac troche pograc odbudowujacemu forme Schevie, tak wiec jak widac potencjal ofensywny jest a do tego forma rosnie z meczu na mecz. Licze na widowiskowy mecz obfitujacy w bramki.

1:3✅
 
K 54

korn85

Użytkownik
Nie zgadzam sie z oba typami. Milan to Milan kiibicuje im od wielu lat ???? Wg mnie padnie w tym meczu max 2 bramki . Z tego co wiem Milan dzisiaj zagra nieco oslabiony . Odpoczywac bedzie Pato , Ronaldinho byc moze nawet Kaka. W takau zagra prawdopodobnie stary duet sprzed lat Pippo - Sheva. Mozliwe wyniki w tym meczu wg mnie to 0:1 , 1:1 lub 0:2 w zaleznosci jak mecz sie potoczy w pierwszej połowie . Oczywiscie wiem ze Heerenveen to over&#39;owa druzyna ale kilka bramek to oni moga sobie w Holandii strzelac ???? No chyba ze duzo straca.... w co tez watpie bo Milan dzisiaj bez najmocniejszej siły ognia w przodzie ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Carlo Ancelotti nie zabrał do Holandii kontuzjowanych Pirlo, Kaladze i Senderosa, a także Nesty, który nie został zgłoszony do rozgrywek Pucharu UEFA. Wobec napiętego kalendarza spotkań trener zapowiedział, że da odpocząć kilku swoim kluczowym zawodnikom. W bramce podobnie jak w meczach pierwszej rundy z FC Zurich wystąpi Brazylijczyk Dida. Parę środkowych obrońców utworzą tym razem Bonera z Favallim, a na bokach defensywy zobaczymy Antoniniego i Zambrottę, który w ostatnim meczu ligowym pauzował za kartki. W linii pomocy zagrają Gattuso, Emerson i Flamini, a napastników wspomagał będzie Kaká. W ataku zagra najprawdopodobniej duet Shevchenko-Inzaghi, który w rozgrywkach o europejskie puchary zdobył już w sumie 124 bramki (63 Superpippo i 61 Sheva).

HEERENVEEN - MILAN:
Przewidywane składy:
Heerenveen (4-3-3): Vandenbussche; Breuer, Nielsen, Dingsdag, Jong-A-Pin; Grindheim, Vayrynen, Pranjic; Beerens, Sibon, Paulo Henrique.
Milan (4-3-1-2): Dida; Zambrotta, Bonera, Favalli, Antonini; Gattuso, Emerson, Flamini; Kaká; Shevchenko, Inzaghi.
Ławki rezerwowych:
Heerenveen: Steppe, Drost, Popov, Smarason, Svec, Elyounoussi, Kalou.
Milan: Abbiati, Maldini, Jankulovski, Ambrosini, Seedorf, Ronaldinho, Pato.
Trenerzy:
Heerenveen: Trond Sollied.
Milan: Carlo Ancelotti.
Sędziuje: Julian Rodriguez Santiago z Hiszpanii.
Transmisja TV: Polsat Sport, godz. 20:40.


źródło : acmilan.pl

Jak dla mnie może paść remis, jednak ze wskazaniem na Milan. Mecz raczej underowy.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Portsmouth v AC Milan
Typ: 2 (2,20 w Unibet)

Bardzo dobre kursy wystawiają bukmacherzy na zwycięstwo Milanu. Jest to troche dziwne bo Portsmouth podchodzi do tego meczu bardzo osłabione, a nawet w pełnej dyspozycji mieliby mnóstwo problemów żeby ugrać jakieś punkty. Tymczasem Milan od kilku kolejek gra dość niemrawo. W ostatnim meczu zaledwie zremisowali z Torino, wcześniej skromne zwycięstwo z Chievo i znowu remis z Lecce. Jednak gra Milanu w europejskich pucharach, a w Serie A to dwie różne bajki. Dlatego i tym razem ligowa forma nie odzwierciedla ich pełnych możliwości. Ancelotti nie będzie mógł skorzystać z Paolo Maldiniego, ale możliwe, że zagrają Senderos i Flamini, a także Shevchenko, którzy mają doświadczenie w Premier League. Jak już pisałem, większe problemy kadrowe ma Portsmouth. Nie zagra defensywny pomocnik Lassana Diarra, Jermaine Defoe, Sol Cambell i skrzydłowy John Utaka. Cała czwórka to podstawowi zawodnicy a ich brak będzie na pewno widoczny. Portsmouth rozegrało jak dotąd jedno spotkanie w PU, przegrywając z Bragą 3:0. Aby mieć poważne szanse na wyjście z grupy to tego meczu przegrać nie mogą. Z drugiej strony Milan ma dwa zwycięstwa i dzięki kolejnym trzem punktom bardzo zbliży się do awansu. Oprócz atutu własnego boiska niewiele przemawia za drużyną gospodarzy. Myślę, że Milan ma wystarczająco mocny skład aby to spotkanie wygrać dlatego stawiam dwójkę bo bardzo dobrym kursie.;-)
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
UEFA Cup 03-04.12.08r
VFL Wolfsburg-Portsmouth FC OVER 2.5 (1,82) |
FC Sevilla-Partizan Belgrad SEVILLA (1,23) |

Wolfsburg ma juz zapewniony awans, natomiast Pompey musza w tym meczu zagrac o wszystko. Portsmouth napewno od poczatku zaatakuje. Maja Defoe i przede wszystkim Croucha, na ktorego beda grane gorne pilki. Moim zdaniem Portsmouth jest tu w stanie strzelic nie jedna a nawet dwie bramki. Slabym punktem w obronie Wolfsburga jest bramkarz Benalio, ktory puszcza nieraz zbyt proste bramki. Obroncy Wolfsburga beda mieli naprawde duzo do roboty bo jest i zwinny Defoe, a nie wspomne juz o pomocy ktora rowniez potrafi zagrac kombinacyjna pilke i rozpykac rywala. Ostatnio Pompey w bardzo smiesznym meczu wygrali 3-2 nad Blackburn, ale w pewnych momentach (czy tez momencie) meczu mieli taki zastoj w grze ze mogli przegrywac 2-4!! Ale tak sie zlozylo ze sedzia nie uznal dwoch bramek Blackburn. Wolsfburg napewno taka niepewnosc w grze gosci wykorzysta, bo gra u siebie i nie jestem w stanie wyobrazic sobie zeby nie strzelili bramki, tak slabej obronie jaka ostatnio prezentuja Pompy. Bedzie sporo brameczek w tym meczu, to wiem napewno. Transmisja w DSF w czwartek. Zdecydowanie najlepszy i jedyny warty uwagi typ moim zdaniem w tej kolejce wraz z Sevilla prezentuje sie bardzo smacznie (AKO 2.24).
 
ciotkacocaine 0

ciotkacocaine

Użytkownik
Wolfsburg - Portsmouth Over 2.5

Patrząc na ostatnią kolejkę jest to pojedynek &#39;farciarza&#39; z &#39;pechowcem&#39;. Wolfsburg wygrał szczęśliwie z Bragą zdobywając 2 bramki w końcowej części meczu, a Portsmouth zremisowało pechowo z Milanem 2:2 tracąc 2 bramki w końcówce.
Co do sytuacji w grupie jest to mecz ostatniej szansy dla dobrze moim zdaniem grającego Portsmouth. Braga gra dziś łatwe spotkanie z SC Heerenveen, które nie walczy już praktycznie o nic w pucharze UEFA. W przypadku zwycięstwa Bragi, drużyna z południa Anglii musi wygrać mecz z Wolfsburgiem. W przedstawionym układzie remis także nie ratuje Portsmouth. Wolfsburgowi zwycięstwo gwarantuje lepsze miejsce w grupie i co za tym idzie teoretycznie łatwiejszego przeciwnika w dalszej części rozgrywek. Reasumując jest to ważny mecz dla oby drużyn. Zarówno Wolfsburg jak i Portsmouth są to drużyny typowo Overowe w swoich meczach fazy grupowej pucharu UEFA, zanotowały sumy bramek powyżej 2.5. Portsmouth jest w doskonałej formie i nie ma nic do stracenia, Wolfsburg także nie jest drużyną grającą ofensywnie w 20 swoich ostatnich spotkaniach tylko 4 razy zszedł poniżej granicy 2.5, do tego atut własnego boiska. Analizując wszystkie za i przeciw graniu Overu w tym meczu nie znalazłem wielu przeciw dlatego jak najbardziej stawiam &#39;za&#39;.
Kurs: 1.91
Typ: Over 2.5
Stawka 5/10
 
L 0

lutkowskiw

Użytkownik
Wolfsburg - Portsmouth
Dzis o godzinie 20:45 na boisko Volkswagenarena wyjdą ekipy miejscowego Wolfsburga i przyjezdnych Portsmouth. Obie druzyny rozegrają tym samym 3 spotkanie w tej edycji Pucharu UEFA. Dla pierwszych jest to mecz o awans - dla drugich mecz o być albo nie być w PU. Portsmouth ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt (zdobyty w pojedynku z Milanem na wlasnym boisku) i zajmuja 4 miejsce. Jeśli chcą wyjśc z grupy nie dośc, że muszą dzis wygrać, to jeszcze z pojedynku z Heerenveen musza zdobyć 3 punkty, a milan musi pokonac Wolfsburg. Szanse znikome, ale jednak są.
Wolfsbugr spisuje sie jednak lepiej. Jak do tej pory zdobyli 6 punktów strzelając przy tym aż 8 goli. Przed nimi oprócz dzisiejszego meczu pozostanie jeszcze spotkanie z Milanem. A że z Włochami nie bedzie latwo o punkty, więc dzisiejszy mecz powinien skonczyc sie dla nich jak najkorzystniej aby pewnie wyjść z grupy. Wiele zapowiada, ze punkty pozostana po dzisiejszym meczu w Niemczech.
W lidze Wilki u siebie radzą sobie doskonale (7-1-0) i za każdym razem strzelają przynajmniej 2-3 bramki. Portsmouth zas gra na wyjazdach słabo (2-2-3) i strzela tylko wtedy gdy wygrywa (3 i 2 bramki w obu wygranych meczach). To chyba dośc jasno obrazuje kto w dzisiejszym meczu zdobedzie 3 punkty.
Typ: 1
Kurs: 2.00 (9/10)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Portsmouth FC
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Co do goli tabela grupy E przedstawia się w przekraczaniu lini 2.5 na mecz tak: Ponad: 83% Poniżej: 17% (tylko jeden był poniżej)
Oba zespoły w grupie jak narazie rozegrały po 2mecze:
Sporting Braga - VfL Wolfsburg 2:3
VfL Wolfsburg - SC Heerenveen 5:1
Sporting Braga - Portsmouth FC 3:0
Portsmouth FC - AC Milan 2:2
Jak widać padło dużo bramek.
Tabela przedstawia się tak:
1 AC Milan 3 2 1 0 6:3 3 7
2 Wolfsburg 2 2 0 0 8:3 5 6
3 Sporting Braga 3 1 0 2 5:4 1 3
4 Portsmouth 2 0 1 1 2:5 -3 1
5 SC Heerenveen 2 0 0 2 2:8 -6 0
A więc piłkarzom Felixa Magatha wystarczy remis do awansu, a gością potrzeba 3pkt.
W Premier League w 3ostatnich meczach klubu założonego w 1898roku padło ponad 3.5Goli!
Natomiast piłkarze z Volkswagenarena w lidze u siebie 7/7 w overach!
Z czego ostatni mecz z Dortmund zakończony bezbramkowym remisem. A ostatnio dnia 12/07-08 padł 2raz z rzędu under tej drużyny w meczach ( Aarau 1-1 potem 1-0 z Vitoria Guimaraes). A tak to przeważnie wiele bramek.
Chociaż nie wykluczam, że może być remis i gra na &quot;byle by nie stracić&quot;. Ale o dziwo w meczu z portugalską drużyną z Bragi która w lidze na 10 spotkań miała tylko 1over to i tak padł duży wynik 2-3.
 
L 0

lutkowskiw

Użytkownik
Spotkanie: Heerenveen - Braga
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet-at-home
To ostatnie spotkanie Bragi w tym sezonie w Pucharze UEFA. Holendrzy zas maja jeszcze realne szanse na wyjście z grupy i mysle, że wykorzystają ta szanse tym bardziej, ze graja u siebie. Choc w obronie nie jest za wesoło i zabraknie im Bonaventure Kalou oraz Geert-Arenda Roordy to mimo wszystko widac w nich potencjał (niedawny remis z PSV u siebie). A o gościach moge powiedziec jedynie tyle, że w ich składzie zabraknie Alberto Rodrigueza oraz to, że watpie aby sprawili dzis większe problemy holendrom. W koncu teraz najważniejsza dla nich jest liga. Obie ekipy jak dotąd nie graly ze sobą.
 
U 0

ultras111

Użytkownik
A co myslicie o AC milan vs Wolsfburg... ja bym typował Milan ale wiadomo ze wszystko sie moze zdazyc Milanowi raczej nie bedizedzie zalezec na wygranej z nimi...tak samo bylo z Barceloną i Szachtarem,,,i Manch.Utd i Aalborg..chociaz moze bedzie chcial wyjsc na 1-szym miejscu w tabeli....co typujecie?
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
i tak nawiasem to Wofsburg jest na 1 miejscu ????
Ja Ci proponuje po 1 wyglaszac jakies madre, rzeczowe i pelniejsze analizy meczy, bo wydaje mi sie jakbys hcial sobie dodac za free troche postow. Po 2 nie pisz post pod swoim postem, w dodatku w 2 slowach. Nie chce sie czepiac bo nie jestem zaden VIP ale troche zasmieca to forum. Dales dzis w kazdej grupie UEFA post nie dluzszy niz 2 zdania nie mający zadnego znaczenia, a analiza nie polega na domyslach ;)

W momencie pisania tego postu Milan przegrywa z Juve 3:1, pierwsza mysl jaka mi sie nasuwa- watpie by odpuscili kolejne spotkanie. Oferowane kursy są calkiem dobre wiec nie wyklaczam zadnego wyniku, ale jesli nawet jakis zespol gra rezerwami to nie oznacza ze Ci mlodzi zawodnicy nie chca sie wykazac, wrecz przeciwnie= wiecej motywacji i ambicji!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Milan raczej powalczy o pełną pulę. Drużyna z 1 miejsca w grupie zmierzy się z którąs z 3 drużyn grup UEFA. A team z 2 miejsce będzie dolosowywany do przegranych z Ligi Mistrzów. Mimo wszystko lepiej trafic na druzynę z 3 miejsca ale UEFA ;) Takze Milan - Wolfsburg zapowiada sie ciekawie. Ja poki co pozostawiam ten mecz bez typu, ale Milan na pewno będzie miał o co grać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
AC Milan - Wolfsburg -----&gt; 1 @@ 1,72 ⛔
W Grupie E dojdzie do potyczki o 1 miejsce w grupie , Milan zmierzy się z Niemieckim Wolfsburgiem , Goście z Niemiec na wyjazdach prezentują się katastrofalnie , natomiast szkoleniowiec Carlo Ancelotti zapowiada że chce zając 1 miejsce aby łatwiejszego rywala wylosować w kolejnej rundzie. Jak wiemy Milan wystąpi prawdopodobnie pierwszym składem uważam że goście z Niemiec nie będą mieli nic do powiedzenia w tym meczu natomiast Milan z Ronaldinho na czele wygra gładko to spotkanie.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Może postawie na to że milan wygra to spotkanie ale jednak jest to dość niepewne bo jest tam sporo kontuzji i jak widać ostatnio milan gra dość słabo.
 
baton 0

baton

Użytkownik
Milan powinien wygrać musi wyjść z 1 miejsca wtedy będzie miał łatwiejszego rywala...w końcu nie jest w LM tylko w Uefa i chce cos osiagnąć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom